forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

njofra32
Average Member

735 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 13/08/2018 : 21:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Ja nemam fejs pa ne znam kako je tamo, tako da je meni ova stranica odlična.
I forum i aukcije i recenzije i enciklopedija.
A ljudi se malo zasite nekih stvari pa odu na neko vrijeme.
Vjerujem da ih se večina vrati barem čiriknit šta ima novo.
Bojim se tog fejsa, mislim da to nije za mene. A kad vidim po portalima sta ljudi komentiraju, mislim da im je pametnije ugasit taj fejs.
Čini mi se da tamo svašta ljudi napišu što nikad nebi rekli uživo.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/08/2018 : 21:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Fejs je sranje i vise nije aktualan...mozda jos kod starije populacije..nadam se da ce nastupit virtualni mrk..nek obstane samo stripovi com...ostalo nek ide vragu..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/08/2018 : 21:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čak i starci imaju profil na tom facebook sranju, ali ja nikad nisam došao u iskušenje da ga napravim, niti neću dok god je ovog sajta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/08/2018 : 22:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja sam tamo 2011. negdje napravio fejk profil na fejsu, posto je UFC uvodne borbe "castio" prijenosom na fejsu, sad vise se ni ne sjecam kako se zvao profil.

Ove godine sam napravio fejs kao nick na ovom forumu, iskljucivo da se dogovorim sa jednim deckom za stripove i to je to od mog fejsa

Forumi su mi uvijek imali ono nesto, lako se za snaci, a i da ne nabrajam sve sto ste vec pisali pozitivne stvari o forumu. Fightsite.hr je ukinuo forum i sad komentiraju clanke preko fejsa, a mogu vam samo reci da su ti komentari dno dna i nevjerojatno kakvih se sve idiota tamo skuplja, tako da me i to odbilo da pratim tu stranicu, prebacio se na pracenje stranih mma portala, ionako nasi sve kopiraju od njih.

Kad me netko i pita imam li fejs i kad kazem da nemam, vjerojatno me smatraju seljacinom Ali vjerujte da ti isti ljudi (bar koliko sam vidio njihove upise) samo pokazuju i sire nepismenost i boze sacuvaj kakvih komentara ima, tako da ne hvala, nije fejs za mene

Ovdje ima 20-30 ljudi ovako odokativno koji cesto komentiraju i rekao bih da su to vise/manje sve kvalitetni forumasi. Bolje da nas je toliko nego da imate 100 idiota na jednom mjestu. Uvijek je bolja kvaliteta pred kvantitetom.

Ovaj forum je zakon i dabogda sto duze trajao i mi skupa s njim

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 13/08/2018 : 22:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Danas većina mladih ili nema fejs, ili ga koristi samo za informacije u vezi škole/faxa. Fejs je bio aktualan 2008-2012, od tad je u kontinuiranom padu kad su mladi iz zapadnih zemalja u pitanju. Ali tu je starija generacija koja je 2010 naučila kako se pali kompjutor, pa su sad naučili da ima i fejs i treće zemlje koje su 2010 dobile internet, oni su budućnost facebooka
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

735 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 13/08/2018 : 22:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Ma fejs je prolazno moderno sranje koje polagano izumire iz raznih razloga.
Sam ce sebe pojest zbog cenzure i internih pravila. Ne donosi nista dobro.
Forum je nesto drugo.
Opstaje još od antičkih vremena jer je pravedan.
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

735 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 13/08/2018 : 22:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Ma fejs je prolazno moderno sranje koje polagano izumire iz raznih razloga.
Sam ce sebe pojest zbog cenzure i internih pravila. Ne donosi nista dobro.
Forum je nesto drugo.
Opstaje još od antičkih vremena jer je pravedan.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/08/2018 : 13:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by njofra32

Ma fejs je prolazno moderno sranje koje polagano izumire iz raznih razloga.
Sam ce sebe pojest zbog cenzure i internih pravila. Ne donosi nista dobro.
Forum je nesto drugo.
Opstaje još od antičkih vremena jer je pravedan.


mislio sam lajkat oba posta a kako su ista onda

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 14/08/2018 : 20:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Čak i starci imaju profil na tom facebook sranju, ali ja nikad nisam došao u iskušenje da ga napravim, niti neću dok god je ovog sajta.

Ja stalno odgađan da ga iman (F1 je razlog zašto san ima namjeru da se uključin u taj svijet), i do sada mi nije žaj šta ga neman.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/08/2018 : 20:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nema fb, ali mislim da nije to razlog ne dolaska/odlaska sa foruma, nekad je teško naći vremena za bilo što.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/08/2018 : 22:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Facebook je jako dobar sa strane različitih informacija,pronalazak stranica, naravno pod uvjetom da sam filtiraš što želiš a što ne želiš.
O pisanjima po grupama,portalima...bez namjere ikakve uvrede, to je takav šljam u bar 60% slučajeva, što od komentara,što od ljudi, ima baš svega, od želje raka najužoj familiji s lažnih profila pa do pozive na fizičke obračune s pravih profila.
O nekulturi i nepismenosti neću trošiti slova.

Što se tiče stripovskog dijela facebooku, pa ono, u redu je, dosta je nepregledno i dosta se dobrih stvari izgubi u moru svega i svačega.
Ima tamo dosta vrlo korektnih osoba koje npr. ne žele na ovaj forum jer ima dosta provokatora i šljama ( to su njihove riječi ).

Osobno bih opisao usporedbu foruma i facebooka, jednom rečenicom.

