forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Spaghetti Brothers 5 i 6
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/11/2008 : 00:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Dosta toga sto me interesuje,al' da ne davim skoro na svakom topicu s pohvalama za izdanja,resio sam da to uradim samo na ovom.
Ovo je serijal koji me bacio u finansijsku propast
Do njega samo Bonelli i ono vec oprobano van njega - Lucky,Iznogud i sl.
Posle Brace propast jer sam poceo sve gde pise Trillo da uzimam na nevidjeno.
Pa onda Bone,pa Torpedo,pa onda opet na nevidjeno resio da jurim sve gde se potpisuje Abuli...
Samo jedno pitanje za Markosa - Sad na sajmu je bio samo 1 primerak Pakla u Darkwoodu koji je prelistavan milion puta,tako da ga jos nisam uzeo a prvi mi je na listi zelja.
Kad ce nova tura From Hell u Darkwood?
Ne bih zeleo da ostanem bez svog primerka jer imam utisak da se bez obzira na visoku cenu prodaje dobro.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/11/2008 : 08:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
From Hell se iznenadjujuce dobro prodaje, to je istina. Novi uvoz ce ici krajem mjeseca, pretpostavljam (ovisi o datumu izlaska novih libellus izdanja), nova izdanja plus nadopuna starih. Hvala na pohvalama i podršci!

Trouble will find me
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 07/11/2008 : 10:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
From Hell se iznenadjujuce dobro prodaje, to je istina.


Moram priznat da mi je ovo drago čut!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/11/2008 : 00:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jučer sam onako ovlaš provrtio nove špagete...a šta reći,da nije rečeno:))))

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 13/11/2008 : 18:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message  Reply with Quote
htio sam danas kupit špagete na interliberu kad tamo neugodno iznenadjenje - nisu jos izisli iz tiska :( navodno da ce ih biti tek u subotu a bas mi se neda ici ponovno na velesajam zbog toga
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/11/2008 : 18:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Kad će Spaghetti Broathers biti u striparnici Darkwood?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

JefCostello
New Member



257 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 13/11/2008 : 19:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send JefCostello a Private Message  Reply with Quote
Meni su rekli do kraja ovog/pocetka sledeceg meseca.

"Comics will be the culture of the year 3794"
Salvador Dali
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2008 : 20:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MladenT

htio sam danas kupit špagete na interliberu kad tamo neugodno iznenadjenje - nisu jos izisli iz tiska :( navodno da ce ih biti tek u subotu a bas mi se neda ici ponovno na velesajam zbog toga


Spaghetti su bili najavljeni za 15.11., dakle, danas nisu ni trebali izaci. Neugodno iznenadjenje je da nece izaci 15.11, dakle, ni u subotu, iz razloga koji su navedeni na topicu u stripovi sobi. Izaci ce najvjerojatnije drugi tjedan, kad rijesimo probleme sa tiskarom i uvezom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/11/2008 : 22:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

jučer sam onako ovlaš provrtio nove špagete...a šta reći,da nije rečeno:))))


A odakle tebi, kad nisu još izašli????

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/11/2008 : 22:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by globinjo

jučer sam onako ovlaš provrtio nove špagete...a šta reći,da nije rečeno:))))


A odakle tebi, kad nisu još izašli????


Ma bio je kod mene u gostima par dana, pa je procitao probni otisak.

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 13/11/2008 : 22:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by globinjo

jučer sam onako ovlaš provrtio nove špagete...a šta reći,da nije rečeno:))))


A odakle tebi, kad nisu još izašli????



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 14/11/2008 : 07:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message  Reply with Quote
znaci nis do drugog tjedna. :(
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 14/11/2008 : 08:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by globinjo

jučer sam onako ovlaš provrtio nove špagete...a šta reći,da nije rečeno:))))


A odakle tebi, kad nisu još izašli????


Ma bio je kod mene u gostima par dana, pa je procitao probni otisak.


