forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/07/2015 : 09:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

što kažete na pilot Screama? imao sam osjećaj da gledam Zabranjenu ljubav

Prilagodeno MTV publici ...zasecerena limunadica

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/07/2015 : 13:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ovo bi mogao biti instant klasik....ili totalno suprotno od toga




These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 03/07/2015 13:11:01
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/07/2015 : 14:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Umjesto moguceg 3. djela The Boondock Saints Duffy se odlucio za ... seriju. Zamirisao su se serije trenutno in ... naravno tu ce biti i Flanery i Reedus.






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/07/2015 : 20:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Na kraju najave 2-3 sekunde iz nove serije


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/07/2015 : 22:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ovo će biti genijalno.
Specijal epizoda prije četvrte sezone.

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/07/2015 : 23:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ovo je odlična posveta najboljem Holmesu Jeremyju Brettu i seriji iz 80-ih. Varirani su neki kadrovi sa špice te serije, vrijeme zbivanja i London su originalni holmsovski a čak je i glavni motiv u glazbenoj temi isti.

Očekujem izvrstan specijal.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/07/2015 : 00:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Je li tko počeo sa ovim ispod?

http://www.imdb.com/title/tt4158110/

Izgleda zanimljivo. 23 tisuće ljudi se slaže.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/07/2015 : 11:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Kak će ovo rulat, nije normalno!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 11/07/2015 : 14:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A pogledajte ovo.
Serija je na jbnom MTV-u i glavni likovi bit će teenageri.
Ali pogledajte vražje efekte i scenografiju! Čisti fantasy!
Definitivno ću dati šansu.

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/07/2015 : 01:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ovaj comicon je stvarno overload zanimljivih filmova i serija.

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 13/07/2015 : 09:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Je li tko počeo sa ovim ispod?

http://www.imdb.com/title/tt4158110/

Izgleda zanimljivo. 23 tisuće ljudi se slaže.



Prva epizoda je zakon, stvarno vrijedi pogledati.
Druga je isto super samo što su u subplot isfurali malo tipičnih ljubavnih trokuta i slično. Nema toga puno ali meni se odmah pali lampica.

U svakom slučaju lijepa straight in the face kritika današnjeg društva.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 13/07/2015 : 14:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Kak će ovo rulat, nije normalno!



Trejler me natjerao da jučer opet pogledam The Evil Dead
Jedva čekam!

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/07/2015 : 20:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jesam već napisal ali pogleadl sam prvu sezonu True detectivea i serija je remek - djelo.
sad gledam Waynard Pines i ne mogu stati gledati! Odlično!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 15/07/2015 : 08:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
http://io9.com/first-look-at-hbos-new-westworld-series-looks-crazy-goo-1674491523

Ovo bi moglo bit super!
Sam ak Nolan ne zajebe ko na Interstellaru

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 15/07/2015 : 19:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Nakon cetvrte epizode True Detectiva sve me vise nekako muci osjecaj da se Nick Pizzolatto malo pogubio u ambiciji za drugu sezonu. Takodjer, u odredjenim trenucima radnja je toliko konvultirana da postane smijesno.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 15/07/2015 : 21:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Nakon cetvrte epizode True Detectiva sve me vise nekako muci osjecaj da se Nick Pizzolatto malo pogubio u ambiciji za drugu sezonu. Takodjer, u odredjenim trenucima radnja je toliko konvultirana da postane smijesno.


Ove dvi zadnje epizode su mi dosta losije nego prve dvi.Likovi postaju sve manje zanimljivi,previse je glavnih likova i svi su povrsno obradjeni,cak je i Farellov lik sve manje interesantan,bolje bi bilo da je umra nakon druge epizode.Neke scene koje su trebale ispast ozbiljne ispale su smisne,poput onog vadjena zubiju ili kad Farellov lik sam sebi kaze da se upisa u gace i slicno.Nakon prve dvi epizode san bia suzdrzan ali sam se nada da ce serija iz epizode u epizodu rast ali kako sad stvari stoje serija sa svakom epizodom sve vise tone.Steta.Prva sezona je bila sjajna ali ova, ako se ovako nastavi, nece bit niti dobra.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/07/2015 : 22:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam prve tri epizode, četvrtu možda sutra i nema šanse da ova druga sezona nadmaši prvu. Koliko će joj se približiti vidjet ćemo.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/07/2015 : 22:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mnoge je TD2 zasad razočarao. Ja ga još ne gledam.

