forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/09/2014 : 10:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Zašto? U čemu je problem, kakve to veze ima i sa čime i zašto ti brineš o tome što stavljam u postove? Pa nije nikakav spoiler.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/09/2014 : 10:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zašto? U čemu je problem, kakve to veze ima i sa čime i zašto ti brineš o tome što stavljam u postove? Pa nije nikakav spoiler.




Ne vidi se slika.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/09/2014 : 11:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hm, ja sam je vidio i u svom postu i u tvom quoteu.
Stavio sam novu, jpg umjesto gifa, pa bi trebalo biti bolje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/09/2014 : 11:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hm, ja sam je vidio i u svom postu i u tvom quoteu.
Stavio sam novu, jpg umjesto gifa, pa bi trebalo biti bolje.




Vidio si ju zato što se link sa slikom nalazi u memoriji tvog kompjutera.

To nema veze sa formatom slike.

Mnogi portali ne dozvoljavaju direktno linkanje na slike koje se nalaze na njihovim stranicama.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 24/09/2014 : 12:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Znam da je vec spomenuto par puta, ali vrijedi uvijek ponoviti jer se zagubi u silnim stranicama, pa tko je propustio...Britanska Black Mirror, odlicna anthology serija:
http://www.imdb.com/title/tt2085059/reference

O da, odlična serija. Epizode idu na kapaljku, ali gotovo svaka vrijedi.

Mislim... sama premisa prve epiode s prasetom (da ne spojlam) je ...

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/09/2014 : 12:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hm, ja sam je vidio i u svom postu i u tvom quoteu.
Stavio sam novu, jpg umjesto gifa, pa bi trebalo biti bolje.




Vidio si ju zato što se link sa slikom nalazi u memoriji tvog kompjutera.

To nema veze sa formatom slike.

Mnogi portali ne dozvoljavaju direktno linkanje na slike koje se nalaze na njihovim stranicama.




Na portalima koji ne dozvoljavaju izravno linkanje to uglavnom piše (no hotlinking please i slično), fotke mi se ni ne otvaraju u zasebnim prozorima, a ovdje je sve odmah otvoreno bez ikakvih upozorenja i zabrana. Po tome se i inače ravnam.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 24/09/2014 : 13:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Colin Farrel je novi True Detective... meh
Nisam neki fan, ali ajd...moze proci

http://www.hitfix.com/news/colin-farrell-confirms-im-starring-in-true-detective-season-2




Zašto ne?
Meni se McCounaghey isprva činio loš izbor pa je ispao fenomenalan.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37322 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/09/2014 : 14:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro, ali Mathew se vec i dokazao da zna glumiti, dok Irac ... pa i ne bas. Nekako mi jedino u In Bruges bio zanimljiv, ali to je drugi dzir.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 24/09/2014 : 16:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Jest, dokazao je, iako je po meni, pravu ulogu kojom se posve razlikuje od onih koje je ranije igrao ostvario tek u Dallas Buyers Club.
U ranijim ulogama je više-manje uvijek glumio lijepog frajera (osim u Reign of Fire).
U Detektivima je izvanredan, posebno prve dvije epizode u onim intervjuima s policajcima, sjajno.

Ako Farrell ne bude glumatao, možda nas čeka poslastica.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/09/2014 : 17:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao nove Sleepy Hollow i S.H.I.E.L.D.
Obje odlične, al S.H.I.E.L.D. mi je čak imao bolji početak sezone.
Došo je i novi Person of Interest, no ostavljam si ga za sutra.
A za Gotham i nove stvari ću pričekati da se malo razrade pa ću vidjeti jesu li vrijedni gledanja.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 24/09/2014 : 17:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Zašto ne?
Meni se McCounaghey isprva činio loš izbor pa je ispao fenomenalan.




McCgounagheya sam uvijek smatrao kvalitetnim glumcem, a to sto je uglavnom glumio u glupavim romanticnim komedijama je druga stvar. Ali onda je imao niz od tri odlicne uloge - Killer Joe, Mud i Dallas Buyers Club, tako da kad sam vidio da je on u True Detective, leglo mi je iz prve.
Farrel mi je nit smrdi nit mirisi. Ne kazem da nije dobar glumac, ali jednostavno mi ne lezi bas, ne znam. Ali svejedno, jedva cekam drugu sezonu, los nece biti sigurno.

quote:
Jest, dokazao je, iako je po meni, pravu ulogu kojom se posve razlikuje od onih koje je ranije igrao ostvario tek u Dallas Buyers Club.
U ranijim ulogama je više-manje uvijek glumio lijepog frajera (osim u Reign of Fire).


Ocito nisi pogledao Killer Joe
Dvije godine prije Dallasa, psiho murjak ubojica koji tjera Ginu Gershon da napravi felacio nad komadom pohane bocke

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7759 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/09/2014 : 20:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Penny dreadfull=nakon tri epizode me već počelo zamarati.



Ja sam izdržao dvije epizode. Ako je prva još imala kakvog šarma u drugoj je sve nestalo... Recycle bin complete season.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37322 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/09/2014 : 20:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Jest, dokazao je, iako je po meni, pravu ulogu kojom se posve razlikuje od onih koje je ranije igrao ostvario tek u Dallas Buyers Club.


Mud? http://www.imdb.com/title/tt1935179/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 25/09/2014 : 23:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Nesto frisko i mozda zanimljivo.