Aha, znači nešto preko veze, sad i za stripove treba imati vezu....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

rocco21
Senior Member

Croatia
1259 Posts

Member since 15/08/2004

Posted - 18/11/2008 : 21:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send rocco21 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by MladenT

htio sam danas kupit špagete na interliberu kad tamo neugodno iznenadjenje - nisu jos izisli iz tiska :( navodno da ce ih biti tek u subotu a bas mi se neda ici ponovno na velesajam zbog toga


Spaghetti su bili najavljeni za 15.11., dakle, danas nisu ni trebali izaci. Neugodno iznenadjenje je da nece izaci 15.11, dakle, ni u subotu, iz razloga koji su navedeni na topicu u stripovi sobi. Izaci ce najvjerojatnije drugi tjedan, kad rijesimo probleme sa tiskarom i uvezom.



Ima li kakvih informacija iz tiskare?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/11/2008 : 23:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Idem sutra ili prekosutra provjeriti korice prije uveza.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/11/2008 : 00:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Razmisljam se da zadnjih 30-40-50 primjeraka prodajem samo u kompletu 1-6, vidjet cu jos.



E ovo je za mene loša vijest. Spaghetti su mi primarni cilj za sljedeći mjesec (govorim o prva 2 broja), pa u sljedećim mjesecima ostatak al ako mi staviš to u komplete mogu samo reći bye bye jer jednostavno nemam mogućnosti da dam odjednom 690 kn za njih.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2008 : 08:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nista jos nisam odlucio, ali sigurno je da ce uvijek biti zadovoljnih i nezadovoljnih. Spagetti 1 i 2 su izasli prije vise od 2 godine, tako da su ih svi kojima su bili prioritet imali kad kupiti. Vidit cu jos.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 19/11/2008 : 09:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Da li možda budu reprinti nekih, eventualno, rasprodanih izdanja?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/11/2008 : 11:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Da li možda budu reprinti nekih, eventualno, rasprodanih izdanja?




pa zar postoje takva
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2008 : 14:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vorador

Da li možda budu reprinti nekih, eventualno, rasprodanih izdanja?


Nikad ne reci nikad, ali sumnjam da ce se tako brzo raditi reprinti icega. Prvih 12 Kenova je reprintano u prvom redu zbog lošijeg uveza, a ove od 13-32 teško da ću uopće reprintati, a svakako ne u naredne dvije godine (dakle, ako netko čeka reprint, bolje kupite Libellusovo izdanje!). Od ostalih stvari samo su Spaghetti blizu rasprodaje, ali sumnjam da cu raditi reprint.

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 19/11/2008 : 14:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Spagetti 1 i 2 su izasli prije vise od 2 godine, tako da su ih svi kojima su bili prioritet imali kad kupiti.



amen.

treba da uvedesh i da izdanja proporcijalno poskupljuju kako koji mesec od izlaska im prolazi - kapitalizam na delu!:))

shto je najgore - ne zezam se:)

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/11/2008 : 14:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nista jos nisam odlucio, ali sigurno je da ce uvijek biti zadovoljnih i nezadovoljnih. Spagetti 1 i 2 su izasli prije vise od 2 godine, tako da su ih svi kojima su bili prioritet imali kad kupiti. Vidit cu jos.

Ovo je istina, ako se čekaš na kupovinu 2 godine znači da te ni ne zanimaju. Tko je to vidio? Čekati dvije godine i onda još postavljati uvjete? Ma zamisli ti!


Prodaj ti to kompletu, trust me...

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/11/2008 : 15:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>ali sumnjam da cu raditi reprint.

A integral?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2008 : 15:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
to je druga stvar;) To nije reprint u albumima:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 19/11/2008 : 17:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Vorador

Da li možda budu reprinti nekih, eventualno, rasprodanih izdanja?


Nikad ne reci nikad, ali sumnjam da ce se tako brzo raditi reprinti icega. Prvih 12 Kenova je reprintano u prvom redu zbog lošijeg uveza, a ove od 13-32 teško da ću uopće reprintati, a svakako ne u naredne dvije godine (dakle, ako netko čeka reprint, bolje kupite Libellusovo izdanje!). Od ostalih stvari samo su Spaghetti blizu rasprodaje, ali sumnjam da cu raditi reprint.



Ma pitam prvenstveno radi Hella i Mayora. Kako stvari stoje, svojevrsni su hitovi i mogli bi brzo otići. Sad se dvoumim da li da žrtvujem novu turu Parkera i uzmem ih odmah ili...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000