forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Veseli Cetvrtak 27.11.2008.
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/11/2008 : 03:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by vlada035

Procitah danas na jednom forumu da su naredna 3 br odabranih prica 3 susreta sa vampirom



Ne secam se kojim redom idu, ali znam da NIJE tako
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17228 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 28/11/2008 : 03:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message
quote:
Originally posted by Le Samourai

Shpanski dizajn tih Boneli naslovnica mi lezhi skoro u potpunosti. Imaju lepshe reshenje od originala.



Pa i nije bas... u donjoj traci se, ako nisi dobro upucen, ne vidi da sta je naslov stripa a sta naziv edicije to jest izdavaca a sta je "ono trece" ("Bonelli"). Naslov ipak treba da bude vidno istaknut, ne mora biti veliki, ali treba da bude jasno sta je naziv price. U tom pogledu mi je Spanski najgori

Edited by - ---dp--- on 28/11/2008 03:29:36
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 28/11/2008 : 04:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by vlada035

Procitah danas na jednom forumu da su naredna 3 br odabranih prica 3 susreta sa vampirom



Ne secam se kojim redom idu, ali znam da NIJE tako


Pa zar postoji tacan redosled Odabranih prica,zar to nije bila samo fora kao :zelje citalaca????

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 28/11/2008 : 04:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by I like girlz

bolje bi bilo da je s manetolom neka priča...


Ma ovo nije objavljeno nikad u srbiji,svi koji vole zagora-a a ne skupljaju SD/Ludens citace ovo po prvi put....A dosta je takvih verujem......

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 28/11/2008 : 11:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message
quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by Le Samourai

Shpanski dizajn tih Boneli naslovnica mi lezhi skoro u potpunosti. Imaju lepshe reshenje od originala.



Pa i nije bas... u donjoj traci se, ako nisi dobro upucen, ne vidi da sta je naslov stripa a sta naziv edicije to jest izdavaca a sta je "ono trece" ("Bonelli"). Naslov ipak treba da bude vidno istaknut, ne mora biti veliki, ali treba da bude jasno sta je naziv price. U tom pogledu mi je Spanski najgori


Pa dobro, ali tebi se dopadaju oni Brazilci, te si se time autodiskreditovao.
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 28/11/2008 : 12:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by vlada035

Procitah danas na jednom forumu da su naredna 3 br odabranih prica 3 susreta sa vampirom



Ne secam se kojim redom idu, ali znam da NIJE tako


Pa zar postoji tacan redosled Odabranih prica,zar to nije bila samo fora kao :zelje citalaca????



Naravno da nije! Ali to sto oni odaberu bi svi (velika vecina) citalaca rado posedovala, jer su ih birali hard core zagorasi
Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 28/11/2008 : 12:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

quote:
Originally posted by I like girlz

bolje bi bilo da je s manetolom neka priča...


Ma ovo nije objavljeno nikad u srbiji,svi koji vole zagora-a a ne skupljaju SD/Ludens citace ovo po prvi put....A dosta je takvih verujem......



Taj sam.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 28/11/2008 : 13:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message
quote:
Originally posted by mezzano

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

quote:
Originally posted by ---dp---

quote:
Originally posted by vlada035

Procitah danas na jednom forumu da su naredna 3 br odabranih prica 3 susreta sa vampirom



Ne secam se kojim redom idu, ali znam da NIJE tako


Pa zar postoji tacan redosled Odabranih prica,zar to nije bila samo fora kao :zelje citalaca????


Nisam ja skontao da postoji spisak u kom topicu je postovan,bas bih rado videosta je sve proslo u odabrane price

Naravno da nije! Ali to sto oni odaberu bi svi (velika vecina) citalaca rado posedovala, jer su ih birali hard core zagorasi


Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

mezzano
Senior Member



Serbia
1241 Posts

Member since 26/06/2007

Posted - 28/11/2008 : 13:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mezzano a Private Message
Ja, koliko znam, postoji neki spisak prica koje bi ljudi sa foruma zeleli da vide u Odabranim pricama, ali nisam siguran da tamo postoji redosled kojim ce ih Veseli cetvrtak objavlijvati. Verovatno ce vecina biti objavljena, ali kojim redosledom, ne znam.
Go to Top of Page

nesha
Starting Member



68 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 28/11/2008 : 14:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nesha a Private Message
Niko ne spominje problem u stampanju sa "Svetim bregom" pa me interesuje da li je vama sve OK.

Kod mene strip ide normlano do 198. stranice a onda idu ponovo stranice od 69 do 102, da bi se strip nakon toga nastavio od stranice 233.
Da li je i kod drugih tako ili sam ja nesrecno nabasao na strip sa greskom?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29088 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/11/2008 : 14:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
vjerojatno samo kod tebe greska. Inace, zakon su ti videoclipovi na sajtu!

