forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 351

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/11/2014 : 17:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2014 : 19:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 01/11/2014 : 19:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.


Bignotti je na Zagoru sličan Cassarovima, bezličan.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/11/2014 : 19:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.


Bignotti je na Zagoru sličan Cassarovima, bezličan.


Imao je i lošijih trenutaka ali to je većinom bilo tamo gdje se dosta udaljio od Ferrijevog stila.
Ali i to je bolje nego Disov Tex gdje je većina likova prekopirana iz Mister Noa, treba samo pogledati maxi Zvijer u ljudskom obličju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/11/2014 : 21:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Za mene je Bignotti bolji od Disa!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/11/2014 : 21:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.


Bignotti je na Zagoru sličan Cassarovima, bezličan.



Nažalost, da. Žao mi je starog Franca, jer je bio tako dobar na pilotu i MM, pa i Mikiju.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/11/2014 : 18:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.


Bignotti je na Zagoru sličan Cassarovima, bezličan.



Meni nije.
Bignotti, Donatelli i Ferri su sveto trojstvo Zagorovo u njih se ne dira. Bignotti je odlicno nacrtao Moloka, Akt nasilja...
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/11/2014 : 19:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da na svakom serijalu su crtači različiti u uspjehu. Diso mi je u pilotu supač, a u Texu mi je loš.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 02/11/2014 : 20:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message  Reply with Quote
Disu su uvijek slični (isti) likovi što god da crta. Nekidan pročitao "Krvnu liniju" koju je on crtao i pitam se: "Je li glavni lik zapravo Mister No"?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/11/2014 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Postoji mogućnost da Mister No ima i brata blizanca za kojega se nije ni znalo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/11/2014 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A obojica ratovala na istom podrucju? Zamisli ti to, pređes okean, pa se skoro zaletis u izgubljenog blizanca ... za vrijeme rata! :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/11/2014 : 22:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

Disu su uvijek slični (isti) likovi što god da crta. Nekidan pročitao "Krvnu liniju" koju je on crtao i pitam se: "Je li glavni lik zapravo Mister No"?

Kao i u Zvjer u ljudskom obliku ili kako god se zove taj maxi. Onaj brat koji živi u đungli isti Jerry.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/11/2014 : 23:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tintilinic

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by velka031

Meni su podjednako dobri i Bignotti i Diso na pilotu. Nažalost, Bignottiju nije ležao Zagor, kao ni Disu Tex, iako Disovo blamiranje sigurno ima veze s godinama.


Upravo to, njih dvojica su bili roditelji Mister Noa u crtačkom smislu, dok je Bignotti na Zagoru još i bio dobar (ovisno o epizodama) Disov izlet na Texa je pravi promašaj.


Bignotti je na Zagoru sličan Cassarovima, bezličan.



Cassarovima bi bio sličan da je crtao nogom. Lijevom.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2014 : 08:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ocjene na UBC za brojeve 647-648 "Il Ricatto di Slade" (Faraci/Bruzzo) - 40 % (3,4,2)

http://www.ubcfumetti.com/tex/?IT-TX-647-648


http://www.ubcfumetti.com/tex/?28874



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/11/2014 : 08:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ocjene na UBC za brojeve 647-648 "Il Ricatto di Slade" (Faraci/Bruzzo) - 40 % (3,4,2)

http://www.ubcfumetti.com/tex/?IT-TX-647-648


http://www.ubcfumetti.com/tex/?28874



Bilo mi cudno da su crtezu dali samo dvojku, a sasvim dobro izgleda! Ali kad sam pogledao recenziju jasno mi je... Izgleda da je Bruzzo doslovno kopirao Ticcija.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/11/2014 : 08:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Znači i oni imaju svog Vernija.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/11/2014 : 08:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Barem da ima više takvih koji kopiraju kvalitetne crtače.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 03/11/2014 : 08:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@DODSFERD
Nemoj i ovdje spamovat, imamo mjesta predviđena za to.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/11/2014 : 22:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Cudo jedno da Bruzzo precrtava. Bas cudno.

Na Mister Nou je bio jedan od boljih novih crtaca, kako je samo nacrtao ,,Bilo jednom u New Yorku" uspeo je da docara prljavstinu i teskobu 30ih godina velikog grada, a tek lica likova!

Mozda mu Tex prosto ne odgovara, on mi je vise za neke urbane sredine.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 05/11/2014 : 11:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Repubblica N° 245






Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/11/2014 : 12:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ovo neka prodaju amerima.
Dajte dite materi tj.Bonelli u c/b.
Sa ovako lošom bojom na velikog A.Fonta

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/11/2014 : 12:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ovo neka prodaju amerima.
Dajte dite materi tj.Bonelli u c/b.
Sa ovako lošom bojom na velikog A.Fonta


sad kad ce lavina "pa to su maestralne boje, pa sta je vama, ovo je odlicno i tralala i tralali..."



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/11/2014 : 13:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by jaki

ovo neka prodaju amerima.
Dajte dite materi tj.Bonelli u c/b.
Sa ovako lošom bojom na velikog A.Fonta


sad kad ce lavina "pa to su maestralne boje, pa sta je vama, ovo je odlicno i tralala i tralali..."





netko zvao tellera?
meni je to odličan kolor na odličnom Fontu i tralala...blabla...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/11/2014 : 14:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Traa la la... inače Tex nema tako loše boje, samo što je traa la la kolorist ovdje malo sfušario... eh da... traa la... ...

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/11/2014 : 16:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Oko koje je ovo ZS epizode? Čisto da malo vidim te stare priče u c/b-u.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 351 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000