forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Lucky Luke / Talicni Tom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

nenno
Senior Member

Croatia
2247 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/05/2018 :  15:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Je li iko kupio ovo, piše li unutra išta po pitanju numeracije?

kupio na CRŠ-u i pročitao.... moram priznati da nisam detaljno gledao po pitanju numeracije, al provjerit ću još jednom pa javim. U svakom slučaju malo drugačiji LL i po pitanju crteža i po pitanju radnje....

"...I only dream in black and white..."
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Shaner
Senior Member

Croatia
1774 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/05/2018 :  18:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Čovjek koji je ubio Luckyja Lukea (Matthieu Bonhomme)

Moram priznati da Taličnog/Luckyja nisam čitao još od djetinjstva, a i to što sam nekada čitao sam praktički u potpunosti zaboravio. Sjećam se da mi je bio zabavan, čak sam imao i nekakav album s markicama koje su se lijepile i činile priču, no to je to. Nisam dakle imao tu povezanost s likom koja je, čini mi se, ipak potrebna da bi ovaj strip ostavio neki jači utisak. Meni je to bila samo još jedna već viđena, jednostavna vestern priča simpatičnog crteža. Izdvojio bih jedino odličan running gag s nestašicom duhana. Na kraju, po meni je u pitanju strip koji se, unatoč tome što ga je izdao Bookglobe, savršeno uklapa u Fibrin slogan.

6/10

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
9589 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 29/05/2018 :  21:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by delboj

Je li iko kupio ovo, piše li unutra išta po pitanju numeracije?

kupio na CRŠ-u i pročitao.... moram priznati da nisam detaljno gledao po pitanju numeracije, al provjerit ću još jednom pa javim.

Pa mogu biti samo dvije varijante: broj 31 ili specijalni broj (1).
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2190 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 12/06/2018 :  12:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Zna li se kad ide prvi VČ integral?

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3012 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/06/2018 :  14:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

?????
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
4178 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/06/2018 :  22:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster

Boga pitaj, nisam video da je neko uopste i pominjao TT u skorije vreme kad je VC u pitanju.

Trobok, Trobok...
E, jbg...
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000