forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 19/10/2011 : 11:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Zna li se hocemo li dobiti po 3 redovna i 3 extra broja u ova dva mjeseca do kraja godine od Ludensa ili po prvi put u zadnjih par godina dobijamo samo po jedan broj mjsecno i ostajemo na po 12...?!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/10/2011 : 12:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ko to zna? po mome ostajemo na 12,neznam zašto onda ona najava u extra Zagoru-sljedeći broj za 24 dana?..
da se mene pita ZAGOR TREBA TROTJEDNO NAJMANJE I TO EXTRA I REGULARNI...ionako svi fanovi kupe strip u prvom tijednu...
u extra i redovnom sljede odlične epizode i čekati po mjesec dana...je previše, bar meni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2011 : 12:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ko to zna? po mome ostajemo na 12,neznam zašto onda ona najava u extra Zagoru-sljedeći broj za 24 dana?..
da se mene pita ZAGOR TREBA TROTJEDNO NAJMANJE I TO EXTRA I REGULARNI...ionako svi fanovi kupe strip u prvom tijednu...
u extra i redovnom sljede odlične epizode i čekati po mjesec dana...je previše, bar meni.


Aj ti to dokaži gospodinu Bernardu
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/10/2011 : 13:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by teller

ko to zna? po mome ostajemo na 12,neznam zašto onda ona najava u extra Zagoru-sljedeći broj za 24 dana?..
da se mene pita ZAGOR TREBA TROTJEDNO NAJMANJE I TO EXTRA I REGULARNI...ionako svi fanovi kupe strip u prvom tijednu...
u extra i redovnom sljede odlične epizode i čekati po mjesec dana...je previše, bar meni.


Aj ti to dokaži gospodinu Bernardu

Problem bi se pojavio kada bismo sustigli talijansku seriju. Iako bi mogli malo ubrzati redosljed izdavanja da ne kasnimo 9788879788778787872178871278788721. godina za Talijanima.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 19/10/2011 : 16:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ko to zna? po mome ostajemo na 12,neznam zašto onda ona najava u extra Zagoru-sljedeći broj za 24 dana?..
da se mene pita ZAGOR TREBA TROTJEDNO NAJMANJE I TO EXTRA I REGULARNI...ionako svi fanovi kupe strip u prvom tijednu...
u extra i redovnom sljede odlične epizode i čekati po mjesec dana...je previše, bar meni.



apsolutno...umjesto glupih knjiga da ubrza extra i redovni...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/10/2011 : 17:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

ko to zna? po mome ostajemo na 12,neznam zašto onda ona najava u extra Zagoru-sljedeći broj za 24 dana?..
da se mene pita ZAGOR TREBA TROTJEDNO NAJMANJE I TO EXTRA I REGULARNI...ionako svi fanovi kupe strip u prvom tijednu...
u extra i redovnom sljede odlične epizode i čekati po mjesec dana...je previše, bar meni.



I meni je previše, pogotovo kad znam da je slijedeći extra tako dobar
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 19/10/2011 : 17:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
moji ljudi!
ne zagovaram kriminal ali da mi je bar uhvatit Bernarda u nekom narodnjačkom klubu u kasne sate sa wiskijem u ruci i
dvije zgodne koke na koljenima pa to uslikat, poslat Bernardu i reči....e sad dragi moj Berni, ako ne doleti Zagor svakih 14 dana na Tisak, slike dobiva žena još masne od boje...pa ti vidi Rat u kući.
Ima Bernard nekih mana?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/10/2011 : 20:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

moji ljudi!
ne zagovaram kriminal ali da mi je bar uhvatit Bernarda u nekom narodnjačkom klubu u kasne sate sa wiskijem u ruci i
dvije zgodne koke na koljenima pa to uslikat, poslat Bernardu i reči....e sad dragi moj Berni, ako ne doleti Zagor svakih 14 dana na Tisak, slike dobiva žena još masne od boje...pa ti vidi Rat u kući.
Ima Bernard nekih mana?

Treba ga uhvatiti s dva ružna muškarca na koljenima. Šalu na stranu zbilja bi trebalo malo ubrzati izlaženje sadašnjih junaka i izdavanje Mr. No-a i MM barem specijala i zadnjih epizoda pilota koje je napisao pokojni Nolitta.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/10/2011 : 20:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Treba ga uhvatiti s dva ružna muškarca na koljenima. [/quote]


Drago mi je da si rekao 'ruzna', a ne zgodna ( u tom slucaju bi se zabrinuo ).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 19/10/2011 : 22:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bjelolasica

Treba ga uhvatiti s dva ružna muškarca na koljenima.



Drago mi je da si rekao 'ruzna', a ne zgodna ( u tom slucaju bi se zabrinuo ).

[/quote]Koliko se sjećam ti si kometirao u nekom topicu moj homofobni ispad.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/10/2011 : 00:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica
]

Koliko se sjećam ti si kometirao u nekom topicu moj homofobni ispad.
[/quote]

He he, sjecam se...

