forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 09/06/2017 : 19:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by ordell

Jel gleda neko Fargo?
Do sad mi je bila 3.sezona za nijansu slabija od prve dve al ova poslednja, 8.epizoda je fenomenalna, mozda i najbolja u serijalu.



Ona scena u kuglani, nisam bio siguran gledam li Twin Peaks ili Fargo



A k tome je i glumac iz Twin Peaksa!

Dobra mi je ova sezona. Ne bih rekao da je nužno slabija od prve dvije, nego da je jednostavno drukčija. Ne tako velika priča, ali još uvijek genijalni likovi. David Thewlis . Ono što je bio Mike Milligan u drugoj sezoni, to je u ovoj VM Varga. Lik kojega možeš secirati do unedogled.

Fargo je serija u kojoj se običnim ljudima život preokrene u trenutku, naprave sranje i zato je tako dobra. Koliko god bila luda, realna je, makar hrpa NLO-a letjela zrakom...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 14/06/2017 : 17:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Fincher na Netflixu!
Dva agenta FBI-a, serijski ubojice, radnja u 1979. Ovo ce biti u sridu.


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4606 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 14/06/2017 : 18:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Gleda neko Nindza kornjace na Nickelodeonu? Ja poceo zbog klinca i nekako se navukao vise nego on :D
Ranije ih nisam uopste ni primecivao, valjda jer su krenuli u nekom medjuperiodu za mene, kad sam vec "prevazisao" crtace, ali sada iskreno uzivam u seriji.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 14/06/2017 : 23:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi odlično kad bismo dobili nastavak Života na sjeveru.

Puknuta ekipa, pomaknute priče, humanizam nadograđen bizarnošću, šarma na bacanje...


http://www.telegram.hr/kultura/izgleda-da-bi-se-jedna-od-najpopularnijh-serija-90-ih-zivot-na-sjeveru-stvarno-mogla-vratiti/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 15/06/2017 : 10:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Rob Morrow prakticki nije ostario. Vampir.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 20/06/2017 : 11:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Gleda li netko American Gods?
Serija mi je dobra, ali je prepuna simbolike i dvosmislenosti. Uglavnom je kritika modernog načina funkcioniranja društva i suprotstavljanje onoga što danas živimo nečemu u što se davno vjerovalo. Knjigu nisam čitao, ali svakako namjeravam...

Edited by - bisley on 20/06/2017 11:35:01
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/06/2017 : 14:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Odlična je serija, svakom epizodom sve bolja.
Ova zadnja je preluda. (I nažalost, finale sezone.)
A ova mala Emily Browning mi je pravo otkriće. Simpatična i humoristična.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/06/2017 : 20:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Bilo bi odlično kad bismo dobili nastavak Života na sjeveru.

Puknuta ekipa, pomaknute priče, humanizam nadograđen bizarnošću, šarma na bacanje...


http://www.telegram.hr/kultura/izgleda-da-bi-se-jedna-od-najpopularnijh-serija-90-ih-zivot-na-sjeveru-stvarno-mogla-vratiti/








Život na sjeveru je fakat legendarna serija.
Sjećam se kad se pojavila kod nas, mislim da je '92. u pitanju.
Malo su pali kad je Rob otišao ali zapravo je serija cijelo vrijeme odlična.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 20/06/2017 : 21:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
Život na sjeveru je fakat legendarna serija.
Sjećam se kad se pojavila kod nas, mislim da je '92. u pitanju.
Malo su pali kad je Rob otišao ali zapravo je serija cijelo vrijeme odlična.



Ali najprije si je Mestar morao natociti salicu caja, pa je tek onda mogla ici serija

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 23/06/2017 : 10:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Dosta dobar Fargo, ok kraj ok sezone. Najgore od svega je što je Noah Hawley rekao da četvrtu sezonu možemo očekivati najranije za tri godine... :(

Sada se bacam na Američke bogove, ionako je prva sezona cijela izašla.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/06/2017 : 11:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Rob Morrow prakticki nije ostario. Vampir.




