forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1205

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2012 : 09:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sad mi pade na pamet...King, decembar je. Zar ne bi trebao da počne izbor za Zagorologa godine?


Sutra pocinju kvalifikacije koje ce trajati 7 dana.
Nakon toga ide veliko finale, tako da cemo vec 22.12. dobiti cetvrtog po redu Dr.Zagorologa, knap prije zavrsetka godine, dan poslije smaka svijeta.
Ljudi koji su bili slabije aktivni u posljednje vrijeme neka u narednih sedam dana skrenu malo vise paznju na sebe na ovaj ili onaj nacin, tako da ih ostali ne zaborave i sjete se da ih predloze u kvalifikacijama.
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 07/12/2012 : 11:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Malo citam stare extra sta propustio, u Devil Mask epizodi scena kada su Zagy i Chico na stupu za mucenje Hurona je takva da je Zagj lijevo od chice. Onda ih oslobodi Kamar ako se ne varam al se Zagy odluci vratiti da se sukobi s Devil Maskom i ponovno s ekao zaveze za stup samo..... lik se zavezo za stup na kojem je bio chico i s zagijeve lijeve strane je sada prazan stup na kojem je on bio zavezan.

Jeli ovo totalni fail crtača? Ili totaln ifail Devil Maska kao lika je rkolko got bio iznenaden da nesto Chico da lik nije skuzio da zagor je na krivom stupu totalno ga prikazuje ko neku budalu a ne močnoga vrača.

Ovo je ono šta ameri nazivaju PLOT HOLE
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10837 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2012 : 11:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Današnje i jeste takvo...Ali jasno je ko iz aviona da JA odiseja nije Burattinijeva tvorevina već Bosellijeva. Ako se Atlantidska saga zaključi sa krajem JA odiseje, onda serijal ostaje bez svojih stabilnih temelja, a Burattini nema niti sive mase/cementa niti radnika koji će postaviti nešto novo, nešto što može da drži celu konstrukciju.


eh, ovo mi izgleda malo previse ponizno po Bureta.
Ne bih rekao da je tako, ja mislim da su koncept JA odiseje zajedno napravili njih dvojica, cak sam ubijedjen da je glavni covjek iza te odiseje Burattini, zato ne bih tako olako za taj lanac prica sve pozitivno prepisao Boselliju, a negativno Buretu. A to da ce poslije nastati mirniji period, pa to je logicno, price ce opet uzeti svoj normalni tok. A sagu sa Atlantidom treba zavrsiti, nije Zagor Marti Misterija, potrebne su nove ideje.



Hm, pa Boseli radi kljucne epizode ovde, nevezano za to ko je bolji/losiji. Obojica mogu da budu odlicna kada oce, zato Zagoru treba gomila novih scenarista kako bi ovi radili price na miru i kako valja.
Sto se tice Zagora, Atlantide i Martija, najveci problem bas kod Martija je gomila potpuno glupih (da ne kazem sta gore) epizoda u kontinuitetu. Zagor je ovde bio na ivici sa epizodama onim Majama i Posladnja Tula.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/12/2012 : 13:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sad mi pade na pamet...King, decembar je. Zar ne bi trebao da počne izbor za Zagorologa godine?


možda može i da počne...ali ti si van konkurencije dok imaš takvo mišljenje o Buretu....



Pratim aktivnosti tog lika vec punih godinu dana, o direktnom kontaktu da ne govorim. Veruj mi, imam svoje razloge, a po pitanju procene ljudi retko gresim.

Scenaristicki isto imam zasto da ga ne gotivim, kao i svi mi:

epizode su mu u precesto ispod proseka (hiperprodukcija, naravno, ali...bre) u tolikoj meri da su dobre epizode smatrane kao epske. Doslo je dotle da se hvatam za glavu kada vidim njegovo ime u svesci koju drzim, a ako mu je crtac jos Chiarolla hocu da crknem od muke.
i pored brojnih napomena stalno ponavlja onu svoju iritantnu gresku u komponovanju price: potrosi desetke tabli na prepricavanju sta se desilo u prethodnim tablama/epizodama koje su sa aktuelnom povezane (covek se pita zasto je uopste trosio vreme na citanje kada Bure sve tako lepo da u par tabli, a crtac cak precrtava stare table). Toga se nije mogao odreci ni u Gigantu "Covek koji je pobedio smrt", da ne pricam sad na koje se epizode sve povezivao,a u sustini je to najbolja njegova prica u poslednjih par godina, veoma lepa i za preporuku. Ali ima tih Burattinovstina od kojih se najezim.
povratke je uglavnom do srzi upropastavao, bilo sopstvenih likova ili od prethodnih scenarista.
dijalozi: nije bilo vece radosti od moje kada mi je dopalo u Attilinoj ekipi da prevodim "Zeleni lavirint" by Bure/Ferri, ali u trenutku kada sam presao na prevodjenje i video besmislene, decije dijaloge koje moram preneti na srpski, crveneo sam se od stida (sam pred sobom) sto ce tekst u oblacicima biti potpisan mojim imenom. Ako budes napisao ono sto Bure kaze, prst ce biti uprt u tebe. A ako zelis da to pretvoris u normalan dijalog, moras ga izmeniti u korenu te realnosti radi pored imena scenariste na naslovnom kaisu dopisati "i Darko Mrgan/PijaniPatak".
Poslednji razlog je vezan za nepravdu koje trpe nasi ambiciozni forumasi poput ZeljkaFerrija, Ricka i ostalih koji se zaista trude i salju mu svoje radove bez da dobiju odgovore (Zeljko je cekao i po godinu dana) uz kilometarski izgovor na fb da nema vremena. Ali za clanke, pesme koje je nasao usput na mrezi, glupe statuse sa morlalnim poukama itd ima vremena koliko hoces

