forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

going going
Advanced Member



Serbia
11364 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/02/2022 : 21:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ja sam (uvijek) u zaostatku, pa sada na telki gledam Better Call Saul, i bas mi pase. Lepo su to poslozili, ostaje da vidim kako ce se spojiti (za sada sam zavrsio 1. sezonu i upravo krenuo sa 2.).






Uuuf koje te uzivanje ceka! Ja sam tokom proklete 2020.godine roknuo odjedared ceo Breaking Bad i sve epizode Better Call Saula, ali sam napravio razmak izmedju BB i BCSa par meseci. Usudjujem se da kazem da mi je Saul sveukupno cak i bolja serija od BB. Obozavam lik Saula Goodmana i Kim Wexler i dinamiku njihovog odnosa pa je tu i genijalni Saulov burazer Chuck i partner iz HHM Howard Hamlin, lude Salamanke i naravno stari dobri Mike (jedino mi kod njega smeta to sto se bas primecuje kako je sve matoriji a trebalo bi kao da bude mladji).
Jedva cekam poslednju sestu sezonu ciji pocetak emitovanja treba da bude sad u aprilu za 2 meseca. Bas su se namucili tokom snimanja te poslednje sezone, em je poslednja pa mora da bude dobra, em korona i restrikcije pri snimanju, em je jadan Bob Odenkirk dobio srcku tokom snimanja. Stvarno se nadam da ce ova poslednja sezona lepo da zaokruzi celu pricu iz BB univerzuma.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12527 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 26/02/2022 : 21:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://retropulpmedia.com/the-5-best-current-streaming-tv-shows-you-probably-havent-seen

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/02/2022 : 17:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Servant dosadan
Yelowjakets odlicno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/03/2022 : 12:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Može li mi netko pogledati za breaking bad na netflixu... Ja ga ne mogu pokrenuti...
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 06/03/2022 : 12:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Trenutno gledam Better Call Saul po drugi put. Prvi put sam gledao početkom 2020. Prije mjesec dana sam odlučio pogledati po drugi put jer sam zaboravio neke detalje i da se pripremim za zadnju sezonu koja nam stiže 18.4.
Također sam i Breaking Bad gledao 2 puta, prvi put na jesen 2019., drugi na jesen 2020. Veliki sam fan obje serije, ali ono, opsjednut. Svaki dan razmišljam o njima. Svaki dan. Pogotovo o Breaking Badu. Uglavnom, kao i u drugom gledanju Breaking Bada, tako i u drugom gledanju Better Call Saula - vidim detalje koje prije nisam uočio, drugačije gledam seriju i postaje mi bolja svakom scenom, svakim prekrasnim kadrom. Trenutno sam na početku 4. sezone, do kraja pogledam za nekih 2 tjedna maksimalno i onda čekam tu zadnju sezonu. Za nju nema sumnje - biti će božanstvena.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/03/2022 : 22:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Započeo sam jučer seriju Lost.
Prije 2-3 godine pogledao sam 15 epizoda i stao ne znam ni ja zbog čega. Sada sam počeo izpočetka i kanim pogledati sve jer me zanima, iako čujem da se s vremenom kvari. Zasada mi je jako dobra, pogledao sam 6 epizoda. Moram priznati da mi je veliki dio tih 15 epizoda odprije ostao u pamćenju. Javim dojmove nakon pogledane 1. sezone.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1554 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 10/03/2022 : 08:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by fandango



I druga, vraca se i Justified!





Nisam siguran što bih mislio o ovome, ali svakako će se gledati.





E da, vraca se Justified, i to bogme u velikom stilu. Revival ce bit direktno inspiriran knjigom Elmorea Leonarda, a Tarantino pregovara da rezira epizodu ili dvije:

https://variety.com/2022/tv/news/quentin-tarantino-justified-revival-timothy-olyphant-1235189965/

Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/03/2022 : 13:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Dajte molim vas, neka netko provjeri jel se može gledat Breaking Bad na Netflixu 🥰🥰🥰
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1313 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 10/03/2022 : 14:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Vidim samo "Better call Saul"...
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/03/2022 : 14:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Hm, kod mene ima (HR Netflix) - upravo isprobao.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11364 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/03/2022 : 17:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Na srpskom netfliksu ima i Breaking Bad i Better Call Saul.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 10/03/2022 : 18:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Dajte molim vas, neka netko provjeri jel se može gledat Breaking Bad na Netflixu 🥰🥰🥰



Može i Breaking Bad, Better Call Saul i El Camino.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 10/03/2022 : 20:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/Qz3u06eXf0E

Ajmoooo! Nahajpan sam do kraja!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 10/03/2022 20:25:13
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3138 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 10/03/2022 : 21:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty prva epizoda, odlična. Adam McKay strikes again.
Može da se uživa i ako niste fan košarke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/03/2022 : 21:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty prva epizoda, odlična. Adam McKay strikes again.
Može da se uživa i ako niste fan košarke.