Izbliza se ipak vide godine, odnosno bore. A vidjele su se i u onom očaju Numbers.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/06/2017 : 17:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo izgleda odlično: kriminalistička dramska serija u produkciji TNT-a, prema romanu Caleba Carra (Egzorcist: Početak, Dominion: Prednastavak Egzorcista) koji su u scenarij pretočili Hossein Amini (Vožnja, Dva lica siječnja, Izdajnik po našem ukusu), Cary Joji Fukunaga (Bez imena) i Kristina Lauren Anderson, i pod redateljskom palicom Paca Cabezasa (Penny Dreadful, The Strain), Jamesa Hawesa (Doktor Who, Inspektor Banks, Penny Dreadful), Jakoba Verbruggena (Kuća od karata, Crno ogledalo, The Fall) i David Petrarca (Igra prijestolja, Čovjek u visokom dvorcu, Oni koji ubijaju, Wayward Pines).

Daniel Brühl tumači doktora Laszla Kreizlera, psihologa koji krajem 19. stoljeća u New Yorku lovi psihopatskog ubojicu, a pomažu mu Dakota Fanning kao Sara Howard i Luke Evans kao novinar crne kronike John Moore.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 25/06/2017 : 18:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Uopće nisam znao za ovo. Ekipa je super, a ako je Fukunaga upetaljan u produkciju možda serija stvarno ima potencijala. Jedino što me brine je to što će ići na TNT-u.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/06/2017 : 19:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
The Handmaid's Tale - u zivotu nisam vidio toliko krupnih planova lica iz scene u scenu na jednom mjestu. Wow.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 07/07/2017 : 14:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Prve dvije epizode American Gods su malo spore.
Čudna je priča i atmosfera.
Gledati ću dalje.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 07/07/2017 : 15:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Prve dvije epizode American Gods su malo spore.
Čudna je priča i atmosfera.
Gledati ću dalje.



Ako su ti prve dvije spore, kakve će ti tek biti iduće...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 07/07/2017 : 15:38:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Što? Još usporavaju? :)

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/07/2017 : 16:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam odustao posle prve, nisam imao strpljenja za dalje.
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
427 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 07/07/2017 : 16:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uspio isterati do kraja na jedvite jade...uglavnom previše su razvukli..moglo je to i puno bolje
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/07/2017 : 16:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Serija je odlična, zabavna, uvrnuta i atmosferična.
Ak vam tempo ne paše, kaj bi tek da gledate Twin Peaks Return?
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 07/07/2017 : 16:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Što? Još usporavaju? :)



Ima epizoda koje su čisti filler, a i općenito radnja se jako sporo razvijala. Iskasapili knjigu. Da su se barem odlučili na mini-seriju, jednu sezonu koja bi ekranizirala literarno djelo u potpunosti, ali... Pare, pare, parice.

Meni je prva epka bila još najbolja. Početak je imao potencijala koji je na kraju ostao neiskorišten. Odlični glumci (McShane je GENIJALAN), dobra atmosfera, mistična radnja, stiliziranost, koreografije, kamera... Mislio sam da bismo stvarno mogli vidjeti nešto jedinstveno u hiperprodukciji TV serija koje ovih dana često imaju isti, bla feel. Šteta što su je razvukli.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/07/2017 : 17:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
E vidiš, a meni je čista filler epizoda (A Prayer for Mad Sweeney) čak i najdraža.

Ta današnja mladež nema strpljenja.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 07/07/2017 : 19:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

E vidiš, a meni je čista filler epizoda (A Prayer for Mad Sweeney) čak i najdraža.

Ta današnja mladež nema strpljenja.



Ta je ok, ali ona s Laurom... Užas.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 07/07/2017 : 19:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na infu.

Ne kažem da tempo treba biti 'fast and furious', zapravo već neko vrijeme sve više uživam u stiliziranim i dotjeranim vizualima.
Ono što sam do sada vidio od Gods mi se u globalu sviđa, vidit ćemo hoće li ta usporenost do završetka biti plus ili minus.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/07/2017 : 20:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by Windwalker

E vidiš, a meni je čista filler epizoda (A Prayer for Mad Sweeney) čak i najdraža.

Ta današnja mladež nema strpljenja.



Ta je ok, ali ona s Laurom... Užas.


Misliš ona dok se probudi pa se počne raspadat pa sretne onu bivšu prijateljicu i slično?
Pa to je bilo odlično, čista komedija.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000