pozitivke kasnije




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11535 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2012 : 13:27:24  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni su Maje bile mnogo zanimljivije od Tajne sumera koja je bila bas dosadna a Poslednja Tula mi nije bila losa
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/12/2012 : 18:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


dijalozi: nije bilo vece radosti od moje kada mi je dopalo u Attilinoj ekipi da prevodim "Zeleni lavirint" by Bure/Ferri, ali u trenutku kada sam presao na prevodjenje i video besmislene, decije dijaloge koje moram preneti na srpski, crveneo sam se od stida (sam pred sobom) sto ce tekst u oblacicima biti potpisan mojim imenom.

Moram te razočarati ali "Zeleni labirint" je radio Mignacco!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19404 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/12/2012 : 18:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Najbolji je Maelstrom, pa Sumerani i na kraju možda najgori Burattini ikada Maye.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/12/2012 : 19:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Najnoviji Burattinijev post na fb-u.

quote:
Sceneggiando la storia "Il demone della bottiglia", disegnata da Marco Torricelli, ho appena chiuso un flashback durato 140 tavole.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 07/12/2012 : 20:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak
Scenaristicki isto imam zasto da ga ne gotivim, kao i svi mi:

epizode su mu u precesto ispod proseka (hiperprodukcija, naravno, ali...bre) u tolikoj meri da su dobre epizode smatrane kao epske. Doslo je dotle da se hvatam za glavu kada vidim njegovo ime u svesci koju drzim, a ako mu je crtac jos Chiarolla hocu da crknem od muke.
i pored brojnih napomena stalno ponavlja onu svoju iritantnu gresku u komponovanju price: potrosi desetke tabli na prepricavanju sta se desilo u prethodnim tablama/epizodama koje su sa aktuelnom povezane (covek se pita zasto je uopste trosio vreme na citanje kada Bure sve tako lepo da u par tabli, a crtac cak precrtava stare table). Toga se nije mogao odreci ni u Gigantu "Covek koji je pobedio smrt", da ne pricam sad na koje se epizode sve povezivao,a u sustini je to najbolja njegova prica u poslednjih par godina, veoma lepa i za preporuku. Ali ima tih Burattinovstina od kojih se najezim.
povratke je uglavnom do srzi upropastavao, bilo sopstvenih likova ili od prethodnih scenarista.
dijalozi: nije bilo vece radosti od moje kada mi je dopalo u Attilinoj ekipi da prevodim "Zeleni lavirint" by Bure/Ferri, ali u trenutku kada sam presao na prevodjenje i video besmislene, decije dijaloge koje moram preneti na srpski, crveneo sam se od stida (sam pred sobom) sto ce tekst u oblacicima biti potpisan mojim imenom. Ako budes napisao ono sto Bure kaze, prst ce biti uprt u tebe. A ako zelis da to pretvoris u normalan dijalog, moras ga izmeniti u korenu te realnosti radi pored imena scenariste na naslovnom kaisu dopisati "i Darko Mrgan/PijaniPatak".
Poslednji razlog je vezan za nepravdu koje trpe nasi ambiciozni forumasi poput ZeljkaFerrija, Ricka i ostalih koji se zaista trude i salju mu svoje radove bez da dobiju odgovore (Zeljko je cekao i po godinu dana) uz kilometarski izgovor na fb da nema vremena. Ali za clanke, pesme koje je nasao usput na mrezi, glupe statuse sa morlalnim poukama itd ima vremena koliko hoces

pozitivke kasnije




Sa svim što si napisao se slažem, s tim što ja na odgovor čekam godinu i po.
Što se pozitivki tiče tu bih naveo činjenicu da je odličan poznavalac Zagorovog sveta (jer ne dešava se retko da na mesto urednika dođe neko čije se ambicije kreću u sasvim suprotnom pravcu od onog koji zahteva junak kojeg uređuje) i da se trudi oko promocije Zagora (s tim što bi veliki deo tog posla mogao da radi bilo ko sa nekog italijanskog foruma, a da se on posveti urednikovanju, što podrazumeva i pronalaženje i testiranje potencijalnih novih autora).

