forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/03/2015 : 12:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx


Piše li Boselli i dalje Zagora ili ne?


Rekao je nedavno da nema vise vremena za Zagora. Dakle, nakon JA odiseje necemo ga vise vidjeti. Mozda nekad, boga pitaj kad opet...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/03/2015 : 12:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool


A vrlo umišljeni Mike Deodato koji je tražio golemi honorar, i čiji se crtež prema mom mišljenju uopće ne uklapa u Texov vizualni prosede, je ne samo pozitivac, nego i "vitez iz drugog kraljevstva" koji se pokušao oduprijeti "strašnom demonu" Boselliju.



Al' ovo ti je stvarno bila zezancija. Čak bih čestitao Kingu jer čak i sebe sprda kroz ovaj stripić.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/03/2015 : 12:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naravno da je zezancija i pretjerivanje na kvadrat. Ali eto, meni je bas cool. :D
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/03/2015 : 12:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sad sam tek vidio!!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/03/2015 : 12:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Na jednom talijanskom site-u sam pročitao recenziju JA sage i zaključak je bio da iako je ta saga sama po sebi dosta dobra, da Zagor nema dušu koju je nekad imao.
Jesu li Talijani veći nostalgičari od nas?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/03/2015 : 12:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx


Jesu li Talijani veći nostalgičari od nas?


Mozda odredjeni broj ljudi, ali vecina sigurno nije. Dobro su prihvatili novog Zagora devedesetih, tako da to govori protiv te teze.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/03/2015 : 13:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Btw pročitao sam nedavno Richterovu sagu, i nije bila tako loša, ona prva epizoda sa Sumerima i ona Buretova sa Moldavcima bile su dosta slabe, ali Piramida Krvi i Thula su vrlo solidne priče, samo što je završetak sage, po običaju, zbrzan i loš.
Ipak je bilo potencijala za nešto kudikamo bolje.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 28/03/2015 : 13:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

A vrlo umišljeni Mike Deodato koji je tražio golemi honorar, i čiji se crtež prema mom mišljenju uopće ne uklapa u Texov vizualni prosede, je ne samo pozitivac, nego i "vitez iz drugog kraljevstva" koji se pokušao oduprijeti "strašnom demonu" Boselliju.

Zanimljiva zamjena teza s izvrtanjem činjenica i interpretacijom istih na neobičan način.



Pa nije izvrtanje činjenica nego umetnička sloboda. A prava istina kako piše u istorijskim udžbenicima, glasi ovako:
Vitez iz drugog kraljevstva je u stvari bio obični vitez najamnik koji je hteo da radi za demona, ali pošto mu je ovaj ponudio samo 500 zlatnika dnevno, a on je za mahanje mačem tražio 1000, odlučili su da ih ukrste (mislim mačeve) i da vide čiji je oštriji i duži.

Posle isrpljujuće borbe vitez najamnik je odjahao u pravcu Velike Severne Zemlje koja zna da ceni njegovu pravu vrednost.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/03/2015 : 13:21:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Hajde dobro, zajebancija je i pretjerivanje, moja je greška što je nisam tako shvatio.

Ali žao mi je Bosellija, bez kojeg ne samo da danas vrlo vjerojatno ne bi bilo Zagora, nego su i prosječno gledano najbolje priče još uvijek njegove, i najviše ih ima.

I među sad već klasicima, i u aktualnoj JA-sagi, a kako se može pročitati slijedit će i kasnije, recimo u Antarktiku.

Žao mi čovjeka koji najbolje od sebe daje i u Texu (priznajem, on mu je - možda samo - trenutno prioritet, ali jebi ga), i u Zagoru.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 28/03/2015 : 13:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Hajde dobro, zajebancija je i pretjerivanje, moja je greška što je nisam tako shvatio.

Ali žao mi je Bosellija, bez kojeg ne samo da danas vrlo vjerojatno ne bi bilo Zagora, nego su i prosječno gledano najbolje priče još uvijek njegove, i najviše ih ima.

