forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 523

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/11/2016 : 22:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Fantastic Beasts and Where to Find Them... Jako, jako dobro izuzev dva-tri upadljiva nedostatka. Sve u svemu, meni prekrasan film s dušom. J.K. Rowling stvarno zna stvoriti dobre likove, to joj se mora priznati.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2016 : 14:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Fantastic Beasts and Where to Find Them... Jako, jako dobro izuzev dva-tri upadljiva nedostatka. Sve u svemu, meni prekrasan film s dušom. J.K. Rowling stvarno zna stvoriti dobre likove, to joj se mora priznati.


To te jos uvijek drma pubertet.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/11/2016 : 16:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zagor12

Fantastic Beasts and Where to Find Them... Jako, jako dobro izuzev dva-tri upadljiva nedostatka. Sve u svemu, meni prekrasan film s dušom. J.K. Rowling stvarno zna stvoriti dobre likove, to joj se mora priznati.


To te jos uvijek drma pubertet.



Evo ga opet...
Ponavljam, ne razumijem forumaško hejtanje HP universea i po čemu je kvalitetom inferiorniji od drugih popularnih franšiza.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2016 : 16:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vidi nesto, ako hoces da budes priznati forumski jebac i cool, ne smijes priznati da je Harry Potter dobar, pa makar svaki put suze ronio kada Gandalf padne sa stijene.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/11/2016 : 16:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Vidi nesto, ako hoces da budes priznati forumski jebac i cool, ne smijes priznati da je Harry Potter dobar, pa makar svaki put suze ronio kada Gandalf padne sa stijene.




Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2016 : 19:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Vidis, znam ja veoma dobro gdje se pojavljuje Gandalf a ko je vjestac sa oklagijom u ruci. Samo sto je to sramota u javnosti priznati. Bolje da narod pomisli da si glup ali i cool, nego da misle da si papak i streber koji zna sve carolije iz HP napamet.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/11/2016 : 19:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Vidis, znam ja veoma dobro gdje se pojavljuje Gandalf a ko je vjestac sa oklagijom u ruci. Samo sto je to sramota u javnosti priznati. Bolje da narod pomisli da si glup ali i cool, nego da misle da si papak i streber koji zna sve carolije iz HP napamet.



Znam ja da si se zezao kad si spomenuo Gandalfa, samo me podsjetilo na ovu sliku.

A nisi papak i štreber ako si pročitao sve epizode Zagora?

Inače, svi smo mi ovdje i jedno i drugo, iskreno. Meni ne smeta.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/11/2016 : 19:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12


A nisi papak i štreber ako si pročitao sve epizode Zagora?



Pa naravno da ne, onda si kao ja, onda si faca.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 18/11/2016 : 20:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto
Ex machina je bolji film od svake pretenciozne CGI holivudske sf izdrkotine zadnjih 15 godina.



Potpis!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/11/2016 : 20:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Haha, naravno da nije.
Niti u top 10 filmova u godini kad je izašao.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 18/11/2016 : 20:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ex machina
Iako sam SF fanatik, tek am sada pogledao ovaj film i to zato jer sam točno znao što ću dobiti (dobro, pretpostavljao sam, iz trailera, članaka,blablabla...) i nisam pogriješio. Priča ima potencijal ali je razvučena do bola. Potencijalni twist negdje na sat i petnaest ipak nije twist, konverzacija je jedva prosječna, glavni glumac je anemičan, a sam(a) robot(ica) (jel ' postoji ženska imenica robotica ili se veli !ženski robot"?) je relativno dobro napravljena ali moglo je to sve puno bolje. Sve u svemu, niš posebno. Jedino je scena sa plesom fakat odlična.
6/10



Odmah u startu si zeznuo i odgledao film kao klasični SF, a u pitanju je moralna drama.

Film poteže puno zanimljivih pitanja i tema za raspravu.

Odlično prikazuje ljudsku površnost.

Na samom kraju postavlja i pitanje tko smo mi, postoji li i koja je razlika između umjetne inteligencije i nas? Što ako smo i mi umjetna inteligencija?
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 18/11/2016 : 20:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Odgledao zadnjih par dana:

Exam http://www.imdb.com/title/tt1258197/
Solidan triler, tko voli filmove tipa kocka...

Circle http://www.imdb.com/title/tt3118452/
Slično prethodnom filmu, s tim da ovaj film ima poprilično zastrašujuću poruku

Last Passenger http://www.imdb.com/title/tt1858481/
Napet, pomalo hitchcockovski triler, cijela radnja se odvija na istom mjestu tako da se neće svidjeti svakome.

Edited by - stripofil on 18/11/2016 20:34:17
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/11/2016 : 21:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ex machina je smor od filma. Ali razumem ako se nekome svideo.
I ja kad kažem da mi je jedan od najboljih SF film Contact, ljudi me čudno gledaju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/11/2016 : 23:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Fantastic Beasts and Where to Find Them... Jako, jako dobro izuzev dva-tri upadljiva nedostatka. Sve u svemu, meni prekrasan film s dušom. J.K. Rowling stvarno zna stvoriti dobre likove, to joj se mora priznati.



