forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/01/2017 : 17:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Torghal

The Knick

Sjajna rezija,odlicna glumacka postava,lijepo rekonstruiran New York sa pocetka 20. stoljeca i grozan,ali bas ono grozan scenarij.Steta.



Ima slabih dijelova, sve vise kako odmice, ali bas tako grozan? Sto ti se to do te mjere nije svidjelo?




U jednoj epizodi neki gradjevinar nazove u kucu onog ljigavca ravnatelja Barrowa i greskom mu zeni otkrije da ovaj oprema novi stan.U sljedecoj epizodi zeni mu greskom na banci otvore muzev sef umjesto njen i ona dodje u posjed svih njegovih inkriminirajucih dokumenata???Aj da se desi samo jedna takva slucajnost,to se jos moze i tolerirat ali dvi takve,to je vec nesposobnost scenariste.To je samo jedan primjer.



Sjećam se kad je tip zvao vezano za stan i to mi se ne čini problematično. Ovog u banci se više ne sjećam, ali da, to je malo previše slučajnosti i kužim da nekoga smeta. Mene u ovom slučaju nije, jednostavno su mi pozitivne strane iskočile u prvi plan.




Ma moj problem je sta san ima stvarno ogromna ocekivanja od ove serije pa san osta malo razocaran.Ali usprkos svin njenim manama odgleda sam obe sezone do kraja sta sa dosta serija u zadnje vrime nije slucaj.Zao mi je samo sta scenario nije na nivou ostalih stvari u seriji koje su stvarno na vrhunskom nivou.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/01/2017 : 18:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vešmašina

kad smo kod serija, nitko nije komentirao Vikinge i petnaestu epizodu aktualne sezone?

povijesno se desilo kaj se desilo,al ostaje žal..


Ionako su i previse odgadjali to sta se desilo tako da su bespotrebno razvukli cetvrtu sezonu.Ali zato sad slijedi ono sta povijest pamti kao "veliku pogansku vojsku" tako da se radujem iducim epizodama.A i izbor glumca za Ivara Beskosnog je odlican,momak ima dovoljnu karizmu da nakon Ragnara postane nositelj serije.A sta se tice same petnaeste epizode lipo je to odradjeno,malo patetike ali ipak ne previse.Taman da, kako ti kazes ostane zal.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/01/2017 : 21:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Jason Momoa je trenutno izrazito tražen glumac. Jedan od njegovih aktualnih projekata je i western TV-serijal Frontier. Riječ je o koprodukciji TV-kompanije Discovery Channel Canada i internetskog servisa Netflix. Ujedno je to i jedan od dva western serijala koje Netflix treutno ima u produkciji. Prva sezona od šest epizoda već se emitirala na Discovery Channel Canada, a za nekoliko dana bit će dostupna i na Netflixu.

Radnja je smještena u Kanadu krajem 18. stoljeća, a bavi se unosnom trgovinom krzna na području koje kontrolira britanska Hudson's Bay Company. Pratimo nekoliko živopisnih likova, među kojima se ističe Momoa u ulozi Declana Harpa, koji je napola Irac, a napola Indijanac iz naroda Cree. Harp predvodi skupinu odmetnika koja se bori protiv Hudson's Bay Company i britanske krune, te nastoji poremetiti njihov monopol nad trgovinom krznom. Harp nije usamljen u svom naumu, jer svoj dio kolača žele uzeti i brojni škotski, američki i francuski traperi i trgovci krznom. Svi oni žele uspostaviti čvrste veze s Indijancima, koji su ključni za trgovinu.

Pogledao sam pola prve sezone i moram priznati da je ovo dosta zabavno. Momoa je rođen za ovakve uloge, likovi su zanimljivi, priroda i scenografija su prekrasni, a radnja vas jednostavno vuče da gledate dalje. Također, obratite pozornost na prekrasnu uvodnu špicu. Ako ste ljubitelj stripova kao što su Blek, Mark ili Zagor, ovo je idealna serija za vas. Tek toliko da budete upozoreni, dosta je nasilna.






Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 07/01/2017 : 23:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Sve potpisujem. Serija je dobra.
Ja sam isto na pola, sutra ću
pogledati ostatak.
Da li pratiš Incrporated?
Zanima me tvoje mišljenje.
Pogledao sam par epizoda i
ugodno sam iznenađen.


quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Jason Momoa je trenutno izrazito tražen glumac. Jedan od njegovih aktualnih projekata je i western TV-serijal Frontier. Riječ je o koprodukciji TV-kompanije Discovery Channel Canada i internetskog servisa Netflix. Ujedno je to i jedan od dva western serijala koje Netflix treutno ima u produkciji. Prva sezona od šest epizoda već se emitirala na Discovery Channel Canada, a za nekoliko dana bit će dostupna i na Netflixu.

