forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Spaghetti Brothers 5 i 6
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/11/2008 : 17:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne znam stvarno da li cu reprintati Pakao i Alvare, to je sada zaista tesko reci. Mada, puuuno vece sanše su da necu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 19/11/2008 : 17:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message  Reply with Quote
Ja sada čitam četvrte špagete, sad zmam zašto se zovu špageti.

PS: dobro bi bilo da kad kupiš komplet 1-6 da dobiješ i porciju špageta skupa sa kompletom

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/11/2008 : 23:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Markos

Nista jos nisam odlucio, ali sigurno je da ce uvijek biti zadovoljnih i nezadovoljnih. Spagetti 1 i 2 su izasli prije vise od 2 godine, tako da su ih svi kojima su bili prioritet imali kad kupiti. Vidit cu jos.

Ovo je istina, ako se čekaš na kupovinu 2 godine znači da te ni ne zanimaju. Tko je to vidio? Čekati dvije godine i onda još postavljati uvjete? Ma zamisli ti!


Prodaj ti to kompletu, trust me...



Mislim zbilja ga lupetaš. Jesi se zapitao možda da nema čovjek toliko veliku plaću da je rasporedi na takav gro stripova koji izlaze pa onda iz mjeseca u mjesec kombinira šta će kupiti.
I nisam postavljao nikakve uvjete. Samo mi je žao ako će ih prodavati u kompletu jer ih onda neću moći kupiti.
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 19/11/2008 : 23:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bardho

Mislim zbilja ga lupetaš. Jesi se zapitao možda da nema čovjek toliko veliku plaću da je rasporedi na takav gro stripova koji izlaze pa onda iz mjeseca u mjesec kombinira šta će kupiti.
I nisam postavljao nikakve uvjete. Samo mi je žao ako će ih prodavati u kompletu jer ih onda neću moći kupiti.

To je bila --- zajebancija ---

Sprdnja je bila upravo u tome da ja, koji također još nisam kupio ni jedan broj, kao diktiram nekakve uvjete. Što je smiješno jednako koliko i taj tvoj zahtjev. Samo ja sam barem bio toliko priseban da ne budem ozbiljan.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 19/11/2008 23:09:14
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 20/11/2008 : 11:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by flamboyant soul

quote:
Originally posted by Bardho

Mislim zbilja ga lupetaš. Jesi se zapitao možda da nema čovjek toliko veliku plaću da je rasporedi na takav gro stripova koji izlaze pa onda iz mjeseca u mjesec kombinira šta će kupiti.
I nisam postavljao nikakve uvjete. Samo mi je žao ako će ih prodavati u kompletu jer ih onda neću moći kupiti.

To je bila --- zajebancija ---

Sprdnja je bila upravo u tome da ja, koji također još nisam kupio ni jedan broj, kao diktiram nekakve uvjete. Što je smiješno jednako koliko i taj tvoj zahtjev. Samo ja sam barem bio toliko priseban da ne budem ozbiljan.



Ok krivo shvatih moja greška
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/11/2008 : 11:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da se razumijemo, kad bih donio ovakvu odluku to bi bilo na moju stetu - jer meni kao izdavacu bi trebao biti cilj prodati vise, a ne manje (sto bi se u ovom slučaju svakako dogodilo). No, isto tako ne bih htio da dodje netko i kupi zadnjih 20-30 primjeraka, pa ih poslije rodaje na aukcijama za trostruko vecu cijenu. Eto, u tome je poanta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26040 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/11/2008 : 11:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prodaji ih ti za trostruku cijenu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15155 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 20/11/2008 : 11:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
kada bu u prodaji br.5 i 6

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/11/2008 : 13:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ne znam sigurno, ali trebali bi iduci tjedan

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/12/2008 : 21:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ne znam sigurno, ali trebali bi iduci tjedan


izašla braća špageti
još su topliupravo ih listam...
izašlo je još nešto,ali to će markos

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/12/2008 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Nejasnoća o silovanju :

Spaghetti 5
stanica 84
predzadnja sličica

?
Jel to tako zamagljeno treba bit?
Svršavanje?

