forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 167

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/03/2017 : 15:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
4 boda Spiderman Maximum Carnage by doom
2 boda Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva by Sarghan
1 bod Green Lantern Rebirth by Paka01
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 07/03/2017 : 02:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
4 - Spiderman Maximum Carnage/doom
2 - Green Lantern Rebirth/Paka01
1 - Martin Mystere: Meteori/Korg
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/03/2017 : 15:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote


DA LI SE SJEĆATE MLADJINIH BLIC INTERVJUA OTPRIJE NEKOLIKO GODINA NA OVOM TOPIKU?




E PA OVE GODINE OPET KREĆEMO S BLIC INTERVJUIMA




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 22/03/2017 15:21:11
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/03/2017 : 14:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Hehe, mislili ste da je okačen prvi intervju ha?
E pa nije još, ali uskoro.

Naime, intervju nekog od recenzenata će se kačit svake nedjelje.
Pitanja će svakom više - manje biti različita i broj pitanja će varirati od recenzenta do recenzenta. To ne znači da su neki od njih manje ili više važni nego ovisi koliko smo upoznati za likom i djelom dotičnog. Npr. bezveze je pitati Kinga da li voli Zagora ili Jerrya da li voli Nathana kad se to vidi iz aviona. Također redoslijed ipitanika je potpuno random. U kvizu će sudjelovati 15-ak recenzenata, a ako bude sreće možda uspijem i neko ime izvadit iz sajtovskog naftalina

U međuvremenu, čitajte recenzije i ne zaboravite glasovati za najbolje.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 23/03/2017 14:55:04
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 26/03/2017 : 04:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVJU: THEKIDE!!!!

Kako to da si odlučio pisati recke za sajt?
Eh, sve je počelo "daleke" 2014. godine. Jerry Krause je na NN topicu stalno postavljao neke zahtevne teme, a pošto je u tim teškim vremenima (koja ćemo uskoro zvati zlatnim) bilo malo Nathanovaca koji su se uključivali u priču, uglavnom sam uskakao sa podužim postovima o tematski bitnim epizodama. Jerry bi me obično potapšao po ramenu i rekao nešto u stilu: "Nemaš pojma o čemu pričaš, al si bar zanimljiv. Nego mali, jesil razmišljao o pisanju recenzija?"
Otprilike u to vreme sam pročitao sve NN recenzije na sajtu i shvatio jednu stvar - kvalitet recenzija zavisi od inspiracije. Znao sam da nikad neću moći da se merim sa DeeyCayjom ili Jerryjem kad se potrude (recimo njihove nezaboravne recke za NN gigante 4 i 11), ali kad im se neka epizoda ne sviđa - e tu je već druga priča. Tu već mogu da im pariram. Zato se uglavnom i bavim lošijim epizodama - jer one mene inspirišu.


Koja ti je tvoja recka najdraža, a koja najlošija?
Teško mi je da odredim najlošiju, ali svakako najtanja, gde sam mogao još da cedim scenario je "Projekt Pegaz". Ona mi je pre svega poslužila kao probni poligon za pisanje o Mister Nou kao junaku, pa sam odmah uleteo u pisanje svoje najdraže recenzije - "Povratak u New York". Znao sam da poslednji put pišem o jednom od omiljenih strip junaka i zato sam, da se poetski izrazim, ostavio dušu u textu. Toliko mi je teško pao rastanak da sam u periodu od oktobra 2016. do januara 2017. više puta od DeeCayja povlačio gotovu recku i vršio razne dorade.


Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.
Uff, cenim radove mnogih recenzenata, naročito sadašnje garniture koja ludačkim tempom svakog meseca puni sajtovske naslovne strane. Ipak, kao meni najdraže izdvojio bih "old school" NN ekipu, a pored pomenutih Deeja i Jerryja, izdvojio bih i Djoleta čije sam stare recenzije i textove pročitao po nekoliko puta pokušavajući da proniknem u tajnu njegove nepodnošljive lakoće pisanja.


Koliko ti prosječno vremenski treba za jednu recku?
U proseku dva meseca po recenziji, uz velike varijacije u zavisnosti od inspiracije. Recenzije kojima pridajem veću važnost ili sa kojima nameravam da se zauvek oprostim od nekog junaka mi obično oduzmu 3-4 meseca, kao gore pomenuti "Povratak u NY" ili prošlogodišnji "Morgan Lost". Nathani su posebna priča, jer neke recke periodično radim i dorađujem već dve godine.


