forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/06/2013 : 15:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
da, Maki_Mostar je udaljen zauvijek, dakle neće biti vraćen na forum.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10767 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/06/2013 : 20:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Sretnicima sretna obljetnica ovog topika, a manje sretnima bistru glavu i hladne zivce... :-)

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/07/2013 : 16:58:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
johnhartson treba da se otkljuca, odsjedio je svoj ban

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/07/2013 : 17:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

johnhartson treba da se otkljuca, odsjedio je svoj ban



Khm, see above post.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4076 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/07/2013 : 17:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

johnhartson treba da se otkljuca, odsjedio je svoj ban



Odsjedio i dan vise!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29082 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/07/2013 : 18:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Otključao ja sad, sorry. Nekako mi je čudno da je on bio izbačen...

Trouble will find me
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 09/07/2013 : 00:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
Dogadja se. Nastavio sam diskusiju uprkos tome sto je Globinjo udario u gong za prekid

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 17/07/2013 : 10:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Khm...
Krugeru je danas istekla kazna.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Za ovo psovanje majki i ostalih familijskih clanova treba uvesti dozivotni ban.
To su stvari zbog kojih moze da se krv prolije, to je najgora uvreda koja moze da se izvrsi verbalnim putem.



.ebo zagoru gambit ak razumijem tvoju ljutnju ??

mnogi pojedinci su se na ovijem forumu sluzili puno podlijim metodama pa su im fore bezbolno prosle

na svoju " psovku " stavih smajlic, a u stvarnom zivotu uopce ne psujem ( mada htio ili ne htio priznati postoji razlika izmedju stvarnog zivota i ovog forumskog ) pa me pomalo iznenadjuju kriteriji za izbacivanje

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

primitivčuga



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by King Warrior

Za ovo psovanje majki i ostalih familijskih clanova treba uvesti dozivotni ban.
To su stvari zbog kojih moze da se krv prolije, to je najgora uvreda koja moze da se izvrsi
verbalnim putem.



Vidis, kod nas izgleda ovo jos uvijek jest najgora uvrijeda... medjutim, na nekim dijelima svijeta nije, i nikad nece biti. Puno je gore fizicko nasilje; rijeci su... samo rijeci, i imaju utjecaj na nekog jedino ako su recene od osobe koje covjek cijeni ili voli.

Mislim, da meni neka budala opsuje mater i sta god, kako se to moze smatrat najvecom uvrijedom... medjutim, ako mi to isto kaze najbolji prijatelj, onda je to druga stvar koja puno vise boli. U bilo kojem slucaju, ne smatram da je to najgora uvrijeda; ljudi kad se naljute kazu ruzne stvari jedni drugima, i kad se ohlade cesto se izvine. Ako se ne izvinu, onda ti ljudi mi ne trebaju u zivotu. Ali vracat ovakve 'uvrijede' nazad s nasiljem je najveca glupost, ako mene pitate.



uzmite primjere pojedinih likova koji ljece svoje frustracije doslovno svrsavajuci na pojedince, receno u net zargonu, dakle ne u smislu stvarnog zivota jer za taj potez koji koriste u ovom nestvarnom svijetu u stvarnom svjetu doslovno zargonski receno nemaju muda, pa ni ona omanja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16956 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/07/2013 : 21:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
izvinjavam se samo adrijanu jer sam mozda prezestoko reagirao u njegovom slucaju pod.jebavanja, al kako veli acestroke malo sam " puko ", pa mi oprostite

nadam se da mi ti adrijano neces zamjerit
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4393 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/07/2013 : 15:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
necu, sve OK.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/08/2013 : 15:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Trenutno niko vise nije na hladjenju. Nadam se da ce ovako i ostati.

:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19440 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/08/2013 : 17:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
dugo je trajalo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 02/08/2013 : 18:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
otkud je Kristijan dobio 2 mjeseca?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 18:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Darth Ivan

otkud


odovud...
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=26528&whichpage=356

zašto dva mjeseca?umjesto mjesec?pa deseti mu je put,slobodna sudačka procjena...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 02/08/2013 : 20:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Neverovatno, kazna mi je isticala 30.07., a otključan sam tek danas.Nije da me je nešto briga, ali gazite sopstvene principe i pravila i pravite farsu.Nije ni prvi put, ali zanimljivo je da kada sam prošli put ovo spomenuo ispalo je da bez razloga napadam nekog i moderator nije našao za shodno ni da odgovori na to, pa ne sumnjam da neće ni sada.
No, kao što sam napisao, baš me briga, zamolio bih velikog gazdu Markosa da trajno zaključa moj nalog, taj zahtev je drugima već ispunjavan pa ako se i meni ne učini slično onda je veliki gazda krajnji licemer.Ako to učini, onda unapred zahvaljujem.

Edited by - tumen on 02/08/2013 21:16:32
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 20:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Neverovatno, kazna mi je isticala 30.07., a otključan sam tek danas.Nije da me je nešto briga, ali gazite sopstvene principe i pravila i pravite farsu.Nije ni prvi put, ali zanimljivo je da kada sam prošli put ovo spomenuo ispalo je da bez razloga napadam nekog i moderator nije našao za shodno ni da odgovori na to, pa ne sumnjam da neće ni sada.
No, kao što sam napisao, baš me briga, zamolio bih velikog gazdu Markosa da trajno zaključa moj nalog, taj zahtev je drugima već ispunjavan pa ako se i meni ne učini slično onda je veliki gazda krajnji licemer.


čuj...ne sjećam se jesam li te ja izbacio,ako jesam i zbog čega...ako jesam,a nisam te otključao na vrijeme,moje isprike...jebi ga,nisam bio na forumu danima,promaklo mi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/08/2013 : 20:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pa kakve veze ima kaj je...ionak te nije briga!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 02/08/2013 : 20:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dosada
...ionak te nije briga!


zašto to misliš?

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/08/2013 : 20:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dosada
...ionak te nije briga!


zašto to misliš?



pa jel tumen veli da ga za niš nije briga, zakaj bi ga onda i za ovo bilo briga...čoveka jednostavno nije briga

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37560 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/08/2013 : 20:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message


vidim da Tonka jurisa na dosadu i vronskoga, bit ce vruce, mozda cak trojica na prvom mjestu neko vrijeme :o



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16903 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/08/2013 : 21:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Dva mjeseca bez Tonke, pa to je užas :)
Ali kad ga zasere, onda je stvarno zasro...
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 02/08/2013 : 21:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by tumen

Neverovatno, kazna mi je isticala 30.07., a otključan sam tek danas.Nije da me je nešto briga, ali gazite sopstvene principe i pravila i pravite farsu.Nije ni prvi put, ali zanimljivo je da kada sam prošli put ovo spomenuo ispalo je da bez razloga napadam nekog i moderator nije našao za shodno ni da odgovori na to, pa ne sumnjam da neće ni sada.
No, kao što sam napisao, baš me briga, zamolio bih velikog gazdu Markosa da trajno zaključa moj nalog, taj zahtev je drugima već ispunjavan pa ako se i meni ne učini slično onda je veliki gazda krajnji licemer.


čuj...ne sjećam se jesam li te ja izbacio,ako jesam i zbog čega...ako jesam,a nisam te otključao na vrijeme,moje isprike...jebi ga,nisam bio na forumu danima,promaklo mi...



OK, pošten i ljudski gest sa tvoje strane.
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000