Forum ima povijest, forum ima " dušu ".
Facebook to definitivno nema!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 14/08/2018 : 23:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako vama, ali meni fejs izbacuje gomile informacija koje sam ruku na srce kvalitetnije mogao i sam pronaći.
Ne želim vidjeti tko je što lajkao, ima tu dosta neželjene reklame itd. Zbog toga sam zapravo namjrno izbrisao sve lajkove kojekakvih stranice, djelatnosti i sl., ostavio samo nekoliko koje su mi stvarno drage.
Najmanje zapravo ima onoga zbog čega i jesam tamo a to je ostvarivanje nekakvog kontakta sa ljudima, rodbinom ili ljudima sa kojima si bio dobar tokom nekog dijela svog života... ljudi jednostavno manje komentiraju, manje lajkaju, manje stavljaju statuse i slike, a reklame i kojekakvo smeće se gomila.
Prije su ljudi puno više sudjelovali u tom smislu, a sada je fejs postao manje više reklama za ovo ili ono.

Barem je to moje iskustvo.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/08/2018 : 13:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nikada zapalio cigaretu, nikad bio na facebooku. Neka stvari jednostavno nisu potrebne u životu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/08/2018 : 14:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Di je nagor? Di je paro?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/08/2018 : 19:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ima FB dosta korisnih stvari. Tamo sam saznao za sve i svašta što inače nebi pošto uopće ne gledam TV (mislim na HRT, Novu i slično jer su krcati glupim reklamama), eto npr saznam gdje je guzva u gradu, gdje policija zaustavlja, neki dan covjek preko FB nasao ko mu se zabio u parkirani auto i uteko...
Nije sve crno i bijelo :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/08/2018 : 19:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Otišla većina kvalitetne ekipe. Red je onda da odu i ovi manje kvalitetni, poput mene. Adio!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 16/08/2018 : 20:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
što ovo znači, vice?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2018 : 20:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nikada zapalio cigaretu, nikad bio na facebooku. Neka stvari jednostavno nisu potrebne u životu...



al je tebi život zanimljiv

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/08/2018 : 22:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nikada zapalio cigaretu, nikad bio na facebooku. Neka stvari jednostavno nisu potrebne u životu...



al je tebi život zanimljiv


Ima li život uopće smisla bez cigareta i facebooka?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2018 : 22:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nikada zapalio cigaretu, nikad bio na facebooku. Neka stvari jednostavno nisu potrebne u životu...



al je tebi život zanimljiv


Ima li život uopće smisla bez cigareta i facebooka?



jesi bar zapalija joint? ili se opija?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 01:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ima FB dosta korisnih stvari. Tamo sam saznao za sve i svašta što inače nebi pošto uopće ne gledam TV (mislim na HRT, Novu i slično jer su krcati glupim reklamama), eto npr saznam gdje je guzva u gradu, gdje policija zaustavlja, neki dan covjek preko FB nasao ko mu se zabio u parkirani auto i uteko...
Nije sve crno i bijelo :)


Kako rekoh ima tu mnogo i pozitivnih stvari, ključna riječ je-filtrirati tj. odstraniti ono što te umara,ono što te puni lošom energijom,oduzima vrijeme.
Ja imam baš dosta toga lošega,trebao bi dati si truda i " filtrirati ".
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/08/2018 : 01:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Otišla većina kvalitetne ekipe. Red je onda da odu i ovi manje kvalitetni, poput mene. Adio!


Iskreno planirao sam i ja, i to već duže vrijeme.
Prelamao sam se zbog par članova koji su mi zaista dragi.
Reem CP i tu sam mislio ignorirati donji dio foruma i posvetiti se gornjem, međutim dole mi je u zadnje vrijeme zapeo za oko tex2, dečko s kojim zaista rado razmijenim sportske komentare.
I dalje sam se lomio i to opasno, vjerovatno bi otišao da nisam počitao komentare stinkya u Dylan Dog temi i započeo s njim i još ponekima razmjenjivati mišljenja.
Ali mislim da ovdje nikome ne bi bilo žao da odem, nikome ne bi falio.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 17/08/2018 : 08:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma, tonka, pusti to
kao što si sam tamo napisao, "nema potrebe isticati"
drago mi je da su te ponukali neki moji komentari, to je to, dalje je na tebi
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18380 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/08/2018 : 08:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by vice

Otišla većina kvalitetne ekipe. Red je onda da odu i ovi manje kvalitetni, poput mene. Adio!


Iskreno planirao sam i ja, i to već duže vrijeme.
Prelamao sam se zbog par članova koji su mi zaista dragi.
Reem CP i tu sam mislio ignorirati donji dio foruma i posvetiti se gornjem, međutim dole mi je u zadnje vrijeme zapeo za oko tex2, dečko s kojim zaista rado razmijenim sportske komentare.
I dalje sam se lomio i to opasno, vjerovatno bi otišao da nisam počitao komentare stinkya u Dylan Dog temi i započeo s njim i još ponekima razmjenjivati mišljenja.
Ali mislim da ovdje nikome ne bi bilo žao da odem, nikome ne bi falio.


evo..meni bi, tako da ostani.
ja sam več par puta odlazio i vračao se..zbog meni dragih forumaša
(Valter, ReemCP, Rakosi,velja,Dodo....ma ima jih, ove sam samo prve iz glave naveo)....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2018 : 09:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Većinom kada forumaši naglase da odlaze, ponovo se vrate.
Ili, možda bolje rečeno: ponekad se vraćaju.
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000