I među sad već klasicima, i u aktualnoj JA-sagi, a kako se može pročitati slijedit će i kasnije, recimo u Antarktiku.

Žao mi čovjeka koji najbolje od sebe daje i u Texu (priznajem, on mu je - možda samo - trenutno prioritet, ali jebi ga), i u Zagoru.





Pa neće se Boselli raspasti zbog svađe sa tim Deodatom.
A pogotovo ne zbog Kingovih karikatura.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/03/2015 : 13:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovaj kadrovi su mi najbolji, samo pogledajte te tužne izraze na licima Chiarolle i Vernija!




Edited by - solar on 28/03/2015 13:32:20
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 28/03/2015 : 14:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Zoroasterixx


Piše li Boselli i dalje Zagora ili ne?


Rekao je nedavno da nema vise vremena za Zagora. Dakle, nakon JA odiseje necemo ga vise vidjeti. Mozda nekad, boga pitaj kad opet...


Mene zanima tko će nadomjestiti Bosellija?
Zadnjih godina nije redovan kao prije,ali ispada će Zagor sada ovisiti isključivo o Burattiniju i Rauchu.
Uz povremeno brljanje njaba Mignacca.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 28/03/2015 : 15:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Volio bih ga vidjeti u nekoj novijoj Zagorovoj epizodi ali sa malo vise western tematike.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/03/2015 : 16:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
@King:
A jesi dobar nema što. Svaka čast na ideji

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/03/2015 : 20:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#366, #367 - Osveta vudu

Kad Mignacco, Burattini ili netko treći napiše jednu od onih beskrvnih, dosadnih, "popunit-ćemo-prostor" priča, ja bi im dao prvi dio "Osvete vudu" na čitanje da vide kako scenarij treba i može izgledati.
Prvih šezdesetak stranica je čista Nolittanština kakvu odavna nisam vidio. Zašto to kažem?
Bez obzira na spektakularnost i napetost avanture, nevjerovatne krajolike, upečatljive neprijatelje, žanrovsku raznovrsnost, misteriju i ostale trademark osobine Zagorovog tvorca, one ne bi puno vrijedile bez njegovog duha i živosti koje je prenosio na svoje likove.
"Osveta vudu" obiluje time, a posebno uvodni dio gdje ima toliko majstorskih minijatura i suptilnosti u karakternoj konstrukciji protagonista, a da ne spominjem odličnu upotrebu kontrastnih situacija.

Pokušat ću to ilustrirati s par primjera.
- Uvodni kadar odmah uspostavlja atmosferu i ton priče: groblje, mrkla noć, kiša, misteriozna kreatura i njezin pomoćnik. U sljedeće tri table upoznajemo simpatičnog čuvara groblja kojemu Criminel zabija motiku u vrat, odmah zatim imamo prvi veliki kontrast kada Marie otkriva svoje lice. Boselli nas već tu hvata, jer ako nismo odmah bili zaintrigirani radi prividne klišeiziranosti scenografije, disproporcija između ljepote Mariinog lica i grotesknosti zločina nas odmah obuhvaća, htjeli mi to ili ne.
Ispada da je to bio samo teaser jer nas radnja u najnapetijem trenutku vodi u močvaru ka Zagoru, Čiku i Digging Billu čime je odmah promijenjena atmosfera, a interakcija između likova je baš prava nolittanska.
- Pažljivo pratite od 13. stranice (SD izdanje) pa sve do 32. str. i pogledajte količinu "igre" tj. spontanosti u dijalozima, govoru tijela, izrazima lica koja nepogrešivo prate ton razgovora.
Ovdje imamo sve: klasično Čikovo kukanje, Zagorovu ulogu "starijeg brata" koji sve sluša sa simpatijom ali zna upozoriti kad se pretjera, Diggingovu odlučnosti, optimizam i dozu naivnosti. Amplitude u tih par tabli stalno variraju i dosežu vrhunac kada Čiko ulazi u kuću i vidi spodobu u crnom ogrtaču. Osim izvrsne prilike da ovaj umre od straha i pobjegne glavom bez obzira, tu je i trenutak u kojem je i sam čitatelj iznenađen jer nitko ne očekiva lijepu plavušu posebno nakon one scene na groblju, to je još jedan primjer ponavljanja motiva i izazivanja reakcije suprotne očekivanoj (kontrasti).
- Ipak, nemamo previše vremena da se pitamo što takva djevojka radi usred močvare jer se pojavljuje bijesna rulja. I sad, umjesto da se sve skupa pretvori u ozbiljan sukob iza kojeg ostaju leševi, Boselli sve majstorski drži u istom, zafrkantskom tonu. Čak je ta cijela situacija poslužila Zagoru da se malo napravi važan u očima Gambit, pa vidimo par izvrsnih kadrova gdje nadobudni momci lete pet-šest metara po zraku, Čiko s tavom u ruci mlati sve redom i sl.
Ta cijela igra upoznavanja, zadirkivanja i razmijena osmjeha traje cijelu prvu epizodu. Gambit ima očaravajući karakter koji zrači tajanstvenošću i seksipilom. Nitko u njezinom društvu nije ravnodušan.

