forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1206

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/11/2016 : 22:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Della Monica je trenutno najbolji Zagorov crtač! Volio bih vidjeti njegovog Hellingena.



Uz Torricellija definitivno,ali onog Torricellija iz prvog giganta a ne ovo sad novo sto sam vidio,ove table koje Solar postavlja,to mi izgleda dosta lose,mozda se i on malo opustio,dođe to sa blagim šefom.

Sto se tiče Hellngena meni onaj Verni-Sedioli izgleda odlično,bolji od Ferrijevog(Donatelijevog da i ne spominjem).

Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 06/11/2016 : 22:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Nego,Anderucci je prešao u Texov staff,dali je i Rubini?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9265 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/11/2016 : 11:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Dnevnik čitanja:

[center]ZG 615 "Zenit 666"

Ideja 10 -fantastično
Priča 6 –ideja je diže za ocenu.
Crtež 5 – realno.
Kolor 2 Drečavo. Kolorista je trebao da baci pogled na Avanturu u Darkwoodu za primer kako se određene scene trebaju bojiti
Naslovnica 9 – ima par momenata za popravku

ukupna ocena: 6,4




U dobroj mjeri se slažem s ovim ocjenama. Svaka čast Mignaccu na ideji ali već definitivno fali stranica da toliko toga poveže kako treba.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4550 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/11/2016 : 17:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Zasjeda u zoru

Radnja se vrti oko oca i četvorice sinova,šumskih ljudi,koji najednom počinju umirati ko muhe,a tu je i njihov rođak iz grada,tek pristigao da se nadiše svježeg šumskog zraka,zaželio se odjednom čovjek divljine i slobodna šumska života.
Zanimljiva kratka pričica pogotovo kad saznamo da prva smrt jednog od braće i nije bio splet nes(p)retnih okolnosti.Radnja se brzo odvija pa jako brzosaznajemo i ubojicu i motiv.Pokušao je Toninelli malom diverzijom skrenuti pozornost sa pravog ubojice ali nije mu pošlo za rukom,pa i nije teško bilo pretpostaviti ko je glavni krivac ali je motiv za počinjene zločine ostao nejasan sve do samog kraja.
Jedina mana ako ćemo tako nazvati je nepokazivanje osjećaja za poginulom braćom,ali takav je valjda život na tvrdoj i okrutnoj granici bio.Više bi se dečki isplakali da su podigli kredit u švicarcima.
Ništa posebno,čitljivo štivo ,kratko,pomalo zanimljivo,bez nekih velikih,iznenadnih preokreta koji bi čitatelja iznenadili i šokirali.Tonineli bez prevelikih ambicija u scenariju,pružio nam je lagodno štivo za ubiti vrijeme.Donatelli standardan u ono vrijeme,sa jako dobrim crtežom.

Smrt u zraku

Još jedna kratka sa brzim zapletom i razvojem događaja,naravno uz nezaobilazan Čikov humor i gurmanski ukus.Nema notu atmosferičnosti ili tajanstvenosti,sve se odmah zna.
U igri je prof.Adolf Verybad i njegov najnoviji izum,smrtonosni bojni otrov.Vražji Adolf se plinom poigrao.Koji naravno pada u krive ruke,ruke kriminalaca koji su donedavno bili vojnici a skužili su kako sa ovim najnovijim izumom ludog profesora mogu postati bogataši.Ne prodajom formule,jer kako uvijek to biva sa Veribadovim izumima formule se uvijek nekako unište pa on jadan pod prisilom mora surađivati sa zločinma već iznenadnim,brzim,nemilosrdnim napadima na konvoje sa novcem.
Dodan je tu i dvoboj između dva kandidata za poglavicu uz nezaobilazno Zagorovo prisustvo,čisto da se podsjetimo jedne od njegovih osnovnih zadaća kao darkwoodskog gospodara,dati poneki mudri savjet i riječi podrške novopečenom poglavici.

