forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 07/08/2018 : 21:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Gdje su nestali... skoro svi...
Vrti se istih 20 paćenika stalno po forumu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4602 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 07/08/2018 : 22:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
+1

sangue navajo
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/08/2018 : 09:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ljeto je, sretnici na moru, ostali u hladu nadam se.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29283 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/08/2018 : 09:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/08/2018 : 10:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.




Gluposti, ne može da odustane od foruma tek tako!
On je jedan od najproduktivnijih članova, jedan od onih koji je na svojim leđima nosio i gradio forum, u dobrim i lošim vremenima.
Nekih tamo nacionalističkih ispada je uvijek bilo, ali ovaj forum je podržavao toleranciju i ravnopravnost svih naroda. Ovo nikada nije bio hrvatski forum, već forum svih naših naroda iz ex-YU. To ostaje tako dok Markos ne kaže nešto drugačije. Iz tog razloga nas i ima ovdje sa svih strana.

Hunteru, sjeti se svog podnapisa. Jesi li Legija ili nisi?!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/08/2018 : 15:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.





Pffffff...... Ako je to istina, šteta!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 09/08/2018 : 17:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.




Baš mi je krivo za njega, imali smo razmirice, ali bez njega neće biti isto.
Treba uzeti ovo s rezervom, nadam se da će se vratiti, ne bude li tako treba još jedan moderator.
Tek sad vidim ovu temu.
Gdje je mr murdoc?
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/08/2018 : 16:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by tex2

manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.




Gluposti, ne može da odustane od foruma tek tako!
On je jedan od najproduktivnijih članova, jedan od onih koji je na svojim leđima nosio i gradio forum, u dobrim i lošim vremenima.
Nekih tamo nacionalističkih ispada je uvijek bilo, ali ovaj forum je podržavao toleranciju i ravnopravnost svih naroda. Ovo nikada nije bio hrvatski forum, već forum svih naših naroda iz ex-YU. To ostaje tako dok Markos ne kaže nešto drugačije. Iz tog razloga nas i ima ovdje sa svih strana.

Hunteru, sjeti se svog podnapisa. Jesi li Legija ili nisi?!


Sad je nasao da se ne javlja kad bijemo odlucujuce bitke za LS
Ovo za forum si lepo napisao
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/08/2018 : 16:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by tex2

manhunter mi javio kako odustaje od tipovanja lige 5 koje počinje prekosutra, kako je odustao od ovog foruma, šteta!

quote:
Originally posted by King Warrior

Zabrinjava me njegova zadnja poruka na forumu. Nadam se da to nije bio neki oprostaj ili slicno. Pretpostavljam da je na godisnjem i da ce se javiti uskoro.




Baš mi je krivo za njega, imali smo razmirice, ali bez njega neće biti isto.
Treba uzeti ovo s rezervom, nadam se da će se vratiti, ne bude li tako treba još jedan moderator.
Tek sad vidim ovu temu.
Gdje je mr murdoc?


Da, gde je Mr Murdoc...nedostaju mi njegove opservacije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/08/2018 : 17:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Na žalost, tužna je činjenica da forum već neko vrijeme gubi na zamahu, a aktivnost je manja nego ikada. Na žalost ništa ne traje vječno pa tako ni ovaj forum. Šteta jer je ovo glavna baza okupljanja striparoša ovih prostora već 17 godina. Neki su se zasitili stripova, neki su uvrijeđeni od strane primitivaca pa odlučili biti preponosni pa otišli, neki su ostarili, neki su pritisnuti egzistencijalnim problemima posustali, neki su na drugim forumima i stripu. A novih članova je malo jer strip više nije toliko u modi kao nekada.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/08/2018 17:26:13
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/08/2018 : 19:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kojih još foruma o stripu ima?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 12/08/2018 : 19:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kojih još foruma o stripu ima?



Pa valjda samo Darkwoodov.
Ja mislim da je riječ samo o tome da FB uzima prevlast a ne ovo o čemu Obi piše: da ljudi umiru, dižu ruke, financijski propadaju i slično. Eventualni egzistencijalni problemi kao razlog su za posebnu obradu, mislim da se sve prenaglašava i da su mediji kreatori kaosa.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 12/08/2018 19:45:29
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 12/08/2018 : 20:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Tonka24
Gdje je mr murdoc?


