forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/07/2017 : 23:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Malo zastao sa serijama, ali žena ne popušta, pa gledamo već treću sezonu mosta aka Bron.
Nisam ja nešto izbirljiv i zahtjevan, nešto pregledam, nešto prespavam pa si pišem plus, ali ova mi je fakat jako dobra.
Ako bi izuzeo par nepotrebnih pretjerivanja, jedan od boljih serijala što sam gledao.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 15/07/2017 : 00:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj



pogledajte Forbrydelsen sve 3 sezone, nećete požaliti
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2017 : 18:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nika331

u zadnje vrijeme nemam sreće sa serijama
pogledala 2 epizode The Handmaid's Tale i umrla od dosade ....
zatim pogledala Jamestown 4 epizode, taman je gledljivo a opet dosadno, fali nešto. twin peaks me čeka, ali vidim da su kritike kojekakve.


Ravnateljica na poslu mi posudila seriju (kcerka ju nagovorila i tolika se odusevila da je sve pogledala u zugu), ali sam - za sada! -
i sam zastao poslije pogledana prva 3 djela. Nekako razvuceno (epizode bi trebale biti max 30-40 min). No, bolja polovina je sama nadaljivala i pogledala 8 djelova, jos samo 2 jos fale, i za sada je odusevljena. Cujem da je neki profesor (ili filozof ili doktor?) uzeo seriju kao izvornu tacku za neko svoje predavanje. Mada sam ne vidim da bi u nekoj bliskoj buducnosti moglo doci do toga. Ali s druge strane, to je nekako omiljena tema filmova u bliskoj sci/fi buducnosti - da ce doci do znatnog pada rojstava odnosno da zene nece moci vise porađati.

Dat cu jos sansu seriji, nije mi glupava, samo tesko mi se pokrenuti i pocet sa gledanjem (to jest, uzeti si vrijeme).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 15/07/2017 : 20:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Hvala vam nika, stavili bumo na listu prioriteta.
Jest da nismo iscrpili Shanerove preporuke, ali moramo malo šarati.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 15/07/2017 : 23:59:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ste pogledali do kraja Sense8? Kako ti se svidjela druga sezona?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 16/07/2017 : 00:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nika331

u zadnje vrijeme nemam sreće sa serijama
pogledala 2 epizode The Handmaid's Tale i umrla od dosade ....
zatim pogledala Jamestown 4 epizode, taman je gledljivo a opet dosadno, fali nešto. twin peaks me čeka, ali vidim da su kritike kojekakve.


Ravnateljica na poslu mi posudila seriju (kcerka ju nagovorila i tolika se odusevila da je sve pogledala u zugu), ali sam - za sada! -
i sam zastao poslije pogledana prva 3 djela. Nekako razvuceno (epizode bi trebale biti max 30-40 min). No, bolja polovina je sama nadaljivala i pogledala 8 djelova, jos samo 2 jos fale, i za sada je odusevljena. Cujem da je neki profesor (ili filozof ili doktor?) uzeo seriju kao izvornu tacku za neko svoje predavanje. Mada sam ne vidim da bi u nekoj bliskoj buducnosti moglo doci do toga. Ali s druge strane, to je nekako omiljena tema filmova u bliskoj sci/fi buducnosti - da ce doci do znatnog pada rojstava odnosno da zene nece moci vise porađati.

Dat cu jos sansu seriji, nije mi glupava, samo tesko mi se pokrenuti i pocet sa gledanjem (to jest, uzeti si vrijeme).




da, ja ne bum nastavila ipak
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 16/07/2017 : 22:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Meni je neugodno napisati po kojem ključu mi doma gledamo serije.
Ono hard i par usb-a upiknuti u tv, pa udri napreskokce gledati jedno desetak serija.
Mislim da bi u drugom svjetskom ratu naše preskakanje sigurno iskoristili za neko kvalitetno šifriranje koliko je nepredvidivo.
Tako da sam se baš naviknuo na sense i druga mi je bolja, ali trenutno iz nepoznatog razloga odrađujemo mostarinu.
Žena kaže da se vraćamo (kad nađemo na kojoj smo stali) nakon treće sezone mosta.
Neki utisak o sense mogu složiti kad uspijemo doći do kraja, ako moj obzirom na brzinu prije ne nastupi.
One podugačke poput Prestolja ni ne pokušavamo, jer je to preveliki zalogaj za naš način praćenja.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 17/07/2017 : 11:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
American Gods je dokraja ispao katastrofa.

Jedno 300 puta sam zaspao za vrijeme gledanja.
Pogledao sam i breakdownove po youtubu ne bi li mi što malo povezali, a oni dosadni kao i serija.
Uzdizanje neopoganstva, bezvezni likovi, forsiranje bizarnosti i eksplicitnosti.

