forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 242

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 10/08/2015 : 22:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

True Detective Season 2 Episode 8 – Omega Station

U , jebem ti mater, ovo je bolje od Filet mignon, Opus One i sexa sa jednojajcanim blizankinjama..uistinu..



Usprkos svim negativnim komentarima i recenzijama, serija je stvarno bolja od velike većine aktualne TV produkcije, al' di izvadi blizankinje Murdoče...

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/08/2015 : 10:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
I tak...gotovo je.
Ako mi je prva sezona True detectiva bila za 9,5/10, ova mi je 6/10. Prilicno jednostavna radnja silovana od strane konfuznog scenarija, odjednom vazni likovi koji su bili do tog trenutka spomenuti jednom i nikad vise...Colin Farrell mi je bio najdrazi od svih, a Vince Vaughn jednostavno nije tough guy, svaka recenica mu zvuci fejk.
Plus, ona setnja po pustinji na kraju je bila komicna umjesto tragicna.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/08/2015 : 10:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Trebao je biti Michael Madsen umjesto Vincea Vaughna?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/08/2015 : 10:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Trebao je biti Michael Madsen umjesto Vincea Vaughna?



Ma neee, dobra je bila ideja da se za tu ulogu uzme netko tko nije tipicni negativac u filmovima. I meni je bilo OK kad sam cuo da ce biti Vince Vaughn, ali nakon odgledane sezone po meni, jednostavno je falilo ono nesto. Mozda cak i nije do njega, nego do totalno isforsiranih dijaloga. Imao je "tezinu" sefa sale u hotelu.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6921 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/08/2015 : 11:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je Vaughn baš bio dobar. Iako su mnogi dijalozi bili za poluditi, pogotovo u zadnjoj epizodi.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 11/08/2015 : 19:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Znate ono, team-up, crossover, kaj već - sretnu se Batman i Superman, Buffy i Angel, Alien i Predator, okupe se Avengersi, Horatio ode u New York, Grissom u Miami, i sve štima i sve ima smisla.

Ali sad će snimit crossover detektivske proceduralne serije Bonesa i... SLEEPY HOLLOW-a!!! WTF??? Al ozbiljno, ne zajebavam!

http://www.tv.com/shows/bones/community/post/bones-sleepy-hollow-crossover-premiere-date-spoilers-143887491073/


Ovo je prekrasno.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 11/08/2015 : 20:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

I tak...gotovo je.
Ako mi je prva sezona True detectiva bila za 9,5/10, ova mi je 6/10. Prilicno jednostavna radnja silovana od strane konfuznog scenarija, odjednom vazni likovi koji su bili do tog trenutka spomenuti jednom i nikad vise...Colin Farrell mi je bio najdrazi od svih, a Vince Vaughn jednostavno nije tough guy, svaka recenica mu zvuci fejk.
Plus, ona setnja po pustinji na kraju je bila komicna umjesto tragicna.


Potpisujem vise manje sve sta si napisa.Prosjecna sezona u svim aspektima inferiorna prvoj sezoni prvenstveno u atmosferi i karakterizaciji likova.Scenarij prekonfuzan sa mnostvom nepotrebnih likova,dijalozi neuvjerljivi,odnosi medju likovima povrsno obradjeni,kraj predvidljiv itd itd.
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 11/08/2015 : 22:31:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by dante

I tak...gotovo je.
Ako mi je prva sezona True detectiva bila za 9,5/10, ova mi je 6/10. Prilicno jednostavna radnja silovana od strane konfuznog scenarija, odjednom vazni likovi koji su bili do tog trenutka spomenuti jednom i nikad vise...Colin Farrell mi je bio najdrazi od svih, a Vince Vaughn jednostavno nije tough guy, svaka recenica mu zvuci fejk.
Plus, ona setnja po pustinji na kraju je bila komicna umjesto tragicna.


