forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 200

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 20/07/2017 : 10:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Bacio si mi koscicu oko ciljane skupine i sad, ofkors, htjela ne htjela, moram dublje u to - bila ciljana skupina ili ne.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/07/2017 : 10:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Da, bilo bi lijepo kada bismo vidjeli još domaćih izdanja stripova Tamakijevih i Setha.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/07/2017 : 12:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha
]meni je wimbledon green najdrazi (hvala, d.) ali ona nije ciljna grupa



Pročitao sam Wibledona prije dosta vremena.

U početku mi je bilo sve OK, ali poslije mi je djelovalo kao nepotrebno razvučeni štos.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/07/2017 : 22:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by anto

3. Kule od peska su jedva nešto bolje. Zanimljiva ideja, preklapanje žarova, ali ja sam možda preglupa ili nedovoljno perceptivna da s lakoćom pratim takav strip. Sve u svemu, opet ništa pametno (ili kao što rekoh, prepametno za mene), nedovršeno, nedorečeno, trebalo bi sve ležati na atmosferi, a mene atmosfera nije dobila.

nisi preglupa nego si jednostavno žensko,pa tvoj mozak nije u sinhronizaciji sa ovakvim idejama.



Profesore, hvala ti što se ti, kao kulturan čovjek, s takvom viteškom čašću odnosiš prema mojoj mentalnoj podkapacitiranosti, ali ne moraš čitav moj spol označiti kao nesposoban za uživanciju u ovako promišljenom (dovoljno je pročitati predgovor da se shvati da je riječ o strahovito promišljenom stripu) ostvaraju ljudske mašte!



što ,mrkva voli da mi spusti,pa to je nešto zapanjujuće - sa svim živima održava prijatnu & kulturnu komunikaciju,jedino sam joj ja ponekad poligon za bacanje napalma!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/07/2017 : 23:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


De Crecy:Prosopopus (Dupuis)

prozopopeja (grč. prosopon, poteo pravim, činim)
ret. oličavanje, prikazivanje nečega neosobnog i neživog kao da je živo, oživljavanje; personifikacija.

https://www.bedetheque.com/serie-6653-BD-Prosopopus.html


Prijatelj koji ima lom stranaca,kako engleza tako i francuza, mi je pozajmio ovog DeKresija,posle nekog razgovora o upitnoj kakvoći Salvatorea od istog autora koga je nedavno izdala Fibra - album je Dupuisov,iz edicije Aire libre (u kojoj su i Reduktor,nekoliko Kozijevih albuma,Žibratovi Potkazivač i Odgoda,Večiti rat,Van Hamov SOS sreća...) i bez crtice teksta.
U pitanju je nekakav fantazmagorični triler sa prilično seksa na 90 i kusur stranica.Kao što rekoh,nema nimalo teksta,ali treba vam fullHD koncetracija da bi povezali šta se sve tu dešava.A priča je sledeća:
tipa koga prate dva telohranitelja rokne iz pištolja glavni protagonista,koji nakon toga beži,ali ga jedan od bodigardova ipaka rani u ruku.Tip tako ustreljen odlazi do jedne od svojih "prijateljica" i vodi sa njom ljubav;nakon čega zapali cigaretu.Iz krvi ubijenog,krvi našeg junaka,sperme sa bedra ženske i iz dima cigarete se uzdižu nekakva isparenja crvene i bele boje (iz krvi crvene,iz sperme i dima bele),koja se spajaju,mešaju i iz njih se rađa neko stvorenje,čudovišne snage.Ono dolazi u stan jebača-ubice i počinje da ga proganja u ljubavno-seksualnom smislu.U priču se uključuje i jedna odsečena ruka pronađena u aktovci koju je nosio ubijeni tip sa početka priče
Jako dobra i opičena priča u kojoj sam se ipak pogubio pred kraj.
De Kresi izgleda odlično na velikom formatu.

3.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/07/2017 23:54:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/07/2017 : 00:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Marz&Kordej:Batman/Tarzan: U kandžama Žene-Mačke (System-Comics)

Brus Vejn je angažovao i sponzorisao intrigantnog Finegana Denta da mu donosi artefakte sa Afričkog kontinenta,a koje će izložiti u Gotamskom prirodnjačkom muzeju u čast svojih preminulih roditelja.Ceremoniji otvaranja spomen krila Tomasa i Marte Vejn prisustvuje i lord Grejstok.Isto veče,lopov sa maskom mačke se uvlači u muzej da bi ukrao neke dragocenosti,Betmen mu sprema čeku,u sve to se meša i Tarzan (koji provaljuje šišmišov identitet na osnovu mirisa),a ispostavlja se da je lopov izvesna princeza Kefretari,koja samo hoće da povrati stvari koje je Dent pokupio iz njenog grada,drevnog Memnona.

