forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Phoenix Press
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/05/2017 : 16:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://alanford.co.rs/stripovi/stripovi.php?naslov=Tor+bog+groma&pripadnost=Albumi%20-%20doma%C4%87i%20i%20strani%20autori

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 11/05/2017 : 19:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Sjajno...nakon "Braće po krvi" koji je urađen savršeno, stiže i Tor, gdje i priča i crtež kidaju...


Ima li ovo i nastavak?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 17/05/2017 : 10:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Povodom Sajma stripa u Somboru od 19.-21. maja u saradnji sa Phoenix Press-om oragnizuje se prodaja njihovih izdanja sa popustima. AW i Lukas: 300 komad ili komplet 1-6 za 1600 dinara. Saguaro SC 850 dinara komad ilil u kompletu 1-2 po 1400 dinara. HC 1200 dinara. Tor SC izdanja po 1000 dinara na komad ili komplet dva broja 1900 dinara. HC komad 1300 dinara u kompletu 2400 dinara. Betmen: Gotika: 1250 dinaraGodina prva: 1250 dinara U kompletu 2350 dinara. Coney Island: 850 dinara.

Ovo ne možete naručiti u striparnicama ili preko Colta. Ako ima zainteresovanih a nisu u mogućnosti da dođu na sajam neka mi se obrate preko PM.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/05/2017 : 20:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ma i da je badava...,ono što je prekinuto sumljam da nekog zanima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 17/05/2017 : 20:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ma i da je badava...,ono što je prekinuto sumljam da nekog zanima...



A šta je prekinuto?

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 17/05/2017 : 21:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by teller

ma i da je badava...,ono što je prekinuto sumljam da nekog zanima...



A šta je prekinuto?

pa evo saguaro,nije izasao 2 godine,,ako to nije prekid šta je?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2017 : 21:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

mislim da je mislio (i) na to da je kljuc stavljen u bravu ... ako je to istina naravno



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 17/05/2017 : 21:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Neverovatni ste. Jedno milion puta vam je rečeno da se ništa nije prekinulo, niti Phoenix press prestaje sa radom. I opet ovde ima likova koji pričaju istu priču. I na krajuColt jednostavno okrene stvar na zezanciju jer mu jedino još i to ostalo. No hajde ponovo da sumiramo stvar: pre najviše mesec dana objavljen je novi Tor. Zar vam to deluje da je stavljen katanac na radnju. Uskoro će biti još novosti ali ja nemam ovlašćenja da ih objavljujem. I to prijatnih. Samo toliko mogu da kažem.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/05/2017 : 21:49:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

Neverovatni ste. Jedno milion puta vam je rečeno da se ništa nije prekinulo, niti Phoenix press prestaje sa radom. I opet ovde ima likova koji pričaju istu priču. I na krajuColt jednostavno okrene stvar na zezanciju jer mu jedino još i to ostalo.


Ma ima on i čarapu punu novaca pod jastukom, samo neće da prizna.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2017 : 22:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ili je to jastuk punjen carapama? :D


Ma super, eto kako se brzo rasprsuju sumnje. Idemo dalje. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 18/05/2017 : 08:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Phoenix press ima kredit kod mene, da zatvori firmu sutra.
Taj Colt je izgleda, sasvim ispravan lik(zakljucujem po pisanju,ne znam ga uzivo).Prihvatljive cijene stripove, super kvalitetni SC, dovoljno zanimljivi naslovi.
A i svi ostali "mali" izdavaci su (skoro)stavili kljuc u bravu, tako da je svaki sljedeci strip plus.
Covjek se trudi i vjerujem da ce gurati dok bude mogao, ionako je vec par puta najavljivao bankrot pa mjesec dana kasnije izbaci par komada.
I ako je ova akcija prikupljanje sredstava za nastavak izdavacke sage(patnje) prilicno je neozbiljno pljuvati po tome.


Edited by - Otto Kraus on 18/05/2017 09:02:52
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/05/2017 : 09:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Phoenix press ima kredit kod mene, da zatvori firmu sutra.
Taj Colt je izgleda, sasvim ispravan lik(zakljucujem po pisanju,ne znam ga uzivo).Prihvatljive cijene stripove, super kvalitetni SC, dovoljno zanimljivi naslovi.
A i svi ostali "mali" izdavaci su (skoro)stavili kljuc u bravu, tako da je svaki sljedeci strip plus.
Covjek se trudi i vjerujem da ce gurati dok bude mogao, ionako je vec par puta najavljivao bankrot pa mjesec dana kasnije izbaci par komada.
I ako je ova akcija prikupljanje sredstava za nastavak izdavacke sage(patnje) prilicno je neozbiljno pljuvati po tome.





