forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Kolorka 1 - Potočići
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 28/01/2009 : 21:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Potocici su genijalni, ali mi ovaj strip nije bolji od Svagdanje.



Potpisujem

Posudio i Luce u knjižnici. Jako lijepo, i opet gerijatrija u akciji

----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/01/2009 : 21:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caldera

quote:
Originally posted by Raspucin

Potocici su genijalni, ali mi ovaj strip nije bolji od Svagdanje.



Potpisujem

Posudio i Luce u knjižnici. Jako lijepo, i opet gerijatrija u akciji



Nekorektan edit...covek nije to rekao,nije fer izvrtati tudje stavove...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 28/01/2009 : 22:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Taman sam pomislio da sam pobudalio. Strasni su Potocici. Veceras krecem na From Hell. Vreme mu je.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/01/2009 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Taman sam pomislio da sam pobudalio. Strasni su Potocici. Veceras krecem na From Hell. Vreme mu je.



...Paklene te muke cekaju Dejane...jashta...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 29/01/2009 : 00:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Raspucin

Taman sam pomislio da sam pobudalio. Strasni su Potocici. Veceras krecem na From Hell. Vreme mu je.



...Paklene te muke cekaju Dejane...jashta...



Tu sam oko polovine. Mislim da cu da ga zavrsim nocas. Kuvam vec drugu kafu. Pici mi Begars Banket. Dobro se uklopio.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE

Edited by - Raspucin on 29/01/2009 00:15:50
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2009 : 10:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.vjesnik.hr/pdf/2009%5C02%5C07%5C34A34.PDF

Trouble will find me
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 10/02/2009 : 10:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Tesko mi je reci koji je strip bolji kad su toliko slicni. Nisu to atleticari pa da se tacno vidi ko je brzi ili je dalje dobacio kuglu.
Manu Larcenet ima po meni (za dlaku) bolji crtez. Mada je onaj glavni tip vrlo naporan (matora drtina ne radi nista i samo kukumavci), ali dobro, da nije takav, ne bi bilo ni price. Strip je najbolje opisan na koricama, samo jednom rijecju: genijalno!
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 10/02/2009 : 14:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Rabate ima fenomenalnu anatomiju iako je crtez skoro pa karikaturalan. Stvar je ukusa koji je veci Rabate ili Larsent. Meni se sada ovaj prvi vise svidja, zato sto mi je i strip nov.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

etmgosa
Senior Member



1731 Posts

Member since 15/07/2002

Posted - 11/02/2009 : 22:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send etmgosa a Private Message  Reply with Quote
Manu Larcenet me je odusevio jednim sitnim detaljem - ama bas nigdje na crtezima Pariza ne izviruje Ajfelova kula! Respect!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 10/04/2009 : 14:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Dobar pocetak Kolorke,odlican strip!
Dok 2-ca ima prelijepe boje,vidjecemo sta ce broj 3 donijeti.
Go to Top of Page

Herr BIG BAD WOLF
Junior Member



Croatia
332 Posts

Member since 27/04/2007

Posted - 20/04/2009 : 11:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Herr BIG BAD WOLF a Private Message  Reply with Quote
fenomenalan album

Rabate je car, nema tu šta. Jednostavno sam oduševljen. I meni je ovo bolje od Svagdanje (u koju sam zaljubljen).

"Judo plesacu!"
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/04/2009 : 14:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Jedan od rijetkih stripova koji mi je na pocetku bio dosadan da bi kako ide prema kraju postajao sve bolji i bolji. Obicno je obrnuto.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/05/2009 : 17:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Potochici su neverovatan strip.