Priča a la Boneli koju izvlači sjajni Kordejev c/b crtež na velikom formatu SC izdanja (thx to Dekara);mada ja više volim Kordeja u boji.

3/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/07/2017 00:11:28
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/07/2017 : 10:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Tomb Raider Archives Vol 2



Ovo je druga knjiga od ukupno 4 (zasada najavljenih, do nedavno ih je bilo samo 3) u kojoj je u velikom formatu objavljen TR serijal koje je izvorno objavio Top Cow.

Dok sam sa prvom knjigom (sadrzi #1-#15)bio odusevljen, sto crtezom, sto zanimljivim (a i naivnim i pretjeranim na najbolji moguci nacin) pricama, ovaj dio je slabiji, nije los, ali je slabiji, i bas me zanima sto ce biti sa 3-om knjigom gdje ce se serijal privest kraju, dok su u 4-oj knjizi neki kraci spinoff serijali i pricice.

Ova knjiga sadrzi brojeve 16-24 i 26-36, fali broj 25 pa sam isao provjerit sto je sa time. To je broj koji je ''uletio'' u drugu Top Cow fransizu i nastavio se u njoj, rijec je o Witchblade-u, gdje se Lara i junakinja tog stripa udruzuju (po meni su ovo mogli stavit barem u 4-u knjigu, ali ajd, nek im bude).

Pri kraju se nalaze alternativne naslovnice i 2 mala kraca stripa fanova. Naslovnice su super, a stripovi simpaticni.

Ova naslovnica mi je bas ekstra simpa:



Izdanje je vrhunsko, tvrde korice, debeli masan papir, velicina 32*X, ima nekih 500injak stranica i po slobodnoj procjeni 3kg pa je malo nezgodno za citanje (odmah me podsjetio na Fibrin ''Batman telefonski imenik'' ).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/07/2017 : 06:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
AKIRA



Anime jako volim i pogledao sam ih stvarno puno, jedan od prvih mi je bio legendarni Akira. Nisam znao da je zapravo radjen po mangi.
Film je poznat kao jedan od najznacajnih animea svih vremena jer je omogucio sirenje medija u USA i svijetu. A bio je i jedan od prvih animea sa dotada nevidjenom produkcijom i smatra se jednim od najboljih SF filmova. Ukratko, tko nije gledao, mora gledat odma sada odma!

Najveca razlika izmedju animea i mange je u tome sto je manga daleko daleko detaljnija, duza, opsirnija.....i bolja, puno bolja.
Film je vise kao neka osnova price i stvarno je steta sto nikad nisu napravili serijal da obuhvate cijelu mangu jer ako ikoja manga to zasluzuje onda je to ova!



Radnja se odvija u blizoj buducnosti nakon sto je nuklearna eksplozija u Tokyu dovela do treceg svjetskog rata i vrti se oko par srednjoskolaca. Nakon sto jedne veceri utrkujuci se na motorima skoro zgaze malog djecaka i njihov prijatelj Tetsuo zavrsi u bolnici njihov zivot naglo se mjenja. Nebi dalje da ne spojlam za one koji nisu citali a ni gledali.

Prica krece ajmo rec naglo i ne popusta dok ne procitate svih 2000+ stranica ove predivne mange. Napeto je do samog kraja i nema ni jedne slicie da je dosadna i slicno, akcija je odlicna i autor ju je fenomenalno prenio na papir. Crtez je prekrasan i prava je steta sto niko nije vise nakon Epic Comics-a nije izdao ovo remek-dijelo u boji (jedan od privh, ako ne i prvi strip kompjutorski bojan; shema boja je uzeta iz animea), jer ono to zasluzuje!



Voljeli vi mangu ili ne, voljeli SF ili ne, ovo je obavezno stivo za svih.

Ja sam uzeo Kondanshino re-izdanje sa mekim koricama koje je originalno izdao Dark Horse i moram priznat da mi se i ne svidja bas.
Prvo, cijena je dosta visoka (ovo sam primjetio opcenito kod Kondanshe), a kvaliteta je skoro pa kiosk, ajde je to malo iznad, ali onaj smeckasti papir, neprosivene stranice...neznam, ovako nesto zasluzuje puno puno vise.

U 10-om mj ove godine izlazi kolekcionarsko izdanje u tvrdoj kutiji sa tvrdim koricama, nadam se da ce opravdat cijenu od 170-200$.
Da li cu ga uzet...sumnjam, ali bi zato puno radije da Akiru izda Fibra, Komiko ili netko treci u kvaliteti kakvu jedna od najboljih mangi to zasluzuje.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/08/2017 : 08:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Noć Punog Mjeseca



Na davnu preporuku nekog sa ovog foruma (stvarno se ne sjecam vise ), uzeo sam ovo jucer u knjznici kad sam vidio.

