forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/01/2017 : 23:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.


Očito ne shvaćamo. Molim te, objasni nam, zašto su smeće?



Zato jer su smece.
Dali sam ti dovoljno dobro argumentirao svoj stav?


Ne znam jesi li ozbiljan ili samo trolaš. U svakom slučaju, moraš poraditi na pristupu. Ovo je jedan čisto dobronamjeran savjet.



Hvala ti na dobronamjernom savjetu,svaki dobronamjeran savjet je dobrodosao,ako ih imas jos mozes poslat na pm.
Znam da trebam poradit na pristupu,radim na tome.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/01/2017 : 12:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Dobro bi ti također došlo da ti netko prišarafi jednu odgojnu mjeru, onako, tjedan dana za malo hlađenja.



Nazad na temu:
pogledao i zadnju epizodu Sherlocka, nisam siguran što bih mislio.

Navodno, kraj serije - iako su glumci izjavili da nemaju ništa protiv još nastavaka.
Hmmm.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/01/2017 : 14:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.


Očito ne shvaćamo. Molim te, objasni nam, zašto su smeće?



Zato jer su smece.
Dali sam ti dovoljno dobro argumentirao svoj stav?



Pa da imaš i 14 godina, ovo je previše.
Poradi malo na komunikaciji.
Inače, fakat mi koji put padne na pamet da si zapravo vrhunski trol koji se kroz ovakve postove "dobro zabavlja".

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 19/01/2017 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
Pa da imaš i 14 godina, ovo je previše.
Poradi malo na komunikaciji.
Inače, fakat mi koji put padne na pamet da si zapravo vrhunski trol koji se kroz ovakve postove "dobro zabavlja".



Možda nema četrnaest već devedeset

Ko moja tetka koja bi svojedbno, kad bi me uhvatila da gledam Star Trek, redovito komentirala da zašto to gledam kad je sve to mašta.

Sulejman Veličanstveni joj, jebiga, nije smetao

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/01/2017 : 11:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ne znam na cemu je Winona bila nocas, ali ovo je predobro


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/01/2017 : 16:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ne znam na cemu je Winona bila nocas, ali ovo je predobro




Meni je bolje pitanje na cemu je bio ovaj sto je citao govor.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/02/2017 : 17:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pretrazio sam skoro godinu unatrag (mada sam mogao prvo precekirati na IMDB kada je krenula ) na ovom topicu, a nisam nasao nista napisao o ovoj seriji, jedino jedan trailer i jednom je bila pomenuta među ostalim serijama pravljenima prema ... pa rekoh da je sam skurcam.

Uglavnom, posto nam je telka stavila Lethal Weapon seriju jednom sedmicno i kad vec imam izbor gledati sa zakasnjenjem (zasto bih cekao do 21h), pogledao sam prva dva djela ... i nista.
Ako imate sat vremena za ubiti, radi bi odmorili guzicu na kaucu a mozak pustili na pasu, ovo je za vas. Nije ni do koljena filmskoj seriji, ali budimo iskreni, istovremeno nije nista losije od npr. Blacklista (samo sto tamo imamo Spadera). Na pocetku mi je bio malo cudan mix tragike i komedije, posto ne funkcionise tako dobro kao u filmu, a serija vise manje vjerno prati događaje u filmovima, malo priređene (nadam se da ipak nece sve tako do kraja, i da ubace i koju origi foru).






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 06/02/2017 : 09:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam Vikinge do kraja.
Serija je zarazna i nije mi žao potrošenog vremena.
Neki detalji su impresivni, blood eagle i jama zmija se ne zaboravljaju, Ragnar je sjajan lik, detaljno je oslikana brutalnost društva koje je proizvelo tako nadmoćne ratnike.
Kostimi, scenografija, nema onih idiotskih kaciga s rogovima, sve 5.

Na momente malo upada u medieval "sapunjaru", ali to treba razumjeti jer pokriva ogroman raspon vremena i velik broj likova i događaja, tako da sigurno nije bilo lako sve skupa scenaristički odraditi.

Pozitivna stvar za mene je i to što prve tri sezone imaju samo po 10 epizoda pa se lako gleda, jer radnja mora biti zbijenija i bolje osmišljena. Tek je 4. sezona nešto razvučena.
U zadnje vrijeme mi idu na živce serije s po 15-20 epizoda u sezoni pa im nikako kraja.
Sviđa mi se format Westworlda, GoT-a i Stranger Thingsa.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/02/2017 : 10:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nadao sam se potajno da ce ipak krenuti u srpnju kao 1. sezona, iako sam znao da su male sanse za to, ali izgleda da cemo morati cekati Halloween za 2. sezonu.