Slične stvari se ponavljaju u gradu Lafayettu, Gambit nije mnogo otkrila o sebi, ali zato njeno ponašanje govori više od riječi, dovoljno je bilo vidjeti s kojom je lakoćom i lukavošću upala na raskošnu zabavu bogatih južnjaka.
Na tom mjestu događaji počinju poprimati ozbiljan ton poput onog na prvih par tabli, to je bila očita Bosellijeva namjera jer je cijelo vrijeme postupno gradio radnju, scenom vladaju jaki likovi, a pozadinska priča o onim postojećima se još više produbljava i vrhunac prvog dijela jest Zagorova "smrt". Tu dolazimo do paralelizma u scenariju jer se odmah prisjećamo događaja s početka gdje Jacques Lassalle postaje zombi i pitamo se hoće li ista sudbina zadesiti i Zagora.

Nove perspektive
Ipak Boselli ne gubi vrijeme zavlačenjem čitatelja oko njegove sudbine, nego nam na početku druge epizode servira iznenađenje koje otvara nova pitanja i nove perspektive jer se Duh sa sjekirom budi u kraljevstvu Songaja usred crne Afrike.
Povezivanje Zagora sa reinkarnacijom princa Damballaha produbljuje i obogaćuje njegovu simboliku i stavlja ga u širi kontekst za razliku od dotadašnjeg.
Zagor u darkvudskoj šumi nije običan čovjek nego je - Duh sa sjekirom, Vladar, Heroj, Pravednik. Ipak za bilo koga izvan Darkvuda njegova "titula" nema nikakvo stvarno značenje. Simboličko povezivanje sa herojskim mitovima drugih naroda Zagoru daje legitimitet, proširuje njegovu "duhovnu nadležnost" na ostale kulture i daje mu onu mističnu auru koju u Darkvudu već posjeduje. To je praktična narativna svrha povezivanja, a ne izjednačavanja kako neki imputiraju.
Bosellijevi scenariji nikad nisu skup nabacanih događaja nego je priča redovito dio veće ideje od koje mi vidimo samo djelove. Uspostavljanje univerzalnosti dopušta maštovitim scenaristima velike mogućnosti u konstrukciji budućih avantura tako su scene u palači na početku poslužile kao prolog afričke avanture čak tri i pol godine prije nego što je ona uopće počela, a slično je i sa oslobađanjem demona Majstora Carrefoura.

