forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/10/2014 : 23:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Asylum je odličan.

A uskoro će i Freak Show krenuti.



Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 08/10/2014 : 12:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Mogao bi Freak Show biti jako dobar, zanimljiva i uznemirujuća tematika. U svakom slučaju, ne može biti lošiji od infatilnog Covena.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2942 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 08/10/2014 : 15:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jel počeo tko gledat Gotham?
Utisci (vidaut spojlers )?



Pogledao prvu epizodu, dobro je to sve, sviđa mi se, samo šteta za Esada...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 08/10/2014 : 15:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Meni se Gotham nije svidio. Miriše mi na klasičnu policijsku seriju kojih već ima napretek gdje imamo jednu centralnu radnju koja će se protezati kroz čitavu sezonu dok oni usput, epizodično, rješavaju debilne slučajeve kao što je to bilo u 2. epizodi. Pa još krenuli ziheraški od ubistva Wayneovih, a mogli smo i njih gledati, kao i preobrazbu Brucea, ovako ništa što već svi nisu vidjeli u stripovima/filmovima/serijama. Pa još natrpali sve poznate likove u pilot, umjesto da ih onako usput otkrivamo, uz dozu misterije.

Muzika u nekim dijelovima katastrofalna. Gluma uglavnom campy, jako loš Doman kao Falcone, pogledati kako to radi Wilkinson u Batman Begins. Za pilot sam bio i podijeljenog mišljenja, ali druga epizoda me dotukla.

Želio sam da mi se svidi i u pravim rukama je mogla biti baš zajebana serija, ali šta je tu je.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/10/2014 : 00:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Druga sezona izvrsne švedsko-danske serije Most sinoć je krenula na HTV-u.
Kao i u prvoj sezoni, spoj dvoje "nemogućih" partnera, švedske inspektorice Sage Norén i njenog danskog kolege Martina Rohdea opet funkcionira izvrsno.
Ovaj put u most se zabio oteti brod s petoro putnika namjerno zaraženih plućnom kugom, a isprva nitko ne zna tko stoji iza otmice i zaraze.
Kad ubrzo slučajne žrtve počnu umirati od trovanja u Malmou, na internetu će se javiti skupina ekoterorista koji tvrde da ljude žele upozoriti na uništavanje okoliša i planete.
Nove žrtve ubrzano se nižu, umiru i žene i djeca, a teroristi pripremaju nešto veliko.
Istovremeno upoznajemo nekoliko sporednih likova za koje postupno otkrivamo tko su i koje su im dramske svrhe, a naracija je brza i bez trenutka praznog hoda.
Odlična režija s "hladnim" i lagano distanciranim prosedeom, naglašena atmosferičnost, dramaturgija koja klapa poput urice i odlični nastupi Kima Bodnije i Sofije Helin opet su vrlo jaki aduti serije koju najtoplije preporučam.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 11/10/2014 : 15:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Dobro, ali Mathew se vec i dokazao da zna glumiti, dok Irac ... pa i ne bas. Nekako mi jedino u In Bruges bio zanimljiv, ali to je drugi dzir.






Jesi gledao 7 psihopata?
Irac je najbolji kad igra nekog smušenog alkoholičara (zapravo stereotipnog irca).
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/10/2014 : 18:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Odličan je i u filmu istog redatelja Martina McDonagha In Bruges tj. Kriminalci na godišnjem, kako su film kod nas naslovili.

Uvijek je stvar u autorskim vizijama i ambicijama redatelja, i s njima povezanim dopuštenim glumačkim slobodama, odnosno u tome da u njemu ne vide samo zvijezdu i magnet za ženski dio publike, nego da ga oslobode zvjezdanog kalupa i da mu dopuste prirodnost i poigravanje likom koji tumači.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 11/10/2014 18:06:17
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/10/2014 : 22:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
In Bruges i Seven Psychopaths su mi odlični filmovi i Colin je sasvim dobar glumac.

A zakon mi je i u Daredevilu, ma što drugi mislili o tom filmu i liku kojeg glumi, hehe.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 13/10/2014 : 13:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Problem je i u managerima. Tako je i Di Caprio bio pretty face dok se očito nije promjenila ekipa koja mu je brinula o karijeri. Sad liku pljušte najvažnije uloge. Colin jest dobar glumac kao i Mathew, samo problem su razni manageri i agenti koji manipuliraju njihovim karijerama. Malo glumaca je uistinu samostalno a i dovoljno uravnoteženo da se njima ne manipulira.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 13/10/2014 : 19:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Počeo Walking Dead!

Isusati kakva uživancija!

Najbolji početak sezone neke serije što sam vidio u zadnje vrijeme
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2014 : 01:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Gotham sve gori
Gracepoint zasad zanimljiv.
Homeland na nivou.
Peaky Blinders odličan.
Z-Nations zabavan.
Kingdom još nisam gledao ali bi moglo biti dobro.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/10/2014 : 12:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Počeo Walking Dead!

Isusati kakva uživancija!

Najbolji početak sezone neke serije što sam vidio u zadnje vrijeme



"Ona" scena je bila .. da se smrzneš. Ipak, ne mislim da je bila suvišna ni pretjerana (vidio sam razne komentare) - naprosto, savršeno je opisala Terminus.
(usput: Glenn i bejzbol palica

Sviđa mi se početak, jako, i nadam se nastavcima kvalitetnijim od prijašnjih.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 15/10/2014 12:31:09
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 15/10/2014 : 12:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Počeo Walking Dead!

Isusati kakva uživancija!

