forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 349

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/09/2016 : 11:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

Vronski, sta je ovo, jel ovo neka najava?


Da, Serpierijev Tex i u VC koricama ... uskoro. Dva albuma u jednom ruhu kolko sam skontao.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/09/2016 : 16:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tutto maxim

Vronski, sta je ovo, jel ovo neka najava?


Da, Serpierijev Tex i u VC koricama ... uskoro. Dva albuma u jednom ruhu kolko sam skontao.






Tako je Poli! ;)
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/09/2016 : 22:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Maxi #20
Scenarij: Pasquale Ruju
Crtež: Ugolino Cossu
Naslovnica: Claudio Villa

http://www.sergiobonelli.it/albo/tex/41172/maxi-tex-n-20.html

table:
http://www.sergiobonelli.it/upload/1472650584486.jpg
http://www.sergiobonelli.it/upload/1472650591295.jpg
http://www.sergiobonelli.it/upload/1472650597564.jpg




Ruju-Cossu,garancija za sranje od stripa,sad ce još i Texa spustit na 288 stranica a jebem ti...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2016 : 22:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A opet nema puno smisla ni kada stave Disa u priči na 336 stranica kao što je nedavno bio slučaj, ako je već mučenje bolje da potraje što kraće.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 10/09/2016 : 00:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Pa je da,ali Diso mi je bolji od Cossua,bar u nekim maxijima,Utvrda Sahara ili Sin vjetra,u zadnjem maxiju je dno dna,o scenariju da i ne govorim!!
Kakve su to sad fore da Ruju piše Tex maxije,gdje je Seugera,jel živ uopće???
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2016 : 00:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Segura je umro još prije Ortiza.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 10/09/2016 : 01:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Segura je umro još prije Ortiza.



A i Ortiz je umro??
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 10/09/2016 : 02:21:20  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Segura je umro još prije Ortiza.



A i Ortiz je umro??


Nažalost , 2013
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 10/09/2016 : 02:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Segura je umro još prije Ortiza.



A i Ortiz je umro??


Nažalost , 2013



On je bio kao stvoren za Texa,šteta najbolji crtač koji je crtao Texa,iako moram priznat da mi se u početku nije sviđao!!Galeppini ili Leterrri mu nisu ni do koljena!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2016 : 12:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nije to baš tako, sva trojica imaju izvrsnih radova ali su znali i fušariti.
Dobro, istina da bolestan čovjek prije smrti ni ne može pokazati nekadašnje kvalitete pa se tu nema što zamjeriti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 11/09/2016 : 16:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi & Ortiz:Tex - Voz za Redvil (Veseli čevrtak, broj 50)
Nizzi & Ortiz:Tex - Blokirani put (Veseli čevrtak, broj 51)

Hroma puma,vođa pobunjenih Komanča,na granici Teksasa i Meksika kreće u krvavi pohod na belačke farme i gradiće - a sve iz osvete zbog jednog događaja koji se desio pre deset godina.
Teks sa svojim vernim pratiocima i nešto vojske pokušava da spase belo stanovništvo,koje pred razularenim i odlično naoružanim crvenokošcima,nema puno šanse.
Plan je napravljen,samo ga još treba sprovesti.

Korektna dvodelna priča koju crta maestro Ortiz - ima, čini mi se,ovde malo i pokušaja da se iskopiraju neka Šarlijeovska scenaristička rešenja na Bluberiju,što je donekle,posebno u prvom delu priče i kako-tako uspelo,da bi sama završnica bila ipak jeftinija,klasična Nizzijevska.
Pa opet,zadovoljan sam pročitanim.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/09/2016 : 20:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Segura je umro još prije Ortiza.



A i Ortiz je umro??


Nažalost , 2013



On je bio kao stvoren za Texa,šteta najbolji crtač koji je crtao Texa,iako moram priznat da mi se u početku nije sviđao!!Galeppini ili Leterrri mu nisu ni do koljena!!



Cuj,najbolji crtač!
Edit; zaboravi da napišem da meni nije ni u prvih pet!

Edited by - Kojot on 11/09/2016 20:09:35
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/09/2016 : 20:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro,meni je i Repetto odličan,De la Funte,Venturi...Leterri mi je bas los,blijeda kopija Galeppinija koji mi nije nis posebno!!
Ne čitam puno Texa pa ne znam bas crtače,pogotovo ne ove koji su crtali davno još dok je stari Bonelli pisao price za Texa!!
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/09/2016 : 20:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Pa dobro,meni je i Repetto odličan,De la Funte,Venturi...Leterri mi je bas los,blijeda kopija Galeppinija koji mi nije nis posebno!!
Ne čitam puno Texa pa ne znam bas crtače,pogotovo ne ove koji su crtali davno još dok je stari Bonelli pisao price za Texa!!