Trouble will find me
Go to Top of Page

aragon.sm
Average Member

Serbia
666 Posts

Member since 15/07/2007

Posted - 28/11/2008 : 14:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send aragon.sm a Private Message
nisi jedini meni fali od 11-21 strane i dalje ide normalno
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 28/11/2008 : 16:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by mezzano

Ja, koliko znam, postoji neki spisak prica koje bi ljudi sa foruma zeleli da vide u Odabranim pricama, ali nisam siguran da tamo postoji redosled kojim ce ih Veseli cetvrtak objavlijvati. Verovatno ce vecina biti objavljena, ali kojim redosledom, ne znam.

mislim da si u pravu,jer ova sa vampirom,koliko se secam,nije ni spominjana,tako da ne verujem da imaju redosled!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22423 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2008 : 16:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Bilo bi dobro kad bi odabrana priča bila - Zarobljenici Crvene veštice!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 28/11/2008 : 17:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Bilo bi dobro kad bi odabrana priča bila - Zarobljenici Crvene veštice!



Moja najomiljenija priča iz tinejdžerskih dana u legendarnom LMS br.7!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 28/11/2008 : 18:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Bilo bi dobro kad bi odabrana priča bila - Zarobljenici Crvene veštice!

DOOOBRAAA!!!Daj boze

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

nesha
Starting Member



68 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 28/11/2008 : 19:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nesha a Private Message
quote:
Originally posted by aragon.sm

nisi jedini meni fali od 11-21 strane i dalje ide normalno



isao sam danas da zamenim ali zena u kiosku nije imala da mi da drugi i rece mi da idem do izdavaca. poslao sam im mail.


quote:
Originally posted by srdjandj

Bilo bi dobro kad bi odabrana priča bila - Zarobljenici Crvene veštice!



a ja se nadam da ce nekada odabrana prica biti "Zimska zmija", samo sto je to valjda islo cak iz pet delova. Uf sto bi to bilo dobro.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22423 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/11/2008 : 19:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Ajmo onda na glasanje!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Cholo
Starting Member



Serbia
45 Posts

Member since 16/04/2008

Posted - 29/11/2008 : 10:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Cholo a Private Message
Eb...i..te..se. Taman sam resio da reduciram izdatke za "articine" i sada ste me opet navukli. Idem i ja da kupim Oda-brane price. A lepo sam sve zapakovao u kesice, slozio u registratore po 10 kom od junaka i resio da nastavim samo Zagor knjige i...i...i... dodjem na forum...vidim naslovnice...procitam komentare...ono, o ozivljenoj mladosti...i...i...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA odoh na traaaafiiikuuuuuuuu. Tuzicu vas za vrbovanje!!!!!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 29/11/2008 : 11:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Svako je dužan da napravi izbor onoga što mu treba ne bi li hronološki upotpunio kolekciju i ja izbegavam da dupliram..
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1941 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/11/2008 : 12:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
Kod mene je sve u redu sa stranicama ali je štampa slabija na nekoliko mesta. Molim ljude u štampariji, ako neko čita ovo, da to isprave jer je prilično važna stvar.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 30/11/2008 : 18:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ajde malo da prokomentarisem SVETI BREG.Davno je bilo kad sam ga citao
i sad mi je legao bolje nego tada.Odlicna prica,nadam se da ce nastaviti
sa ovako dobrim ODA-BRANIM pricama.Stampa je stvarno malo losija na vecini
strana,ali su kod mene bar sve strane tu,sto cujem da nije slucaj sa svima.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

?uvec
New Member



Croatia
170 Posts

Member since 06/06/2008

Posted - 30/11/2008 : 19:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ?uvec a Private Message
Bah, ove ODA-BRANE PRIČE mi kao serijal nemaju nikakvog smisla! Bezveze mi je ovo izlaženje bez ikakvog reda

I'm only ten and a half years old!
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/11/2008 : 20:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by ?uvec

Bah, ove ODA-BRANE PRIČE mi kao serijal nemaju nikakvog smisla! Bezveze mi je ovo izlaženje bez ikakvog reda



Kao nekada u prvim brojevima ZS i LMS!!!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3295 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/11/2008 : 20:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Ova edicija ima za cilj uvodjenje citalaca (pogotovo onih koji nisu bili tu pre 20-30 godina i nemaju "Plamenu lobanju" u izdanju ZS, npr) u svet Zagora, tako sto ce se prikazivati Zagorovi poznati prijatelji, neprijatelji i sl...
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000