forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/03/2015 : 09:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Sergej je otišao. Pazite, modovi, da ne otjerate ljude s foruma.


Ne samo on gdje je teller? Covjek koji je bio miran kao bubica i radi modova je otisao.


Cuj, miran kao bubica ... ako teller nije imao kratak fitilj onda ...

A simpatican dec... ovaj muzjak. Steta za Bonelli pdf sto nas je napustio.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 09:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Pre par godina je jedan od članova isto tako napustio forum, dobio je ban od sedam dana.
Član je bio Prozirna senka, jedan od najproduktivnijih i najkompetentnijih članova koji su ikada bili ovde. Imao je rasitičke ispade, politikarenje mu takođe nije bilo strano.Izbacivanje je bilo više nego opravdano, ali je on odlučio da posluša svoj ego i da se više ne vraća.

I eto...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 12:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Izvod iz pravila ovog foruma:

10. Zabranjeno je otvaranje već zaključane teme, makar i zbog toga da pitate zbog čega je ista zatvorena. Ukoliko imate primedbe ili pitanja, možete se obratiti nekome od moderatora na email ili private messages.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

Hvala na razumevanju.



OK, strogo se pridržavate forumskih pravila i zaključavate topice za koje procijenite da nisu u skladu s njima.

No tu je izuzetno bitno sagledati širu situaciju, procijeniti ono što se može dobiti i izgubiti nekom odlukom / ključem, pa odvagnuti pametno.

Jer u konkretnom je slučaju zaključan topic za koji se po uzorku glasovanja većina forumaša slaže da je bio benigan i zabavan, pozitivan, zajebantski, neuvredljiv, duhovit itd., i da je zaključan iz pukog moderatorskog hira, k tome i mjesecima nakon otvaranja a bez neposrednog povoda.

Također, zaključavanje je dovelo i do odlaska jednog forumaša, pa kad se sve zbroji, u čemu su plusevi zaključavanja dotičnog topica?

Ja vidim samo minuse, na kojima se ustrajava jer bi se inače posredno priznalo da i moderatori griješe, i da se ne naruši nekakav moderatorski autoritet.

No griješiti je ljudski, i puno bi se više postiglo ponovnim otključavanjem i onog topica, kao i ovog na kojem se samo iznosilo mišljenje o jednoj odluci moderatora.

Inače će ipak sve ostati samo moderatorski hir/ovi zbog kojeg/kojih odlazi/e forumaš/i.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8385 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/03/2015 : 12:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Pre par godina je jedan od članova isto tako napustio forum, dobio je ban od sedam dana.
Član je bio Prozirna senka, jedan od najproduktivnijih i najkompetentnijih članova koji su ikada bili ovde. Imao je rasitičke ispade, politikarenje mu takođe nije bilo strano.Izbacivanje je bilo više nego opravdano, ali je on odlučio da posluša svoj ego i da se više ne vraća.

I eto...



Pa ljudi dolaze i odlaze cijelo vrijeme, barem otkad sam ja na forumu.
Samo što je stvar u tome da dobar dio njih koji ode, ode upravo zbog ovih koji se konstantno vraćaju, a ne zbog moderatora.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 13:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne radi se o nekom hiru. Čak sam i rekao da drugi moderatori ili Markos mogu da ga otključaju, neću misliti da mi se narušava neki autoritet.
Fino je inače kad se uzimaju rezultati polla samo kad nekome to odgovara. Pitam se kakve bi bile reakcije na onaj poll o novim kaznama, ako se one usvoje? Ili da izglasamo da se svaštara ukine? Ili...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 27/03/2015 : 13:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Pre par godina je jedan od članova isto tako napustio forum, dobio je ban od sedam dana.
Član je bio Prozirna senka, jedan od najproduktivnijih i najkompetentnijih članova koji su ikada bili ovde. Imao je rasitičke ispade, politikarenje mu takođe nije bilo strano.Izbacivanje je bilo više nego opravdano, ali je on odlučio da posluša svoj ego i da se više ne vraća.

I eto...


To treba poštovati. Meni je uvijek bilo žao što je on napustio forum, jer je stvarno bilo zanimljivo čitati njegove recenzije.

Ali šta da se radi.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2015 : 14:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Senka se s pravon uvridija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 15:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Opravdano se uvrijedio sto su ga moderatori izbacili zbog rasistickog ispada?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/03/2015 : 18:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ne radi se o nekom hiru. Čak sam i rekao da drugi moderatori ili Markos mogu da ga otključaju, neću misliti da mi se narušava neki autoritet.



ne radi se o hiru vec stajanju u zaštitu kolegi kojeg se u pjesmici spomenulo (i eventualnom spominjanju još kojeg moderatora u sličnom kontekstu)...
samo mi nije jasno zakaj ustraješ na jednoj potpuno nepotrebnoj odluci i pretvaraš ovaj forum u cirkus, gdje se više ne znam tko pije tko plača...a ovo da temu mogu otključati admin ili neki drugi mod je toliko dvolično da ne vredi ni komentirati

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 27/03/2015 : 18:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
vrana vrani...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/03/2015 : 19:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
svaka cast na zakljucavanju onog idiotskog topika.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/03/2015 : 19:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ja sam otvorio dosta idiotskih topika, ali ova sranja sto se otvaraju su stvarno zakurac. pa nije ovo forum za lijecenje psihijatriskih bolesnika i ovisnika. a da ne pricamo o pokusajima duhovitosti i isticanju "talenata". jbt, imate na tv-ima takve emisije pa tamo izvolite gnjaviti i isticati svoj nedostatak samokriticnosti. jedina do sada prava odluka manhantera, jos da izbaci cuvara ovaca bi bilo taman.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/03/2015 : 19:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ja sam otvorio dosta idiotskih topika, ali ova sranja sto se otvaraju su stvarno zakurac. pa nije ovo forum za lijecenje psihijatriskih bolesnika i ovisnika. a da ne pricamo o pokusajima duhovitosti i isticanju "talenata". jbt, imate na tv-ima takve emisije pa tamo izvolite gnjaviti i isticati svoj nedostatak samokriticnosti. jedina do sada prava odluka manhantera, jos da izbaci cuvara ovaca bi bilo taman.



