forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 241

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/09/2015 : 23:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by going going
zasto se Rej Velkoro obrijao...


To je daleko najveći minus u sezoni.
Je lošija od prve, ali je svejedno vrlo dobra.
A kome se ne sviđa, nek si gleda CSI-e.


Prije bi reka da oni kojima se svidja druga sezona True detectiva mogu slobodno gledat i CSI jer su po kvaliteti tu negdi.


Ahahahaha!!!

Veću glupost već dugo nisam pročitao. A bio sam i na 24 sata danas.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/09/2015 : 15:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Torghal

quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by going going
zasto se Rej Velkoro obrijao...


To je daleko najveći minus u sezoni.
Je lošija od prve, ali je svejedno vrlo dobra.
A kome se ne sviđa, nek si gleda CSI-e.


Prije bi reka da oni kojima se svidja druga sezona True detectiva mogu slobodno gledat i CSI jer su po kvaliteti tu negdi.


Ahahahaha!!!

Veću glupost već dugo nisam pročitao. A bio sam i na 24 sata danas.


CSI je posteniji prema gledateljima jer se ne pokusava prodat pod nesto sta nije.S druge strane druga sezona True detectiva je zamotana u vrhunsku ambalazu a sam sadrzaj je los.Djabe vrhunski glumci,vrhunska glazba i vrhunska produkcija kad je scenarij los.Ali s tobom se ionako ne moze raspravljat,devedeset devet posto kriticara je sezonu posralo,po tebi oni svi tribaju gledat CSI jer oni za razliku od tebe nemaju pojma sta govore.I na kraju ti, kojemu su Rejovi brkovi najbitnija stvar u seriji, meni govoris da pisem gluposti.Blago meni.mr murdocu se sezona isto svidila ali on je argumentira zasto mu se svidja,ja se sa njim(u ovom slucaju)ne slazem ali postujem njegovo misljene.Za razliku od tvoga.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/09/2015 : 18:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Dajte molim vas

preporuka za one koji vole dobre serije ..tek pocela..

The Trials of Jimmy Rose

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/09/2015 : 19:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
i vrhunsku zajebanciju ..Blunt Talk..ne budite iznenadeni

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 10/09/2015 : 11:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Svibanj 2016. kažu.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/09/2015 : 16:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Prema nekim glasinama, glavni negativac će biti Jessieva stara, a bake uopće nema.

Od samog početka projekta, jako malo stvari ukazuje na dostojnu ekranizaciju, a svejedno neću moći izdržati da ne pogledam.
Nabijem ih

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 14/09/2015 : 15:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Na kioscima je prvi dio trodijelnog proznog serijala "Wayward Pines" Blakea Croucha, u izdanju Znanja i po prihvatljivoj cijeni od 49,90 kn.

Koga je serija narajcala (kao mene), ne treba puno razmišljati, a nadam se da će nastavci uslijediti prije možebitne druge sezone serije, pa da se pripremim.



Na temelju ove Johnnyjeve preporuke kupio sam knjigu i pročitao je u tri dana.
Fenomenalno!
Za sve ljubitelje dobrih priča obavezno štivo.

Od serije sam pogledao prve dvije epizode i za sada izgleda dobro. Dosta širi događaje iz knjige, ali to nije čudno jer je knjiga relativno kratka i trebalo je napuniti 10 jednosatnih epizoda.

Preporuke.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/09/2015 : 17:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Glorificaranje zla, vama izgleda dobro..ok, za mene mi nije cudo..no za vas

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 17/09/2015 : 14:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim te.
Jel to za Wayward Pines?
Kako misliš glorificiranje zla?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 17/09/2015 : 15:40:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Ne kužim te.
Jel to za Wayward Pines?
Kako misliš glorificiranje zla?

nope..mislim za Narcose

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/09/2015 : 23:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledao premijeru "Scream Queens", ilitiga prve dvije epizode, i odlično se zabavio! Nadam se da će uspjeti održati isti nivo do kraja.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/09/2015 : 15:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Može!

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/09/2015 : 01:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prvu epizodu Scream Queens.
IQ mi se smanjio za minimalno 20.
Svaka scena je tako vrhunski retardirana, sa svakom rečenicom dijaloga osjećaš kako ti se mozak lagano topi, kao maslac na toploj tavi.
Will watch moar.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/10/2015 : 01:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/10/2015 : 21:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Z Nation
Homeland

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 05/10/2015 21:35:59
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/10/2015 : 20:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



U studenom stiže šestodijelna britansko-francuska serija "The Last Panthers" u kojoj Goran Bogdan glumi pored Samanthe Morton i Johna Hurta!