I svidio mi se strip iako je od vecinu omrazenog Yves-a H.
Ovo mi je prvi njegov strip, tako da neznam kakvi su ostali pa nemogu sudit.

Prica se vrti oko 5-ero ljudi koji su odlucili opljackat stariji bracni par, no nakon sto nisu mogli otvorit sef, odluce pricekat par da se vrati...

Crtez je odlican, dobro tu sam mozda malo pristran jer obozavam Hermann-ov crtez, a i Jeremiah mi je jedan od naj stripova

Ugl fino stivo za ubit cca 20ak min na tih 50ak stranica.



Majmun Iz Hartlepoola



Jos jedan kratki strip koji mi se svidio.

Prica je o malom Engleskom selu u kojem nakon brodoloma zavrsi majmun koji je bio ajmo reci maskota na Francuskom brodu u vrijeme dok te dvije zemlje ratuju. Stanovnici Hartlepoola mu odluce suditi i uvjereni su da je on pravi Francuz...

Jako zanimljiva prica o ljudskoj gluposti i povodljivosti.
Crtez je jako dobar, nema previse teksta pa se strip jako brzo cita.
Meni se strip svidio, ali da bi ga kupio za kolekciju...pa i ne bi.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/08/2017 : 20:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Dark Night: A True Batman Story




Ovu knjigu sam neki dan posudio od prijatelja i prilično me iznenadio njen sadržaj.
Prije nje mi je Paul Dini bio poznat kao odličan scenarist na Batman: The Animated Series, te knjigama Mad Love i The World's Greatest Super-Heroes.

Riječ je o knjizi autobiografskog karaktera. Dini opisuje jedan brutalni događaj koji mu je umnogome uzdrmao život i promijenio pogled na svijet oko sebe. U knjizi se do boli ogoljava kroz nemilosrdno preisipitivanje samog sebe u čemu mu „pomažu“ Joker i Batman.

Slična pitanja može bilo tko od nas uputiti sam sebi ako ima hrabrosti suočiti se s odgovorima.

Ne bih ulazio u ostale detalje da ne pokvarim gušt čitanja.

Knjiga je velemajstorski napisana i lako se čita. U potpunoj je sinergiji sa možda dosad i najboljim crtežom drugog velemajstora Eduarda Rissa.

Riječ je o knjizi tipa „slice of life“ i po meni odlično bi se uklopila u Fibrin asortiman.

Apsolutna preporuka za čitanje!

Sjajne ocjene je dobila i ovdje (od 2.702 glasa):
https://www.goodreads.com/book/show/27168412-dark-night

https://www.amazon.com/Dark-Night-True-Batman-Story/dp/1401271367
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/08/2017 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Odmah sam se dao u potragu za njem. izdanjem i našao brzo.
Objavio Panini 2016 i kao nije klasični superherojski. Još bolje



Ovdje ima i kratak preview http://www.paninishop.de/artikel/ddcdn001h-dark-night-eine-wahre-batman-geschichte-lim.-hardcover


Have mercy

Edited by - izivko on 07/08/2017 20:55:53
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 21:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
@ Peyo & izivko

Amaziiiiing. Prvo uopce nisam shvatila da je rijec o stripu, mislila sam, nekakav hibrid, "crtana knjiga" (oprostit cete na ovako laickom vokabularu) bez oblacica.

Onda vidim u "lese probe" da je pravcati strip. Inace nisam tako preuzetna da dajem prijedloge, ali također, voljela bih ovo vidjeti u Fibrinom izdanju.

Edited by - Mrkva on 07/08/2017 21:29:53
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/08/2017 : 21:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

@ Peyo & izivko

Amaziiiiing. Prvo uopce nisam shvatila da je rijec o stripu, mislila sam, nekakav hibrid, "crtana knjiga" (oprostit cete na ovako laickom vokabularu) bez oblacica.

Onda vidim u "lese probe" da je pravcati strip. Inace nisam tako preuzetna da dajem prijedloge, ali također, voljela bih ovo vidjeti u Fibrinom izdanju.



Vjerujem da bi ti se svidjela knjiga.

Ako netko nije razumio, ovo nije superherojski strip.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/08/2017 : 14:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote


Nury&Bruno:Tyler Cross (Padora)

Tyler Cross nosi 17 kilograma heroina,
čija je ulična vrednost pola
miliona dolara.

A ima tačno 21 dolar
i 81 cent u džepu.

Uočava ironiju i
kreće na put.