Likovi, ženstvenost i scenografija
Zašto je Marie Laveau toliko upečatljiva? Već sam u prvom dijelu komentara spomenuo raskorak između ljepote i zločina, ali nije samo to po srijedi. Njezina tragična ljubavna priča svjedoči o snažnim osjećajima i nekom ostatku dobrote u njenoj duši, njezina motivacija nije čisto egoistična, jer ljutnja i želja za osvetom imaju podlogu i u potlačenosti domoradačkog naroda kojeg je ona dio. Možemo je zamisliti kao mladu djevojku koja je zasljepljena osjećajima prema Lassalleu i kada je ta mladost bila izdana i iznevjerena, nastupa ogorčenje, ljutnja pa mržnja. Opet ne možemo reći da su njezini postupci ishitreni, vidimo da se prilagodila, prikrila i stavila u samo osinje gnijezdo gdje spremno čeka svoju osvetu. Takva razina kompleksnosti u karakterizaciji vuče korjene od Nolitte, jer su njegove najuspjelije priče imale jake i komplicirane ličnosti koje su uvijek bile na granici dobra i zla (Zimska zmija, brat iz "Dobar i loš", Salomon Kinsky, Supermajk itd.).
Sam lik je utemeljen na stvarnoj vudu svećenici koja je živjela u to doba, to joj daje dodatnu dubinu koju pojačava Laurentijeva izvrsna vizualna interpretacija.
Ipak, za razliku od Nolittinog doba stvari su se promijenile, a Zagorov odnos sa ženama u ovoj priči je najveći svjedok tome. Frida je prototip idealne žene onog vremena: lijepa, obrazovana, dobroćudna i nadasve nevina. S druge strane, Gambit i Marie odražavaju duh današnjeg vremena koje ne idealizira žene, nego ih najčešće prikazuje zavodničkom i pomalo ironičnom kontekstu, a iskrenost, ranjivost i dobroćudnost su i dalje poželjne samo u manjim količinama, najčešće u traumatičnim trenucima.
Gambit je definitivno bila u prvom planu jer onoliku količinu dekoltea i flerta nitko ne može ignorirati pa ni naš Patrik. Ni Marie Laveau nije baš nevinašce, jedna od njenih najboljih osobina je upravo ta što radi loša i pokvarena djela ali na jedan puten, seksualan način. Čini mi se da ni Zagor u određenim trenutcima nije znao što bi s njome. ;)
U svakom slučaju Boselliju treba čestitati na hrabrosti jer staviti Zagora u vatru između onakve dvije žene nije mala stvar. Burattini je jednom prilikom izjavio kako je Sergio Bonelli dozvolio takvo nešto jedino zbog vjere u Bosellijev talenat i sposobnost jer nikome drugome takvi scenariji ne bi prošli.
Kadar u kojem Gambit shvaća da njezin život sa Zagorom nije moguć je baš pravi filmski, jednom riječju - izvrstan!

Osim izvrsno prikazanih likova, scenografija je također odlična, bilo da se radi o močvarama, raskošnim južnjačkim kućama ili afričkim palačama. Laurenti je tada bio u svojem "početnom periodu", vidljiv je znatan trud da se što više približi Ferrijevoj interpretaciji glavnih likova ali opet sa nekim svojim twistom. Za razliku od njegovog današnjeg crteža, tada je posjedovao određenu dozu samokontrole, još uvijek je bio precizan u iscrtavanju likova, izvrsnim tuširanjem je stvarao tmurnu atmosferu itd. Slobodna Dalmacija je tada tiskala stripove na tamnijem papiru što je još i više pospješilo ukupni dojam.
Kao što sam spomenuo na početku, dvodjelne epizode u pravilu ne bi trebale biti ovako dobre, ali tu je Boselli da nam dokaže suprotno.
I za kraj, bez obzira što je ovaj komentar prilično dug, čini mi se da sam tek zagrebao po površini same priče koja je toliko bogata da bi ovo mogao bez problema biti početak neke nove Zagor-edicije.

On a personal note: Jebote koja priča!!

10/10

Edited by - solar on 29/03/2015 21:02:07
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/03/2015 : 21:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by Deers

Da, Boselli je krampus koji krade mlade naivne crtače. Jebo vas Boselli. Ko da biste vi odbili promaknuće.


Da se nađe i na ovoj strani, jer je krampus prava riječ.

