forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 28/08/2015 : 19:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
MEni je najslabija priča Oteti sin/Imanje pod opsadom.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2015 : 19:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Vještica iz Sierre i Izgubljeni sin su odlične priče u usporedbi sa onim otpatkom Svratište obješenih, to je baš bilo loše i neozbiljno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/08/2015 : 19:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma kakvi
bolje je Svratište od Vještice i Imanja
Svratište je omaž Nolittinoj Kući užasa, to jesu tako malo razigrane epizodice. ne vrh, ali nisu ni tako loše. (ili trebam ponoviti?)
Go to Top of Page

Willer
stripovi.com suradnik

1300 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/08/2015 : 20:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma kakvi
bolje je Svratište od Vještice i Imanja
Svratište je omaž Nolittinoj Kući užasa, to jesu tako malo razigrane epizodice. ne vrh, ali nisu ni tako loše. (ili trebam ponoviti?)



Mene je "Svratište" oduševilo prvi put, ali to je bilo prije zilijun godina, tamo negdje kad je i izašlo kod nas u izdanju SD. Sjećam se da sam se smijao kao lud na Chicove i Diggingove provale, "al' to je od papira, moje nepce to ne dira", bilo mi je tada presmiješno. Idući put, puno kasnije, nije mi se svidjelo, i smatrao sam je nabrzinu sklepanom pričom, između Bosellijevih dragulja Sjevernoameričke odiseje. Otada je također prošlo prilično vremena, zbilja ne znam što bi donijelo treće čitanje.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/08/2015 : 21:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni Sin nije loš uopće.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/08/2015 : 00:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
prebačeno...
quote:
Originally posted by cronos six

@strip agent
ako je mogo a.ford u 4 reprinta u roku od nekoliko godina,pitanje je i velika zelja pa taman nikad nedoziveli kraj:
mogu li kao sc izdanje na kiosku iznova kako treba(ispraviti s.dalmaciju) od broja jedan.
1.zagor
2.d.dog
glasam ZA!


Edited by - solar on 29/08/2015 00:52:48
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 29/08/2015 : 01:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

prebačeno...
quote:
Originally posted by cronos six

@strip agent
ako je mogo a.ford u 4 reprinta u roku od nekoliko godina,pitanje je i velika zelja pa taman nikad nedoziveli kraj:
mogu li kao sc izdanje na kiosku iznova kako treba(ispraviti s.dalmaciju) od broja jedan.
1.zagor
2.d.dog
glasam ZA!





Znam da ovo nema veze sa Zagorom, ali da odgovorim na ovo cronos sixovo pitanje...

DD nema sanse da se pravilno izda u sc pojedinacnim sveskama, jer pet epizoda ne smiju da se objave kako treba (13, 27, 30, 39, 48), tako da bi u tom slucaju izdavac morao da uradi isto sto je i Ludens: uvalit nam neke druge epizode u te rupe koje nemaju veze s originalnom numeracijom, tako da taj potez ne bi imao nikakvog smisla.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7889 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 29/08/2015 : 09:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by solar

prebačeno...
quote:
Originally posted by cronos six

@strip agent
ako je mogo a.ford u 4 reprinta u roku od nekoliko godina,pitanje je i velika zelja pa taman nikad nedoziveli kraj:
mogu li kao sc izdanje na kiosku iznova kako treba(ispraviti s.dalmaciju) od broja jedan.
1.zagor
2.d.dog
glasam ZA!





Znam da ovo nema veze sa Zagorom, ali da odgovorim na ovo cronos sixovo pitanje...

DD nema sanse da se pravilno izda u sc pojedinacnim sveskama, jer pet epizoda ne smiju da se objave kako treba (13, 27, 30, 39, 48), tako da bi u tom slucaju izdavac morao da uradi isto sto je i Ludens: uvalit nam neke druge epizode u te rupe koje nemaju veze s originalnom numeracijom, tako da taj potez ne bi imao nikakvog smisla.



mozda si u pravu acerstroke ali mislim da je to vazilo nekad.sad su dostupna prava i za te epizode...ako neko ima konacni podatak ne bi bilo lose da napise nesto o tome.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/08/2015 : 09:40:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Kako je onda mogao VC da ih objavi preko KI?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2015 : 09:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Lijepo pise u pojedinacnim sveskama
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 20:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Vještica iz Sierre i Izgubljeni sin su odlične priče u usporedbi sa onim otpatkom Svratište obješenih, to je baš bilo loše i neozbiljno.

