forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 12 - Tiki
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/08/2009 : 15:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Dvije trećine Amazonije, najvećeg riječnog bazena na svijetu, pripadaju Brazilu, dok ostatak dijele Peru, Ekvador, Kolumbija i Venezuela. Ova beskrajna nizina crpi svoju životnu snagu iz rijeke Amazone. Šuma je veliko rijekino djelo; zajedno tvore nepro­bojnu prepreku, sposobnu zaustaviti tijek civilizacije i vremena. Ovdje, u simbiozi s najrazličitijim vrstama biljaka i životinja, živi oko 300.000 domoroda­ca na primitivnom stupnju razvoja. Ovo je priča o jednom od njih ...

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=3&TitleID=77

Trouble will find me

teller
Advanced Member



Slovenia
18406 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 31/08/2009 : 15:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ovo sam čekao, bravo!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Luk-San
Junior Member

Croatia
369 Posts

Member since 01/11/2008

Posted - 31/08/2009 : 21:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Luk-San a Private Message  Reply with Quote
Pročitao privju.Perfektno....
Go to Top of Page

Misko iz Darwooda
New Member

171 Posts

Member since 26/02/2007

Posted - 31/08/2009 : 21:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Misko iz Darwooda a Private Message  Reply with Quote
ovdje mi je malo čudan milazzo.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 31/08/2009 : 21:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
U moru svakakvih gluposti ovaj strip sigurno nesto i vredi,odmah se oseti dobra prica.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Misko iz Darwooda
New Member

171 Posts

Member since 26/02/2007

Posted - 01/09/2009 : 10:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Misko iz Darwooda a Private Message  Reply with Quote
detektiv marvin i čovjek s filipina me nisu baš oduševili možda će ovo biti bolje
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 01/09/2009 : 13:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
privlače me te savršene kompozicije sličica, tekst kojeg je malo, ali odlično pogođen uz emocije i radnju, i taj crtež koji se prelijeva papirom....mljac!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/09/2009 : 22:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Scena s malim majmunom mi se urezala u pamcenje.
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 22/09/2009 : 04:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message  Reply with Quote
Fibra je tako dobra sa ovim izdanjima,mmmmmm...

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/09/2009 : 15:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Simpatičan mali lik koji ne poznaje predaju i ne priznaje poraze.
Lijep crtež,dobra priča.
Čitajući strip sam se prisjetio nedavnog pronalaska jednog plemena u divljini Brazilskih suma koji do tada nisu vidjeli civilizaciju te su na
sličan način reagirali u ovom slučaju Helikopter,gađajući ga strelama i kamenjem iz praćki!
Stvarno zanimljiva priča!!
Preporuka!
Go to Top of Page

tiberije
Average Member



USA
789 Posts

Member since 08/06/2007

Posted - 04/10/2009 : 16:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tiberije a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam ovaj preview i strip mi je bas "legao". Pitanje je koliko ovaj album ima strana i koliko su strip albuma uradili Milazzo i Berardi, pored ovoga.Hvala

Trazim ritam u koraku, usporavim ti hod
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/10/2009 : 15:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tiberije

Procitao sam ovaj preview i strip mi je bas "legao". Pitanje je koliko ovaj album ima strana i koliko su strip albuma uradili Milazzo i Berardi, pored ovoga.Hvala



Evo ja dobio danas ovo i Fulu pa da ti odgovorim ono sto znam
Tiki ima 96 strana i prelepo je uradjen. Pored njega od B&M imas Tom's Bar i Covjek s Filipina od onoga sto je izaslo(mislim da se ne varam,ali odgovorice vec neko ako gresim).
A ocekuju nas jos i Springwille i cini mi se jos nesto,ali nisam siguran.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/10/2009 : 17:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ubijedjen da je i "Adah" bio zamisljen kao zaseban album, i da se onda kod 60 i neke stranice Berardi/Milazzo odlucili da ubace Kena i onda je ispalo sve drugacije...

Edited by - King Warrior on 19/10/2009 17:43:20
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/10/2009 : 17:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Ima i Detektiv Marvin.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/10/2009 : 18:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Taj mi ima najlosiju pricu, mada je fenomenalno nacrtan.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 19/10/2009 : 18:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

Ima i Detektiv Marvin.



