forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/12/2019 : 15:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Movies that made us.
4 epizode
https://www3.knaben.ru/s/?q=movies+that+made+us&video=on&category=0&page=0&orderby=99

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3790 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 10/12/2019 : 15:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Prekjučer završila HBO-ova humoristična serija Silicon Valley. Iako se nakon prve 3 sezone osjeti pad u kvaliteti i humoru ova je serija do kraja junački izdržala i premda je ova zadnja 6.sezona imala prilično osrednje epizode ova zadnja je zatvorila stvari taman onako kako treba i dala pravi kraj seriji. Inače serija mi je draga jer na humorističan a opet inteligentan način stvara priču o projektu mladih inženjera u Kaliforniji i puno je interesantnije negoli recimo Big Bang Theory koji je do kraja "rasprodao" svoj ugled.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25950 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/12/2019 : 17:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
BBT je bila odlična prve tri sezone.
Silicon Valley mi je isto odlična.Šteta što nema više.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/12/2019 : 17:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by zeljko

oćel mi ko objasniti poantu pokušaju kenjanja po bebi lutki koja predstavlja Isusa u jaslicama gradskim?
leftovers



Moram priznati da je prošlo dosta od kad sam pogledao seriju i teško mi se sjetiti svih detalja, ali ova epizoda mi je nekako ostala u memoriji.

Puno je tu simbolike, likovi nisu jednodimenzionalni već iznimno kompleksni, kao što ljudi u biti i jesu.

Ovaj detalj koji si izvukao se vjerojatno odnosi na klince/tinejdžere, ali nisi dobro shvatio, poanta nije bila pokušaj kenjanja po lutki bebe.

Krenimo od naziva epizode, "B.J. and the A.C.", to bi u biti bilo "Baby Jesus and the AntiChrist". U ovom kontekstu AntiKrist nije "anti" već "zamjena", u stilu "umjesto" Krista. Cijela epizoda se vrti oko nestale bebe Isusa i njenog traženja. Zašto je jednostavno ne zamijeniti drugom? Kćer mu na to govori "you can't replace it or get another, it's sacred", u biti se izruguje nečemu u što su se svi toliko vremena uzdali, a sada kad je došla "promjena" oni više ne znaju u što vjerovati, izgubljeni su. Uz to su se očešali i o komercijaliziranost religijskih motiva.

Isto tako je odličan trenutak kada Kevinu gradonačelnica koja je crnkinja kaže nešto u stilu "pazi da nova beba bude bijela".

S druge strane Kevin se bori i pokušava snaći u ovom neredu, nije mu problem kupiti novu lutku, ali "izgubio" je ženu i nekako se mora "dokazati" kćeri i on jednostavno mora pronaći tu lutku.

Nego da se vratimo na tvoje pitanje. Rimljani su razapeli Isusa. U engleskom postoji sleng "Roman Helmet" i to bi ti bilo nešto kao kad netko spava, a ti mu sjedneš golom guzicom na čelo s "kitom" prema ustima. Ovdje je klinac rekao nešto u stilu "s obzirom da su te Rimljani nepravedno razapeli, ja ti poklanjam Rimsku kacigu". To je u biti tipično tinejdžersko "izrugivanje" sa stvarima koje odrasli smatraju svetima, uz to je dvosmisleno.

Nije ovo ništa prema onome što te još čeka u nastavku serije koja je iznimno kompleksna, puna simbolike, detalja. Ja je isto planiram još jednom pogledati jer mi je sigurno puno toga promaklo.



E vala ja da pisem doktorat ne bih se ovako udubio

Ok ali kakve veze ovo ima s radnjom

I buduci da guraju rasne profile svuda...pa cak i u malim gradovima moraju biti pripadnici svih rasa
Hoce li vrijedjanje religija takodjer biti ravnomjerno ak me kontas il se boje sudbine klete

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/12/2019 : 17:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Da li mogu da gledam The Mandalorian, a da pritom nikad nisam pogledao Star Wars filmove?




Mozes, ali pokusaj gledati s nekim tko je gledao SW
Pa ce ti, kao meni, ubaciti kakav zanimljiv info o likovima koji se tamo pojavljuju
Ništa bitno, ali zaokruži priču
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/12/2019 : 05:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Prekjučer završila HBO-ova humoristična serija Silicon Valley. Iako se nakon prve 3 sezone osjeti pad u kvaliteti i humoru ova je serija do kraja junački izdržala i premda je ova zadnja 6.sezona imala prilično osrednje epizode ova zadnja je zatvorila stvari taman onako kako treba i dala pravi kraj seriji. Inače serija mi je draga jer na humorističan a opet inteligentan način stvara priču o projektu mladih inženjera u Kaliforniji i puno je interesantnije negoli recimo Big Bang Theory koji je do kraja "rasprodao" svoj ugled.



