forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/03/2022 : 15:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Red Marquis

Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty prva epizoda, odlična. Adam McKay strikes again.
Može da se uživa i ako niste fan košarke.

LA, 80-e... De me nadje... Skidam odmah.



odlične prve dvije epizode
baš sam ugodno iznenađen
i ne štede nikoga
sigurno će biti reakcija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 15/03/2022 : 17:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Red Marquis

Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty prva epizoda, odlična. Adam McKay strikes again.
Može da se uživa i ako niste fan košarke.

LA, 80-e... De me nadje... Skidam odmah.



odlične prve dvije epizode
baš sam ugodno iznenađen
i ne štede nikoga
sigurno će biti reakcija


Da, odlična i druga, još se širi priča, odličan je gazda Celticsa. Veoma zadovoljan.
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1404 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 21/03/2022 : 12:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
Netflix mi javlja da je 5. sezona The Last Kingdom pristupačna.

Ali četvrta sezona je bila najslabija, puna zbrzanosti i nekih nelogičnosti, pa neću žuriti sa gledanjem. Doduše, treća je bila najbolja, a to nije bilo toliko davno.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 21/03/2022 : 15:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Disenchantment (part 4) - stvarno je tesko reci koliko je ovo dobro ili nije. Stvar je u tome sto je animacija predobra, humor je tako-tako, a prica se iz sezone u sezonu sve vise komplikiuje i grana u novim pravcima. Ali cini se da Groening zna kamo ide (nesto slicno kao i Bilotta u Planeti mrtvih) i da ce na kraju sklopiti mozaik.
Svakako vredno gledanja.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/03/2022 : 15:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

Netflix mi javlja da je 5. sezona The Last Kingdom pristupačna.

Ali četvrta sezona je bila najslabija, puna zbrzanosti i nekih nelogičnosti, pa neću žuriti sa gledanjem. Doduše, treća je bila najbolja, a to nije bilo toliko davno.


Četvrta je bila jedva gledljiva, ali peta je poslednja, inače ne bi ni nastavio. Sad ću toliko izdržati. Nakon ove sezone, treba još film da se snimi Seven Kings Must Die i to je kraj.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/03/2022 : 08:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pogledali smo i drugu sezonu Raised by Wolves, meni je ovo jako dobro, draga je rekla da će razmislit želi li gledat 3u sezonu kada izađe.
Sviđa mi se ta doza misterija i premda je krcato rupetinama, trebao malo zažmiriti i opustiti se...kao i kod supergaćeša.
Toliko detalja su iznjeli do sada...nadam se da je neće skenjat kako vrijeme bude išlo i toplo se nadam da imaju gotovu priču za još koju sezonu, da ne pretjeraju i unište započeto.
Jedino mi se čini da je ova sezona rađena sa manjim buđetom, oni tenkovi izgledaju kao da su crtani u 3D studio maxu 90-ih. :(

Čekam Boyse ko ozebli sunce. :D



-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3530 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 27/03/2022 : 09:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Zar na forumu stvarno nema opšte teme za Boyse?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/03/2022 : 11:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

Netflix mi javlja da je 5. sezona The Last Kingdom pristupačna.


Jeste, ujedno i posljednja. Odlicna sezona, najbolja do sad.
Na IMDb zadnjih sedam epizoda imaju ocjenu iznad 9, deseta cak 9.8.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/03/2022 : 12:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pre tjedan dana pogledao Better Call Saul do kraja 5. sezone i sada jedva cekam zavrsnu (?) sestu. Meni je ovo i dalje bolje od Breaking Bad. :)


Vise se ni ne sjecam da li se Kim Wexler uopste negdje pominje u BB, pa ce biti zanimljivo vidjeti sta i kako. Fora su mi i sve stvari koje smo sreli u BB, a ovdje vidimo kako su dosle na svoje mjesto.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 27/03/2022 : 13:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Kim se ne spominje u Breaking Badu. Još 23 dana i zadnja sezona!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 29/03/2022 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Saul, ali ipak BB je za dva koplja ispred. BB i Sopranosi su meni dvije serije bez konkurencije. Tu je trebala biti i igra prijestolja, ali su 7 i posebno 8 sezona nedopustivo lose.

Zadnje od serija sto gledam jeste Peaky Blinders 6 sezona. Ni bolja ni gora od ostalih. Nije remek djelo a opet dovoljno dobro da se sve isprati.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/03/2022 : 08:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja debelo zaostajem
Pogledao tek prvu sezonu Peakyja
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 30/03/2022 : 09:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Jučer pogledao Saula do kraja po drugi put, zavolio seriju još više kao i tokom drugog gledanja Breaking Bada. Mislim da Je Breaking Bad bolji, ali da Saul može komotno uz njega stajati i definitivno su na vrhu svih serija. Sopranose nisam gledao, moram.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/04/2022 : 18:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Severance


Čista desetka od serije!!!