Morton tumači specijalisticu za pronalaženje ukradenih stvari kojoj šef Hurt dade zadatak da pod svaku cijenu pronađe ukradene dijamante. A krađu je izvela kriminalna skupina Pink Panthers koju predvodi Bogdan.

U sporednoj ulozi je i Tahar Rahim iz filmova "Prorok" i "Orao", autor je Jack Thorne iz "Skinsa" i "War Book", a ovo bi mogao biti veliki korak za Gorana.

Trailer obećava, pa bumo vid´li.







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/10/2015 : 12:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/10/2015 : 13:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Prokletstvo, Brock

Nisam sretan, zadnja sezona (a samo 8 epizoda) .. od početka su govorili kako će trajati 5 sezona.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 09/10/2015 : 13:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Negdje sam pročitao da su sami htjeli da ovo bude zadnja sezona i da su tako priču isplanirali.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/10/2015 : 23:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Nekoliko epizoda prve sezone uopće nisu loše, dapače.

Ekipa producenata koja stoji iza svih mogućih Law & Order serija predvođena Dickom Wolfom, a autori Derek Haas (Prebrzi i prežestoki, U 3 i 10 za Yumu, Tražen...), Matt Olstead (Njujorški plavci, Zakon braće, Laži mi), Michael Brandt (U 3 i 10 za Yumu, Tražen) i Wolf (Hill Street Blues, Poroci Miamija, Dragnet).

Glumačku postavu predvodi Jason Beghe (Everwood, Kalifornikacija, X-Men: Prva generacija), a tu su i Jon Seda (Homicide: Life on the Street, Pacifik, 12 majmuna, Carlitov način), Elias Koteas (Tanka crvena linija, Zodijak, Otok Shutter), Sophia Bush i ostali.

Realizam ali ne sasvim do kraja, dovoljno zanimljivi i lagano pomaknuti ili nečim obilježeni (cinizam, sklonost flertovanju) likovi i priče, vrlo solidna gluma i iznevjeravanje političke korektnosti (policijska grubost i ekstremna nasilnost) pa i nekih klišeja u svakoj epizodi koju sam gledao, a i povremeno gostuju likovi iz L&O: Odjela za žrtve.

Dat ću joj šansu i dalje.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2015 : 00:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nova serija
https://www.youtube.com/watch?t=62&v=nxntfMSR9HQ

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/10/2015 : 22:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Zašto je "The Newsroom" izvrsna serija:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/10/2015 : 01:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zašto je "The Newsroom" izvrsna serija:








Nažalost s vremenom je ta kvaliteta opala i od izvrsnog početka smo došli do katastrofalnog kraja. Iako ima dovoljno stvari zbog kojih ju se isplati pogledati.

Nego, u zadnje vrijeme sam pogledao nekoliko serija. Blunt Talk i Doll & Em su simpatične humoristične serije, ali ne više od toga. Show me a Hero je jako kvalitetno napravljena mini-serija bazirana na istinitim događajima o, na kraju priče, meni jako iritantnom čovjeku, ali svejedno je riječ o seriji vrijednoj pažnje.

I za kraj Sense8. Miks svega i svačega kakav samo Wachowskis mogu napraviti i meni daleko najbolja nova serija u dugo vremena. Najtoplije preporuke!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 30/10/2015 : 10:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zašto je "The Newsroom" izvrsna serija:






Sjajno!

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 30/10/2015 : 12:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Zašto je "The Newsroom" izvrsna serija:








Nažalost s vremenom je ta kvaliteta opala i od izvrsnog početka smo došli do katastrofalnog kraja. Iako ima dovoljno stvari zbog kojih ju se isplati pogledati.

Nego, u zadnje vrijeme sam pogledao nekoliko serija. Blunt Talk i Doll & Em su simpatične humoristične serije, ali ne više od toga. Show me a Hero je jako kvalitetno napravljena mini-serija bazirana na istinitim događajima o, na kraju priče, meni jako iritantnom čovjeku, ali svejedno je riječ o seriji vrijednoj pažnje.

I za kraj Sense8. Miks svega i svačega kakav samo Wachowskis mogu napraviti i meni daleko najbolja nova serija u dugo vremena. Najtoplije preporuke!






Mene još čeka treća sezona, nekako je odlažem jer u stvarima koje mi se svide volim meračiti i guštati polako i s odgodom.
Tako da mi dojmovi još nisu pokvareni.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 30/10/2015 13:18:53
Go to Top of Page
Page: of 241 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.91 seconds. Snitz Forums 2000