vidi mamlaze, sve ovo kaj veliš imalo bi smisla da je tema zaključana u startu. Ali na ovaj način, e tu je onda priča drugačija.
Osobno mi je tema bila nezanimljiva u nju nisam ni ulazil, ali način na koji je postupil manhunter mi je....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 27/03/2015 : 19:52:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
slazem se sa tobom. trebalo je to biti drugacije, ali svakome prekipi u jednom trenutku. zasto su modovi toliko drugaciji od nas. ne dizite ih u nebesa kao da su nekakvi bezgresni ljudi.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/03/2015 : 20:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nemogu nikako da sjetim koji od modovo je izbacio murdoca ne godinu dana. tad je još na snazi bio besmisleni zakon o likvidaciji na godinu dana što je isto trajnom banu. pa se posle potpisivale peticije da s ežrtvu oslobodi .neznam zašto MH otvara pol po tom pitanju kad se to davno raspravilo i rešilo.

ionako

ban duži od sedam dana je bezveze.nevodi ka ozdravljenju duše i tijela




Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 20:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by manhunter

Ne radi se o nekom hiru. Čak sam i rekao da drugi moderatori ili Markos mogu da ga otključaju, neću misliti da mi se narušava neki autoritet.



ne radi se o hiru vec stajanju u zaštitu kolegi kojeg se u pjesmici spomenulo (i eventualnom spominjanju još kojeg moderatora u sličnom kontekstu)...
samo mi nije jasno zakaj ustraješ na jednoj potpuno nepotrebnoj odluci i pretvaraš ovaj forum u cirkus, gdje se više ne znam tko pije tko plača...a ovo da temu mogu otključati admin ili neki drugi mod je toliko dvolično da ne vredi ni komentirati




Čuj, sad i meni počinješ da ideš na živce.
Prvo: misliš da sam stvarno čitao u detalje šta je tamo pisalo? Video sam govna, pičke, kurčeve i slične dubokoumne stvari. Ne znam na kog kolegu misliš, pretpostavljam da je mladjo. Ja nigde nisam video da se on spominje, a i da jesam, nisam mu ja advokat.
Isuviše brzo donosiš pogrešne zaključke.

Drugo: svi vi dušebrižnici koji se žalite na represiju i kojima nedostaje dubokoumni topic: topic je još odavno otključan. Uživajte u govnima i polnim organima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/03/2015 : 21:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ok, ako nisi videl ono kaj sam ja videl onda isprika....

tema me ne zanima, tu se slažem...ali kad je išlo nek ide, ljudi vele da im je zabavno!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/03/2015 : 21:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Pa dobro, mladju se tamo nije baš vrijeđalo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 21:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
A da isteramo stvar do kraja, pa da objasnim zašto sam tek sad reagovao. Topic je otvoren 14.11. prošle godine. Sedam dana ranije, 7.11. je meni preminuo otac. Bio sam veoma potresen time, sam naslov topica me je u tom stanju "odbijao" da ga otvorim. Kada sam smogao snage da to uradim, pročitao sam prvi post, koji me je opet podsetio na moju bol, tko da taj topic nisam otvorio do pre par dana. Zato moja "zakasnela" reakcija.

Iskreno, bio sam više nego zapanjen šta sam tamo zatekao. Ali dobro, vidim da ima ljudi koji uživaju u fekalijama, pa eto vam

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 21:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
manhunter -

Moje saucesce.


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 21:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
htjela sam komentirati pa vidim da sam pogrešno shvatila dosadin post jer vidim samo one njegove koje netko citira. I bolje.
Pa sam obrisala da sam napisala kak dosada koristi svaku priliku koju može ugrabiti za spletkarenje kao dodatni hobi, uz film i strip.
Fućka se njemu za temu i sergeja. :)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Pa sam obrisala da sam napisala kak dosada koristi svaku priliku koju može ugrabiti za spletkarenje kao dodatni hobi, uz film i strip.
Fućka se njemu za temu i sergeja. :)



Čeka, ti si to tek sada shvatila?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/03/2015 : 21:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

manhunter -

Moje saucesce.





Hvala.


Ali nisam zbog toga to napisao, već zato što mi se spočitava kako sam pustio topic par meseci, pa sam sad iz nekog "hira" odlučio da ga zatvorim. Da bih zaštitio kolegu moderatora, zato što mi je tako došlo, da pokažem svoj autoritet, ili jednostavno da terorišem i teram forumaše.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/03/2015 : 21:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
moja sućut

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 21:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Moje saučešće manhunter, potpuno nevezano za ovu stvar.

Što se mene tiče, riječ je samo o načelu, odnosno o tome da je ono bez obrzira na vulgarnosti, stihoklepački antitalent možda i većine forumaša itd., u cjelini ipak benigni i zajebantski topic u kojem je podjebavanje u krajnjem slučaju obostrano.

Osim 2-3 pročitana posta na samom početku, ni ja više nisam zalazio na topic jer me ne zanima, a ono nije ni moj tip humora (ili "humora").

Ali kad bi se stvari zabranjivalo zbog rječnika i psovanja, onda bi trebalo zabraniti Beavisa & Buttheada, South Park i još hrpu odličnih i(li) kultnih stvari.

A to bi u krajnjem slučaju bilo šteta, bez obzira na hemunge, senzibilnosti i štošta.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000