forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/08/2021 : 18:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam danas Invincible do kraja, savršeno, genijalno i odlično...nemogu nahvaliti koliko je ovo dobro. Stvarno se toplo nadam da će netko kod nas ovo izdati, a do tada mi preostaju skenovi jer ono US omnibus izdanje izgleda dosta loše...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/08/2021 : 20:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odgledao sam danas Invincible do kraja, savršeno, genijalno i odlično...nemogu nahvaliti koliko je ovo dobro. Stvarno se toplo nadam da će netko kod nas ovo izdati, a do tada mi preostaju skenovi jer ono US omnibus izdanje izgleda dosta loše...




Ultimate izdanje je izvrsno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/08/2021 : 07:36:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odgledao sam danas Invincible do kraja, savršeno, genijalno i odlično...nemogu nahvaliti koliko je ovo dobro. Stvarno se toplo nadam da će netko kod nas ovo izdati, a do tada mi preostaju skenovi jer ono US omnibus izdanje izgleda dosta loše...




Ultimate izdanje je izvrsno.



Je, ono izgleda super, samo je cijena prepaprena.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/08/2021 : 11:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odgledao sam danas Invincible do kraja, savršeno, genijalno i odlično...nemogu nahvaliti koliko je ovo dobro. Stvarno se toplo nadam da će netko kod nas ovo izdati, a do tada mi preostaju skenovi jer ono US omnibus izdanje izgleda dosta loše...


Ja imam ona tri kompendijuma koji su tehnički odlični, ne znam jel na njih misliš?

Edited by - swamp thing on 10/08/2021 11:17:57
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/08/2021 : 13:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Odgledao sam danas Invincible do kraja, savršeno, genijalno i odlično...nemogu nahvaliti koliko je ovo dobro. Stvarno se toplo nadam da će netko kod nas ovo izdati, a do tada mi preostaju skenovi jer ono US omnibus izdanje izgleda dosta loše...


Ja imam ona tri kompendijuma koji su tehnički odlični, ne znam jel na njih misliš?



Da, na videima sam vidio da su SC i da nisu prosiveni, a i cine se nekako mlitavi i nezgrapni. Hajde drago mi je da si zadovoljan, ja cu se ipak strpit dok netko od nasih to ne izda u HC izdanju po prihvatljivijoj cijeni.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3745 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 10/08/2021 : 21:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Pogledao sa zakasnjenjem Fargo 4.sezonu.
Obzirom na pauzu od 3.sezone i cijelu odgodu zbog pandemije, malo mi je splasnula euforija oko toga. Nakon odgledane sezone mozda i bolje da je tako.
Dosta slabije od 3.sezone, a pogotovo slabije u odnosu na prve dvije sezone (koje su jedne od najboljih sezona u desetljecu). Radnja podosta razduljena i bez nekog interesantnog konflikta i s manjkom apsurda i crnog humora koji je trademark ove serije. Na kraju se cak i dosta dobro to razrijesi, ali ostaje ipak razocaranje pogledanim.
Svejedno, nadam se da ce 5. (prema najavama i zadnja) sezona poboljsati dojam. Ali, uvijek se moze uzivati u prve 3 sezone zasebno.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 14/08/2021 : 20:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote


Pogledao seriju u dva dana. Super zabavno. Nadam se samo da to nije sve.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 14/08/2021 : 22:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Fear City: New York vs The Mafia

Serijal od tri epizode o privođenju mafijaških kumova u New Yorku. Sjajno ako vas zanima kako je Bnadić vladal Zagrebom!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/08/2021 : 19:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner



Pogledao seriju u dva dana. Super zabavno. Nadam se samo da to nije sve.




Meni je bila dosadna, jer iako volim taj zanr, radnja je nepotrebno razvucena na osam epizoda. Mnogo bi bolje bilo da su snimili film od 90 minuta.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/08/2021 : 22:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.macrumors.com/2021/08/18/tim-robbins-apple-tv-plus-wool/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 28/08/2021 : 22:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Jel' krenuo tko s novom sezonom AHS? Meni se čini da bi mogla biti jedna od boljih.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 28/08/2021 : 23:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Da.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/08/2021 : 12:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Cekacu da dodje na Netflix.
Laufa i druga sezona See. 👌🏻
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/09/2021 : 12:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Jeli pominjao neko White Lotus?
Meni je bila bas dobra. Imate na HBO-u.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/09/2021 : 12:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Jel gledao tko Click bait
? Meni odlična krimi serija na Netflixu...
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 04/09/2021 : 21:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Cekacu da dodje na Netflix.
Laufa i druga sezona See. 👌🏻


AHS dolazi na Netflix?