Tajler Kros je opljačkao 17 kilograma čistog heroina koji je pripadao Mafiji. Hoda sam teksaškom divljinom sa 20 dolara u džepu, sačmarom, i Koltom za pojasom. Krenuo je u Blek Rok, nedođiju koju drži naftni tajkun i njegovi sinovi. Ono što možemo reći je da će seljanima Blek Roka gangsterova poseta, u najmanju ruku, dugo ostati u sećanju.

I na drugo čitanje Tajler me je razduševio - iako je iskoristio sve moguće klišee,Nuri je pokidao pričom (btw koja je neverovatno filmična),a Bruno začinio sjajnim crtežom.
5+/5
Ako ste nekim čudom preskočili,ispravite grešku i pročitajte ovaj strip koji je proglašen za album godine u Francuskoj.

Izašao je i drugi nastavak Angola (iako je prvobitno zamišljen kao one shot),za kojeg kažu da je u klasi ovog,a kad Bruno i Fabien odrade i treći (trebalo je ove godine,ali izgleda da neće),fibra objavljje integral kome previđam brzu rasprodaju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/08/2017 17:32:36
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/08/2017 : 17:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Slazem se za Tajlera Krosa, prava stripcina! Filmski genijalno isprepleten noir i western. Preporucujem!

A evo i odlicne analize na alanfordovom sajtu : http://alanford.co.rs/blog/blog.php?naslov=Tyler+Cross&kategorija=Stripovi
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/08/2017 : 17:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jos jedan palac gore za Tajlera!

No, ja sam svoj primerak nosio na burze stripova te ga tako jednom uspio prodati (nasao ne neko koga je opametio crtez i trazio je jos, bilo sta od istoga autora), a to samo zbog toga sto imam nameru kupiti Fibrin itegral ... kada vec dođe na red, ali posto je najavljen, i ja sam spreman. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vertigo00
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 26/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 07:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vertigo00 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Jos jedan palac gore za Tajlera!

No, ja sam svoj primerak nosio na burze stripova te ga tako jednom uspio prodati (nasao ne neko koga je opametio crtez i trazio je jos, bilo sta od istoga autora), a to samo zbog toga sto imam nameru kupiti Fibrin itegral ... kada vec dođe na red, ali posto je najavljen, i ja sam spreman. :D




Kad tocno izlazi Fibrin integral?
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4864 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/08/2017 : 10:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Cijenim vrlo dobru žanrovsku priču, a Nury se dokazao kao majstor na to području. Nestrpljivo čekam.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28966 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/08/2017 : 10:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tyler izlazi relativno brzo nakon sto izadje treci nastavak u Francuskoj. U medjuvremenu, najtoplije preporucam Kolorku 100, Krv i zlato. Izuzetno dobar pustolovni strip.

Trouble will find me
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/08/2017 : 11:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Da, to je ovaj, u Njemačkoj objavljen pod nazivom Der Marokkanische Frühling http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34842&REPLY_ID=2036366

Prva liga, grom gromova

Have mercy
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 10/08/2017 : 12:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Znači imao sam nos ...

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11681 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/08/2017 : 12:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Znači imao sam nos ...




Imao si Nase

Have mercy
Go to Top of Page

vertigo00
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 26/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 12:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vertigo00 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Tyler izlazi relativno brzo nakon sto izadje treci nastavak u Francuskoj. U medjuvremenu, najtoplije preporucam Kolorku 100, Krv i zlato. Izuzetno dobar pustolovni strip.



Trenutno sam na "Potraga za pticom vremena" pa se ba s razmisljam sta bi sljedece uzeo od kolorki. Krv i zlato mi je u uzem izboru. Al svejedno ce morat pricekat do Interlibera :(
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 10/08/2017 : 12:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

@vertigo00
Od Kolorki, ako mozda jos nisi citao, preporuke za: Indijansko ljeto (80), Ubojica 2 (78), Delirična svakodnevnica (73) i/ili Potez kredom (62), Hombre (50), Kililana song (47), Sedam života kopca (46), Jastreb (38), Naša majka rat (34), Svagdanja borba (29) ... samo nekoliko od vec objavljenih, mada bi se tu moglo dodati jos stosta.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vertigo00
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 26/09/2016

Posted - 10/08/2017 : 13:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vertigo00 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


@vertigo00
Od Kolorki, ako mozda jos nisi citao, preporuke za: Indijansko ljeto (80), Ubojica 2 (78), Delirična svakodnevnica (73) i/ili Potez kredom (62), Hombre (50), Kililana song (47), Sedam života kopca (46), Jastreb (38), Naša majka rat (34), Svagdanja borba (29) ... samo nekoliko od vec objavljenih, mada bi se tu moglo dodati jos stosta.





Neke jesam, nekima znam sinopsis pa mi se ne svidjaju, a ostale cu uzet u obzir. Hvala Poli na toplim preporukama
Go to Top of Page
Page: of 200 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000