forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 DYLAN DOG EXTRA 57 - Povratak u sumrak
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/11/2008 : 12:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
Dylan Dog EXTRA br.57 na svim kioscima od jutros!
U najavi za dva mjeseca KAMENI SAT.

Na trecoj unutarnjoj naslovnica famoznog Almanaha br.4 sa prepravljenim brojem IV (umjesto III tj. IIII), kakvog nema u prodaji.

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 21/11/2008 : 12:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Vidiš da mogu dva Dylana mjesecno.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2008 : 15:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Šteta kaj nije ostavljen stari "Povratak u zonu sumraka"... Taj imam jedini od raritetnih dnevnikovih.

Ima i recka od veleštovanog Djoleta:
http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=DD&StoryID=178

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/11/2008 : 17:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message
quote:
Originally posted by kico

Vidiš da mogu dva Dylana mjesecno.



tako i treba, reda mora biti! Stoga ce iduci mjesec izici redovni SAFARA i svi brojevi za ovu godinu su na okupu!

inace, ne svida mi se ovaj ulet Xabarasa i podsjecanja na Morganu...malo zbrkano...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 21/11/2008 : 18:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
a sta drugo ocekivati od dyd

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 22/11/2008 : 10:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
Epizoda koja, meni licno, ulazi u top 20 svih Dilana. U detinjstvu jedna od najdrazih.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/11/2008 : 15:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
I meni ovo ostalo u vrlo prijatnom secanju. Mada, to je bio period kada su vec krenuli stripovi na kashichicu, pa sam mozhda bio utoliko srecniji shto je uopshte izashao...
Go to Top of Page

Patak15
New Member



South Sandwich Islands
220 Posts

Member since 12/07/2007

Posted - 22/11/2008 : 15:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Patak15's Homepage  Send Patak15 a Private Message
super što je izašao ovaj mjesec extra i redovni,možda bi do kraja godine mogo novi specijalac i maxi:)
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 23/11/2008 : 13:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ako je tko ovdje debelo podbacio, to je sclavi. mrski dvojac pak rastura crtežom!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 23/11/2008 : 14:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Jeeeeeeej,super epizoda!Evo,baš sam sad napravio svoju recenziju!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 24/11/2008 : 09:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

ako je tko ovdje debelo podbacio, to je sclavi. mrski dvojac pak rastura crtežom!!



OMILJENI dvojac rastura crtežom.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2008 : 09:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Jeeeeeeej,super epizoda!Evo,baš sam sad napravio svoju recenziju!



Odnosno komentar na recenziju... A ti si muško? Znaci, opet jedna mala manje na forumu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/11/2008 : 09:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Nisam je kupio nanovo (no hocu), no nije me se narocito dojmila evolucija price o Zoni sumraka. Ili mi možda ne idu egotripovi... M&g jednostavno neprobavljivi.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 24/11/2008 : 10:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
It's fabulous!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/11/2008 : 15:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Nisam je kupio nanovo (no hocu), no nije me se narocito dojmila evolucija price o Zoni sumraka. Ili mi možda ne idu egotripovi... M&g jednostavno neprobavljivi.



sam strip je zbilja zbrlj. ali poglej malo bolje M&G ovdje. nisu svoji koliko su dobri!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/11/2008 : 15:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by morrison

quote:
Originally posted by Curunir

ako je tko ovdje debelo podbacio, to je sclavi. mrski dvojac pak rastura crtežom!!



OMILJENI dvojac rastura crtežom.



meni jesu, valjda nostalgija zbog kita tellera. vecini su mrski. no ovdje bas odudaraju od sebe, pa mislim da bi se moglo mnogima dopasti.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/11/2008 : 18:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir
sam strip je zbilja zbrlj. ali poglej malo bolje M&G ovdje. nisu svoji koliko su dobri!



Da, zato što ovdje kopiraju Villu :)



P.S. Nemojte me sad odmah napasti, jednostavno nisam mogao izdržati :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Antracit
Average Member



Croatia
509 Posts

Member since 09/08/2002

Posted - 25/11/2008 : 08:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Antracit a Private Message
To se zove hommage :-) Nego, zaista su lijepo ovo nacrtali.
A što se price tice, mislim da tu nema puno Sclavijevog planiranja i nekakvog masterplana u stvaranju DD svemira, vec mi se epizoda cini kao dadaisticka onanisticka autopsija umiruce sage ... uh, što pseudointelektualiziram danas ...