Brod izgubljenih ljudi

Odlična epizoda,jedna od najdražih.Nema puno mudrovanja,malo odličnog humora na početku sa Čikom u glavnoj ulozi(a sa kim bi drugim)i ostatak akcija.I to odlična akcija.Zaplet radnje nije inovativan,grupa uniformiranih ljudi pod nazivom Riječna patrola teroriziraju svakog ko im ne plaća reket.
Ali ovaj put su se namjerili na tvrd orah i polomili zube.Uvedena je hrpa novih likova,dvojica starih Zagorovih znanaca,ali čitateljima do sada nepoznati.Greg,nekad traper,danas riječni prijevoznik jedini je koji se suprotstavio patroli i odbija plaćati reket.Tu je i tajanstveni indijanac Banack iz Zagorove prošlosti prije susreta sa Čikom i vjerna sjena naših riječnih kormilara.Ništa bitno o njemu nismo saznali osim da je vjeran frend Zagorov i fajter.
Šteta što se više nije pojavljivao u serijalu,nezasluženo zaboravljen od scenarista.Još nekoliko likova je zaokupilo našu pozornost,čak bih nadodao da se Toninelli ovdje poslužio starim dobrim klišeom toliko puta viđenim u filmovima pa dobrovoljce za opasnu plovidbu traži u zatvoru i svaki od njih posjeduje neku vještinu koja će pripomoći u sukobu sa prljavim ološem.vješt mađioničar Pronzini,voli zaviriti ne u čašicu već u flašu ali nekoliko puta izvlači naše junake iz nevolja što svojim džeparskim vještinama što odličnim baratanjem revolverom,divovski Owen koji puške lomi ko grančice a i poprilično je duhovit i zadnji,Kaplan,vješt sa bičem i puškom,hladan ko špricer.Karakterizacija negativaca je klasična,hrpa uniformiranih ljudi,bahatih i sigurnih u sebe dok ne pođe po zlu.A onda nastaje skvičanje i zapomaganje.Ništa posebno od njih čak im se i vođa uklopio u to sivilo,tako je i skončao.Epizoda je odlična,nema zapetljanih dijaloga,nema dubokoumnih monologa samo jednostavna čista akcija.


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/11/2016 : 18:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovdje je jedino Riječna patrola vrijedna spomena, dok su ostale dvije za brzi zaborav.
Primjerice, ovaj novi maxi sa Verybadom po svemu uvjerljivo tuče tu kratku Toninellijevu pričicu sa istim likom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/11/2016 : 20:22:43  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by King Warrior

Pogresno si shvatio. SBE celnici trenutno samo njemu dopustaju da crta vampire.
Po mom misljenju taj posao bi bolje obavili Barison ili Nuccio.



Slazem se sa Kingom u potpunosti.



Sačekajte da vidite poslednji Barisonov rad. Mislim da se mogu naći italijanski skenovi maksuz da pogledate table.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 08/11/2016 : 00:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Ukleta zemlja

Treće čitanje: prvi put - kada je izašla, drugi put - pre nekoliko godina....
Prvi put me oduševila, drugi put mi je bila dosta slabija - sada negde izmedju.
Ocena - 8,5
Tonineli je ovde napravio dinamičnu priču, nema mesta za odmor, dogadjaji se prilično brzo smenjuju.
Jedan od klasika njegovog perioda.
Ono što mi je uvek bilo zanimljivo u ovoj priči je - izbegavanje upotrebe nekih čudovišno velikih životinja.
Naprotiv - sve su relativno male, a opasnost je u njihovoj brojnosti, sve od ribozemaca do žaba.
Ipak ima i dosta nelogičnosti, a to je standardna boljka Toninelija - veličina prostora, pre svega.
Koliki je taj vulkan, kada danima putuju kroz njegov krater?
Otkud pustinja i to onolika, kada je već poznat po isparenjima?
itd, ali je najveća nelogičnost - upotreba ona dva zlikovca.
Od tolikih silnih kilometara oboda vulkana - oni baš nabasaju na osobu "X" na pravom mestu.
Poprilično neverovatno, pogotovo ako je šuma okolo (kao što je prikazano).
Ipak - sve to ne utiče mnogo na vrednost priče.

Sutra odradjujem nastavak i baš me interesuje - šta je Rauč uradio....
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 08/11/2016 : 00:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Demonski otok

Solidan Laurenti, solidna pričica i - ništa više od toga.
Da Mauro i danas crta ovako - bilo bi dobro.



Beli vrač

Verni na početku karijere...
Dosta lošiji nego danas, ali dosta bliži Maestrovom stilu nego danas.
Solidna priča.
Nešto bolja od prethodne.
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 08/11/2016 : 00:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Saboteri

Ništa naročito očekivao - ništa naročito ni dobio.
Kapone izgleda dosta varira(o) u svojim scenarijima.
Od ispod proseka - do odličnih.
Ovde je nešto ispod proseka.
Kasarovi standardni.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/11/2016 : 16:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Saboteri

Ništa naročito očekivao - ništa naročito ni dobio.
Kapone izgleda dosta varira(o) u svojim scenarijima.
Od ispod proseka - do odličnih.
Ovde je nešto ispod proseka.
Kasarovi standardni.