Imash li josh chega od Rabatea u planu, Marko?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/05/2009 : 17:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako mi se nešto svidi, da. Moram prvo pročitati, treba mi stići talijansko izdanje za koji dan, pa ću onda odlučiti. Mada, pitanje kad ću uhvatiti vremena za čitanje:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/05/2009 : 17:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Chitanje Potochica je bio onaj sluchaj, prosto da ponovim klishe, "smejao sam se i plakao." Pocheo je sjajno, imao par sjajnih trenutaka, oko 3/4 je malo pocheo da me brine, ali je onda kraj bio ujedno i najsavrsheniji trenutak u celom stripu, nisam mogao da prestanem da se kikocem. :)

Nikada ranije nisam ni chuo za Rabatea, pa zato pitam jer nisam znao ni da li josh nechega ima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/05/2009 : 22:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da nisi jedini, jer sudeci po prodaji, gotovo nitko nije čuo za Rabatea... Ali dobro, valjda će se i to promijeniti sad.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/05/2009 : 22:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Rabate je angulemski laureat sa Ibicusom...te godine sam se i ja prvi put zainteresovao za njega...ako Fibra i dalje zeli dela Rabatea Ibicus je podrazumevano stivo...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/05/2009 : 22:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, to cekam da mi stigne pa da pročitam.

Trouble will find me
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/05/2009 : 23:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
E pa onda,bice jos Rabatea,uveren sam...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 25/05/2009 : 23:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Izgleda da nisi jedini, jer sudeci po prodaji, gotovo nitko nije čuo za Rabatea... Ali dobro, valjda će se i to promijeniti sad.

Ja rachunam shto vishe bampujesh topik nekog stripa, to su bolje shanse da ljudi pochnu da ga kupuju. Pa, evo, malo da poprichamo... :p
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 26/05/2009 : 00:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

quote:
Originally posted by Markos

Izgleda da nisi jedini, jer sudeci po prodaji, gotovo nitko nije čuo za Rabatea... Ali dobro, valjda će se i to promijeniti sad.

Ja rachunam shto vishe bampujesh topik nekog stripa, to su bolje shanse da ljudi pochnu da ga kupuju. Pa, evo, malo da poprichamo... :p



i ja sam o tome razmisljao.
Marko da li skoci prodaja stripa kad zazivi tema ?

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/05/2009 : 09:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa, ponekad za cijelih sto posto, pa i više (sa 1 na 2 komada mjesecno), a ponekad, bogami, i beskonačno (sa 0 na 1):)
Ne, nema nekih stvarnih pokazatelja, tesko je takve stvari dovoditi u vezu. Ja bih rekao da je problem prevelika ponuda stripova koji nisu jeftini i onda ljudi moraju birati jer jednostavno nemaju novca za sve. A izmedju, lupam, Corta, Texa, Martija, Spaghetti Brothers i Rabatea... nije tesko pogoditi da ce vecina prvo izbaciti Rabatea (nikad culi za autora, naoko lose nacrtano, kakvi su ovo starci, to je sigurno neki šit). A onda dalje ide sljedeci problem da vrlo brzo izadje nova tura stripova gdje se ponavlja isti problem, pa onda Rabate, iako je nekome mozda i zanimljiv, nikad ne dodje na red za kupovinu. Sto ce reci da gusimo sami sebe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/05/2009 : 11:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Marko,znaš li možda koje je najprodavanije Fibrino izdanje na MaFestu?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/05/2009 : 11:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nemam pojma, nisam jos dobio izvjestaj o prodaji. Ali pretpostavljam da je El Nino najbolje prošao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/05/2009 : 13:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A izmedju, lupam, Corta, Texa, Martija, Spaghetti Brothers i Rabatea... nije tesko pogoditi da ce vecina prvo izbaciti Rabatea (nikad culi za autora, naoko lose nacrtano, kakvi su ovo starci, to je sigurno neki šit).

Ima i taj deo priche da Rabate i nije za svakoga, prosto mnogo manje ljudi uopshte chitaju takve stripove u odnosu na druge koje si nabrojao.

Ali, pak, sa druge strane, mislim da bi se Rabate dopao svima kojima se dopala Svagdanja ili Lucin pogreb (koji se takodje ne prodaje neshto posebno, ako se ne varam).
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000