Do kada misliš pisati recenzije za sajt?
Teško pitanje. Dok bude bilo slobodnog vremena i dok mi samo pisanje iz zadovoljstva ne pređe u obavezu. Tada će biti definitivni kraj, jer u životu najviše mrzim obaveze.
Idem od serijala do serijala. Od Mister Noa sam se oprostio, narednih meseci stižu dve recke Magičnog Vetra (prva je već na putu) i onda se krajem godine bacam na višemesečno pisanje oproštajne MV recke (koja je ujedno i poslednja epizoda serijala). Naravno skačem tu i tamo po raznim serijalima, ali bez nekog većeg zadržavanja. Martina ću da odradim prvu epku ovog obojenog programa i onda verovatno dogodine sjajni almanah "Četrdeset godina poslije" i kraj. Najteže će mi pasti rastanak sa Nathanom, njega sam planirao dogodine sa epizodom "Poslije apokalipse", ali me Jerry pritiska da je odradim što pre i to preko reda, pa mi ruši planove.
U svakom slučaju oproštajna turneja je već počela, samo što će trajati, kao kad se "Stonsi" opraštaju, nekoliko godina.


Koji ti je najomiljeniji strip junak?
Uf, uf, sve teže od težeg. Ako bih na pusto ostrvo mogao da ponesem samo jednog junaka, bio bi to Zagor. Nostalgija je čudo i, dan danas, ništa me ne opušta kao avanturica Duha Sa Sekirom, bez obzira koliko bila mlitava epizodica.
Nathana sam otkrio tek 2013. godine kada sam se i vratio stripovima i brzo mi je izbio na deobu prvog mesta. Za razliku od Zagora, kod Nathana teško podnosim loše epizode, ali zato kad je dobra... ma ne postoji bolji strip od Nathana Nevera.


Koju školu stripa preferiraš?
Kao što se vidi i po recenzijama, ubedljivi broj 1 mi je Bonelli, sledi BD (naročito njihovi SF i humoristički serijali), zatim Ameri (i nezavisni i komercijala).


Jesi koji put u životu odustajao od stripa pa mu se vraćao ili je tvoj strip put pravocrtan?
Stripove čitam od '80. godine, uz Zagora sam naučio latinicu sa 4 godine. Jest da je čitanje jedne priče tada trajalo po mesec dana, ali je sa svakom sledećom epizodom bilo sve brže. Sredinom osamdesetih se pored Bonellija čitalo sve živo, najviše AF, AZ, Stripoteke, Horrori, Eksovi, Giganti...

Do odustajanja od stripova je došlo nekako prirodno, organski, sa početkom srednje škole. Stripovi poput Druune i Axe više nisu mogli da zadovolje potrebu za što realističnijim "crtežom" pa sam se posle pokretnih slika tetka Terese Orlowski i nezaboravne Traci Lords, okrenuo jurnjavom za "živim modelima".
Nekako u to vreme su i Zagorove priče postale toliko naivne (legendarno "Slepilo" i kasni Toninelijev period), da sam propast Dnevnika doživeo više kao "nja" nego kao "nee". Pojavom Horusa i mnogo kasnije Vaninija, samo sam nastavio po navici da kupujem i slažem kiosk izdanja bez da sam i jednom seo da nešto pročitam. Sa Veselim četvrtkom nisam ni počinjao jer sam bio suviše mator i nezainteresovan za stripove.

Proleća 2013. u slučajnom obilasku tržnog centra Zeleni Venac (u centru Beograda), naletim na striparnicu Darkwood i u njoj na pultu izložen Libellusov Zagor kolorac. Nostalgija me je ošinula i posle 20 godina pauze, krenuo sam ponovo od nule.


Koliko stripova imaš u kolekciji?
Nisam siguran, u mladosti sam brojao jednom mesečno, danas mi to ne predstavlja bitnu stavku. Od povratka u svet stripa, kupio sam gomile kompleta SBE junaka. Kada bi uračunao broj pojedinačnih sveski u 400 Libellus knjiga + SD + LUD + VČ + DW + FB... bilo bi tu 2-3000 stripova minimum.