Već sam ovo pisao ali opet ću.
Crtače nitko ne tjera da odjebu Zagora a onaj tko čita intervjue SBE crtača zna da je većini ŽELJA i CILJ biti dio Texovog staffa. Iznimke su vjerojatno jedino Nuccio i Verni(ako oni prijeđu u Texov staff onda imate pravo srat po Boselliju).
Znajući to smatram da je karikatura krajnje nepravedna i promašena prema Boselliju i savjetujem ljubomornim antiBoselli/Tex propagandistima da odrastu već jednom ili barem počnu pratiti ono što autori i crtači imaju za reći.



Po ovoj logici onda uopste ne treba da postoji Sergio Bonelli Editore nego samo Tex Editore i da se izdaje samo Teks jer svi zele da rade Teksa i svi ostali serijali nista ne valjaju.

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/03/2015 : 22:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Po ovoj logici onda uopste ne treba da postoji Sergio Bonelli Editore nego samo Tex Editore i da se izdaje samo Teks jer svi zele da rade Teksa i svi ostali serijali nista ne valjaju.





Po toj logici ne treba postojati srpska liga jer svi žele igrati za Partizan ili Zvezdu.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/03/2015 : 08:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Imamo srecu sto je Manfredi s Adam Wildom "otkrio" Boselliju mnogo kvalitetnih crtaca koji jos nisu radili na Texu pa nam mozda ostave ove sto imamo na miru.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/03/2015 : 08:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Solar, fina analiza Osvete Vudu. Dobar ti je zakljucak.
Cudo od epizode i to jos u samo dvije sveske.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/03/2015 : 09:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Imamo srecu sto je Manfredi s Adam Wildom "otkrio" Boselliju mnogo kvalitetnih crtaca koji jos nisu radili na Texu pa nam mozda ostave ove sto imamo na miru.


Nemaju vise koga da nam uzmu, mozda jos Bisija.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/03/2015 : 09:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Guthrumov povratak
Zagor
ZG KOZA 2 | 126 str.
by King Warrior


Kralj Guthrum, šef kolonije Vikinga koji su se naselili prije nekoliko vijekova u Sjevernoj Americi, traži pomoć Duha Sa Sjekirom kako bi riješio misteriju nestalih prijatelja, kojima se prije nekog vremena izgubio svaki trag na obalama Labradora. Guthrum i ekipa se na tom putovanju moraju sukobiti sa neprijateljski nastrojenim Indijancima, ali to nije sve, izgleda da na njih čeka još veća opasnost – Draugari, paklena stvorenja za koja se mislilo da postoje samo u nordijskoj mitologiji.



Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/03/2015 : 09:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.

Imamo srecu sto je Manfredi s Adam Wildom "otkrio" Boselliju mnogo kvalitetnih crtaca koji jos nisu radili na Texu pa nam mozda ostave ove sto imamo na miru.


Nemaju vise koga da nam uzmu, mozda jos Bisija.


A i to sto kazes. (Della Monicu valjda nece jer je vec (davno) radio Texa, jedino jos Prisco, no ne valja biti paranoidan.)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/03/2015 : 09:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nisam paranoidan, samo me hvata strah da nam uzmu i ovo malo jada sto nam je ostalo. :D

@Solare, dobar komentar. Prvo sam pomislio da si malo pretjerao sa ocjenama, pa onda skontah da nisu ni moje mnogo nize. :D

Edited by - King Warrior on 30/03/2015 09:30:31
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 30/03/2015 : 09:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nisam paranoidan, samo me hvata strah da nam uzmu i ovo malo jada sto nam je ostalo. :D

@Solare, dobar komentar. Prvo sam pomislio da si malo pretjerao sa ocjenama, pa onda skontah da nisu ni moje mnogo nize. :D



Možda uzmu Chiarollu i Cassarove za Texa.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 30/03/2015 : 09:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by King Warrior

Nisam paranoidan, samo me hvata strah da nam uzmu i ovo malo jada sto nam je ostalo. :D

@Solare, dobar komentar. Prvo sam pomislio da si malo pretjerao sa ocjenama, pa onda skontah da nisu ni moje mnogo nize. :D



Možda uzmu Chiarollu i Cassarove za Texa.


Haha! Ti bi im ih poklonio.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.71 seconds. Snitz Forums 2000