Zagoru su potrebni novi scenaristi. Da mu nisam poslao ni jednu reč isto bih to rekao. Zašto? Zato što bi bez Boselija Zagor skliznuo u scenaristički sunovrat.
Ako već ne odgovara autorima potencijalno dobrih priča, napominjem potencijalno, mogao bi malo da se potrudi oko svojih, i da izbaci sve ono što si naveo kao razložne i velike minuse.

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10837 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2012 : 20:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Najbolji je Maelstrom, pa Sumerani i na kraju možda najgori Burattini ikada Maye.



Maje su vrhunac ludila Buretovog stvaralastva.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 07/12/2012 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati- upravo Buratini ili bolje reći njegova priča "Sindrom Belzebul" jesu jedan od razloga što sam ostao pri stripu kada su svi pajtosi polako prelazili na kompjutere i video-igre.

To je i dalje jedan od njegovih najboljih scenarija, boljih priča je imao.

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10837 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/12/2012 : 20:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rick

Moram priznati- upravo Buratini ili bolje reći njegova priča "Sindrom Belzebul" jesu jedan od razloga što sam ostao pri stripu kada su svi pajtosi polako prelazili na kompjutere i video-igre.




Ova sad VC ima neki smek Sindroma. Naravno sama prica ni do kolena starijoj epizodi.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 07/12/2012 : 20:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rick

Moram priznati- upravo Buratini ili bolje reći njegova priča "Sindrom Belzebul" jesu jedan od razloga što sam ostao pri stripu kada su svi pajtosi polako prelazili na kompjutere i video-igre.

To je i dalje jedan od njegovih najboljih scenarija, boljih priča je imao.



Definitivno, malo priče, puno akcije, mistična atmosfera sve elementi koje je kasnije sve više zanemarivaio.
U biti za mene je Buretov vrh prvi Mortimer, a tu je samo primjenio Nolittin recept da radnju filma prenese u strip + Ferri crta.
Dobro patak kaže Bure se sveo na cerekanje preko fejsa, možda bi mu bilo bolje da se uvati nekakvog PR vezanog uz Zagora šta mu super ide a manje pisanja scenarija.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 07/12/2012 : 21:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO
Definitivno, malo priče, puno akcije, mistična atmosfera sve elementi koje je kasnije sve više zanemarivaio.



Tako je. Rečenica koju je starac ispisao krvlju:

"Ubijaju...nisu ljudi"

i reakcija na nju:

"Nije napisao medved ili puma... već nisu ljudi."

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."

Edited by - Rick on 07/12/2012 21:10:33
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2012 : 23:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rick

Moram priznati- upravo Buratini ili bolje reći njegova priča "Sindrom Belzebul" jesu jedan od razloga što sam ostao pri stripu kada su svi pajtosi polako prelazili na kompjutere i video-igre.




Meni jedna od najdrazih epizoda, ne znam zasto ali se cak sjecam momenta kada sam svesku "Protivotrov" vidjeo na kiosku na Ilidzi i kupio.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/12/2012 : 23:17:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO


Dobro patak kaže Bure se sveo na cerekanje preko fejsa, možda bi mu bilo bolje da se uvati nekakvog PR vezanog uz Zagora šta mu super ide a manje pisanja scenarija.


nedavno, post godine :

quote:
Originally posted by Rick

Ja sam pre godinu i po dao sinopsise Buratiniji na italijanskom i ništa... Kada bi ugasili fejsbuk možda bih i ja dobio svoj odgovor.

Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 08/12/2012 : 00:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Meni jedna od najdrazih epizoda, ne znam zasto ali se cak sjecam momenta kada sam svesku "Protivotrov" vidjeo na kiosku na Ilidzi i kupio.
[/quote]

I meni je kupovina "Protivotrova" obeležila jedan deo detinjstva, bukvalno.