Ma zezam se zato što ja nevolim Ortiza,meni su dobri Ticci,Civitelli,Fusco,Marcelo,Venturi,Leterri ............
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 11/09/2016 : 21:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Rahazlam

Pa dobro,meni je i Repetto odličan,De la Funte,Venturi...Leterri mi je bas los,blijeda kopija Galeppinija koji mi nije nis posebno!!
Ne čitam puno Texa pa ne znam bas crtače,pogotovo ne ove koji su crtali davno još dok je stari Bonelli pisao price za Texa!!



Ma zezam se zato što ja nevolim Ortiza,meni su dobri Ticci,Civitelli,Fusco,Marcelo,Venturi,Leterri ............



Jebote zaboravio Marcella!
Najbolji crtac Texa kojeg sam gledao,Ticci isto odlican,Fusco takoder,Tex ima odlicne crtace zato mi nije jasno sta rade Diso i Cossu na Texu?!
Diso je solidan na Miser Nou,Cossu je vrlo dobar na Dylanu ali na Texu su njih dvojica jad i bjeda i upropastavaju nove maxije,dobro i price su lose,ovaj novi maxi je samo solidan ali u uspoerdbi sa onim Rujuevim je remek djelo!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/09/2016 : 13:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Malo-pomalo stigli smo i do osmog Texonea u boji, a autori koji potpisuju epizodu pod naslovom “Vojnik Komanč” su Claudio Nizzi i Aldo Capitanio.

Inače, ova je priča u Italiji izvorno izašla u lipnju 1995. godine, a u sklopu najave ove naše sljedeće ture (u kojoj će se naći osam novih izdanja) zauzima mjesto broj dva.

Uobičajeno, cijena i ovog Texonea tijekom prva dva mjeseca bit će promotivnih 196 kuna, a potom standardnih 245 kn.

Bacite pogled:







Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/09/2016 : 23:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko što je s almanah edicijom u Italiji? Sudeći po Bonelli sajtu rekao bih da je ugašena? Možda je već bilo riječi o tome, ali ne sjećam se.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/09/2016 : 07:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nije, samo se kao i ostali almanasi preimenovao. Sada se zove Tex Magazine:
http://www.sergiobonelli.it/scheda/tex/39584/Tex-Magazine.html

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 13/09/2016 : 07:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Nije, samo se kao i ostali almanasi preimenovao. Sada se zove Tex Magazine:
http://www.sergiobonelli.it/scheda/tex/39584/Tex-Magazine.html



Hvala!

A kad smo već kod almanaha...


I deveti almanah Texa Willera nalazi se u sljedećeoj turi, a epizode i autori koji vas čekaju u njemu su:

“Banda Meksikanaca” (Claudio Nizzi / Fernando Fusco)

“Grad zla” (Mauro Boselli / Giacomo Danubio)

Prva priča izvorno je u Italiji objavljena u siječnju 2010., druga godinu dana nakon toga, u siječnju 2011., a uz navedene epizode, u ovome almanahu čeka vas i sjajan tekst Željka Vele pod naslovom “Zašto Texu ne ide sa ženama?”.

Cijena devetog almanaha Texa Willera tijekom prva dva mjeseca bit će 96 kuna, a nakon toga regularnih 120 kn.

Bacite pogled:






http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/09/2016 : 08:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

E, bas sam se pitao kada ce sljedeci almanah! 8)


Jos samo da i Nick dobije svoj POSLJEDNJI almanah! :/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/09/2016 : 21:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli



Jos samo da i Nick dobije svoj POSLJEDNJI almanah! :/




--> I da onda krenu specijalci...
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 16/09/2016 : 08:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
specijalci vec idu.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/09/2016 : 09:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

specijalci vec idu.


A kada to krecu?

Govorimo naravno o Nick Raideru.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 16/09/2016 : 15:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
my bad. prebacio sam se na Texa. sorry!

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/09/2016 : 21:55:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
PITANJE ZA LJUDE KOJI KUPUJU LIBELUSOVOG TEXA ILI ITALIJANSKE ORIGINALE (kasper,solar,...):

ima li još neka sjajna epizoda između brojeva 569 i 655 kao što je Deadwood ?

(meni je ova triologija sam vrh Bonelija,bez problema može da se nosi sa najboljim svetskim stripovima)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 349 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.65 seconds. Snitz Forums 2000