Meni je BBT negledljiv, a SV mi je odlična, ali da, pada kvaliteta.
Još nisam pogledao 6-u sezonu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/12/2019 : 17:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Uskoro.

Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 12/12/2019 : 18:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko
E vala ja da pisem doktorat ne bih se ovako udubio

Ok ali kakve veze ovo ima s radnjom

I buduci da guraju rasne profile svuda...pa cak i u malim gradovima moraju biti pripadnici svih rasa
Hoce li vrijedjanje religija takodjer biti ravnomjerno ak me kontas il se boje sudbine klete



haha ponijelo me

Cijela radnja se svodi na ljude i njihovo ponašanje u raznim situacijama, posebno onima koje za njih nisu očekivane ili normalne.

Kod njih i vlada nekakvo multikulturalno okruženje, kod nas baš i ne pa zato to više primječujemo.

"Vrijeđanje" religija će biti ravnomjerno, jednako kao i divljenje religijama i preispitivanje svega i svačega. Svatko će drugačije reagirati i ponašati se. Zato sam ranije napisao ako ti ljudska psihologija nije zanimljiva onda će ti serija biti dosadna.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 12/12/2019 : 18:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by don_draper

Prekjučer završila HBO-ova humoristična serija Silicon Valley. Iako se nakon prve 3 sezone osjeti pad u kvaliteti i humoru ova je serija do kraja junački izdržala i premda je ova zadnja 6.sezona imala prilično osrednje epizode ova zadnja je zatvorila stvari taman onako kako treba i dala pravi kraj seriji. Inače serija mi je draga jer na humorističan a opet inteligentan način stvara priču o projektu mladih inženjera u Kaliforniji i puno je interesantnije negoli recimo Big Bang Theory koji je do kraja "rasprodao" svoj ugled.



Meni je BBT negledljiv, a SV mi je odlična, ali da, pada kvaliteta.
Još nisam pogledao 6-u sezonu.




BBT je dosta specifična, geekovska serija. Meni na prvu nije sjeo, ali kasnije mi je postao odličan.

SV je dosta drugačija serija, bez obzira što su opet geekovi u igri. SV na iznimno karikirani prikaz prikazuje današnji razvoj kompanije (start-upovi) i čuvenu Silikonsku dolinu. Tematski mi je to jako blisko. Uz karikiranje ima tu sigurno i puno "točnih" stvari. Uz sve to nekako mi je serija malo prerastegnuta, konstantno se ponavlja jedan te isti obrazac i na momente je monotona. Unatoč tome serija je fora.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/12/2019 : 21:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ne bih rekao da je BBT specifična serija.
Bavi se geekovima, ali je ciljana za puno širu publiku.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 13/12/2019 : 11:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ne bih rekao da je BBT specifična serija.
Bavi se geekovima, ali je ciljana za puno širu publiku.



Upravo to, kao fol za geekove, ali je mainstream.
Baš bi rekao da je SV prava geekovska serija.
I da, Young Sheldon mi je odličan jer je ta ''mainstream gikovšitna'' bačena u potpuno drugi plan.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7894 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/12/2019 : 14:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
meni se sviđa i teorija i silicijska dolina, koja me je oduševila i pogledao sam sve sezone u zadnjih mjesec dana, možda malo više
naravno, jako se osjeti odlazak erlicha bachmana, ali i pored toga su sve dobro priveli kraju

a kod mladog sheldona su uspjeli stvoriti drugačiju obiteljsku komediju i da to dobro funkcionira
i svi glavni likovi su mi dobri: baka, mama, sestra, brat, tata... koji je btw imao gostujuću ulogu u BBT kao leonardov zlostavljač iz srednje škole
ali i sjajne epizodne uloge - ona pastorova tajnica što puši ko smuk i knjižničarka :)))

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 13/12/2019 14:32:08
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 14/12/2019 : 17:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne bih rekao da je BBT specifična serija.
Bavi se geekovima, ali je ciljana za puno širu publiku.



Upravo to, kao fol za geekove, ali je mainstream.
Baš bi rekao da je SV prava geekovska serija.
I da, Young Sheldon mi je odličan jer je ta ''mainstream gikovšitna'' bačena u potpuno drugi plan.



Geek mainstream
Ma sve je to rađeno za veći broj publike pa je automatski komercijalno. Nakon niza serija o vampirima, sada ćemo valjda imati o geekovima.