Jeste,njega sam zaboravio,ali ga na srecu imam.
Meni nesto slabiji od Tom's bar ali sasvim solidan. A Milazzo ko Milazzo - razbija.
Planiram da uzmem i one albume gde je samo Milazzo,sta tu ima sve?
Crveni gospodar...
I obratno,zna li neko sta jos ima od Berardija a da je objavljeno na nekom od jezika iz Ex-YU?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 19/10/2009 : 18:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Detektiv Marvin je prilichno slab Berardi, ali najbolji Milaco kojeg sam ikada video. Nikada pre ni posle mi nije dostigao tako dobar crtezh.

Tom's Bar, pak, je chisto remek delo jednostavnosti i strip koji bi svakom preporuchio.

Chovek sa Filipina je od ova tri mozhda i najslabiji, jer mu ni scenario ni crtezh nisu preterano fenomenalni - ali je i on takodje ok strip.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 26/10/2009 : 17:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Procitao danas Tiki,posle citanja Fulu. Znam da bas i nema mesta za neko poredjenje,ali kad posle izvrsnog Fulu opet ostanem zatecen koliko su B & M majstori svog zanata,kako je maestralno ispripovedana prica o Tikiju,koliko je genijalan Milazzov crtez
Koliko malo treba ovom dvojcu da ostavi citaoca bez daha,pa to nije normalno
Jedva cekam naredne albume B & M
Jos 2,ako se ne varam?
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 27/11/2009 : 00:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
I ja sam ga upravo zavrsio. Odlican je. Milaco se odlicno snasao u pricama iz dzungle. Ovo se cini kao da je Berardi planirao da ovo bude duzi serijal, pa ga je ovde ipak zavrsio.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 02/12/2009 : 16:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message  Reply with Quote
Berardi je genijalan scenarist, meni osobno najbolji iako ponekad opasno pleše na samoj granici patetike. E sad, sve dok tu granicu ne prijeđe to je fantastično (primjerice u Ken Parkeru, pa čak i u Tomovom baru) ali tu i tamo mu se omakne pa ju prijeđe. Osobno smatram da ju je ovdje prešao (razgovor dvojice pilota u avionu), kao što ju je prešao i u Čovjeku s Filipina (osobno mi je to najlošiji uradak dinamičnog dvojca) iako to je i dalje fantastično djelo. Naravno kad ocjenjujete takvog genjalca kao što je on i kriteriji ocjenjivanja su stroži. S druge pak strane Milazzo je ovdje bio fantastično inspiriran. Oduševio me crtež džungle. S velikim nestrpljenjem iščekujem "Welcome to Springville"
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 06/01/2010 : 23:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
postavlja se pitanje kada i kako dati kritiku ovako sjajnom tandemu?
tiki se iscita za tili cas, milacove briljantne table mogu da se gledaju satima ako bas hocete, ali meni se cini kao da tu nesto fali, a neznam bas sta :/
nisam pametan :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/01/2010 : 01:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Dan blještavih ptica, objavljen je svojevremeno u Eks Almanahu. U nekakvom koloru.
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 19/01/2010 : 13:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
Meni je Tiki Izvrstan. Jucer sam ga procitao do kraja i jedino sto meni fali je nastavak ili nastavci.
Go to Top of Page

wer
New Member



113 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 20/01/2010 : 13:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send wer a Private Message  Reply with Quote
Meni je Tiki isto tako dobar, pročitao sam ga brzo, priča mi je u početku bila nekako poznana i kad sam malo potražio ima veze sa albumom Andrije Maurovića i pričom Kišova zagonetka, naravno drugi čas i prostor. Naravno nema u tome ničeg lošeg jer se priča o Tikiju poslije razširuje - možda nekad dobijemo i nastavak.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/01/2010 : 15:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, meni deluje zavrseno. Kratka ali slatka pricica. Neke stvari mozda i ne bi trebale nastavke, ko npr. Spagheti Brothers. Tu bi isto svi da se nastavi ali razvodeni se onda tako sve skupa.
Ko i s ovim nasim Bonelli junacima, koliko god volim MN ali sta mu uradise..., pa to nije humano! No, tu je ipak mesecni ritam, pa bi mozda jedan spec. godisnje i prosao, ali da se uradi kako treba. Dok kod ovih prvorazrednih albumcina... ne znam, neke stvari je bolje ostaviti na vrhu, u sjaju, a ne reciklirati ko Zagora i Texa. :s

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/01/2010 : 16:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Po meni su nepotrebni nastavci, problem broj 1 stripa. Vidim da se u Francuskoj npr. promjenilo, pa sad serijali zavrsavaju ranije nego prije, mada se opet sve sto je malo vise popularno nepotrebno razvlaci. Cini mi se da najbolje po tom pitanju stoje japanci.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000