Koliko su, po tvome mišljenju, recenzije bitne za ovaj sajt?
Za mene mnogo. Te 2013. sam otkrio stripovi.com i mesecima bistrio recenzije. Na forum jedva da sam i ulazio. Uostalom, sa Nathanom ne bih nikad ni počeo da nisam slučajno nabasao na neku recenziju sa slikom gole tete koja mačem probada glavnog junaka. Ako me je potraga za savršenim dudama odvela od stripova, eto tad me je u neku ruku i vratila.


Da li bi išta mjenjao u vezi recenzija i tekstova na sajtu općenito?
Ništa ne bih menjao. Sve funkcioniše odlično a sitnice koje mi smetaju, na njih ne možemo da utičemo. Tu pre svega mislim na broj recenzenata i komentara ispod recki - voleo bih da je svega toga još više.


Da li bi nečije tekstove želio češće viđati na sajtu i da li ti fale neki od starih recenzenata?
Voleo bih videti još textova poput tvojih "Watchmena" i Gilovih strip istorijata. Ti najveći stripovi zaslužuju detaljnije seciranje, recimo textova o "Sandmanu" nikad dosta.
Fale mi mnogi stari recenzenti. Pored već pomenutog Djoleta, nedostaju mi: Luca Torelli, Mali Mate, grofica Varga, flamboyant soul, Inferno, Leo Charm, Boston Jack, Lord Vader89... ima ih još gomila, ali ovo je onako iz glave.


Kako se osjećaš kao pobjednik za najbolju recku i najboljeg recenzenta? Da li si mislio da imaš šanse, potajno se nadao?
He, pa kako bih se osećao. Odlično. Kako god okreneš, znači kad neko primeti uloženi trud i kaže bravo. Kada mi neko kaže da je text predugačak, to mi ne smeta jer je istina, i jedina kritika koja me plaši jeste da je čitanje bilo dosadno. Srećom niko mi se nije žalio da je zaspao pri čitanju.

Što se tiče očekivanja, već sam u onoj govoranciji napisao da sam se potajno nadao tituli recenzenta godine, iako su konkurenti ozbiljno pretili.
Dok za najbolju recku nikad ne očekujem priznanje. Uvek se pojavi neki Pijani Patak ili Gil Galad koji napišu samo jednu il dve recke godišnje, ali i to je dovoljno da im skineš kapu i skloniš se u stranu. Tu nikakav trud ne pomaže, sa takvim talentom se rodiš.


Nešto za kraj?
Izvinjenje čitaocima što sam tek sad primetio da se projekat zove "Blic intervjui", a ne "Autobiografije nostalgičnih smarača".



Neka neka thekide, što opširniji odgovori to bolje.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 26/03/2017 05:45:28
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/03/2017 : 19:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
U kom fazonu je to tvoje "opraštanje" od pojedinih serijala? Zasitiš se pa kontaš "idem sada nešto drugo da mi ne dosadi"? Zašto? Šta fali sistemu "ovo moram da recenziram" (samo- a ne jerryincijativno :D) kada pročitaš neku priču koja ti je dotakla ono nešto u prstima?

-inače, praksa je da knjige, koliko god da regularnih svesaka sadrže u sebi, brojiš kao jedan strip. Libellusov Zagor je jedan a ne tri Zagora u kolekciji npr. Hajde sad lepo ponovo broji pa javi :D

-sve ostalo, kao sebe da čitam. Pogotovo oko muke dugog sedenja nad reckom. Kapa dole recenzentu godine

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/03/2017 : 15:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

U kom fazonu je to tvoje "opraštanje" od pojedinih serijala? Zasitiš se pa kontaš "idem sada nešto drugo da mi ne dosadi"? Zašto?


Upravo to - zasitim se i idem dalje. Zašto? Pa zato da ne bih sebi upropastio preveliki broj epizoda važnih serijala za neka naredna čitanja/uživanja. Ja, recimo, mogu uskoro da obnovim "Očajničku utrku", a tebi je verovatno izašla na nos. Zato i izbegavam da recenziram dobre epizode. Nikako mi nije isto čitanje stripa na poslu sa vatanjem beleški u radnu svesku za recenziranje ili čitanje na pustoj plaži uz ohlađeni napitak.
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Šta fali sistemu "ovo moram da recenziram" (samo- a ne jerryincijativno :D) kada pročitaš neku priču koja ti je dotakla ono nešto u prstima?