Sasvim solidan maxi,šokirali su me tako loši komentari na račun tog maxija,ima puno gorih,ovaj je čitljiv,čak i zanimljiv.
Cassarovi su također podcijenjeni,ne smatram ih nekim extra crtacima i mislim da bi ih trebalo maknuti sa Zagora ali da su tako loši kako ljudi ovdje tvrde,nisu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/11/2016 : 19:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Prvih 200 stranica Sabotera je dosada na kvadrat, sjećam se da sam to rastezao danima i pri tome zaspao nekoliko puta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/11/2016 : 21:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Nego,Anderucci je prešao u Texov staff,dali je i Rubini?



?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/11/2016 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Prvih 200 stranica Sabotera je dosada na kvadrat, sjećam se da sam to rastezao danima i pri tome zaspao nekoliko puta.



Ma meni je sasvim solidna epizoda,Cassarovi su previse podcjenjeni,nisu neki vrhunski crtaci ali brate mili ne zasluzuju tako negativne komentare,po meni jedini koji su bas bili dno dna na Zagoru su Gamba,Segna i Gramaccioni.

Cassarovi,Di Vitovi,Chiarolla,Sedioli su sasvim solidni crtaci,ne spadaju u sam vrh ali znaju crtat.

Al svejedno bi mi letili sa serijala.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7067 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/11/2016 : 21:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nego,Anderucci je prešao u Texov staff,dali je i Rubini?



?


Da, i Rubini je u Tex staffu.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/11/2016 : 21:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nego,Anderucci je prešao u Texov staff,dali je i Rubini?



?


Da, i Rubini je u Tex staffu.



Jebiga...
Nisam bio siguran a vidio sam da je crtao nesto za Texa,pa kud nam ga uzmu?

Dali to znaci da nece vise crtati nista za Zagora ili ce mozda uletavati tu i tamo,mozda i nema potrebe s obzirom da Zagor ima ogroman broj crtaca,steta jer mi je Rubini bas odlican crtac.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/11/2016 : 22:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prvih 200 stranica Sabotera je dosada na kvadrat, sjećam se da sam to rastezao danima i pri tome zaspao nekoliko puta.



Ma meni je sasvim solidna epizoda,Cassarovi su previse podcjenjeni,nisu neki vrhunski crtaci ali brate mili ne zasluzuju tako negativne komentare


Mangiantini je puno bolji crtač od njih pa svejedno ima dosta negativnih komentara ovdje po forumu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 08/11/2016 : 22:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prvih 200 stranica Sabotera je dosada na kvadrat, sjećam se da sam to rastezao danima i pri tome zaspao nekoliko puta.



Ma meni je sasvim solidna epizoda,Cassarovi su previse podcjenjeni,nisu neki vrhunski crtaci ali brate mili ne zasluzuju tako negativne komentare


Mangiantini je puno bolji crtač od njih pa svejedno ima dosta negativnih komentara ovdje po forumu.



Da,nazalost...
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 09/11/2016 : 00:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Spasilačka ekspedicija

Ocena - 8
Rauč je ponovo odradio dobar posao.
Sedioli je taj, zbog koga je osmica, mada ni on nije preterano loš, naprotiv.
Meni je donja granica Zagorovih crtača.
Ne volim ga previše u redovnoj seriji - ali je za Maksije sasvim solidan izbor, a čak mi se čini i da se više trudi u njima.
Vidim da su komentari drugih čitalaca uglavnom negativni, mada ne znam zbog čega?
Rauč je morao napraviti neki odmak od prethodne priče.
Ona je puko nabrajanje opasnosti na koje naši junaci nailaze, mada to uopšte nije kritika - naprotiv, Ferijev maestralni crtež i Toninelijev zaplet su napravili dobru "priču putovanja".
Sada je moralo biti nešto drugo.
Ili neko misli da je trebalo ponovo samo preći ZBP i nabrojati opasnosti na tom putu?
Voleo bih da čujem i neke ideje kao kontrargument, jer samo reći "jako loše", bez njih, nije mi ubedljivo.
Dobra priča, dobro rešenje za uklanjanje čitave ZBP sa mape sveta (mada se mora priznati - Tonineli je već postavio osnovu za to u prvoj priči).
I dobar kraj:
Mejer i Kruger, koji obećavaju da nikad više neće kročiti nogom u Darkvud i Zagor i Čiko, koji izražavaju osnovanu sumnju da će tako zaista i biti.
Dakle....
"do nekog novog, slatkog čudovišta, što u mraku čeka na svojih 5 minuta pod reflektorima".
Nadam se - u ne tako dalekoj budućnosti.
(i u izvodjenju Rubinija, recimo).
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6717 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/11/2016 : 00:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-mx-22-spasilacka-ekspedicija/1933/#karlitos