Davno sam gledao prvu, drugu i četvrtu sezonu, moram se nakaniti i na ostale. Jedini problem mi je što baš preteruju sa shock value-om, šljakalo me je na prve dve sezone, u četvrtoj je bilo baš eh.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 05/09/2021 : 07:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by koze123

quote:
Originally posted by King Warrior

Cekacu da dodje na Netflix.
Laufa i druga sezona See. 👌🏻


AHS dolazi na Netflix?



Da, s nekoliko mjeseci zakasnjenja. Prvih devet sezona imas vec tamo.

quote:
Originally posted by sumohrvat

Jel gledao tko Click bait
? Meni odlična krimi serija na Netflixu...


Da, solidna serija. Pocetak nije bio obecavajuci, sve se odvijalo po poznatim semama, onda kako serija odmice sve je bila bolja i bolja. Raspletom nisam bas odusevljen, ali ok sad, ispala je bolja nego sto sam ocekivao.

Trenutno pratim Them i Nine Perfect Strangers. Vidjecemo gdje vode ove serije, za sada je jos sve otvoreno. Iako me Them vec na pocetku odbija vjestackim rasistickim klisejima, nastavicu da pratim. Nine Perfect Strangers ima spooooru radnju, nadam se da ce uskoro poentirati, inace odusetajem od serije.

Nedavno sam nahvalio Superman and Lois, ucinilo mi se da nije standardna DC serija. Nakon odgledane prve sezone ipak moram samog sebe demantovati, ovo je kao Smallville, samo deset godina poslije. Samo za hardcore DC fanove ili za one koji ne gledaju mnogo serija.

Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 05/09/2021 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Nema AHS-a u Srbiji, šteta...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/09/2021 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Shaneru, koji je ono kurac... Žena u prvih epizodu i pol dva puta povrati mačku?????? 😳😳😳😳
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/09/2021 : 18:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaneru, koji je ono kurac... Žena u prvih epizodu i pol dva puta povrati mačku?????? 😳😳😳😳


Nije to ništa šta će još sve biti do kraja.

Trebao si me pitati pa bih ti rekao da to nije za tebe.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/09/2021 : 12:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaneru, koji je ono kurac... Žena u prvih epizodu i pol dva puta povrati mačku?????? 😳😳😳😳


Nije to ništa šta će još sve biti do kraja.

Trebao si me pitati pa bih ti rekao da to nije za tebe.




Dakle, nagledao sam se svakakvih pizdarija u serijama i filmovima, ali "sex" u kojem frajer zadovoljava trebu tako da joj gura ruku u otvor u predjelu rebara kroz koji joj se netom prije izlegla mačka je vrh bolesnoće 😵😵😵😵😵😵😵😵😵
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
343 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 07/09/2021 : 13:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Dakle, nagledao sam se svakakvih pizdarija u serijama i filmovima, ali "sex" u kojem frajer zadovoljava trebu tako da joj gura ruku u otvor u predjelu rebara kroz koji joj se netom prije izlegla mačka je vrh bolesnoće 😵😵😵😵😵😵😵😵😵



Da, genijalno. Nisam još pogledao zadnju epizodu, ali ovo je definitivno među najzanimljivijim novim serijama zadnjih godina.


Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6934 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 07/09/2021 : 15:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

quote:
Originally posted by sumohrvat
Dakle, nagledao sam se svakakvih pizdarija u serijama i filmovima, ali "sex" u kojem frajer zadovoljava trebu tako da joj gura ruku u otvor u predjelu rebara kroz koji joj se netom prije izlegla mačka je vrh bolesnoće 😵😵😵😵😵😵😵😵😵



Da, genijalno. Nisam još pogledao zadnju epizodu, ali ovo je definitivno među najzanimljivijim novim serijama zadnjih godina.




Apsolutno. Ja sam ju pogledao cijelu u dva dana. Nadam se da će napraviti drugu sezonu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 07/09/2021 : 15:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaneru, koji je ono kurac... Žena u prvih epizodu i pol dva puta povrati mačku?????? 😳😳😳😳



O kojoj seriji je riječ?

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/09/2021 : 16:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by sumohrvat

Shaneru, koji je ono kurac... Žena u prvih epizodu i pol dva puta povrati mačku?????? 😳😳😳😳



O kojoj seriji je riječ?


Posve novi okus višnje...
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.58 seconds. Snitz Forums 2000