Pa to i jeste sistem. Jerry samo pritiska da se izabrano uradi, a NN recenzentima ostavlja slobodu da sami izaberu zadatke, u stilu oš te lemam s oklagiju il s kaiš.
Ne stvarno, jednom prilikom mi je sa zadovoljstvom prepustio neku njegovu rezervaciju, dok bih ja teško prepustio neku moju.

quote:
Originally posted by PijaniPatak
-inače, praksa je da knjige, koliko god da regularnih svesaka sadrže u sebi, brojiš kao jedan strip. Libellusov Zagor je jedan a ne tri Zagora u kolekciji npr. Hajde sad lepo ponovo broji pa javi :D


Pa ta praksa nije u redu. Znači 45 Lib Zagora je duplo manje nego 100 VČa?
To će mi ozbiljno smanjiti kolekciju na približno 1850 komada.

Eh, gde bi mi kraj bio da svaku DW sveščicu Conana, iz ovih 15 knjiga, računam pojedinačno.

quote:
Originally posted by PijaniPatak
-sve ostalo, kao sebe da čitam. Pogotovo oko muke dugog sedenja nad reckom. Kapa dole recenzentu godine


Hvala, majstore!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 27/03/2017 : 15:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
A vreme je da obavimo i glasačku dužnost:

Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva - Sarghan - 4 boda

Mr. No: Posljednji samuraj - igor 12 - 2 boda

Martin Mystere: Meteori - Korg - 1 bod

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/03/2017 : 16:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Lep intervju!
Go to Top of Page

The Punisher
Starting Member



22 Posts

Member since 30/03/2015

Posted - 30/03/2017 : 16:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Punisher's Homepage  Send The Punisher a Private Message  Reply with Quote
4 boda- Spiderman: Maximum Carnage
2 boda- Green Lantern: Rebirth
1 bod- The Ultimates I

https://www.freelancer.com/u/Naumovski.html
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/03/2017 : 06:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
4. Green Lantern Rebirth by Paka01
2. Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva by Sarghan
1. Mr. No: Posljednji samuraj by igor 12

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 31/03/2017 : 09:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
4 boda Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva (Sarghan)
2 boda Spiderman Maximum Carnage (doom)
1 bod Mr. No: Posljednji samuraj (igor 12)
Go to Top of Page

krucican013
Starting Member



21 Posts

Member since 09/02/2016

Posted - 31/03/2017 : 15:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send krucican013 a Private Message  Reply with Quote
4 boda-Spiderman maximum carnage

2 boda-Ubojica iz susjedstva

1 bod-Green Lantern
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2642 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 31/03/2017 : 16:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Green Lantern Rebirth by Paka01 - 4 boda
Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva by Sarghan - 2 boda
Spiderman Maximum Carnage by doom - 1 bod
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7023 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 31/03/2017 : 23:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
4 boda- Green Paka

2 boda- Korgovi meteori

1 bod- Igor samuraj
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/04/2017 : 08:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
STANDOFF!!!




SPIDERMAN: MAXIMUM CARNAGE- 25 BODOVA
DD:UBOJICA IZ SUSJEDSTVA- 25 BODOVA


Ajmo ponovno. Glasanje ide u drugi krug i produžuje do 07.04. u ponoć!
Ipak je nagrada u igri!
Glasajte za jednog od ova dva favorita!
Znači, jedan forumaš, jedan glas!




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 02/04/2017 09:40:31
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 01/04/2017 : 09:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Spiderman : Maximum Carnage

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/04/2017 : 09:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVJU: OPTI!!!!


Kako to da si se odlučio na pisanje recenzija?

Smatrao sam da nema dovoljno recenzija Alana Forda pa sam se bacio na posao. Kasnije mi je dojadilo pisati o AF-u jer je za 80% epizoda serijala dovoljan kratak osvrt od par redaka, rijetke su epizode o kojima se da podrobnije pisati (ali ako se netko želi okušati u pisanju za AF-a, ja se prvi neću žaliti :) )

Koja ti je tvoja najbolja, a koja najlošija recenzija?

Ne znam baš za #1 najbolju ili #1 najlošiju, ali najdraže su mi one s puno informacija i zanimljivosti glede tematike stripa o kojemu sam pisao, dakle 110 pilula, Lady Snowblood, ili trilogija o Odiseji u AF-u (Besplatan podvig, Sportska afera, U kolo s otmičarem). Kad je riječ i o radovima drugih članovima, ovakve "edukativne" recenzije su mi najdraže.