Egzistencijalni sf/horror prožet crnohumornim momentima i sterilnom uredskom atmosferom pružija mi je uvjerljivo najzabavnije sate provedene isprid ekrana laptopa/tv-a.

Ovo je onaj tip serije za koji se često čuje "samo počni gledat, šta manje znaš unaprid, to je užitak gledanja veći".

Da, doslovno bilo kakva informacija je kvarilac iskustva iliti spojler.

Način na koji sve kulminira u finalu je predivan prikaz vještog razotkrivanja priče, nečeg šta u ovoj hiperprodukciji sadržaja itekako nedostaje.

Kapa doli svima uključenim u stvaranje ovog remekdjela!




And like that... he's gone.

Edited by - vice on 08/04/2022 18:15:13
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/04/2022 : 21:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Koliko sezona planiraju snimiti toga?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 09/04/2022 : 23:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ja debelo zaostajem
Pogledao tek prvu sezonu Peakyja




Treću*
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/04/2022 : 09:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Severance


Čista desetka od serije!!!


Egzistencijalni sf/horror prožet crnohumornim momentima i sterilnom uredskom atmosferom pružija mi je uvjerljivo najzabavnije sate provedene isprid ekrana laptopa/tv-a.

Ovo je onaj tip serije za koji se često čuje "samo počni gledat, šta manje znaš unaprid, to je užitak gledanja veći".

Da, doslovno bilo kakva informacija je kvarilac iskustva iliti spojler.

Način na koji sve kulminira u finalu je predivan prikaz vještog razotkrivanja priče, nečeg šta u ovoj hiperprodukciji sadržaja itekako nedostaje.

Kapa doli svima uključenim u stvaranje ovog remekdjela!






Pogledao sam i ja cijelu prvu sezonu. Nisam odusevljen kao ti, ali serija mi je drzala paznju i zadovoljan sam ponudjenim.
Samo se nadam da se u drugoj sezoni nece vrtiti u krug, vac da ce radnja naprijed da ide.

Edited by - King Warrior on 10/04/2022 10:19:44
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2457 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 11/04/2022 : 16:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Zapoceo sam 3. sezonu Gotama, nije losa serija!
Gledao neko, kakva su vam misljenja?
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 19/04/2022 : 23:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Konačno došao i ja na svoje. Pogledao prvu epku zadnje sezone Saula.
Dobila se kvaliteta kakva je oduvijek bila i naravno epizoda je vrhunska. Jedino su promijenili filter boja i ne sviđa mi se to. Spoileri nadalje!

Što se tiče detalja, onaj čep na podu sa početka epizode je, ako ste zaboravili, uspomena na prvu prevaru koju su Kim i Saul učinili kao Giselle i Viktor i to je volila Kim tu i tamo po ruci motat u seriji. Taj čep na podu pretpostavljam da znači kraj takvog djelovanja. Ista stvar sa World Second Best Lawyer Again bocom u smeću kao kraj njihove "normalne" veze gdje su samo zaljubljeni i brijem da sad kreću samo po prijevarama i adrenalinima i da ih to jedino spaja. A inače mi je i žao boce.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 23/04/2022 : 12:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Vrhunske prve dvije epizode saula zaista. Prosle su mi kao da je u pitanju 15 minuta. Bit ce ovo odlicna sezona sigurno.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 26/04/2022 : 11:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
That dirty black bag - Odlicno, Da su tarantino i leone imali dijete izgledalo bi ovako.

Halo - Prilicno dobro. Nakon arcane vjerovatno najbolja adaptacija neke video igre. Kvalitetna sf akcija.

From - Ovo me kupilo na pocetku i sve je bilo super... i onda zadnja epizoda u kojoj ocekujes neke odgovore i rjesenja i dobijes govno. Prosvrljam po ineternetu i tek onda shvatim da je ovo radila ista ekipa koja je radila lost i postane ti sve jasno. E pa neces me jebat sto sezona da bi mi na kraju servirao kurcinu i ostavio me sa vise pitanja nego na pocetku.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2457 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 26/04/2022 : 17:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Jel Hawkeye zavrsena serija?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/04/2022 : 20:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Severance =dobra treba=ekstra serija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
515 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 28/04/2022 : 09:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Nemam riječi za 3. epizodu Saula. Neočekivano i briljantno.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/04/2022 : 09:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Jel Hawkeye zavrsena serija?


Prva sezona je gotova, a još se ne zna hoće li se snimati druga.

Trenutno se snima spin-off, u kojem će glavni lik biti Maya Lopez (Echo).

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

Edited by - Mr. Bushido on 28/04/2022 09:44:41
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000