Ne sjećam se više kako se to radi,jer ne guzim,pa da priupitam prave jebače...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/12/2008 : 18:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nisam pravi, ali slucajno znamo da to tako treba biti:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 11/12/2008 : 18:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
nikako da nađem vremena za ovo, možda za božićno-praznične dane...znam da je dobro, frend mi je napričao lijepe stvari....
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 11/12/2008 : 21:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
E nika bices zahvalna prijatelju za savjet trust me. Strip je nezemaljski dobar, bez pretjerivanja.

...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 11/12/2008 : 23:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7913 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/12/2008 : 17:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
xex, postao sam stručnjak za prepoznat sacomanove prič(ic)e, baš se vidi da su lošije

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 23/12/2008 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih!!!!!!!!

...
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/12/2008 : 10:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne znam stvarno da li cu reprintati Pakao i Alvare, to je sada zaista tesko reci. Mada, puuuno vece sanše su da necu.



Evo,konacno i ja u ponedeljak dobijam dosta toga od Fibre.
Nazalost,zbog povecanja cena u Srbiji,Alvari ce morati da sacekaju Kena,From Hell,Kolorku 2,Kenove.
Zato,samo jedno pitanje - da li je kritican Alvar Mayor,da se predomislim i odustanem privremeno od neceg drugog a da uzmem prvo njih?
Kad kazem kritican,mislim na period od 3-4 meseca.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22422 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 10:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Evo ja upravo danas, sa uživanjem, završavam šestu knjigu!
A žalim što se, tako brzo, ova fantastična saga završava.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2008 : 11:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Markos

Ne znam stvarno da li cu reprintati Pakao i Alvare, to je sada zaista tesko reci. Mada, puuuno vece sanše su da necu.



Evo,konacno i ja u ponedeljak dobijam dosta toga od Fibre.
Nazalost,zbog povecanja cena u Srbiji,Alvari ce morati da sacekaju Kena,From Hell,Kolorku 2,Kenove.
Zato,samo jedno pitanje - da li je kritican Alvar Mayor,da se predomislim i odustanem privremeno od neceg drugog a da uzmem prvo njih?
Kad kazem kritican,mislim na period od 3-4 meseca.


Alvara ce sigurno biti narednih pola godine, ima jos malo vise od 150 kompleta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22422 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 11:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Markos

Ne znam stvarno da li cu reprintati Pakao i Alvare, to je sada zaista tesko reci. Mada, puuuno vece sanše su da necu.



Evo,konacno i ja u ponedeljak dobijam dosta toga od Fibre.
Nazalost,zbog povecanja cena u Srbiji,Alvari ce morati da sacekaju Kena,From Hell,Kolorku 2,Kenove.
Zato,samo jedno pitanje - da li je kritican Alvar Mayor,da se predomislim i odustanem privremeno od neceg drugog a da uzmem prvo njih?
Kad kazem kritican,mislim na period od 3-4 meseca.


Alvara ce sigurno biti narednih pola godine, ima jos malo vise od 150 kompleta.


A da li ti se nešto od Fibre već rasprodalo?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2008 : 11:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne. Spaghetti 1 i 2 su najblizi, ostalo je jos negdje 30-tak komada

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22422 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 11:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne. Spaghetti 1 i 2 su najblizi, ostalo je jos negdje 30-tak komada


A kako onda 3 i 4 da nisu isto tako deficitarni, jer logično mi je da, ko je kupio 1 i 2, da kupi i preostale, znam po sebi, nisam mogao da iščekam da izdaš 3 i 4, a kamoli ova dva zadnja, ali ja sam danas na čitanju čestice i šteta, stvarno šteta, što se "tako brzo" završilo.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29008 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/12/2008 : 11:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Puno se stripova objavljuje, koji kostaju puno novaca, a publika se ne siri dovoljno. I onda imas defacto fiksan krug ljudi koji kupuje stripove i koji ima odredjen, limitiran budzet, pa su prisiljeni birati prioritete, te neke stvari ostave za poslije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22422 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/12/2008 : 11:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Da, razumem, takođe bih, da mogu, kupio još dosta toga, ali mi je recimo glupo sad, na primer, neko kupi prva dva broja Spaghetti Brothersa, pa kasnije čeka da ih preproda po trostrukim cenama na aukcijama, kao što je bio slučaj za neke novoizdane stripove.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000