Potpisujem vise manje sve sta si napisa.Prosjecna sezona u svim aspektima inferiorna prvoj sezoni prvenstveno u atmosferi i karakterizaciji likova.Scenarij prekonfuzan sa mnostvom nepotrebnih likova,dijalozi neuvjerljivi,odnosi medju likovima povrsno obradjeni,kraj predvidljiv itd itd.



još jedan potpis....puno se konaca ovdje pogubilo putem

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 11/08/2015 : 23:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/08/2015 : 21:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Opa ...Heroes Reborn: Dark Matters

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/08/2015 : 04:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledah i ja finale True Detektiva Omega station i meni je ovo sjajan kraj, ocekivao sam ovakav ali nadao sam se da ce ipak biti drugacije, da ce se izvuci.
Pogotovo za Reja. On mi je omiljeni lik. Tako tragican, toliko mu je zivot bio sjeban i konacno kad je izgledalo da je dosao kraj njegovom ispastanju ipak ga je stigao Judgment. Ali on sam je rekao: ,,I welcome judgment". Zavrsio je bas onako kako mu je rekao otac na pocetku trece epizode da ce skoncati.
http://photos.vanityfair.com/2015/08/10/55c816a5169027501c6f13d4_td-salute.gif

Vince Vaughn je meni bio odlican u ulozi gangstera Frenka, ali da je mogao da ga glumi Madsen, odmah bih odabrao Madsena ne znam otkud to Poliju?

Prica jeste bila vrlo komplikovana ali moze sve da se ukapira, nije bas sve servirano tacni ali sve je povezano i logicno.


Inace Pizzolato je hteo da kraj prve sezone ne bude happyend trebalo je da Rust i Marty udju u lavirint Caracose i nikad ne izadju, ali se ipak predomislio, tako da je bilo za ocekivati da ce u drugoj sezoni biti ovakav tragican kraj. Jer kako kaze Marty na kraju prve sezone: ne mozemo da uhvatimo sve lose momke, ne zivimo u takvom svetu.


E da, hoce li biti trece sezone?

Edited by - going going on 13/08/2015 04:37:58
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/08/2015 : 17:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

I tak...gotovo je.
Ako mi je prva sezona True detectiva bila za 9,5/10, ova mi je 6/10. Prilicno jednostavna radnja silovana od strane konfuznog scenarija, odjednom vazni likovi koji su bili do tog trenutka spomenuti jednom i nikad vise...Colin Farrell mi je bio najdrazi od svih, a Vince Vaughn jednostavno nije tough guy, svaka recenica mu zvuci fejk.
Plus, ona setnja po pustinji na kraju je bila komicna umjesto tragicna.

Ne slazem se uopce sa ovim tvojim napisanim kao ni sa velikom vecinom kritika koje kruze netom..ili brutom
Misljenja sam da se radi o izvrsnoj drugoj sezoni u kojoj su i glumci i scenarij odlicno pogodeni.
Nedoreceno..vjerovatno i sasvim se nadam da je..
Kohezija, zajedno s adhezijom ...rijetko videno u nekom TV show
Po meni devetka ..duga i cista ko suza


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 13/08/2015 : 20:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
pa kad bi išli secirati TD-a, postavlja se dosta pitanja iz osobnog kuta gledanja:

1) čemu lik woodrougha uopće?

2) čemu toliko nepotrebnih dodatnih likova koji nit nisu dorađeni da bi uopće prokužili njihovu ulogu u seriji em dovodi do dodatnog kompliciranja.

3) zbog čeg se tolko odugovlačilo s propašću prvobitnog zadatka i razvodanjavanja radnje u prvih pet epizoda? komotno se se moglo stisnuti u dvije,eventualno tri?

4) kraj je toliko monoton i predvidiv da većina nas koji smo bili oduševljeni prvom sezonom jedva je čekala završetak "mučenja" i čekamo ispravak grešaka u trećoj sezoni(nadam se da bude).
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 13/08/2015 : 20:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Kao sto rekoh Nedoreceno..vjerovatno i sasvim se nadam da je..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 13/08/2015 : 20:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Ja se isto nadam trecoj sezoni.Gora od ove tesko da moze bit.Bar se nadam.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/08/2015 : 08:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Ja se isto nadam trecoj sezoni.Gora od ove tesko da moze bit.Bar se nadam.