Da, gde je Mr Murdoc...nedostaju mi njegove opservacije



+1
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/08/2018 : 21:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Gdje je Willer? On svakako nije budaletina, šteta što ga nema.
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 12/08/2018 : 22:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 12/08/2018 22:38:04
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/08/2018 : 23:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


Onda samo trebamo izdržati dok facebook propadne.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 13/08/2018 : 09:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nisu stvari toliko loše na ovom forumu. Gotovo svaki dan imamo novog člana, a što se tiče aktivnosti na forumu, to je već druga priča.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/08/2018 : 12:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6602 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/08/2018 : 12:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.



Slažem se i žao mi je zbog toga jer i sam imam jedan sajt ali tamo je valjda sve brže a grupa o stripovima je samo jedan djelić svijeta FB-a na kojem se "visi" po pola dana. Ljudi žele brzinu, brzu raspravu. Imaš obavijest kad je netko pokrenuo novu temu, reagirao na tvoj post, ovdje je to quote-anje koje tko zna kad ćeš vidjeti tako da je rasprava sporija. Mada o (ne)kvaliteti tamošnjih rasprava ne treba gubiti riječi.
I to neumoljivo ide u tom smjeru. U nekim granama se još stvaraju manje, zatvorene Messenger grupe i npr. 6-7 ljudi tu skupa prate i komentiraju meč i nakon sučevog zvižduka su rekli što su imali, neće izdvojiti vrijeme pa dati širu opservaciju na meč na portalu iako će ta opservacija, kako sam kažeš, ostati vječno tu dok u grupu svatko ubacuje teme koje želi i nema preglednosti. I sad ako ja tebe hoću "oprati" jer si za nekoga u grupi rekao da će biti loše pojačanje i slično trebalo bi godina dana da nađem to dok je na forumu to kao zapisano u kamenu.
Ali, stvari su takve...

loading...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 13/08/2018 : 12:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.





upravo mi je ovaj sajt, sa svom tom količinom stripova na aukcijama, tekstova, recenzija, informacija, foruma, bio od neizmjerne koristi kada sam se 2013., nakon 22 godine pauze od stripova, vratio istima.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/08/2018 : 16:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.



Niko ne kaze da su kvalitetnije, ali jednostavno je facebook popularniji i to je to. Dwayne_Looney je najbolje objasnio.

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - Garfield_Mo on 13/08/2018 16:36:14
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 13/08/2018 : 17:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.



Niko ne kaze da su kvalitetnije, ali jednostavno je facebook popularniji i to je to. Dwayne_Looney je najbolje objasnio.



Ja san otiša iz tih fejs grupa jer su pune spamma i iritantnih ljudi. :D Lakše je kad vidiš samo nick na forumu, onako cili identitet i još slika mi budu previše.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/08/2018 : 17:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Garfield_Mo

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Garfield_Mo

Mislim da je Dwayne_Looney upravu. Da facebook preuzima prevlast. Nije to samo kod strip foruma, nego filmski i drugi forumi imaju slican problem. Primjera neke grupe vezano za stripove broje po 1500+ ljudi i pravo su aktivne a uz to ima i vise grupa.


I koliko su nekvalitetnije te grupe od ovog sajta ? Koliko su nepreglednije. Ovdje mogu pronaći bilo koju temu u sekundi, recenzije su vrhunske,aukcije pregledne.... te grupe bi mi mogle biti eventualno kao usputna zabava, nikako kao glavni izbor kad je strip u pitanju.



Niko ne kaze da su kvalitetnije, ali jednostavno je facebook popularniji i to je to. Dwayne_Looney je najbolje objasnio.


Pa može biti facebook popularniji koliko god hoće kada je ova stranica Biblija u svijetu stripa na našim prostorima. Darkwoodov sajt je isto kvalitetan, ali uglavnom oni viđeniji likovi od tamo pišu i ovdje tako da ne nedostaje informacija. Nakon ova dva sajta jedno veliko nepregledno ništa pa tek onda dolaze te facebook grupe. Isti ljudi su u svim grupama regije vezano za strip pa onda kače i komentiraju iste stvari u svakoj grupi. Usput je i totalno nepregledno. Ovdje je uvijek dobra baza ljudi i vrhunskih poznavatelja stripa i jedino žalim što se ekipa iz Libellusa povukla sa foruma jer od njih je bilo uvijek dobrih informacija.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/08/2018 : 18:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Nego, ajde javi ako vidiš nekog da prodaje u tim grupama Mister No Libellus 60-64, 66 i 68 😂
Go to Top of Page

Garfield_Mo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1258 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 13/08/2018 : 19:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Garfield_Mo's Homepage  Send Garfield_Mo a Private Message  Reply with Quote
Ako upratim javim :)

http://www.mostrip.ba/

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000