Nisam čitao knjigu i ne namjeravam pratiti nove sezone serije.
Sreća pa je samo 8 epizoda.

Jedini plus je kamera.
Serija je prekrasno snimljena, stil po mom ukusu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/07/2017 : 16:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
Bolovanje sam iskoristio da odgledam gomilu serija koje mi se vec mesecima skupljaju na hardu,pa evo nekoliko preporuka:

FLAKED (10/10)
Dugo nisam tako uzivao u nekoj seriji a koja pritom ne nudi nista novo. Dramedija o alkoholicaru koji se odrekao automobila jer pre mnogo godina pijan izazvao saobracajku u kojoj je poginuo mladic.Sada uglavnom ide po AA sastancima i nanovvo prica svoju tuznu pricu.Na taj nacin stice prijatelje i postaje nezvanicni gradonacelnik malog kalifornijskog mesta.
Caka je sto je tip tezak lazov i neradnik koji iskoriscava koga stigne.Glavni glumac Will Arnett vise manje igra istu ulogu kao i u seriji koja ga je proslavila (Arrested development) ali ga je uzivanje gledati.

Za sada je snimljeno dve kratke sezone po 6-7 epizoda.Nadam se da ce biti i trece sezone ali se Neflix za sada ne oglasava.



Edited by - DollarBill on 17/07/2017 16:22:57
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 17/07/2017 : 16:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
SANTA CLARITA DIET (8/10)

Jos jedna novija odlicna Netflixova komedija o srecnoj porodici koja zivi skladno i bave se prodajom nekretnina.Jedini problemic je sto je supruga u stvari zombi! pa cesto kad ogladni pojede komsiju ili kolegu s posla.

Za sada je izasla prva sezona sa 10 epizoda.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/07/2017 : 15:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 23/07/2017 : 19:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Evo, dokusurili Sagu Mostovolj.
Čudno da smo nekaj u tako kratkom vremenu odgledali do kraja, no možda je to početak uvođenja reda u naše opservacije serija.
Iako kad bolje razmislim sada polako počinje povratak sportskih događanja pa če biti teško to sve iskombinirati.
Naravno kad sam ženi objavio da se još najnovija Nikina preporuka pojavila na horizontu, sa oduševljenjem je rekla da možemo još jednu paralelno započeti sa gledanjem.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/07/2017 : 19:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kako je dobar trejler za Stranger things.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/07/2017 : 22:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Super, super!!
Stranger things je nešto najbolje uz GOT.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/07/2017 : 22:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Btw, i mi smo se kao klinci krajem 80-tih igrali Ghostbustersa, samo sto su nasi proton packovi koje smo imali na ledjima bile kartonske kutije od cipela

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 23/07/2017 : 22:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Whaaaat! Nisam ni znao da su poceli snimati...


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 31/07/2017 : 20:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://techcrunch.com/2017/07/31/hbo-hack-got/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5276 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 01/08/2017 : 16:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Kako je dobar trejler za Stranger things.


Bravo Calebe
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/08/2017 : 10:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
WTF


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 04/08/2017 : 19:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu docekati!


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 04/08/2017 : 20:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

WTF





nešto najblesavije što sam gledao,ne znam dali da shvatim ozbiljno ili...
True Detective Bukurešt
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 08/08/2017 : 10:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Pocelo snimanje novih Dosjea:
http://www.tvovermind.com/the-x-files/x-files-season-11-production-start-robert-patrick-open-returning

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/08/2017 : 10:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Uh ovo izgleda dobro:


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 09/08/2017 : 11:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Ma daj me nemoj jebat Method Man kako izgleda . Gledat ću.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 10/08/2017 : 21:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih mjesec dana sam pogledao Dextera, sezone od 4 do 8....prve tri sezone sam gledao pred šest sedam godina, pa nisam htio ponavljati.
Uglavnom, 4. sezona, te nešto više od polovice 5. sezone stvarno rasturaju...jednostavno su me toliko zaludile da pogledam sve do kraja.
Problem Dextera je u tome što je očito da serija ima više scenarista...od fenomenalnih pa do onih koji nisu zaslužili da pišu ni sapunice, a također je vidljivo da su poneke epizode produkcijski odrađene vrlo vrlo loše (loša kamera, loša rasvjeta, loše ozvučenje)...čini mi se da jedno pet šest lošijih epizoda u zbiru košta kao 5 minuta jedne bolje epizode.
Uglavnom, četvrtoj sezoni bih dao čvrstih 9/10 (spektakularan završetak sezone je zaslužio i 10-ku)
Peta sezona ocjena niže, 8/10 zbog dvije tri posljednje epizode koje su slabije.
Šesta sezona je u neku ruku promašaj 5/10
Sedma i osma sezona ...7/10.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.87 seconds. Snitz Forums 2000