Ok, vratimo se on-topic, pa malo o Zagoru.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/10/2011 : 07:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by bjelolasica
]

Koliko se sjećam ti si kometirao u nekom topicu moj homofobni ispad.



He he, sjecam se...

Ok, vratimo se on-topic, pa malo o Zagoru.

[/quote]Što misliš na ono vječno pitanje jesu li Zagor i Chico homoseksualci? Žive sami u močvari okruženi živim pjeskom da ih nitko ne smeta, a Zagor bježi od žena kao od tamjana.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 20/10/2011 : 11:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
kaj je najgore, zagor bježi od komada, a sve mačke se lijepe na njega.

e moj patrik vildinže, nemoj da otvorim neki novi zagor specijal kad dojde, a ono unutra u darkwoodu parada ponosa... :D
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/10/2011 : 12:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

kaj je najgore, zagor bježi od komada, a sve mačke se lijepe na njega.

e moj patrik vildinže, nemoj da otvorim neki novi zagor specijal kad dojde, a ono unutra u darkwoodu parada ponosa... :D


Pa nije lud Zagor da organizira paradu kada u Darkwoodu nema beogradske policije.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 20/10/2011 : 22:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message  Reply with Quote
istina. al kad bolje pogledaš, mogli bi organizirat, zagor možebitni homić, a kaj tek reć o traperima?

likovi odjebali civilizaciju i komade da bi se međusobno družili i lovili divljač.

ili zagorovi i čikovi frendovi, kad ste vidli dranki daka da nosi pismo nekim indijankama, trampi uvijek solo, a digin bilu i batu detektivu da ne govorimo?

alo, rochasu i doc lesteru jeste dvocjevke ili kaj? :D

Edited by - djule on 20/10/2011 22:16:59
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/10/2011 : 22:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

istina. al kad bolje pogledaš, mogli bi organizirat, zagor možebitni homić, a kaj tek reć o traperima?

likovi odjebali civilizaciju i komade da bi se međusobno družili i lovili divljač.

ili zagorovi i čikovi frendovi, kad ste vidli dranki daka da nosi pismo nekim indijankama, trampi uvijek solo, a digin bilu i batu detektivu da ne govorimo?

alo, rochasu i doc lesteru jeste dvocjevke ili kaj? :D

Ponekad imaju i trocjevke.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/10/2011 : 01:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djule

istina. al kad bolje pogledaš, mogli bi organizirat, zagor možebitni homić, a kaj tek reć o traperima?

likovi odjebali civilizaciju i komade da bi se međusobno družili i lovili divljač.

ili zagorovi i čikovi frendovi, kad ste vidli dranki daka da nosi pismo nekim indijankama, trampi uvijek solo, a digin bilu i batu detektivu da ne govorimo?

alo, rochasu i doc lesteru jeste dvocjevke ili kaj? :D



Nemoj mi imenjaka dirati!!!
Uostalom, ko je lud devojkama nositi pisma od drugih muskaraca koji su potencijalni fuckeri (koliko je samo tih trapera koji su ko od planine odvaljeni!)? Taj lisac mozda ne nosi pismo nekim devojkama, ali smo svedocili da je Zagoru milione puta od istih doneo pismo. Racunajuci na to da neke devojke nemaju da plate troskove postarine...morao se omrsiti
...a Zagiju trazio pare

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/10/2011 : 04:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 21/10/2011 : 10:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Bez uvrede Villi, ali Dog i Zagor imaju kretensku facu na kvadrat.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 14:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/10/2011 : 14:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://morenoburattini.blogspot.com/2011/10/il-giorno-piu-lungo.html
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/10/2011 : 14:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
šta je ovo “Il sakem senza piume”,neki gigant,pisani roman, ili šta već??
Go to Top of Page

simastrahota73
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 14/11/2010

Posted - 24/10/2011 : 17:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send simastrahota73 a Private Message  Reply with Quote
Da li je neko posetio Beogradski sajam knjiga? Sta je izbacio VC?
Dajte sliku!

U tamninu smo svi crni!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/10/2011 : 20:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Znam da vam ovo možda ide na živce, ali molim kratak prijevod.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/10/2011 : 20:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

šta je ovo “Il sakem senza piume”,neki gigant,pisani roman, ili šta već??



To je francuska epizoda Zagora iz 1963., koju su Francuzi objavili bez dozvole Bonellija. Sad je talijani prvi put objavljuju na talijanskom jeziku.
(Kao sto sam napisao prije, pocetkom godine i ja sam nabavio to francusko izdanje koje je trebalo biti dio iznenadenja koje pripremam s Attilom i drugim deckima, ali posto sad to i Talijani objavljuju moram barem dio zeca izvaditi iz vrece Skenirana je, prevedena i lekturirana, sad se ciste skenovi.)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.44 seconds. Snitz Forums 2000