Odgledao prvih sest epizoda,zasad je dobra.Vec sam mislio da ce razvuci u sapunicu ali su me nakon par epizoda navukli...Ceka se ostatak
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/10/2014 : 23:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Friki




House of Cards


Sa raznih strana sam čuo dobre priče o ovoj seriji, no zbog nedostatka vremena nisam stigao pogledati. Slučajno pogledao prvu epizodu na HTV-u u ponedjeljak i ostao ugodno iznenađen. Politički pragmatizam,korupcija, pohlepa i sve ostale ružnije strane ljudske naravi su ovdje prikazane ogoljene do kosti. Spacey i Wright odlično igraju uloge hladnokrvnog para. Kad se samo sjetim idealistične hippie djevojke Jenny iz Forrest Gumpa , teško mi je prihvatiti da hladnokrvnu Claire iz ove serije glumi ista osoba. Uglavnom, odličan početak, vidjet ćemo kako će se dalje odvijati serija. Baš mi paše što ju HTV prikazuje svakog dana od ponedjeljka do četvrtka, sad se svaki dan veselim kad dođe pola jedanaest navečer .



Ocjena : 9/10.


----------
Moje aukcije :
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=Friki





Sve do posljednjih dviju epizoda prve sezone nisam bio siguran, ali stalno sam imao osjećaj da mi je ova priča poznata i da sam ju već gledao.
A kad su se zbivanja u završnici ubrzala i kad su uslijedili događaji koje sam nagađao, sjetio sam se i gdje sam sve ovo gledao prije točno 23 godine.
Naime, 1991. je na HTV-u prikazivana istoimena britanska serija s fantastičnim Ianom Richardsonom u glavnoj ulozi, snimljena godinu ranije u produkciji BBC-ja, s tom razlikom što protagonistu Francisu prezime nije bilo Underwood nego Urquhart.
Sve ostalo je bilo manje-više isto, i njegovo često obraćanje gledateljima, osim što je Francis Urquhart bio glavni operativac britanskih konzervativaca zadužen za zakulisne mućke u parlamentu, i što se priča odvija nakon ostavke Margaret Thatcher kad se on pokušava izboriti za titulu premijera.

Tri godine kasnije snimljen je također odličan nastavak To Play the King.

Tko god nije gledao obje originalne serije, najtoplije mu ih preporučam:


http://www.imdb.com/title/tt0098825/?ref_=nv_sr_2

http://www.imdb.com/title/tt0108962/?ref_=nm_flmg_act_39


Prva serija je ovdje:

http://www.youtube.com/watch?v=HBEc96E9j18





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 03/10/2014 : 13:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Kako je krenula ova sezona, ne bi me čudilo da do kraja svi likovi završe pod zemljom. Jax se u potpunosti okrenuo nihilizmu.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/10/2014 : 18:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Holy shit, upravo sam se ovlazio
TWIN PEAKS se vraca! Showtime je preuzeo seriju, Frost i Lynch upravo pisu scenarij, a Lynch planira rezirati svih 9 epizoda za emitiranje 2016.
Nije san, nije san, nije san

http://variety.com/2014/tv/news/twin-peaks-revival-to-air-on-showtime-in-2016-1201322329/

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 06/10/2014 : 19:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/10/2014 : 19:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bemti, samo na ovaj kratki kadar i telop špice već sam se naježio.
Tko će dočekati!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25853 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/10/2014 : 20:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Z Nation je simpa
U dvije večeri sam pogledao ovo:
http://www.imdb.com/title/tt2442560/
Vrlo dobro!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/10/2014 : 15:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Jel počeo tko gledat Gotham?
Utisci (vidaut spojlers )?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/10/2014 : 17:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Pilot epizoda mi je bila iznenadjujuce dobra, druga je bila dosta losija i nije mi se pretjerano svidjela. Trecu jos nisam pogledao, ali navodno da je napredak u odnosu na prethodnu epizodu.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 07/10/2014 : 18:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Holy shit, upravo sam se ovlazio
TWIN PEAKS se vraca! Showtime je preuzeo seriju, Frost i Lynch upravo pisu scenarij, a Lynch planira rezirati svih 9 epizoda za emitiranje 2016.
Nije san, nije san, nije san

http://variety.com/2014/tv/news/twin-peaks-revival-to-air-on-showtime-in-2016-1201322329/


Da,i ja sam se oduševio kad sam pročitao najavu,ovo će biti rasturanje!
Inače, Twin peaks melodija sa početne špice me budi ujutro za na posao.:-)
Dante,jesi gledao 2 i 3 sezonu American Hooror story,valjaju čemu?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 07/10/2014 : 19:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva
Dante,jesi gledao 2 i 3 sezonu American Hooror story,valjaju čemu?



Vjerovao ili ne, nisam pogledao ni prvu sezonu do kraja
Krenuo sam gledati iz tjedna u tjedan kad je tek serija pocela i negdje oko osme epizode sam jednostavno stao i iz nekog razloga nikad vise nastavio. Bilo je puno serija koje sam pratio u to vrijeme i jednostavno se zagubila u gomili. Nikad nisam dobio dovoljno jaku volju da nastavim, ali siguran sam da cu u dogledno vrijeme pogledati i to, sve sezone.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1234 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 07/10/2014 : 19:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ja sam nedavno pogledao sve od American horror story. Druga sezona je dosta dobra, ali je treća teže sranje.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000