Bilo kako bilo meni su dobre jedna i druga, svaka na svoj način, a ova rasprava me potaknula da napokon završim SV, trenutno sam na S5E5.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 14/12/2019 : 17:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Caleb

Da li mogu da gledam The Mandalorian, a da pritom nikad nisam pogledao Star Wars filmove?




Mozes, ali pokusaj gledati s nekim tko je gledao SW
Pa ce ti, kao meni, ubaciti kakav zanimljiv info o likovima koji se tamo pojavljuju
Ništa bitno, ali zaokruži priču



Pogledao prvu epizodu, iznenađujuće dobro, nadam se da će tako i nastaviti. Bolje od filmova i najbliže originalnoj trilogiji.

Nego koji je razlog da nikada niste pogledali SW? Isplati se pogledati barem IV, V i VI.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/12/2019 : 17:26:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ma gledao sam ja tu originalnu trilogiju, ali nisam fan pa su mi manje poznati likovi nepoznanica
Ovako kad imas znalce pokraj sebe odmah pucaju zanimljive pojedinosti
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5135 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/12/2019 : 17:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Vjerovali ili ne, ali u posljednje dvije godine sam krenuo gledati SUPERNATURAL od prve epizode.
Sinoć konačno uhvatio osmu epizodu posljednje petnaeste sezone😁
Ajmo reći da je sve to u neku ruku predvidivo koliko god oni muljali, umrtvljivali i oživljavali likove.
Evo što se tiče ove posljednje epizode...točno sam znao da će Rowena završiti na ovom tronu na kojem je sada.
Supernatural ima poneku vrhunsku epizodu, ali u konačnici sve je to jedan veliki bučkuriš u kojem ne znaš tko pije, a tko plaća.
Očekujem kraj u stilu Preachera i to je to😁
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16210 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/12/2019 : 17:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Caleb

Da li mogu da gledam The Mandalorian, a da pritom nikad nisam pogledao Star Wars filmove?




Mozes, ali pokusaj gledati s nekim tko je gledao SW
Pa ce ti, kao meni, ubaciti kakav zanimljiv info o likovima koji se tamo pojavljuju
Ništa bitno, ali zaokruži priču



Pogledao prvu epizodu, iznenađujuće dobro, nadam se da će tako i nastaviti. Bolje od filmova i najbliže originalnoj trilogiji.

Nego koji je razlog da nikada niste pogledali SW? Isplati se pogledati barem IV, V i VI.

Hvala, supermark,

nisam jos poceo, probacu da nadjem nekog, mada, mislim da ih nemam nesto mnogo u okruzenju :)


Konkretno, ja, nikad kao klinac nisam gledao filmove (i verujem da je to glavni razlog zasto mi se ne svidjaju kada pokusam danas da gledam). Unazad, nekoliko godina sam probao tr puta i svaki put sam odustajao u prvih sat vremena... jednostavno mi ne lezi, nije mi zanimljivo. Da ne kazem nesto gore i uvredim nekog.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 14/12/2019 17:43:12
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 18/12/2019 : 22:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Vjerovali ili ne, ali u posljednje dvije godine sam krenuo gledati SUPERNATURAL od prve epizode.
Sinoć konačno uhvatio osmu epizodu posljednje petnaeste sezone😁
Ajmo reći da je sve to u neku ruku predvidivo koliko god oni muljali, umrtvljivali i oživljavali likove.
Evo što se tiče ove posljednje epizode...točno sam znao da će Rowena završiti na ovom tronu na kojem je sada.
Supernatural ima poneku vrhunsku epizodu, ali u konačnici sve je to jedan veliki bučkuriš u kojem ne znaš tko pije, a tko plaća.
Očekujem kraj u stilu Preachera i to je to😁



Supernatural i vrhunski ne idu u istu rečenicu
To je serija koja sprda samu sebe i koja se ne trudi biti ozbiljna nego samo zabavna i to je to. Jako mi je žao šta je ovo zadnja sezona guštao sam gledati Sama, Deana i Cassa kako “spašavaju svijet” Serija koja bi me maksimalno opustila nakon teškoga dana.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 19/12/2019 : 01:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bila je dobra serija prvih 5 sezona i nakon toga je trebala završiti.
Gledao sam do sredine 8. sezone i onda srećom stao.
Ali da sam bio pametan, stao bih s petom.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17664 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/12/2019 : 01:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam na 10 ili 11 sezoni ne znam

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/12/2019 : 11:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Preporucujem Castle Rock od Kinga. Dvije sezone za sada, serija drzi paznju.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 19/12/2019 : 21:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Odgledah Mindhunter, 2. sezonu. Ima spojlera.

Serija nastavlja da prikazuje rast i razvoj specijalne jedinice u okviru FBI, koja se bavi proučavanjem serijskih ubica i njihovim profilisanjem.