Najbolji početak sezone neke serije što sam vidio u zadnje vrijeme




Kaj se emitira na nekom našem programu?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12766 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/10/2014 : 13:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

quote:
Originally posted by Windwalker

Počeo Walking Dead!

Isusati kakva uživancija!

Najbolji početak sezone neke serije što sam vidio u zadnje vrijeme




Kaj se emitira na nekom našem programu?



Na Fox TV-u Hrvatska.

http://fox.foxchannels.bg/hr/13.10-19.10.2014.html

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2014 : 16:49:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zar ima još ljudi koji serije(pai filmove)gledaju na tv programima??

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/10/2014 : 19:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Holy shit, upravo sam se ovlazio
TWIN PEAKS se vraca! Showtime je preuzeo seriju, Frost i Lynch upravo pisu scenarij, a Lynch planira rezirati svih 9 epizoda za emitiranje 2016.
Nije san, nije san, nije san

http://variety.com/2014/tv/news/twin-peaks-revival-to-air-on-showtime-in-2016-1201322329/




Lynch i Forst su već 1990. znali da će slijedeće godine snimati nastavak!
Un-fuckin´-believeable!






Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 15/10/2014 : 19:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zar ima još ljudi koji serije(pai filmove)gledaju na tv programima??




Ja gledam švedske, danske, njemačke i francuske, odnosno one koje na netu teško ili nikako ne mogu pronaći s engleskim titlovima.

A ponekad se na TV-u zakačim za nešto što na netu nastavim gledati.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/10/2014 : 20:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
vidi se da si iskusnjara

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/10/2014 : 18:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool
Lynch i Forst su već 1990. znali da će slijedeće godine snimati nastavak!
Un-fuckin´-believeable!





Haha, da, dobro im se poklopilo
Inace, te su se recenice fanovi drzali godinama ko pijan plota. Zadnji put je to bilo aktuelno prije jedno godinu-dvije, kad su se nadali da mozda postoji mogucnost da se Twin Peaks vrati ove godine, tj 2014. jer iako je serija snimana i emitirana 1990, radnja se navodno dogadja 1989. pa bi 2014. bila 25 godina poslije.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/10/2014 : 16:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ekipa Žice se okupila 12 godina nakon početka odnosno šest godina nakon završetka serije:


https://tv.yahoo.com/blogs/tv-news/the-wire-reunion-paleyfest-ny-recap-020208139.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Dranki
Senior Member



2549 Posts

Member since 03/06/2007

Posted - 18/10/2014 : 09:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dranki a Private Message  Reply with Quote


Spilbergov serijal prikazuje sudar bijele i indijanske civilizacije kroz oči nekoliko generacija jedne bijele i jedne indijanske familije, najvažniji događaji američkog Zapada XIX vijeka u periodu od 1825-1890 su vjerodostojno portretisani (otvaranje puteva ka Kaliforniji, zlatna groznica, nestanak bizona, indijanski ratovi, uspostavljanje željezničke veze između Istoka i Zapada), kauzalni lanac koji je doveo do njih, razmišljanja i uticaj na nekoliko generacija dvije familije, dalekosežne posljedice na sudbine naroda, omogućivši nam tako jasnu i cjelokupnu sliku o temelju na kojem danas stoji moderna Amerika. Film je drama sa puno akcije, spiritualnosti, mudrih izreka, romantike, istorijski veoma egzaktan, pravo putovanje kroz vrijeme.
Preporucujem da se pogleda u DVD kvalitetu i na sto vecem ekranu.

I am tormented with an everlasting itch for things remote.
I love to sail forbidden seas, and land on barbarous coasts.

Edited by - Dranki on 18/10/2014 09:10:42
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/10/2014 : 23:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote


Čudno mi je što nitko ne gleda ovu odličnu seriju s fantastičnom glumačkom postavom (Cillian Murphy, Sam Neill, Helen McRory, Tom Hardy)... Prva sezona me ugodno iznenadila a druga je već na pola i genijalna je... A da ne spominjem soundtrack.

Difool?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25759 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/10/2014 : 23:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Gotham sve gori
Gracepoint zasad zanimljiv.
Homeland na nivou.
Peaky Blinders odličan.
Z-Nations zabavan.
Kingdom još nisam gledao ali bi moglo biti dobro.




Dibs on Peaky Blinders
http://www.youtube.com/watch?v=KGD2N5hJ2e0
Manhattan zadnja epizoda
http://www.youtube.com/watch?v=Ja5nsXVxfs4#t=176
Kingdom-pogledao prve dvije epizode.za sada super.
http://www.youtube.com/watch?v=IzKkTKOY38Q

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 21/10/2014 00:01:26
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/10/2014 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Meni Gotham baš i nije nešto.
Pogleda 4 epizode i totalno mi je kuhana serija. Ono, nemam emocija prema niti jednom liku što je loše (bar po meni).
Alfred uopće ne djeluje kao pravi, uštrikani engleski batler, već ima manire Crocodile Dundeeja.
Ipak sam toliki mazohist da ću prvu sezonu odgledat do kraja. U nadi da će barem dobro (napeto ) završit...

Zato mi je Flash prva liga

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 21/10/2014 : 20:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by jaki

Gotham sve gori
Gracepoint zasad zanimljiv.
Homeland na nivou.
Peaky Blinders odličan.
Z-Nations zabavan.
Kingdom još nisam gledao ali bi moglo biti dobro.




Dibs on Peaky Blinders
http://www.youtube.com/watch?v=KGD2N5hJ2e0



Znači u svakoj epizodi svira Cave, i to ne samo Red Right Hand već i mnogo drugih pjesama.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000