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/02/2017 : 23:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Odgledao neki dan 'westworld' i koliko god bio odmoran i volio price o androidima, ali nije mi sjelo. Razvuceno, previse minutaze, bespotrebno klisejno 'natural born killer' prenemaganje i kopiranje. Jedino stari Anthony ima karizmu. Najbolje opisuje jedna kriticarka na Varietyu.
http://variety.com/2016/tv/reviews/westworld-review-hbo-evan-rachel-wood-1201867496/
Gledam jos zadnjih par 'vikinga' do kraja, 'Covjeka u visokom dvorcu' druga sezona...'Black sails' citam zadnja sezona.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 08/02/2017 : 14:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Gledam Taboo.
Drži me oduševljenje nakon prve dvije epizode.
Odlično izgleda.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/02/2017 : 23:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ash vs. evil dead S02
Odlična serija i dalje! Nimalo ne gubi na kvaliteti i dalje je to zabavni slasher sa krvoliptanjem na sve strane.
Nadam se trećoj sezoni
Ocjena:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DragonSlayer
New Member



Croatia
263 Posts

Member since 22/01/2013

Posted - 10/02/2017 : 07:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DragonSlayer a Private Message  Reply with Quote
Nakon 13 godina vraća se Samurai Jack u posljednjoj sezoni koja će navodno završiti priču...

Radnja je i dalje u budućnosti samo što je od 4. sezone prošlo 50 godina, epizode će biti povezane, a rating je TV-14 tako da će serija biti ozbiljnija...


When I die, I want to die like my grandfather who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.

Edited by - DragonSlayer on 10/02/2017 07:56:04
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 14/02/2017 : 12:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Ona Eleven iz Stanger Things jako mi sliči na Elizabeth Perkins, Oona Chaplin iz Tabooja ponekad mi sliči na Jennifer Love Hewitt, dok onaj mali iz iste serije u 5. nastavku izgleda ko pljunuti Chicharito.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 14/02/2017 12:17:44
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 18/02/2017 : 23:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Film, krv, život - John Carpenter's Cigarette Burns



http://levoilevlje.blogspot.ba/2017/02/film-krv-zivot-john-carpenters.html
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 19/02/2017 : 11:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Alex Meraz Joins Scalped TV Series as Lead Character



http://www.superherohype.com/news/391009-alex-meraz-joins-scalped-tv-series-as-lead-character

Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 20/02/2017 : 12:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Počeo sam na preporuku gledati Outlander, ali mi ovako s početka figura malo sapunjasto.
Ima li tko da je gledao i vrijedi li ostati uporan?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 20/02/2017 12:53:15
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 20/02/2017 : 18:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Počeo sam na preporuku gledati Outlander, ali mi ovako s početka figura malo sapunjasto.
Ima li tko da je gledao i vrijedi li ostati uporan?


To ti moja žena gleda.
Njoj je super, čitala je i knjigu.
Meni je živo sranje, sapunjara samo takva. ;)
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 21/02/2017 : 10:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti na preporuci.
Pogledao sam s nekom dosadom prve dvije epizode i prvo mi je palo na pamet da bi mi se žena mogla zalijepiti na ovo.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 21/02/2017 : 20:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Stephen King TV show universe?


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/02/2017 : 18:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
^ ^ ^
Odlično izgleda.

Ja gledam ovog Billionairea, ali nešto nedostaje da me oduševi...iako je to baš tip serije koji bi mi se inače svidio, likovi su mi malo klišejizirani valjda - sve počiva na zapletu, a to mi baš i nije napeto.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 26/02/2017 : 18:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Malo me Stephen King razočara u onoj seriji o JFK atentatu, ali čini se da čak i on ne može izvuč tanku graničnu priču/scenarij pa u redu, seriju san odgleda ali..., šteta.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/02/2017 : 19:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Malo me Stephen King razočara u onoj seriji o JFK atentatu, ali čini se da čak i on ne može izvuč tanku graničnu priču/scenarij pa u redu, seriju san odgleda ali..., šteta.



Ta se serija uvelike razlikuje od knjige, koja je odlicna.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 26/02/2017 : 20:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Gledam Taboo.
Drži me oduševljenje nakon prve dvije epizode.
Odlično izgleda.



nisam očekivala puno od ove serije, al sam ostala oduševljena.
scenarij bez ijedne greške, sve ide brzo i treba pratit svaku riječ, kostimografiju inače ne volim al ovdje je baš okej, i finale je bilo super. najbolji mi je Jonathan Pryce aka High Sparrow iz GOT-a sa svojim izrazima negodovanja, oduševljenja, uzrujanosti i spletkarenja.
Jedino šta su mogli ubacit barem jedan vrući poljubac između Tom Hardyja i one neke glumice šta se prilijepila uz njega, ovako je ostalo ni vrit ni mimo.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 26/02/2017 : 20:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako ću bez poljupca, ali očito se mora pogledati :)
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000