forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/06/2015 : 15:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Znam da sam reko da neću, ali sam pogledao pola prve epizode novog svemirskog trasha Killjoys i odustao.
Dark Matter je svemirski trash koji je bar imao nešto malo zanimljivosti pa je zaslužio dvije epizode prije odustajanja.
Ovo je samo svemirski trash bez ijednog iskupljujućeg faktora.

Fale mi dobre svemirske serije.
Kaj bi dao da Netflix napravi neku SF svemirsku seriju s alienima, raznim civilizacijama, time travelom, itd.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/06/2015 : 19:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
True Detective Season 2, Episode 2 – Night Finds You
U Jebote, necu nista pisati dok ne pogledate

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 29/06/2015 : 21:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

True Detective Season 2, Episode 2 – Night Finds You
U Jebote, necu nista pisati dok ne pogledate


Ima san osjecaj da ce epizoda ovako zavrsit bas radi tvog komentara.Cilu epizodu se nije nista bitno desilo tako da sam zna da na samom kraju mora bit nesto posebno.Kraj me nije iznenadia ali je stvarno efektno napravljen.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 29/06/2015 : 22:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Mene baš iznenadilo

Dosta dobro izvedeno

Al nevezano uz to, druga mi sezona zasad nit smrdi nit miriše. Osim što mi je muzika baš dobra.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 29/06/2015 : 22:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.Muzika je sjajna,pogotovo u onom baru.Cini mi se da su malo izmjenili Cohenovu Nevermind iz uvodne spice,u orginalu mi zvuci malo drugacije,ovde mi je cak i bolja.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 29/06/2015 : 22:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.Muzika je sjajna,pogotovo u onom baru.Cini mi se da su malo izmjenili Cohenovu Nevermind iz uvodne spice,u orginalu mi zvuci malo drugacije,ovde mi je cak i bolja.



Za onu ženu iz bara moja žena kaže da je Lana Del Rey na steroidima

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 29/06/2015 : 22:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Torghal

Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.Muzika je sjajna,pogotovo u onom baru.Cini mi se da su malo izmjenili Cohenovu Nevermind iz uvodne spice,u orginalu mi zvuci malo drugacije,ovde mi je cak i bolja.



Za onu ženu iz bara moja žena kaže da je Lana Del Rey na steroidima


Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/06/2015 : 23:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
zbog murdocovog jebote cilu večer sam čeka što će se to dogoditi. kad ono... šok i nevjerica
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/06/2015 : 05:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.Muzika je sjajna,pogotovo u onom baru.Cini mi se da su malo izmjenili Cohenovu Nevermind iz uvodne spice,u orginalu mi zvuci malo drugacije,ovde mi je cak i bolja.

Upravo to htjedoh nspisati,sto se glazbe pak tice ona "barska " pjevacica je Lera lynn

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/06/2015 : 05:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

zbog murdocovog jebote cilu večer sam čeka što će se to dogoditi. kad ono... šok i nevjerica

i mene je strecnulo.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/06/2015 : 09:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Večeras na MTV-ju kreće serija Vrisak (Scream), prerada Craven / Williamsonova koncepta, prema najavama čini se križanac horora s prepoznatljivom maskom ubojice i konvencionalne teen / YA serije sa srednjoškolskim ljubavima, prevarama, prijateljstvima itd.

Kao koncept se čini dosta potentno, priča je osuvremenjena aktualnim gadgetima, pa bi moglo biti i zanimljivo.

Pilot je režirao stanoviti Jamie Travis, a ni ostala redateljska imena nisu poznata, osim ako niste žestoki fanovi serija Eureka i Ravenswood, tu je i Julius Ramsay koji je režirao nekoliko epizoda The Walking Dead, a kao i ostale ljetne serije i ova ima 10 epizoda po sezoni.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/06/2015 : 11:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
TRUE DETECTIVE
Imao sam neki feeling jos u prosloj epizodi za Taylora Kitcha i cini se da sam pogodio...Ne pijes viagru dok ti onakva zenska lezi na krevetu, osim ako ne igras za kontra tim.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/06/2015 : 11:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.


Ma nista to ne znaci. Ako naprave suprotno od onoga sto je jedino logicno nakon onakvog zavrsetka, bit cu jako razocaran, a cini mi se da ce bas tako biti.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/06/2015 : 20:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Torghal

Nic Pizzolatto je ocito fan od George R. Martina tako da ovaj kraj epizode nije orginalan ali je stvarno dobro izveden.