LA, 80-e... De me nadje... Skidam odmah.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11364 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/03/2022 : 02:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

https://youtu.be/Qz3u06eXf0E

Ajmoooo! Nahajpan sam do kraja!



Vrhunski! To je to! Jimmy McGill je doziveo potpunu transformaciju u Saula Goodmana.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2464 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 11/03/2022 : 13:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Koliko kida serija....ali bas su veliku pauzu napravili, a mrzi me da gledam sad ponovo sve iz pocetka..
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 11/03/2022 : 15:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Koliko kida serija....ali bas su veliku pauzu napravili, a mrzi me da gledam sad ponovo sve iz pocetka..



Pričaš o Better Call Saulu? Trebala je sezona ranije izaći, mislim da ih je pandemija zeznula. I meni je preveliki razmak, to mi je jedan od razloga zašto ju gledam ponovo. U drugom gledanju uživam još više.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11364 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/03/2022 : 20:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

quote:
Originally posted by jagodanbg

Koliko kida serija....ali bas su veliku pauzu napravili, a mrzi me da gledam sad ponovo sve iz pocetka..



Pričaš o Better Call Saulu? Trebala je sezona ranije izaći, mislim da ih je pandemija zeznula. I meni je preveliki razmak, to mi je jedan od razloga zašto ju gledam ponovo. U drugom gledanju uživam još više.



I Bob Odenkirk je doziveo infarkt tokom snimanja letos, pa su i zbog toga morali da pauziraju. Ali i dugo su pisali scenario. Neka, bolje da se saceka da se to kvalitetno napravi nego da ga zbrzaju i bude lose. Mada autori Brejking Bed univerzuma nikako nisu prepoznatljivi po zbrzanosti ili po losem.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/03/2022 : 21:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Na infarkt Boba nisu izgubili puno vremena jer su tada snimali scene koje ne uključuju njega. Ali da, bolje da si uzmu vremena koliko im treba nego da brzaju radi publike. Jako me veseli što konačno dolazi ono što dugo čekamo, pogotovo zato što znamo da ćemo dobiti jako kvalitetan materijal i da ćemo biti zadovoljni.
Što se tiče samog trailera, od prve sezone serije možemo zaključiti da će Saul i Kim nekako loše završiti, ali mi je ovaj trailer tek sad probudio strah. Najviše iščekujem vidjeti kako će to spojiti sa Breaking Badom, što će se sve događati sa Geneom (Saulom nakon Breaking Bada) i čekam da se riješi misterij kako je Saul saznao za The Dissapearera (onog tipa koji prodaje usisivače i daje lažne dokumente ljudima). Moje su pretpostavke da je saznao za njega ili preko Nachoa ili preko veterinara.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37372 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/03/2022 : 00:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Poli


Ja sam (uvijek) u zaostatku, pa sada na telki gledam Better Call Saul, i bas mi pase. Lepo su to poslozili, ostaje da vidim kako ce se spojiti (za sada sam zavrsio 1. sezonu i upravo krenuo sa 2.).





Uuuf koje te uzivanje ceka! Ja sam tokom proklete 2020.godine roknuo odjedared ceo Breaking Bad i sve epizode Better Call Saula, ali sam napravio razmak izmedju BB i BCSa par meseci. Usudjujem se da kazem da mi je Saul sveukupno cak i bolja serija od BB. Obozavam lik Saula Goodmana i Kim Wexler i dinamiku njihovog odnosa pa je tu i genijalni Saulov burazer Chuck i partner iz HHM Howard Hamlin, lude Salamanke i naravno stari dobri Mike (jedino mi kod njega smeta to sto se bas primecuje kako je sve matoriji a trebalo bi kao da bude mladji).
Jedva cekam poslednju sestu sezonu ciji pocetak emitovanja treba da bude sad u aprilu za 2 meseca. Bas su se namucili tokom snimanja te poslednje sezone, em je poslednja pa mora da bude dobra, em korona i restrikcije pri snimanju, em je jadan Bob Odenkirk dobio srcku tokom snimanja. Stvarno se nadam da ce ova poslednja sezona lepo da zaokruzi celu pricu iz BB univerzuma.


Trenutno sam pri kraju 4. sezone, znaci samo jos 5. a onda se ceka ova nova sesta. He he, barem kod mene nema tolike pauze između pete i seste.

