forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2020 : 16:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
30 novčića - serija koja balansira treš, misteriju, horor i crni humor. Drugim riječima, djelo s čistim Iglesiovim potpisom.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/11/2020 : 17:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Warrior
Ova predzadnja epizoda sezone bila je maksimum nasilja rijetko viđenog u nekoj seriji.
Brutalno, žestoko, napeto od prve do zadnje sekunde.
Jedva čekam finale.

Velika preporuka za seriju ljubiteljima akcije.

Edited by - Windwalker on 29/11/2020 17:52:25
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/11/2020 : 17:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Maradona in Mexico

Nije loše ako ste štovatelja lika i djela Boga nogometa, inače i nije vrijedno previše pažnje.

https://www.netflix.com/hr-en/title/81034946

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 29/11/2020 17:58:27
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/11/2020 : 18:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

30 novčića - serija koja balansira treš, misteriju, horor i crni humor. Drugim riječima, djelo s čistim Iglesiovim potpisom.


Pa kad si ju prije pogledao?!

Hvala na informaciji, gledat će se.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/11/2020 : 20:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

30 novčića - serija koja balansira treš, misteriju, horor i crni humor. Drugim riječima, djelo s čistim Iglesiovim potpisom.


Pa kad si ju prije pogledao?!

Hvala na informaciji, gledat će se.


Mene isto zanima, refresham cili dan i ništa


Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2020 : 21:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Pa pogleda san 1. epizodu koja je zasad jedina dostupna, i to na HBO GO servisu. :)

Ne preciziravši tu činjenicu unijeh pomutnju u život Shanera i Mičića. ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/11/2020 : 22:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Pa pogleda san 1. epizodu koja je zasad jedina dostupna, i to na HBO GO servisu. :)

Ne preciziravši tu činjenicu unijeh pomutnju u život Shanera i Mičića. ^^



sram te bilo mada sam vidio na španjolskim stranicama da serija izlazi u komadu, tj. svih 8 odjednom
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 29/11/2020 : 22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da, i na imdb-u navode 29. kao datum za sve epizode.

Možda i jest tako na španjolskom HBO-u, ali zasad i na torrentima nalazim samo prvu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/11/2020 : 23:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://io9.gizmodo.com/utopia-has-been-cancelled-after-one-season-at-amazon-1845768495

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/11/2020 : 01:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mladjo

Big little lies S01
Odlično!
Probao sam prije dvaput ali nije išlo al irekoh sada "idem probati još jednom, priča ima neki šmek" i pogledao sam u tri dana tih 7 epizoda. Baš odlični i gluma i scenarij i režija.
Ocjena:7/10



I meni se dosta svidio. Dovoljno otpicen, zacinjen, smijesan, ali... ipak bih rekao nekako zenska serija. Ko neki Cosmopolitan, ali na dobar nacin (ako to ima smisla ).

I druga sezona se moze pogledati, mada... pojma nemam u ovom trenu o cemu je vec isla rijec. Mislim, sve se nadovezuje na 1. sezonu, ali ipak... Dovoljno je reci, da je prva bolja.






Da zato mi dvaput i nije išla jer mi je bila previše ženskasta:D
Ali kad se krene dalje sa epizodama (nakon prve) i kad se stvar zakotrlja, dobije se fakat dobra i opičena serija:)

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 30/11/2020 : 22:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Alien’ TV Miniseries Is More Than a Rumor: Development Talks Continue ‘from Time to Time’:
https://www.indiewire.com/2020/11/alien-tv-miniseries-1234601357/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/12/2020 : 23:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Pogledao i ja prvu epizodu 30 novčića i moram priznati da sam guštao. Jedva čekam nastavke.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 02/12/2020 : 14:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Warrior
Ova predzadnja epizoda sezone bila je maksimum nasilja rijetko viđenog u nekoj seriji.
Brutalno, žestoko, napeto od prve do zadnje sekunde.
Jedva čekam finale.

Velika preporuka za seriju ljubiteljima akcije.



Zadnja epizoda je u petak. I ja jedva čekam.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7873 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/12/2020 : 14:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mladjo

Big little lies S01
Odlično!
Probao sam prije dvaput ali nije išlo al irekoh sada "idem probati još jednom, priča ima neki šmek" i pogledao sam u tri dana tih 7 epizoda. Baš odlični i gluma i scenarij i režija.
Ocjena:7/10



I meni se dosta svidio. Dovoljno otpicen, zacinjen, smijesan, ali... ipak bih rekao nekako zenska serija. Ko neki Cosmopolitan, ali na dobar nacin (ako to ima smisla ).