Ma nista to ne znaci. Ako naprave suprotno od onoga sto je jedino logicno nakon onakvog zavrsetka, bit cu jako razocaran, a cini mi se da ce bas tako biti.


Osoba koju sa male udaljenosti dva puta upucaju sacmaricom je mrtva.To je meni jedino logicno.Sve izvan toga bi bila znanstvena fantastika.Jedino sta me muci je to zasto na IMDB-u pise da Collin Farell glumi u svih osam epizoda sezone.Nadam se da je u pitanju greska.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/06/2015 : 21:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Jedino ako je nije nabio krupnom soli ....

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/06/2015 : 21:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal
Osoba koju sa male udaljenosti dva puta upucaju sacmaricom je mrtva.To je meni jedino logicno.Sve izvan toga bi bila znanstvena fantastika.Jedino sta me muci je to zasto na IMDB-u pise da Collin Farell glumi u svih osam epizoda sezone.Nadam se da je u pitanju greska.



Jesi siguran?


Zato kazem da cu biti razocaran ako tako ispadne, a ako je suditi po ovoj slici upravo ce tako i biti.
Ako je Pizzolatto vec isao na to, onda je trebao imati muda da to isfura do kraja, ovo mi je previse sapunasto.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/06/2015 : 21:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by Torghal
Osoba koju sa male udaljenosti dva puta upucaju sacmaricom je mrtva.To je meni jedino logicno.Sve izvan toga bi bila znanstvena fantastika.Jedino sta me muci je to zasto na IMDB-u pise da Collin Farell glumi u svih osam epizoda sezone.Nadam se da je u pitanju greska.



Jesi siguran?


Zato kazem da cu biti razocaran ako tako ispadne, a ako je suditi po ovoj slici upravo ce tako i biti.
Ako je Pizzolatto vec isao na to, onda je trebao imati muda da to isfura do kraja, ovo mi je previse sapunasto.


Potpisujem sve sta si napisa.Steta ako je ovo istina.Ja se nadam da je u pitanju fotomontaza ili nesto slicno.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 30/06/2015 : 21:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal
Ja se nadam da je u pitanju fotomontaza ili nesto slicno.



Navodno da su to sluzbene fotke sa seta. I vjerujem da jesu...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 30/06/2015 : 21:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
nije montaža,jeba ih ja što stavljaju ove promo slike
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/06/2015 : 22:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Zivo me zanima kako ce objasnit da je Farrellov lik prezivia.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 30/06/2015 : 22:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Zivo me zanima kako ce objasnit da je Farrellov lik prezivia.




http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 01/07/2015 : 09:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Hahaha

No kako nije bilo krvi, moguće da je upucan s gumenim mecima (ili nečim sličnim) ili je ispod imao prsluk.
Drugog objašnjenja ne vidim, no vidjet ćemo.
Uglavnom, ova mi je epizoda bila puno bolja od prve, stvari su počele sjedati na svoje mjesto.


@ dante

Ne mora nužno značiti (iako se načelno slažem ), lik očigledno ima gadnih psihičkih problema (nekakve traume? Ožiljci npr. nisu objašnjeni, pa praktički samoubilačka vožnja motorom .. a i stara mu se bome čudno ponašala).

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 01/07/2015 09:40:41
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/07/2015 : 16:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler
Ne mora nužno značiti (iako se načelno slažem ), lik očigledno ima gadnih psihičkih problema (nekakve traume? Ožiljci npr. nisu objašnjeni, pa praktički samoubilačka vožnja motorom .. a i stara mu se bome čudno ponašala).



Vidjet cemo, ali prilicno sam siguran, ako nista drugo onda zbog one scene gdje je nicim prozvan poceo onom drugom murjaku pricati kako mu se upucavao neki peder i htio ga je prebiti. Homofobne izjave uglavnom dolaze od prikrivenih gayeva.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/07/2015 : 05:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by fler
Ne mora nužno značiti (iako se načelno slažem ), lik očigledno ima gadnih psihičkih problema (nekakve traume? Ožiljci npr. nisu objašnjeni, pa praktički samoubilačka vožnja motorom .. a i stara mu se bome čudno ponašala).



Vidjet cemo, ali prilicno sam siguran, ako nista drugo onda zbog one scene gdje je nicim prozvan poceo onom drugom murjaku pricati kako mu se upucavao neki peder i htio ga je prebiti. Homofobne izjave uglavnom dolaze od prikrivenih gayeva.

Slazem se 100% gay.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 02/07/2015 : 08:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
što kažete na pilot Screama? imao sam osjećaj da gledam Zabranjenu ljubav
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000