A malo je reci koliko uzivam. Meni je ovo iskreno puno puno bolje od Breaking Bada.
Tamo sam skoro zaspao i odustao za vrijeme 1. sezone. Zapravo sam nastavio tek vise meseci ili bolje godinu ili cak vise kasnije nakon sto sam pogledao par epizoda 1. sezone.
I danas smatram BB neki cudan komican show, ne znam ni sam kamo bi to uvrstio, ali nikada ga nisam uzimao za ozbiljno, to jest prica me nije kupila da bi mogla da se zaista dogodi. Dok Saul... svakako. :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 13/03/2022 : 10:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
I jedna i druga su vrhunske ali mi je BCS nekako draza od BB.

Odgledao Cobra Kai 4 - i dalje je to vrhunsko, nesto najbolje sta sam gledao u poslednjih 10 godina. Ide na taj stih 80ih, ali se ne forsira biti ozbiljna jer bi to bila propast. Umjesto toga udara na kontru - sve kipi od patetike i sladunjavosti na temu filmova & teen serija iz tog razdoblja ali je sama svjesna toga, te patetike. Zato i jeste mega smijesna. Za razliku od 99% danasnjih komedija di je vrh svakakva perverzija i povracanje na sve strane.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
520 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 13/03/2022 : 11:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Što se mene tiče, prvo gledanje Breaking Bada mi je bilo od 9. mjeseca 2019. do kraja godine. Odmah nakon sam počeo sa Saulom, pogledao u 2-3 mjeseca i taman mala pauza pa 5. sezona. Kada sam to odradio, nisam mogao Breaking Bad izbaciti iz glave koliko me oduševila. Čak i danas svaki dan o njoj razmišljam. Tako da sam u 9. mjesecu 2020. pogledao po drugi put da proslavim jednu godinu. Mislim da mi je ovaj put trebalo mjesec dana. Puno mi je pomoglo drugo gledanje, kao da me je ispunilo i bolje sam vidio seriju. Prije mjesec dana sam počeo sa drugim gledanjem Better Call Saula i ista stvar. Trenutno sam na 4. sezoni i mislim si to taman dozirati do 6. sezone.
Također sam dva puta pogledao El Camino film i sve je dobro osim same priče. Doslovno imaš osjećaj da gledaš dužu Breaking Bad epizodu jer ga je radila ista ekipa na isti način. Ali priča nije dobra jer je poanta filma bila saznati što je sa Jessejem nakon Breaking Bada, na kraju ne znamo što je s njim nakon ovog filma. Razočaralo me je to dosta i vidi se da film nije niti bio u planu.
Za mene je Breaking Bad najbolja serija, ali Better Call Saul je blizu njega i drži drugo mjesto.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5131 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/03/2022 : 10:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
THE BOYS season 3 …najnoviji trailer…izgleda da će biti još jedna luda sezona😁
https://youtu.be/cHjhvt5OpIs

[url=https://postimg.cc/vcVSkXg5][/url]

Edited by - Oki on 14/03/2022 19:13:38
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 15/03/2022 : 11:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Cobra Kai S04- moguce da je efekat gledanja prethodnih sezona u nizu i jednom cugu, doprineo mojoj fasciniranosti serijom.
Sada, nakon godinu dana pauze, efekat mi je bio... meh. Pomalo je vec dosadno i predvidljivo na koju ce se stranu likovi prikloniti nakon drugog ili treceg preokreta, ali taj neki stimung osamdesetih, kao i lik Johnnyja koji je apsolutno nenadjebiv cine ovu seriju i dalje vrhom neobaveznog gledanja. Nadam se da ce sledeca sezona biti i poslednja.

Archive 81
- odavno, ali odavno nisam video tako lose vodece likove. A serija pocinje zanimljivo: malo found footage materijala, malo skoro pa Lyncheovskih strasnih scena koje ne bi trebalo biti strasne, malo mitologije, malo paralelnih dimenzija... I na kraju ostane malo vise nicega u svemu ovome kao i najava za sezonu 2 koju sigurno necu gledati.

Locke & Key S02 - da nisam citao strip siguran sam da ne bih izdrzao vise od par epizoda u prvoj sezoni, a jos manje u drugoj. Ovako, mucio sam sebe, ne bih li nasao nesto koliko toliko vredno u seriji. Ok, nasao sam: lokacija je odlicna! Sve ostalo je za baciti, posebno delovi koji su dodatno ubaceni u scenario. Gluma je ocajna, glavni negativac u sezoni je prosto negledljiv koliko nema veze, a ni ostali se nisu proslavili. Najava trece sezone takodje ne obecava.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000