Ne mogu reći da sam zadovoljan ovom sezonom, ni blizu koliko sam bio prvom. Iako su slučajevi ubistava djece u Atlanti i BTK ubice intrigantni sami po sebi, ipak na kraju ostane neka praznina jer gledalac ne dobije zadovoljenje na kraju za strpljenje tokom gledanja ovako sporogoreće serije. S druge strane, dosta vremena se gubi na neke nepotrebne likove, kao npr. onog nesposobnog Grega, ili na ljubavne/porodične probleme glavnih likova (naročito Vendi i njena veza koja samo popunjava prostor, uostalom kao i Holdenova tokom prve sezone, a koje mnogo ne doprinose razvoju ni likova ni priče).

Takođe, u ovoj sezoni, manji je fokus na same intervjue sa ubicama, i realno jedini vrijedni su oni sa Mensonom i Texom. U prvoj sezoni tu je bio neprevaziđeni Kemper, koji je jednako bio zaslužan za formiranje te jedinice, koliko i Ford i Tench, a imali smo i nekoliko riješenih slučajeva koristeći naučeno.

U ovoj sezoni imamo politiku, rasna pitanja, Holdenova lutanja i pretpostavke, koje na kraju budu samo to, imamo naznake onoga za što bi to što agenti uče moglo da se iskoristi, ali nikad ne dođemo do toga da se to stvarno i iskoristi na pravi, presudan način, kao što se desilo tokom prve sezone.

Tu su i pitanja za autore, koji se kroz ove dvije sezone u skoro svakoj epizodi vraćaju na BTK ubicu, što ga stavlja u prvi plan, ali znajući da je on uhvaćen skoro 30 godina kasnije od događaja prikazanih u ove dvije sezone, veliko je pitanje zašto je on fokus i što su uopšte sa tom linijom priče naumili.

Kad izađe treća pogledaću je, ali ne bih ovo preporučio svakome za gledanje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 19/12/2019 22:02:12
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24694 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/12/2019 : 08:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
The Name of the rose je uvreda za istoimeni film, a da ne pričam o knjizi. Kako ljudi uspeju da ukenjaju nešto što je dva puta fenomenalno urađeno, nije mi jasno.



The Witcher
već se u trejleru videlo da će to biti klimavo, ali nisam očekivao ovoliku katastrofu. Najobičnija B produkcija, izuzev dva glumca svi su ostali teški amateri. Nekako me podseća na Resident Evil filmove po atmosferi, ubeđen sam da je ta ekipa i ovde radila.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3790 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/12/2019 : 10:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

zasad nakon prve dvije epizode Watchmena dosta podijeljeni dojmovi
s jedne strane vizualno impresivne scene i dosta bljeskova serija ima (pogotovo Veidtove scene)
s druge strane pored tih bljeskova ne postoji radnja koja će dovoljno jako držati pažnju i previše se osjeti pristranost u scenariju, premalo se dobiva uvida u onu drugu negativniju stranu priče



Vrijeme je da malo samog sebe korigiram. Nakon 2 epizode stvarno nisam uspio steći neki sjajan dojam o seriji, ali baš nakon te 2 epizode kreće pravi show pojavom jednog lika (da ne spoilam). U idućih 7 epizoda kvaliteta serije se drastično digla, bilo je tu raznoraznih umjetničkih rješenja i hrabrih poteza kakvi su krasili i sami strip. Premda je početak serije dosta opsjednut rasizmom i posljedicama ipak kasnije radnja dobiva značajno širi kontekst. Sve ono na početku što je bilo čudno i pomalo neobjašnjeno do samog kraja dobije svoj smisao i divim se kako je to sve dobro osimšljeno jer volim serije koje polagano otkrivaju stvari, pojačaju tempo kad treba, zastanu da daju koju dimenziju više, a ova serija je na kraju ispala upravo takva. Ono što je isto za svaku pohvalu je da iako se na početku nije činilo tako referenci na strip do kraja sezone je baš puno, do te mjere da je nužno pročitati strip prije gledanja. A te reference nisu tu da popune rupe u radnji nego kroz novu seriju dobiju novi značaj i prilagodbu u vremenima nakon radnje stripa. Nisam se baš usuđivao rano dati ocjenu ali mislim da 5/5 ne bi bilo nezasluženo nakon ovakvog dizanja u kvaliteti.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22162 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/12/2019 : 20:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
SEE je takodje jedna od onih serija koje se mogu pratiti. U zadnje vrijeme prava navala serija, ima za svakoga po nesto. Zivimo zaista u zlatnom dobu serija.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000