Nije loše. Nisam se mogao oteti dojmu da uz minimalno izmjena bi ovo mogao biti Doctor Who film.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2016 : 09:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ex machina je smor od filma.



Zanimljivo kako imamo razlicite poglede (svi mi, mislim). Meni nije bio smor ni jedan minut gledanja, dok su mi s druge strani skoro svi (ajmo reci 99,5 % njih) superjunacki filmovi tezak smor.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/11/2016 : 13:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Zagor12

Fantastic Beasts and Where to Find Them... Jako, jako dobro izuzev dva-tri upadljiva nedostatka. Sve u svemu, meni prekrasan film s dušom. J.K. Rowling stvarno zna stvoriti dobre likove, to joj se mora priznati.



Nije loše. Nisam se mogao oteti dojmu da uz minimalno izmjena bi ovo mogao biti Doctor Who film.



Da, Scamanderov lik po nekim je karakteristikama vrlo sličan Doctoru. Kovčeg možemo shvatiti kao Tardis.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2016 : 16:47:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by mladjo

Ex machina
Iako sam SF fanatik, tek am sada pogledao ovaj film i to zato jer sam točno znao što ću dobiti (dobro, pretpostavljao sam, iz trailera, članaka,blablabla...) i nisam pogriješio. Priča ima potencijal ali je razvučena do bola. Potencijalni twist negdje na sat i petnaest ipak nije twist, konverzacija je jedva prosječna, glavni glumac je anemičan, a sam(a) robot(ica) (jel ' postoji ženska imenica robotica ili se veli !ženski robot"?) je relativno dobro napravljena ali moglo je to sve puno bolje. Sve u svemu, niš posebno. Jedino je scena sa plesom fakat odlična.
6/10



Odmah u startu si zeznuo i odgledao film kao klasični SF, a u pitanju je moralna drama.

Film poteže puno zanimljivih pitanja i tema za raspravu.

Odlično prikazuje ljudsku površnost.

Na samom kraju postavlja i pitanje tko smo mi, postoji li i koja je razlika između umjetne inteligencije i nas? Što ako smo i mi umjetna inteligencija?




Da, film poteže puno pitanja ali ih ne razrađuje dovoljno, odnosno ne daje najbolje odgovorer. sve je to pomalo površinski. Ideja je dobra ali razrada je loša. Na kraju krajeva, trebalo je dati do znanja da je jedno od glavnih pitanja filma - da li bi i vi napravili isto što i glavna glumica ako vam o tome ovisi život?
koliko ljudi bi odgovorilo sa da a koliko sa ne?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/11/2016 : 16:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Odgledao zadnjih par dana:

Exam http://www.imdb.com/title/tt1258197/
Solidan triler, tko voli filmove tipa kocka...

Circle http://www.imdb.com/title/tt3118452/
Slično prethodnom filmu, s tim da ovaj film ima poprilično zastrašujuću poruku

Last Passenger http://www.imdb.com/title/tt1858481/
Napet, pomalo hitchcockovski triler, cijela radnja se odvija na istom mjestu tako da se neće svidjeti svakome.



Exam i Circle su odlični filmovi
ovaj zadnji nisam gledao ali budem uskoro

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/11/2016 : 17:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by manhunter

Ex machina je smor od filma.



Zanimljivo kako imamo razlicite poglede (svi mi, mislim). Meni nije bio smor ni jedan minut gledanja, dok su mi s druge strani skoro svi (ajmo reci 99,5 % njih) superjunacki filmovi tezak smor.





Jedini superhero filmovi vredni pomena su drugi Nolanov Batman i X men First class. Tako da i ja dolazim na sličan prosek kao i ti. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2016 : 17:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hmmm
Vendeta i Watchmeni?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/11/2016 : 18:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Vendetta ok, Watchmeni smor.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2016 : 18:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Watchmen je vrhunski film, nisi čitao strip?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2016 : 19:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by manhunter

Ex machina je smor od filma.



Zanimljivo kako imamo razlicite poglede (svi mi, mislim). Meni nije bio smor ni jedan minut gledanja, dok su mi s druge strani skoro svi (ajmo reci 99,5 % njih) superjunacki filmovi tezak smor.




Jedini superhero filmovi vredni pomena su drugi Nolanov Batman i X men First class. Tako da i ja dolazim na sličan prosek kao i ti. ;)


He he, meni je samo prvi Nolanov Batman vredan pomena (posto i nije toliko superhero, plus i tu samo negdje 3/4, ono na kraju je ...), drugi mozda valja samo zbog Lodgerja, ali meni je to premalo, treceg nisam ni gledao. X ne bih ni komentarisao. A V for Vendeta je naravno super, nego, to je isto superjunacki film?

Ajmene, ja kod Watchmena nisam izdrzao ni pet minuta.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24619 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/11/2016 : 19:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Watchmen je vrhunski film, nisi čitao strip?



Strip sam čitao pre valjda dvadeset godina i nisam bio oduševljen.
Film je vizuelno odlično napravljen, ali je smor.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/11/2016 : 20:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Watchmeni su najbolji strip ikada, ne pretjerujem.

I jedini dobar Snyderov film uz 300, a bili su dobri samo zato jer je imao genijalne predloške koje ne bi ujebao ni Michael Bay. :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 523 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000