I druga sezona se moze pogledati, mada... pojma nemam u ovom trenu o cemu je vec isla rijec. Mislim, sve se nadovezuje na 1. sezonu, ali ipak... Dovoljno je reci, da je prva bolja.






Da zato mi dvaput i nije išla jer mi je bila previše ženskasta:D
Ali kad se krene dalje sa epizodama (nakon prve) i kad se stvar zakotrlja, dobije se fakat dobra i opičena serija:)



prva sezona jako dobra
a druga potpuno nepotrebna
ni meryl streep tu ne pomaže

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 02/12/2020 : 20:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i ja prvu epizodu 30 novčića i moram priznati da sam guštao. Jedva čekam nastavke.





Jel da? Baš ima nešto opuštajuće u sebi, mada pršti, da se tako izrazin, pizdarijama.

Mislin, onaj lik Paco, jesu li mogli većeg šonju nać? Zato je tu naš don Miguel. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/12/2020 : 21:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Dal prati neko The Flight Attendant?
Dal valja šta?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 02/12/2020 : 21:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

Pogledao i ja prvu epizodu 30 novčića i moram priznati da sam guštao. Jedva čekam nastavke.





Jel da? Baš ima nešto opuštajuće u sebi, mada pršti, da se tako izrazin, pizdarijama.

Mislin, onaj lik Paco, jesu li mogli većeg šonju nać? Zato je tu naš don Miguel. :D


Ovo nisi mogao bolje definirati! A Miguela Angela (Paca) znam još iz Sense8 gdje mi je bio možda i najdraži lik i super mi je i ovdje. Ima tu neku dječačku nevinost i naivnost u licu koja čini Paca simpatičnim iako je totalna budala. A Padre je genijalan.

Ma baš sam se zabavio! Cijeli dan mi se svako toliko vrati neka scena. Sad bih najradije pogledao cijelu sezonu u šutu, a nema ničeg osim prve epizode. Provjeravao nekoliko puta.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/12/2020 : 15:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kao što sam i obećao, pogledao sam seriju The Last Kingdom. Nije to bila ljubav na prvi pogled, čak sam nakon nekoliko početnih epizoda mislio da prekinem sa gledanjem. Glavni glumac kao da je ispao iz boy grupe, priča nimalo hipnotizirajuća, možda je problem i u meni što sam očekivao nešto u pravcu GOT, samo bez natpriordnih stvari.
Onda tek oko sedme epizode serija mi polako privlači pažnju, postaje interesantna. Nastavljam da gledam i svaka epizoda mi je sve bolja i bolja, tako da sam sa užitkom pregledao ostatak serije.

Vidljivo je da je serija snimana prema knjigama i da dobro prati radnju, nema tu praznog hoda i sve je dobro uklopljeno.
Uhtred, iako i dalje stojim iza toga da je dobio ulogu samo da navuče tinejdžerke na seriju, je dobro izrađen lik, nije se vezao za jednu osobu već drma sve redom što mu pređe preko puta.
Sporedni likovi su takođe sasvim ok i dobro su odglumili svoje uloge, ima nekoliko izuzetaka kao vikinška čarobnica iz treće sezone, dobro izgleda ali kao glumica je katastrofalna.

Malo sam razočaran panoramom serije, kao da su sve snimali u jednom dvorištu, nema nikakve raskoši i ljepote prirode.
Zapalo mi je za oko da ne prođe deset minuta u seriji a da neko ne jede, glumci su se bukvalno u svakoj sceni prejedali.
Kada sve oduzmem i saberem, jako sam zadovoljan serijom i odlučio sam čak da pogledam i Vikinge.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/12/2020 : 16:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kakav je slom s kidman

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/12/2020 : 18:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kao što sam i obećao, pogledao sam seriju The Last Kingdom. Nije to bila ljubav na prvi pogled, čak sam nakon nekoliko početnih epizoda mislio da prekinem sa gledanjem. Glavni glumac kao da je ispao iz boy grupe, priča nimalo hipnotizirajuća, možda je problem i u meni što sam očekivao nešto u pravcu GOT, samo bez natpriordnih stvari.
Onda tek oko sedme epizode serija mi polako privlači pažnju, postaje interesantna. Nastavljam da gledam i svaka epizoda mi je sve bolja i bolja, tako da sam sa užitkom pregledao ostatak serije.

