forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/09/2020 : 09:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jel neko krenuo s raised by wolves?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 10/09/2020 : 09:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Jel neko krenuo s raised by wolves?



quote:
Originally posted by ken2

vučji odgoj
pogledao prve tri epizode i dobro je to
glavna glumica impozantna u neobičnoj ulozi



quote:
Originally posted by zeljko

Meni je to truba




Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2020 : 09:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kakav sol kakvi bakraci

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/09/2020 : 10:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sto ne valja s vukovima zeljko?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2020 : 14:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Religijska motivacija radnje
Nategnutost scenarija

Gluma je odlicna

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 10/09/2020 : 20:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.thewrap.com/lady-olenna-tyrell-game-of-thrones-diana-rigg-tributes-death/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/09/2020 : 22:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
kako željko reče, glumci su na visini, ja bih rekao i produkcija i efekti, atmosfera... ipak je to ridley scott
kad malo promisliš, onda postavke priče i scenaristička rješenja imaju svoje nedostatke, ali za sada mi ne smeta
meni je dovoljno da sam tri epizode odgledao u cugu, za razliku od westworlda koji mi je jako sporo išao, usprkos predivnoj evan rachel wood i muzici koja je odlična, a pogotovo one klavirske obrade

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2020 : 22:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Westworld odustao 3.sez. nakon epizode ili dvije

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 10/09/2020 : 23:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Westworld, odustao nakon prve epizode prve sezone. Iritantna dosada.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/09/2020 : 23:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Meni je serija pala kad su se pojavili samuraji
Mislim ono...boli me tuki
Serija je o westworldu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/09/2020 : 10:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a sekira i sablja željko :)
a i samurajski filmovi su istočni vesterni, ili da ih zovemo isterni

a ja sam se s westworldom mučio od karantene pa do polovice osmog mjeseca, kada sam pogledao prvu epizodu treće sezone i nekako odgodio daljnje gladanje, ako će ga i biti
sve je u tom svijetu predodređeno da mi se svidi: sf, vestern, odlična, ali zaista odlična muzika, evan rachel wood, thandie, ed harris... a stari film gledao bezbroj puta, i mister no je bio tamo...
ali ne ide da ga jebeš
krenem gledat epizodu i umorim se nakon pola sata, pa prekinem, sutra dovršim, pa par dana odmora i opet isto, mislim odustat, ali onda uleti jedna ili dvije zanimljive epizode, pa ipak nastavim...
nešto su tu generalno zbrljali

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6939 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/09/2020 : 11:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Westworld ima mana, ali meni je sveukupno dobro legao.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1550 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/09/2020 : 12:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Meni prva sezona ima stofa za jedan dobar film od maksimalno dva sata. Prerastegnuto mlacenje prazne slame. Odustao sam od serije nakon prve epizode druge sezone jer se vidjelo da opet ide na isto.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/09/2020 : 23:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pogledao celu prvu sezonu onda kako je izlazila 2016. ili 15. kad je vec bilo. Tad mi je bila vrlo dobra. Drugu sezonu nikad nisam zapoceo.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/09/2020 : 00:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Brave new world
Izgleda ok

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/09/2020 : 08:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
U posljednjih 15 dana sam pogledao sve do sada izašle epizode Lucifera, ukupno njih 75 :)
Prva i druga sezona imaju taj neki humor koji me dobro nasmijao, pa su mi u kompletu vrlo dobro sjele i dao bih im ocjenu 9/10
Od treće sezone kreće reciklaža tema i pad kvalitete, a na humor su ispucali sve najbolje ideje, tako da mi je većina novih fora isiljena i prosječna.
Trećoj, četvrtoj i polovici pete sezone bih dao navučenu ocjenu 7/10.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/09/2020 : 18:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je problem kaj si prebrzo odgledao tu seriju, tj. sve dosad izišlo.
Ja pratim na godišnjoj bazi i uživam. Nisam primjetio nikakav pad kvalitete.
Ček mi je još bolje otkad je serija prešla na Netflix. Nekak je manje suzdržana, epizode su nešto duže i više je mjesta za character development.
No i dalje je to case-of-the-week serija, koja definitivno nije pogodna za brzi binge-watch i vjerujem da tako dosadi.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 14/09/2020 : 22:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...

Carpe diem
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/09/2020 : 03:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Yellowstone...
https://www.imdb.com/title/tt4236770/?ref_=nv_sr_srsg_0
Odgledao 3 sezone za nedelju dana.
Costner solidan, Reilly i Hauser odlični.
Lokacije na kojima je snimana su vrh...



Vec duze vreme merkam da pogledam ovu seriju zbog tvorca i scenariste serije Taylora Sheridana, koji je pisao scenario za Hell or high water, Wind River i Sicario.
Veujem da je i ova serija u istom modernom vestern stilu. A i gotivim Kevina Kostnera.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/09/2020 : 16:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prošlotjednu epizodu The 100, i damn, ovo je GOT S8 razina užasa, možda čak i gore. Teško da će se par finalnih epizoda moći iskupiti za ovakvu glupost.
Ako itko gleda seriju, ili namjerava, stanite nakon sezone 5, koja ima savršen kraj, i uzmite to za pravi kraj serije.

Agents of SHIELD je završio ove godine u sedmoj sezoni i iako su zadnje dvije sezone bile lošije, bućkuriš svega i svačega, lošeg scenarija i loših negativaca, barem su se s poštovanjem odnosili prema glavnim likovima (a samim time i gledateljima) i završili seriju u najboljem mogućem scenariju.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/09/2020 : 16:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/09/2020 : 16:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam 4 epizode te serije i zasad mi se sviđa.

Super mi je kako Travis tu i tamo iznese na površinu svog unutarnjeg Ragnara.

Edited by - Windwalker on 20/09/2020 16:34:00
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/09/2020 : 16:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Meni je bezveze

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/09/2020 : 16:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Raised by wolves
Pogledao sam 6 epizoda i pola 7. i zadovoljan sam. Ima dosta mana u radnji (odnosno neke stvari se "prejednostavno" dese/objasne) ali sve u svemu, ok je to. Ima tu dosta (polu)skrivenih poruka i moram priznati da nije previše nategnuto na religijsku stranu kao što sam očekivao (zbog ovog kasnijeg Scotta, jel'). A ja kao ateista se zna za koga navijam


Pogledao sam samo prvu da vidim hoću li gledati uopšte i sad čekam da sve završi da je pogledam natenane.
U američkoj produkciji iako se Hollywood smatra kao nekom "liberalnom" institucijom, ateisti su najčešće prikazni na način koji mene žešće živcira - kao neki inteligentni, ali u suštini samo razočarani ljudi, kao osobe koje je neka nepravda/teški životni udar povredila pa su eto odustali od Boga. Od čega mi se da prostite, kenja. I ovde nekako strepim da će stvari skliznuti u tom pravcu, al sad si me malo ohrabrio.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 20/09/2020 : 19:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A ja kao ateista se zna za koga navijam



Ti nisi ateista jer ateisti zapravo i ne postoje.

Nije da ateisti ne vjerujete u božanstva, nego ste svoje bogove pronašli drugdje: u lijepim ženama, automobilima, kocki, drogama, sportašima, nogometnim klubovima, knjigama, stripovima, albumima sa sličicama, muziki, u političkim strankama itd.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 20/09/2020 19:22:39
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000