Radnja je smještena u Kanadu krajem 18. stoljeća, a bavi se unosnom trgovinom krzna na području koje kontrolira britanska Hudson's Bay Company. Pratimo nekoliko živopisnih likova, među kojima se ističe Momoa u ulozi Declana Harpa, koji je napola Irac, a napola Indijanac iz naroda Cree. Harp predvodi skupinu odmetnika koja se bori protiv Hudson's Bay Company i britanske krune, te nastoji poremetiti njihov monopol nad trgovinom krznom. Harp nije usamljen u svom naumu, jer svoj dio kolača žele uzeti i brojni škotski, američki i francuski traperi i trgovci krznom. Svi oni žele uspostaviti čvrste veze s Indijancima, koji su ključni za trgovinu.

Pogledao sam pola prve sezone i moram priznati da je ovo dosta zabavno. Momoa je rođen za ovakve uloge, likovi su zanimljivi, priroda i scenografija su prekrasni, a radnja vas jednostavno vuče da gledate dalje. Također, obratite pozornost na prekrasnu uvodnu špicu. Ako ste ljubitelj stripova kao što su Blek, Mark ili Zagor, ovo je idealna serija za vas. Tek toliko da budete upozoreni, dosta je nasilna.







Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/01/2017 : 00:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Opa, tek sad vidim tu seriju Incorporated. Zanimljivo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 08/01/2017 : 05:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Da li pratiš Incrporated?
Zanima me tvoje mišljenje.


Ne, nisam još počeo gledati.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 08/01/2017 : 11:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Opa, tek sad vidim tu seriju Incorporated. Zanimljivo



Da, meni se stvarno dopala.
Izvršni producenti su Matt Damon,
Ben Affleck i Jennifer Todd.
Gradovi su podijeljeni na crvene i
zelene zone. Crvene pripadaju sirotinji,
tamo nema zakona, nema medicinske pomoći
i svatko se snalazi kako zna. Zelene zone
pripadaju korporacijama koje vedre i oblače.
Tko radi za korporaciju taj živi u zelenoj zoni.
U korporaciji možeš napredovati po staležima,
što si više, pogodnosti su veće međutim, privatan
život kao takav ne postoji. Rob si korporacije.
U sve to se upetljao mladi haker Aaron iz crvene zone
koji nalazi riješenje kako izbrisati svoju prošlost
i pod lažnim imenom uči u zelenu zonu i zaposliti se
u korporaciji. Cilj mu je napredovati što više da bi
došao do mjesta direktora. Oni su u mogućnosti
koristiti usluge prostitutki a jedna od njih je i
njegova djevojka iz crvene zone koja je zbog niza nesretnih
okolnosti tamo završila. No, korporacije su neumoljive.
One ne praštaju i nerijetko oni koji se o korporaciju
ogriješe ostaju bez glave a njihove obitelji protjerane
u crvene zone. Ima tu još dobrih sporednih likova i priča
no, tko voli nek izvoli. Kod mene je dobila prolaznu
ocjenu i ovu sezonu definitivno prati a dalje, tko zna...
Umalo zaboravih glumce koji su manje poznati (bar meni),
izdvojio bih možda Damona Herrimana koji mi je ostao
u sjećanju po svojoj ulozi u Justifiedu i to je to.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 11/01/2017 : 20:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Osvrt Nenada Polimca na Novine.Sve je vise manje napisa sta smo i mi ovde komentirali.
http://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/nas-kriticar-o-seriji-novine-koja-je-digla-buru-i-prije-prikazivanja-jako-dobri-glumci-razvucena-radnja-razbarusena-rezija/5486547/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/01/2017 : 23:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by mladjo

Opa, tek sad vidim tu seriju Incorporated. Zanimljivo



Da, meni se stvarno dopala.
Izvršni producenti su Matt Damon,
Ben Affleck i Jennifer Todd.
Gradovi su podijeljeni na crvene i
zelene zone. Crvene pripadaju sirotinji,
tamo nema zakona, nema medicinske pomoći
i svatko se snalazi kako zna. Zelene zone
pripadaju korporacijama koje vedre i oblače.
Tko radi za korporaciju taj živi u zelenoj zoni.
U korporaciji možeš napredovati po staležima,
što si više, pogodnosti su veće međutim, privatan
život kao takav ne postoji. Rob si korporacije.
U sve to se upetljao mladi haker Aaron iz crvene zone
koji nalazi riješenje kako izbrisati svoju prošlost
i pod lažnim imenom uči u zelenu zonu i zaposliti se
u korporaciji. Cilj mu je napredovati što više da bi
došao do mjesta direktora. Oni su u mogućnosti
koristiti usluge prostitutki a jedna od njih je i
njegova djevojka iz crvene zone koja je zbog niza nesretnih
okolnosti tamo završila. No, korporacije su neumoljive.
One ne praštaju i nerijetko oni koji se o korporaciju
ogriješe ostaju bez glave a njihove obitelji protjerane
u crvene zone. Ima tu još dobrih sporednih likova i priča
no, tko voli nek izvoli. Kod mene je dobila prolaznu
ocjenu i ovu sezonu definitivno prati a dalje, tko zna...
Umalo zaboravih glumce koji su manje poznati (bar meni),
izdvojio bih možda Damona Herrimana koji mi je ostao
u sjećanju po svojoj ulozi u Justifiedu i to je to.