Of all the things I've lost, I miss my mind the most
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2008 : 17:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Odlicna prica. Istina da je dosta zbunjujuca na prvo citanje ali... nakon što sam odspavao sat vremena posložile su mi se neke stvari u glavi:

SPOILER!!!!!!

Ovo je Sclavijeva generalna proba za Pricu o Dyalnu Dogu!!!
No krenimo ispocetka.
Sclavi/Hicks vracaju dylana u Inverary da bi se dogodilo, kako sam Dylan kaže, : "... nešto užasno i divno istodobno...", odnosno da bi Dylan umro. Inverary , gradic u kojem je vrijeme stalo cini se ipak doživljava promijene, i to one konacne. No dolaskom Dylana pojavljuje se vir/ crna rupa/ portal ( oko kojeg je zapravo i sve pocelo) i prebacuje Dylana, Opal i cijeli grad u , Sclaviju tako dragu, drugu dimenziju. Tu Dylan umire, ili je možda vec mrtav? Mesmeriziran da, ali pitanje je kada? Da li se to desilo tek sada ili vec i prošli put?
Zašto generalna proba za 100-ti broj? Pa zato jer Sclavi/Hicks kreiraju tu drugu dimenziju baš po mjeri Dylana i tu osim što je umro imamo sve elemente price o Dylanu Dogu: imamo Morganu, njegovu najvecu ljubav, imamo završenu galiju i imamo i konacni obracun Dylan sa Xabarasom ( to se doduše dogada u nekoj trecoj dimenziji ali...)i imamo prolaz medu dimenzijama koji je , zanimljivo, uvijek povezan sa galijom!!. No na kraju Dylan ipak ne ostaje u Inveraryju. Zašto? Zašto se ne pomiri sam sa sobom kako u prici o Dylanu Dogu? Kome se to vraca, Grouchu??
Na kraju nam Sclavi/Hicks objašnjavaju svrhu ove epizode : " ... povukao sam vas u zonu zato što je ovdje sve moguce ... pa i izaci.", "... da vas nisam mesmerizirao zauvijek biste ostali u nekoj vrsti limba... izgubljeni u beskrajnom vremenu i prostoru, u stvarnium snovima i zamišljenoj stvarnosti..." Ova epizoda Scalviju treba predstavljat izlaz, backdoor u slucaju da netko nekad ide petljat u njegov lik. To je radio tada, to je radio i poslije kao npr u epizodama Projekt ili Lift za pakao di ga ne ubija ali želi uništiti ono što su drugi napravili od NJEGOVOG lika.

Evo toliko, ako sam pogrješio neka mi se Bog, materija i cijeli forum smiluje -...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

zveky
New Member



109 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/11/2008 : 18:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zveky a Private Message
Po meni nepotreban nastavak. Nisam se odusevio ni 1996-te, kad sam ga prvi put procitao, a ni narednih par puta nakon toga.
Drago mi je da se svidja mladjoj generaciji pa cu pokusati jos jednom :).
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 25/11/2008 : 18:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
Uh.... tek sada sam procitao recenziju u shvatio koliko sam površno uhvatio bit. ali i dalje mi je zanimljiv motiv letece galije kao i na naslovnici lifta za pakao...
M&G iznenadujuce dobri.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/11/2008 : 22:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

It's fabulous!



Autor:kiky 19.1.2004 20:28:09 Ocjena: (5,4,7,7) 55% Edit recension Delete recension

Ma što god mi mislili o ovoj epizodi, možemo ju interpretirati na gomilu nacina, ali ja cu je komentirati na onaj nacin kako je to napravio i Dylan u ovoj epizodi nakon što mu je Hicks ispripovjedao izmišljeni nastavak o gosp. Valdemaru: "Gomila budalaština!"


Lepo sto si promenio misljenje!

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/11/2008 : 23:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by Deers

Odlicna prica. Istina da je dosta zbunjujuca na prvo citanje ali... nakon što sam odspavao sat vremena posložile su mi se neke stvari u glavi:

SPOILER!!!!!!