Al nadam se da Fargo 2 neće razočarati.
Inače mi je F1 bolji od TD1.


Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 16/07/2015 : 00:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Evo što sam gledao zadnjih godinu dana:

Arrow -treću sezonu, serija je u nekim trenucima bila sapunica, ali pratim, zanimalo me je kako će završiti sa Ra's al Ghulom.
Person of interest - i dalje mi je odlična, jedva čekam novu sezonu najesen.
The waliking dead - vrhunska i dalje, jedna od najboljih.
Game of Thrones - uh, iduće proljeće je tako daleko...
The Big Bang Theory - u početku odlična, kasnije mi dosadila, stao sam negdje na polovici sedme sezone.
True Detective - prva sezona vrhunska, nema što! Vrhunska gluma.
Cosmos A Spacetime Odyssey - u biti nije serija, već dokumentarac, ali nema veze. Preporučam!
Extant - pogledao na premotavanje prvu sezonu, teško da ću drugu. Možda ipak prvu epizodu.
Falling Skies- počela zadnja peta sezona, gledam od početka, bilo je dosadnih dijelova, ali kako volim taj postapokaliptični žanr i SF, pratim.
The Last ship - Htio sam odustati odmah nakon prvih epizoda, ali privukla me apokaliptična tema + ludi ruski kapetan nuklearne podmornice koji napada amere! Inače, ne preporučam!
Fortitude - pogledao cijelu sezonu, ne bih sigurno da se radnja ne događa negdje na dalekom sjeveru, odnosno Grenlandu + tajanstvena ubojstva... Pogledat ću i drugu sezonu pokoju epizodu.
Fargo - dosta slična seriji Fortitude, ali kvalitetnija. Krimić po stvarnom događaju, opet mali gradić okovan snijegom i ledom. Zanimljiva uloga Billy Bob Thorntona.
Outlander - Engleska doktorica koja je iz 1946 otputovala u 1746. Odlična kostimografija, scene, detalji, sve izgleda odlično napravljeno. Koga zanima Škotska iz tog vremena, pa čarke s englezma, preporučam. Pogledao sam pola sezone, ali namjeravam i ostatak.
Ray Donovan - odlična serija, dobra gluma. Eto stigla i treća sezona, koju zbog nedostatka vremena neću gledati. I ovo sve koje gledam je već previše...
The 100 - Privukla me SF tematika, prva sezona kako se je bližila kraju, sve dosadnija i dosadnija, pa sam pogledao uz premotavanje. Zanimljivo, ali drugu sezonu sam pogledao kompletnu iako povremeno sapunica. Dajem šansu i trećoj najesen...
The Last Man on Earth - zabavno! Čovjek ostao sam na zemlji, blago njemu i ja bih na jedno godinu dana.
Wayward Pines - pogledao prvih osam, još su ostale dvije. Nisam očekivao takav obrat u drugom djelu sezone koji me je ugodno iznenadio! Ima nelogičnosti, mnoge su navedene na prijašnjim stranama topica, smeta me i kako je agent i glavni glumac mirno prešao preko ubojstva one konobarice, ali nema veze. Jedva čekam da vidim završetak!
Helix - pogledao pola prve sezone i odustao.
Les revenants - francuska, mali gradić, počinju se vračati djeca koja su poginula prije deset godina u prevrtanju autobusa, ne ostarjevši niti dana! Pogledao prvu sezonu, bacit ću pogled i na drugu.
12 Monkeys - pogledao pola sezone, ne znam da li ću dalje.
Black Mirror - zanimljiva tema koja pokazuje mogući utjecaj tehnologije i medija na naše živote u bliskoj budućnosti. Svaka epizoda je priča za sebe, od sedam snimljenih tri su mi vrhunske, a ostale prosječne.


Pogledao sam još desetak serija prvu epizodu...
Uglavnom, gledam sve po preporukama na ovom topicu, pa što mi se svidi, pratim!





Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 16/07/2015 : 17:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Jos jedan problem vezan za drugu sezonu True detectiva je i rezija.Cilu prvu sezonu je rezira sjajni Cary Fukunaga koji je prije True detectiva rezira dva odlicna filma(Bez imena i Jane Eyre).U drugoj sezoni su se u cetri epizode vec prominila tri redatelja.Prve dvi epizode je rezira Justin Lin(najpoznatiji po reziji zadnjih nekoliko Brzih i zestokih sta mu i nije neka preporuka)koji je obavia dosta dobar posa.Sljedece dvi epizode su rezirali Janus Metz Pedersen i Jeremy Podeswa koji su se vec malo pogubili.Ocito je ovo za njih bia prevelik zalogaj a i Pizzolatto im sa svojim konfuznim i preambicioznim scenarijem nije puno pomoga.A koliko vidim na IMDBu svaku iducu epizodu ce rezirat drugi redatelj sta ne obecava nista dobrog.Ovakav tip serije gdje sve epizode cine jednu veliku cijelinu bi triba rezirat isti redatelj.Prva sezona je najbolji primjer.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/07/2015 : 18:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic


Wayward Pines - pogledao prvih osam, još su ostale dvije. Nisam očekivao takav obrat u drugom djelu sezone koji me je ugodno iznenadio! Ima nelogičnosti, mnoge su navedene na prijašnjim stranama topica, smeta me i kako je agent i glavni glumac mirno prešao preko ubojstva one konobarice, ali nema veze. Jedva čekam da vidim završetak



da, serija je krcata nelogicnostima, ali i takva je i dalje jebeno zanimljiva... ono najblesavije pitanje, ako je sve tako kako je, jest: odakle im, majku mu, benzin.
inace, ocekujem da to ipak nije to i da nas sljeduje jos jedan twist. nakon toga cu bit pametniji...jel bilo vrijedno ili nije, ali moju paznju imaju, predzadnja epizoda je veceras na repertoaru.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/07/2015 : 19:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja odustao nakon pete epizode, koja je sve pokvarila.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/07/2015 : 19:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Mene fascinira da su Terrence Howard i Juliette Lewis spali na potrosnu robu koje se mozes rijesiti u trecoj ili cetvrtoj epizodi.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/07/2015 : 19:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by dcopic


Wayward Pines - pogledao prvih osam, još su ostale dvije. Nisam očekivao takav obrat u drugom djelu sezone koji me je ugodno iznenadio! Ima nelogičnosti, mnoge su navedene na prijašnjim stranama topica, smeta me i kako je agent i glavni glumac mirno prešao preko ubojstva one konobarice, ali nema veze. Jedva čekam da vidim završetak



da, serija je krcata nelogicnostima, ali i takva je i dalje jebeno zanimljiva... ono najblesavije pitanje, ako je sve tako kako je, jest: odakle im, majku mu, benzin.
inace, ocekujem da to ipak nije to i da nas sljeduje jos jedan twist. nakon toga cu bit pametniji...jel bilo vrijedno ili nije, ali moju paznju imaju, predzadnja epizoda je veceras na repertoaru.




Kako sam ja shvatio, sugerira se da se benzin proizvodi u onim laboratorijima u kompleksu na stijeni iznad grada, i da sve kao i ostalo nadzire dr. Jenkins.

I meni sve miriše na (barem) još jedan preokret, jer se Shyamalan u Zaselku već bavio izoliranom sredinom koja je kao smještena u prošlom vremenu, da bi uslijedio twist. I tamo je sve vrvjelo od nelogičnosti poput dogovora sa svim avio-kompanijama da ne prelijeću zaselak i pristajanjem svih mještana na život u samozavaravanju, bez obzira na ponekad užasno visoke cijene poput smrti od izlječivih bolesti.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/07/2015 : 19:47:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Mene fascinira da su Terrence Howard i Juliette Lewis spali na potrosnu robu koje se mozes rijesiti u trecoj ili cetvrtoj epizodi.




Griješiš. Terrence Howard trenutno ima glavnu ulogu u izuzetno popularnoj seriji Empire iza koje su već dvije sezone.

Kod Juliette Lewis je već drugačija priča, ali i ona trenutno ima glavnu ulogu u hvaljenoj seriji Secrets and Lies, koja ide u drugu sezonu. A možda je stvar i u tome da je pitanje prestiža nastupiti u ambicioznoj seriji, makar i u epizodnoj ulozi.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000