+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 18/05/2017 : 12:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Phoenix press ima kredit kod mene, da zatvori firmu sutra.
Taj Colt je izgleda, sasvim ispravan lik(zakljucujem po pisanju,ne znam ga uzivo).Prihvatljive cijene stripove, super kvalitetni SC, dovoljno zanimljivi naslovi.
A i svi ostali "mali" izdavaci su (skoro)stavili kljuc u bravu, tako da je svaki sljedeci strip plus.
Covjek se trudi i vjerujem da ce gurati dok bude mogao, ionako je vec par puta najavljivao bankrot pa mjesec dana kasnije izbaci par komada.
I ako je ova akcija prikupljanje sredstava za nastavak izdavacke sage(patnje) prilicno je neozbiljno pljuvati po tome.





Naravno da bi to doprinelo ubraznju nekih izdanja. Jer čisto sumnjam da se sa politikom nekih kupaca: ''kupiću kada izdaju sve'' može pričati o nekom prihvatljivo brzom tempu. No šta je tu je.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 18/05/2017 : 14:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Nema razloga za paniku. Juče sam baš u striparnici naleteo na Colta i čovek mi lepo kaže da se radi na novim izdanjima. Znači u pripremi su i Lukas 7-8 i Adam Wild 7-8 i Saguaro 3.

Kašnjenje, duže nego obično, je izazvano tehničkim problemima. Zaboravljaju ljudi da je ista priča bila i za Greystorma (puk'o izdavač, neće nikad završiti...), ali malo po malo, mic po mic i izađe sve.

A ovo što spominje bubo da je dvogodišnja pauza između izdanja znak da je kraj, pa i nije. Evo Veseli Četvrtak ima slične pauze pa opet niko ne pomisli da je to kraj. Jednostavno, tako je to u Srbiji - slaba prodaja, slab tempo izlaženja ali bar se izdanja kreću od solidno odrađenih do odličnih, a cena teško da može biti niža.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/05/2017 : 14:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, situacija je takva da se prodaje slabo sve što se ne zove Zagor.
I ja sam većinom skeptičan kada su u pitanju novi serijali, ali se mora priznati da je sa ova 3 Phoenix Press baš pogodio.
Imam svih 14 do sada izašlih brojeva pa ne trebam ni naglašavati da uzimam i sljedećih 5 čim budu dostupni.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

aved
Average Member



Bosnia and Herzegovina
633 Posts

Member since 25/12/2012

Posted - 18/05/2017 : 21:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send aved a Private Message  Reply with Quote
Imam utisak da neke osobe kao da iscekivaju neciju propast cisto da bi mogli da kazu- jesam vam rekao, bio sam u pravu.

Mornie utúlië, mornie alantië
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2017 : 08:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ma sve ok..niko sretniji od mene da PP radi ali svako malo Colt ili neko drugi
-gotovo je,
-ključ u bravu,
-loša, nikakva prodaja,
-saguara nema pa nema...
šta da čovjek pomisli dsrugo ko da je PP puko i da se probaju rešit starih zaliha...
Imam osim tim amero stvari sve od njih i kupujem i dalje...
Colt je takav simpa tip da čovjek nezna kad se zeza a kad je ozbiljan
mene više neće nateg**nit, ako i slučajno nekad davno zatvori ja mu ne vjerujem.
Sretno PP i hvala legazu na dobrim vijestima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/05/2017 08:30:00
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2017 : 08:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Phoenix press ima kredit kod mene, da zatvori firmu sutra.
Taj Colt je izgleda, sasvim ispravan lik(zakljucujem po pisanju,ne znam ga uzivo).Prihvatljive cijene stripove, super kvalitetni SC, dovoljno zanimljivi naslovi.
A i svi ostali "mali" izdavaci su (skoro)stavili kljuc u bravu, tako da je svaki sljedeci strip plus.
Covjek se trudi i vjerujem da ce gurati dok bude mogao, ionako je vec par puta najavljivao bankrot pa mjesec dana kasnije izbaci par komada.
I ako je ova akcija prikupljanje sredstava za nastavak izdavacke sage(patnje) prilicno je neozbiljno pljuvati po tome.




brojite i mene..
samo ako netko malo posumlja u ozbiljnost nastavka rada to još nije pljuvačina.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/05/2017 08:27:13
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 19/05/2017 : 09:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Radujem se Adamu Wildu
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 19/05/2017 : 09:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ma sve ok..niko sretniji od mene da PP radi ali svako malo Colt ili neko drugi
-gotovo je,
-ključ u bravu,
-loša, nikakva prodaja,
-saguara nema pa nema...
šta da čovjek pomisli dsrugo ko da je PP puko i da se probaju rešit starih zaliha...
Imam osim tim amero stvari sve od njih i kupujem i dalje...
Colt je takav simpa tip da čovjek nezna kad se zeza a kad je ozbiljan
mene više neće nateg**nit, ako i slučajno nekad davno zatvori ja mu ne vjerujem.
Sretno PP i hvala legazu na dobrim vijestima.