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/12/2012 : 00:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote




Kvalifikacije za Dr.Zagorologa 2012

-Kvalifikacije pocinju danas i traju sedam dana, do 15.12.2012., 11h.
-PET ucesnika sa najvecim brojem glasova idu direktno u finalnu rundu.
- Na vama je po kojim kriterijima ce te da glasate. Razlozi mogu biti aktivnost na forumima, rad na projektima, zaludjenost nasim junakom ili nesto cetvrto.
- Mozete glasati za vise ljudi, dovoljno je da u postu napisete imena osoba koje predlazete.
- Izbor nije ogranicen samo na ovaj forum, slobodno mozete da predlozite i ljude koji su aktivni na drugim forumima kao sto su Darkwood, Libellus i drugi.
- Veliko finale ce ici u zasebnoj temi sa pollom.
- Kao i u prethodnim takmicenjima, Dr.Zagorolog titula nije ponovljiva, to znaci da dosadasnji pobjednici nisu u utrci, a to su: Bruce Springsteen, King Warrior i Attila77, zato ustedite sebi vrijeme i nemojte njih stavljati na listu. Razlog za to je da i drugi forumasi dobiju sansu da se okite titulom, ne da se u izboru mozda uvijek ista imena ponavljaju, a ko jednom doktorira nije potrebno da to ponavlja, kao i u realnom zivotu.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/12/2012 : 02:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Moj glas ide stinkyu, razlog je genijalan topic na darkvudskom forumu "Zagor - kako se filozofira sjekirom"!

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=6603.0
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/12/2012 : 05:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, ne vidim nikakav razlog da se glasa za ljude zbog njihovih Zagorovskih kontribucija na drugim forumima.
Totalna je glupost glasat za nekog na ovom forumu zbog neceg sto su uradili na Darkwoodu, Libellus forumu, itd.
Just my two cents.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 08/12/2012 05:24:49
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/12/2012 : 07:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s acestroke-om... nema smisla davat glas nekom, ko nije na forumu i za kojeg pridošlica poput mene pojma nema tko jest...
Moj glas ide Pijanom Patku... uvijek je tu... uvijek sa svježim vijestima iz italije... uvijek se raspiše... ne može onakav popratni tekst uz recenziju demona ludila napisat netko tko nema zagora u krvi...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19404 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2012 : 09:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
acestroke napravio savršenu knjižicu (i savršena izdanja) pred kojom bi se posramili i Ludens i SBE
solar topici s neobjavljenim tablama i novim Zagorima u Italiji čini ga najvećim poznavaocem Zagora
PijaniPatak gigantske recenzije za koje je potrebno mnogo truda dokazuju njegovu ljubav prema Zagoru
teller diše za Zagora
velka031 iako smatram da je manji poznavaoc od gore navedenih s njim se uvijek može normalno popričati o stvarima vezanima za Zagora
Leonid isto kao velka ( da ne pišem dvaput)
bjelolasica drug zagorovac, pametnome dosta
senad7 popis kompletnog Zagora
Tonka24 dok mu ne uzavre krv pokazuje koliko voli Zagora, pa onda dođe 5 banova zaredom, ali dobro, bitno je ovo, nećemo ovdje gurati svaštaru
Eldrane84 dosta mi je da je jedan od pobornika moderniziranja serijala





Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 09/12/2012 12:52:39
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/12/2012 : 10:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Iskreno, ne vidim nikakav razlog da se glasa za ljude zbog njihovih Zagorovskih kontribucija na drugim forumima.
Totalna je glupost glasat za nekog na ovom forumu zbog neceg sto su uradili na Darkwoodu, Libellus forumu, itd.
Just my two cents.


vecina nas i jeste aktivna na vise nasih stripovskih foruma. Nekima (kao profesor-inz) je zabranjen pristup ovom forumu, ali to ne umanjuje njega kao zagorologa, sta vise jer je upravo zbog Zagora izletio sa foruma.
Dalje, moze biti da jednog dana sajt s.com ne bude vise, to ne znaci da ce se ovaj izbor takodje ugasiti. Zato mislim da ga je dobro prosiriti van granica jednog foruma, kao sto smo uradili i prosle godine.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19404 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/12/2012 : 10:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
većina? kladim se da nas bar polovica nije, i ne shvaćam to slizivanje s Darkwoodom, i tipovanje se tamo prebacilo, tim štaviše što mi se darkwood ne čini internacionalnim forumom, moćda sam u krivu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22202 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/12/2012 : 11:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

većina? kladim se da nas bar polovica nije, i ne shvaćam to slizivanje s Darkwoodom, i tipovanje se tamo prebacilo, tim štaviše što mi se darkwood ne čini internacionalnim forumom, moćda sam u krivu


Darkwood je u sustini ista stvar kao i ovaj forum, ima nekoliko jako kvalitetnih forumasa, ali isto tako svega i svacega.
I da, takodje je i internacionalni forum.

aj , ljudi, glasajte vise.
Go to Top of Page
Page: of 1205 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.58 seconds. Snitz Forums 2000