Osobno ne vidim sto je tu bilo toliko lose da vecina kritika bude tako negativna, dapace smatram ovu drugu sezonu nedorecenom , ali vrlo profesionalno i emotivno odradenom...dajem joj cvrstu 8-cu

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/08/2015 : 10:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Po meni devetka ..duga i cista ko suza





quote:
Originally posted by mr murdoc
dajem joj cvrstu 8-cu



Hmmm...
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 15/08/2015 : 10:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
vjerojatno je na drugo gledanje spustio ocjenu :p
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/08/2015 : 13:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

vjerojatno je na drugo gledanje spustio ocjenu :p

Da , jer je nedorecenost upravo ta varijabilna ajde recimo emotivno presudbena sve samo ne konstanta

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/08/2015 : 14:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ma i ja se nekad predomislim oko ocjene dan/dva nakon gledanja nečega, kad mi se dojmovi slegnu.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/08/2015 : 14:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ma i ja se nekad predomislim oko ocjene dan/dva nakon gledanja nečega, kad mi se dojmovi slegnu.

Upravo tako, ali impakt ove toliko popljuvane druge sezone ipak ne pruza dovoljno sline da bi je sam popljuao suhih usta.
Ne..ostajem pri osmici cak nakon 3 gledanja

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 15/08/2015 : 15:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Torghal

Ja se isto nadam trecoj sezoni.Gora od ove tesko da moze bit.Bar se nadam.

Osobno ne vidim sto je tu bilo toliko lose da vecina kritika bude tako negativna, dapace smatram ovu drugu sezonu nedorecenom , ali vrlo profesionalno i emotivno odradenom...dajem joj cvrstu 8-cu


Mozda mi i dojam ne bi bia bas toliko los da mi prva sezona nije bila toliko dobra pa san ima i velika ocekivanja od druge.Sve ono u cemu je prva sezona briljirala u drugoj je podbacilo.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/08/2015 : 15:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Naravno, radi se ipak o dvije razlicite price i dva razlicita pristupa ka istima.
Zato nije dobro mijesati kruske i jabuke

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1970 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 15/08/2015 : 16:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Baš tako.
Sezone su potpuno drugačije i nema ih smisla direktno uspoređivati.
Druga možda nije "jaka" kao prva, ali daleko je to od nekakvog smeća ili mediokriteta ili što god se već komentira okolo - a to je pogotovo jasno kad se uzme u obzir kakva je većina serija u opticaju.

Zanimljivo bi bilo vidjeti kakve bi reakcije bile da je redoslijed sezona bio drugačiji - da je kojim slučajem ta "novost" angažmana filmskih zvijezda ispucana za ovu, a Woody/Matthew došli tek u drugoj, sa drastično drugačijom dimenzijom i tempom priče.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/08/2015 : 16:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Baš tako.
Sezone su potpuno drugačije i nema ih smisla direktno uspoređivati.
Druga možda nije "jaka" kao prva, ali daleko je to od nekakvog smeća ili mediokriteta ili što god se već komentira okolo - a to je pogotovo jasno kad se uzme u obzir kakva je većina serija u opticaju.

Zanimljivo bi bilo vidjeti kakve bi reakcije bile da je redoslijed sezona bio drugačiji - da je kojim slučajem ta "novost" angažmana filmskih zvijezda ispucana za ovu, a Woody/Matthew došli tek u drugoj, sa drastično drugačijom dimenzijom i tempom priče.



Potpuno se slazem.
Prva i druga sezona uopste ne treba da se porede jer su potpuno drugacije uradjene i narativno i po atmosferi. Prva sezona je bila mracna, juznjacka, mistery prica, dok je druga sezona smestena u gradu i vise je depresivna i neo-noirovski uradjena.

Meni su obe sezone odlicne i obema sam odusevljen i nadam se da ce biti i trece sezone jer odavno nije bila ovako dobra televizijska serija sa ovako jakim likovima tu pogotovo mislim na Reja Velkoroa i Rasta Koula.
Go to Top of Page
Page: of 242 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000