Svratište je po meni nekakav "guilty pleasure". Dobra priča ako se mozak pusti na pašu

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 21:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Možda je problem u tome što je prekratka, teško je u jednom redovnom broju napraviti ozbiljniju razradu priče.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2015 : 22:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Jel to vrijedi i za Dylana, Nathana, Lazarusa...?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/08/2015 : 23:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam samo Dylana i tu mi takve epizode idealno odgovaraju. Tamo radnja brže teče i nemam dojam da nešto fali, naravno, pod uvjetom da scenarij nije nekakva bezvezarija. Bilo mi je malo čudno čitati onaj gigant Krugovi u žitu gdje je jedna priča zauzela svih 240 stranica, imao sam osjećaj da je sve prerazvučeno što kod Zagora nije slučaj, kao ni sa Texom i Mister Noom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 29/08/2015 : 23:08:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Mislim da smo kod Zagora naviknuti na različiti broj priča pa se i scenaristi ne trude u samo jedan strip pisati priču.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 31/08/2015 : 01:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Da, kod kratkih Zagorovih priča (sveska, sveska i po) kao da nešto fali...Čini mi se da kod Zagorovih kraćih priča prednjači Toninelli.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2015 : 10:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ima puno kratkih i u razdoblju prije Zagor priča ali tada su bila druga vremena i način pripovijedanja se razlikovao. Nije slučajnost da su najbolje Nolittine priče bile preko 250 a često i preko 300 stranica gdje su njegove kvalitete dolazile do punog izražaja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/08/2015 : 17:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Tema tjedna


Kako sutra službeno ulazimo u rujan vrijeme je da se vratimo malo temama tjedna.
Pitanje će ovaj puta biti vrlo jednostvno i bez previše filozofiranja.
Kojem negativcu iz Zagorova serijala biste htjeli biti pomagač?

Da se razumijemo u igru ulaze samo čisti negativci. N. Murdo i slični likovi ne ulaze u igru.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/08/2015 : 17:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ako se neko pita koliko se likova u svetu zove ili preziva Zagor, a da nije Aleksandar Saša Ždrale, evo...

http://www.namespedia.com/details/Zagor

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/08/2015 : 17:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Izvini, bjeli...prevideh tvoj post

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/08/2015 : 17:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Izvini, bjeli...prevideh tvoj post

Za kaznu imaš odgovarati prvi

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/08/2015 : 17:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ako se neko pita koliko se likova u svetu zove ili preziva Zagor, a da nije Aleksandar Saša Ždrale, evo...

http://www.namespedia.com/details/Zagor


Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/08/2015 : 17:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Izvini, bjeli...prevideh tvoj post

Za kaznu imaš odgovarati prvi


Ide odmah
Defintivno totalno apsolutno, brojao pri gatanju do 2 ili 1000
biram Blondie, iz najmanje 69 ili 3- razloga
Laurentijevu Blondie ako smem biti bahat pri biranju

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 31/08/2015 : 17:50:46  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Tema tjedna


Kako sutra službeno ulazimo u rujan vrijeme je da se vratimo malo temama tjedna.
Pitanje će ovaj puta biti vrlo jednostvno i bez previše filozofiranja.
Kojem negativcu iz Zagorova serijala biste htjeli biti pomagač?



Bas onom negativcu kojem sam i bio pomagac u zadnjem kolorcu.
Ispao sam vec faca od njega samog. Upucao sam hladnokrvno zenu, nisam brljavio monolozima vec presao na djela. Pa cak i pored strasnog zlocina koji sam pocinio (jedan od najgorih u serijalu), Zagor me nije priveo pravdi na kraju. To nikad nije ni Hellingenu poslo za rukom.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 31/08/2015 : 19:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ja bih osobno radio za baruna Rakosija. Frajer je plemić, a istovremeno besmrtan i gotovo neuništiv. Imao bih super radno vrijeme. Od zore do sumraka slobodan, a ponoći on ionako sve sam može obaviti.

Groficu ipak ne bih odabra zato jer pošto ne nalikujem na njezinog pokojnog dragog neću moći omastiti brk

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.75 seconds. Snitz Forums 2000