Ovo sa staležimja mi malo vuče na onu Gattacu
Uglavnom, zvuči zanimljivo!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/01/2017 : 18:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Taboo - odličan početak!


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 13/01/2017 : 19:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Bryan Cranston se "na glavu" bacio u scenaristicke i producentske vode, veceras pocinje (i zavrsava ) prva sezona Sneaky Petea od Amazona:




These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/01/2017 : 17:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Da ne pretražujem sada cijelu temu, gdje najradije gledate serije online? Par boljih sajtova...
U zadnje vrijeme sam gledao Game of thrones, House MD, Preacher, Prison break. Planiram Breaking bad iduće. Ako imate još što vrhunsko za predložiti, samo naprijed.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/01/2017 17:31:17
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 14/01/2017 : 17:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
http://www.imdb.com/title/tt0118421/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 14/01/2017 : 18:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Da ne pretražujem sada cijelu temu, gdje najradije gledate serije online? Par boljih sajtova...


Instaliraj si KODI i koristi Exodus add-on. Serija koliko ti srce hoce.


quote:
U zadnje vrijeme sam gledao Game of thrones, House MD, Preacher, Prison break. Planiram Breaking bad iduće. Ako imate još što vrhunsko za predložiti, samo naprijed.



Ne znam sta si sve jos gledao ali evo jos nekih koji mi trenutno padaju na pamet: The Wire, Fargo, Narcos, Rome, Deadwood, Justified, Boardwalk Empire, Sons of anarchy,

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 14/01/2017 18:27:05
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 17/01/2017 : 13:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam od Vikinga što je do sada izašlo i serija je solidna.
Sherlock je genijalan u svim sezonama.
Počeo sam Hanibala, za sada izgleda odlično.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 17/01/2017 : 15:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala na preporuci za serije.
Ovo drugo je previše tehnički za mene. Ne znam ni gdje Kodi živi, niti kako se instalira. Bolje jednostavno sajtovi gdje samo gledaš i to je to... Najbolje da ima ENG titlove, ali može i HR/SR ...



Evo i od mene par preporuka... Black Mirror, Peaky Blinders, Fargo :)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/01/2017 : 19:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na preporukama.
Prvo ću Band of brothers (jer je dobra a kratko), a zatim Breaking bad. Poslije redom po preporukama, mislim da imam dovoljno materijala.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/01/2017 : 19:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Peaky Blinders svi preporučuju.
Ja počela gledati How to get away with murder, ali mislim da neću nastaviti, skroz je trećerazredno.

Znam da se nitko ziv na ovom forumu ne raduje, ali izašao je trailer za šestu (i posljednju) sezonu serije Girls:




@ Obi: Band of Broathers je odličan izbor, pripremi se na to da ti se zivot apgrejda za tri levela.

Edited by - Mrkva on 17/01/2017 19:03:32
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/01/2017 : 19:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala svima na preporukama.
Prvo ću Band of brothers (jer je dobra a kratko), a zatim Breaking bad. Poslije redom po preporukama, mislim da imam dovoljno materijala.



Nemoj da propustis True Detevtivea, meni najbolja serija sto je izasla u poslednjih par godina.

Takodje bih preporucio i Daredevila po istoimenom stripu. Bas su ga sjajno odradili!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/01/2017 : 20:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Black Mirror su ti kratke sezone, a mozes ih imati i kao aperitiv izmedju duzih serija. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 17/01/2017 : 21:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Hvala svima na preporukama.
Prvo ću Band of brothers (jer je dobra a kratko), a zatim Breaking bad. Poslije redom po preporukama, mislim da imam dovoljno materijala.



Odličan izbor!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/01/2017 : 23:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/01/2017 : 23:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.


Očito ne shvaćamo. Molim te, objasni nam, zašto su smeće?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 17/01/2017 : 23:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.


Očito ne shvaćamo. Molim te, objasni nam, zašto su smeće?



Zato jer su smece.
Dali sam ti dovoljno dobro argumentirao svoj stav?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 17/01/2017 : 23:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Rahazlam

Jel vi shvacate ljudi da te serije sto ih gledate,te serije nemaju apsolutno nikakvu kvalitetu,to je sve smece.


Očito ne shvaćamo. Molim te, objasni nam, zašto su smeće?



Zato jer su smece.
Dali sam ti dovoljno dobro argumentirao svoj stav?


Ne znam jesi li ozbiljan ili samo trolaš. U svakom slučaju, moraš poraditi na pristupu. Ovo je jedan čisto dobronamjeran savjet.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.63 seconds. Snitz Forums 2000