Ovo je Sclavijeva generalna proba za Pricu o Dyalnu Dogu!!!
No krenimo ispocetka.
Sclavi/Hicks vracaju dylana u Inverary da bi se dogodilo, kako sam Dylan kaže, : "... nešto užasno i divno istodobno...", odnosno da bi Dylan umro. Inverary , gradic u kojem je vrijeme stalo cini se ipak doživljava promijene, i to one konacne. No dolaskom Dylana pojavljuje se vir/ crna rupa/ portal ( oko kojeg je zapravo i sve pocelo) i prebacuje Dylana, Opal i cijeli grad u , Sclaviju tako dragu, drugu dimenziju. Tu Dylan umire, ili je možda vec mrtav? Mesmeriziran da, ali pitanje je kada? Da li se to desilo tek sada ili vec i prošli put?
Zašto generalna proba za 100-ti broj? Pa zato jer Sclavi/Hicks kreiraju tu drugu dimenziju baš po mjeri Dylana i tu osim što je umro imamo sve elemente price o Dylanu Dogu: imamo Morganu, njegovu najvecu ljubav, imamo završenu galiju i imamo i konacni obracun Dylan sa Xabarasom ( to se doduše dogada u nekoj trecoj dimenziji ali...)i imamo prolaz medu dimenzijama koji je , zanimljivo, uvijek povezan sa galijom!!. No na kraju Dylan ipak ne ostaje u Inveraryju. Zašto? Zašto se ne pomiri sam sa sobom kako u prici o Dylanu Dogu? Kome se to vraca, Grouchu??
Na kraju nam Sclavi/Hicks objašnjavaju svrhu ove epizode : " ... povukao sam vas u zonu zato što je ovdje sve moguce ... pa i izaci.", "... da vas nisam mesmerizirao zauvijek biste ostali u nekoj vrsti limba... izgubljeni u beskrajnom vremenu i prostoru, u stvarnium snovima i zamišljenoj stvarnosti..." Ova epizoda Scalviju treba predstavljat izlaz, backdoor u slucaju da netko nekad ide petljat u njegov lik. To je radio tada, to je radio i poslije kao npr u epizodama Projekt ili Lift za pakao di ga ne ubija ali želi uništiti ono što su drugi napravili od NJEGOVOG lika.

Evo toliko, ako sam pogrješio neka mi se Bog, materija i cijeli forum smiluje -...




Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

ozasloscena_sovuljaga
Junior Member



420 Posts

Member since 11/10/2005

Posted - 26/11/2008 : 00:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ozasloscena_sovuljaga a Private Message
bem ti misa

Pa ti Bonnelijevci bave se samo hommageom...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 26/11/2008 : 08:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by kitaric

quote:
Originally posted by kiky

It's fabulous!



Autor:kiky 19.1.2004 20:28:09 Ocjena: (5,4,7,7) 55% Edit recension Delete recension

Ma što god mi mislili o ovoj epizodi, možemo ju interpretirati na gomilu nacina, ali ja cu je komentirati na onaj nacin kako je to napravio i Dylan u ovoj epizodi nakon što mu je Hicks ispripovjedao izmišljeni nastavak o gosp. Valdemaru: "Gomila budalaština!"


Lepo sto si promenio misljenje!



Davno sam ja promijenio mišljenje!
Hmm... netko ovdje sustavno dokumentira moje "grijehe" prošlosti (i sadašnjosti), samo da bi mi ih periodicno nabacio na nos. A, tako mi i treba...

Anyway... blah!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/11/2008 : 10:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

[quote]Originally posted by kitaric
Autor:kiky 19.1.2004 20:28:09 Ocjena: (5,4,7,7) 55% Edit recension Delete recension
Ma što god mi mislili o ovoj epizodi, možemo ju interpretirati na gomilu nacina, ali ja cu je komentirati na onaj nacin kako je to napravio i Dylan u ovoj epizodi nakon što mu je Hicks ispripovjedao izmišljeni nastavak o gosp. Valdemaru: "Gomila budalaština!"

Lepo sto si promenio misljenje!




Kiky, jesu te uhvatili... Samo me interesira kako je uspio dobiti tvoj stari komentar...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000