Vidljivo je da je serija snimana prema knjigama i da dobro prati radnju, nema tu praznog hoda i sve je dobro uklopljeno.
Uhtred, iako i dalje stojim iza toga da je dobio ulogu samo da navuče tinejdžerke na seriju, je dobro izrađen lik, nije se vezao za jednu osobu već drma sve redom što mu pređe preko puta.
Sporedni likovi su takođe sasvim ok i dobro su odglumili svoje uloge, ima nekoliko izuzetaka kao vikinška čarobnica iz treće sezone, dobro izgleda ali kao glumica je katastrofalna.

Malo sam razočaran panoramom serije, kao da su sve snimali u jednom dvorištu, nema nikakve raskoši i ljepote prirode.
Zapalo mi je za oko da ne prođe deset minuta u seriji a da neko ne jede, glumci su se bukvalno u svakoj sceni prejedali.
Kada sve oduzmem i saberem, jako sam zadovoljan serijom i odlučio sam čak da pogledam i Vikinge.



Da, Uthreda je malo teško prihvatiti na prvu.
Recimo Ragnar iz Vikinga mi je puno draži i karizmatičniji odmah u početku.
Dok za Uthreda treba određeno navikavanje, no kako prolazi kroz razne nevolje, postaje mi sve draži.

No serija sigurno nije snimana da privuče teenagerke, iako kužim zašto si to rekao.

Edited by - Windwalker on 03/12/2020 18:16:13
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 03/12/2020 : 18:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Kakav je slom s kidman


Izvrsna gluma i lijepe slike, ostalo klimavo ali te vuče da pogledaš do kraja. Mislim da ju se može usporediti s prvom sezonom Big Little Lies.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/12/2020 : 16:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mladjo

Big little lies S01
Odlično!
Probao sam prije dvaput ali nije išlo al irekoh sada "idem probati još jednom, priča ima neki šmek" i pogledao sam u tri dana tih 7 epizoda. Baš odlični i gluma i scenarij i režija.
Ocjena:7/10



I meni se dosta svidio. Dovoljno otpicen, zacinjen, smijesan, ali... ipak bih rekao nekako zenska serija. Ko neki Cosmopolitan, ali na dobar nacin (ako to ima smisla ).

I druga sezona se moze pogledati, mada... pojma nemam u ovom trenu o cemu je vec isla rijec. Mislim, sve se nadovezuje na 1. sezonu, ali ipak... Dovoljno je reci, da je prva bolja.






Da zato mi dvaput i nije išla jer mi je bila previše ženskasta:D
Ali kad se krene dalje sa epizodama (nakon prve) i kad se stvar zakotrlja, dobije se fakat dobra i opičena serija:)



prva sezona jako dobra
a druga potpuno nepotrebna
ni meryl streep tu ne pomaže



Big little lies S02
Sve u svemu i ovo je dosta dobra sezona, makar nije ni približno dobra kao prva.
Mislim da bi bila bolja ideja da su ovdje krenuli sa potpuno novim zapletom (a da se, ako baš mora, ova spika iz prve lagano provlači, onako usput) nego da su išli u razradu prve sezone.
Ali dobro.
Maryl Streep je toliko dobro odigrala ulogu hladnokrvne (poludjele) negativke umotane u vanjštinu simpatične bakice da sam par puta stao s gledanjem i bijesan se prošetao po kući govoreći sam sebi:"Jbm joj mater! Koja kučka!":D
Sve u svemu, nadam se i trećoj sezoni

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/12/2020 : 17:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tu bi mogla doci Susan Sarandon kao majka... :D :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/12/2020 : 18:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Xaxa mogla bi, di si se nje sjetio:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1547 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 06/12/2020 : 20:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Pogledao prve dvije epizode Raised by Wolves. Odustajem od toga, nemam zivaca za dalje.

A onda, 30 monedas tj. Judine skude nisam uopce imao namjeru gledati i onda ste poceli pisati da je dobro, ovjerio prvu i zadovoljan sam. Nije nista fenomenalno, ali je Alex de la Iglesia u svojem vrlo dobrom izdanju. Gledat cu jos jednu pa cu odlucit dal nastavljam. To mi je sad postala praksa, pogledam prve dvije epizode pa procijenim. Nemam zivce cekati do trece sezone da postane dobro.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000