Najgore recenzije su mi Chico na otoku s blagom (ne znam zašto sam tom stripu, kao i nekim drugima, dao toliko visoku ocjenu) i manje-više sve početne recenzije za Alana Forda, gdje se lako osjeti kako u dosta prilika nisam imao pojma kako ispuniti prostor pa sam često skretao s teme, a i inače mi se ne sviđa stil kojim su pisane.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.

Inferno i flamboyant soul su recenzenti koje je uvijek zanimljivo čitati. Slagao se ja s njima ili ne, imaju sjajan stil pisanja i užitak im je čitati čak i komentare na recenzije. Šteta što obojica već duže vrijeme nisu aktivni.

Isto tako cijenim autore koji iza sebe imaju hrpu napisanih recenzija, ali to ne znači da ih nužno ne čitam. Npr. Jerry Krause je potpisao 80-ak recenzija za NN ali nikad nisam pročitao nijednu jer me NN uopće ne zanima.

Naravno, svatko tko se odvaži pisati za AF-a automatski dobija moj respekt.

Manga ili Marvel? Zašto?

Manga, definitivno. Superheroji me nikad nisu zanimali, mislim da nikada do kraja nisam uspio pročitati neki superherojski strip. Iako nisam pročitao puno mangi, iz jednog ili drugog razloga mi je zanimljiva svaka koju pročitam. Obožavam azijsku, posebno japansku kulturu pa me i mange koje mi se ne svide svejedno fasciniraju zbog različitosti u odnosu na talijanske i američke stripove.

Top 3 strip crtača?

Magnus i Charlez M. Schulz su dva koji prvi padnu na pamet, ne znam tko bi bio treći.

Top 5 epizoda Alana Forda?

Hik Hik Hura mi je vjerojatno omiljena, obožavam gorko-slatku atmosferu i Magnusov crtež u toj epizodi (ne razumijem opću pljuvačinu na taj crtež). Slijede: Udar munje, Broj Jedan, Cirkus, Superhik...

Zombi apokalipsa. Možeš sa sobom uzeti 3 stripa? Koja su to?

"Šetač" Jira Taniguchija, "Ananga" (Mister No) i možda neki Usagi Yojimbo.

Koji ti je najdraži strip junak?

Alan Ford prije Magnusovog odlaska.

Koji su ti još hobiji osim stripova?

Osim čitanja stripova, duže vrijeme sam i pisao/crtao stripove ali upao sam u stvaralačku krizu pa to više ne radim do daljnjega. Volim i gledati filmove. Prije sam se bavio jedrenjem, ali to u zadnje vrijeme ne stignem.

Da li bi išta mjenjao u vezi recenzija i tekstova na sajtu općenito?

Mislim da ne.

Da li bi nečije tekstove želio češće viđati na sajtu i da li ti fale neki od starih recenzenata?

Kao što sam već spomenuo, Inferno i flamboyant soul su dva imena stare garde čije mi prisustvo najviše fali. Od članova čije bi tekstove češće htio viđati, vjerojatno prednjači luxi68 i njegove karizmatične recenzije Gordona Linka.

Nešto za kraj?

To je to, hvala. :)

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 02/04/2017 09:19:07
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6596 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/04/2017 : 09:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva


Usput, preporučujem da nakon pobjede ovog ili onog to vrednuješ kao bod pa da na kompletnoj ljetvici bude 1. X 26, 2. Y 25, 3. Z...
I dug je rok a nisi precizirao smiju li glasati oni koji već jesu. Svaka odluka ima prednosti i mane

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 02/04/2017 09:34:45
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/04/2017 : 09:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Imaš pravo.
Ispravljeno.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8377 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/04/2017 : 15:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Imaš pravo.
Ispravljeno.



Up

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 03/04/2017 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/04/2017 : 10:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/04/2017 : 10:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog: Ubojica iz susjedstva

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/04/2017 : 15:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
I ja cu dati glas kolegi Sarghanu koji je uneo svezinu u Dilanovim recenzijama i diskusijama na forumu! Neka samo tako nastavi. Iako sam najvise bodova u regularnom glasanju dao Carnageu i doomu.
Go to Top of Page
Page: of 167 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000