Jednostavno radilo se o tehničkim problemima koje su se mogle rešiti brzo ako se poveća cena stripa što Coltu nije padalo napamet, pa se stvar rešavala malo duže, no na sreću po čitaoce. Eto sada znate da su Lukas i AW 7 i 8 u pripremi kao i Saguaro 3.Taman će se odraditi i HC verzija broja 2 koja je prošli put izostala.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 19/05/2017 : 10:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Meni je Phoenix vrh i po izdanjima i kvalitetu. Sve sto su poceli zavrsili su. A verujem da ce da odrade i AW i Lukasa i Saguara. Da ne pominjem ova dva Tora u razmaku od mesec dana! Ovi spameri kao da su placeni od nekoga da serendaju. Ili to ili iz nekog razloga hejtuju Colta kao licnost :)
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/05/2017 : 11:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by teller

ma sve ok..niko sretniji od mene da PP radi ali svako malo Colt ili neko drugi
-gotovo je,
-ključ u bravu,
-loša, nikakva prodaja,
-saguara nema pa nema...
šta da čovjek pomisli dsrugo ko da je PP puko i da se probaju rešit starih zaliha...
Imam osim tim amero stvari sve od njih i kupujem i dalje...
Colt je takav simpa tip da čovjek nezna kad se zeza a kad je ozbiljan
mene više neće nateg**nit, ako i slučajno nekad davno zatvori ja mu ne vjerujem.
Sretno PP i hvala legazu na dobrim vijestima.




Jednostavno radilo se o tehničkim problemima koje su se mogle rešiti brzo ako se poveća cena stripa što Coltu nije padalo napamet, pa se stvar rešavala malo duže, no na sreću po čitaoce. Eto sada znate da su Lukas i AW 7 i 8 u pripremi kao i Saguaro 3.Taman će se odraditi i HC verzija broja 2 koja je prošli put izostala.


Ne znam u kojem tiražu, ali HC verzija druge knjige je već ranije izašla, ja je kupio u vrijeme kada se pojavila i mekana verzija.
Nadam se da ne misliš na HC knjigu 3 i da će ona puno kasniti.



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 19/05/2017 11:03:38
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 19/05/2017 : 11:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Ne baš 2. Pošto je bilo mala oličina. Za broj 3 se smatra pod normalno.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/05/2017 : 17:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Meni je Phoenix vrh i po izdanjima i kvalitetu. Sve sto su poceli zavrsili su. A verujem da ce da odrade i AW i Lukasa i Saguara. Da ne pominjem ova dva Tora u razmaku od mesec dana! Ovi spameri kao da su placeni od nekoga da serendaju. Ili to ili iz nekog razloga hejtuju Colta kao licnost :)


nisam se prepoznao.. ali ajde kaži ko to serucka po Coltu i PP-su?
ako se izrazi dvom, sumlja ili što več to nije seruckanje več zabrinutost...ti mešaš te dvije stvari opasno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 19/05/2017 17:15:13
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 25/06/2017 : 19:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Tor i Loki: Braća po krvi

Iako se Tor pojavljuje u naslovu i u samom stripu, ovo nije priča o Toru... Ovo je priča o Lokiju. Iako nema neke akcije, strip je fenomenalan.

Ovde vidimo kroz scene iz prošlosti zašto je Loki postao takav kakav je, vidimo njegov odnos sa Torom, pa i sa Odinom, vidimo Lokija koji je pokorio ceo Asgard i postao njegov gospodar, i vidimo Lokija koji je ostvario sve svoje snove. A da li je zaista tako? Nabavite ovo izvanredno izdanje i saznajte.

Naravno, strip je prelepo nacrtan. Prosto je uživanje gledati table Esada Ribića.

Takođe, u knjizi se pojavljuju i dve kraće priče iz 60-ih. U prvoj vidimo prvo pojavljivanje Lokija, a u drugoj kratak događaj koji prikazuje kako je Odin usvojio Lokija kao bebu.

Tu je i još jedna modernija priča, takođe lepo nacrtana, u kojoj se Loki vraća u prošlost kako bi obezbedio da se određeni događaji odviju onako kako on želi. Ovo je u neku ruku izmenjena varijanta priče u kojoj Odin usvaja Lokija.

U svakom slučaju, izdanje vredno nabavke.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000