Kontrast 2, valjalo bi da sve preneseš tamo gdje je najbitnije - u komentare recenzija. To je link za zadnju. Da bi mogao komentirat moraš se prijaviti i na ovom dijelu sajta. U lijevom gornjem kutu vidiš polja koja treba popuniti. Tako će bit vjerodostojnije ocjene pojedinih epizoda. Nadam se da nećeš imati problema





loading...
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/11/2016 : 01:00:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice te epizode "Spasilacka ekspedicija" sjecam se da kad sam je prvi put citao,znaci negdje proslo ljeto osmi mjesec,otprilike kad je i izasao strip,bila mi je relativno zanimljiva,nista pretjerano dobro ali nista ni tako jako lose,opet sam je citao prije mjesec dana i jedva sam uspio procitat,jednostavno to nije strip za citat vise puta nego samo jednom i nikad vise.
Sto se Sediolija tice otprilike jedna nategnuta sedimca,bio mi je drag nakon maxija "Tajni agenti" mozda zato jer mi je to bio do tada najbolji maxi al ipak...
On je po meni jedan od glavnih kandidata za letit sa serijala,osim ako ce radit u paru sa Vernijem,sto se na zadnjem Hellingenu pokazalo kao pun pogodak.

Ferri je solidno nacrtao naslovnicu,ipak za mene je ne mastovita i zato ide sestica.

Bilo je i gorih,puno gorih maxija,medutim isto tako bilo je i maxija koji su odlicni i meni spadaju u jedne od najdrazih epizoda Zagora(Tajni agenti,Marinci,Ratnici,U zemlji dakota).
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2284 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 09/11/2016 : 01:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
Imam jedan problem sa recenzijama - a to je način davanja ocena.
Ja dajem neku opštu ocenu priči, dok kod recenzija treba dati nekoliko pojedinačnih ocena, kojima je ponekad teško dobiti tu prosečnu.
Recimo:
Demon ludila je od mene dobio ocenu 9
A kad bih davao ocene po recenzijama...
Ideja 1 (ubijanje glavnog junaka zahvaljujući paralelnim dimenzijama, ubijanje Helingena,....- za mene katastrofalno loše)
Scenario 8
crtež 10
neslovne 10
Prosek - 7,25
prilično lošije od neobaveznog ukupnog utiska.
To važi za dosta priča.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/11/2016 : 01:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Rauch je po meni dobar autor i veselim se njegovim novim radovima na Zagoru koji su uglavnom dobri ili solidni ali na redovnoj seriji,u maxijima i specijalima za sada nije briljirao.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 09/11/2016 : 01:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Imam jedan problem sa recenzijama - a to je način davanja ocena.
Ja dajem neku opštu ocenu priči, dok kod recenzija treba dati nekoliko pojedinačnih ocena, kojima je ponekad teško dobiti tu prosečnu.
Recimo:
Demon ludila je od mene dobio ocenu 9
A kad bih davao ocene po recenzijama...
Ideja 1 (ubijanje glavnog junaka zahvaljujući paralelnim dimenzijama, ubijanje Helingena,....- za mene katastrofalno loše)
Scenario 8
crtež 10
neslovne 10
Prosek - 7,25
prilično lošije od neobaveznog ukupnog utiska.
To važi za dosta priča.



Zasto ideja 1?
Po meni ta ideja zasluzuje cistu desetku.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/11/2016 : 13:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

Sto se tice te epizode "Spasilacka ekspedicija" sjecam se da kad sam je prvi put citao,znaci negdje proslo ljeto osmi mjesec,otprilike kad je i izasao strip,bila mi je relativno zanimljiva,nista pretjerano dobro ali nista ni tako jako lose,opet sam je citao prije mjesec dana i jedva sam uspio procitat,jednostavno to nije strip za citat vise puta nego samo jednom i nikad vise.


Previše je čitati istu priču 2 puta u nekoliko mjeseci, mnogih stvari se jako dobro sjećaš, nema napetosti i samim time ti ostavlja slabiji dojam.
Nemoj prodavati taj maxi nego ga spremi i ponovo uzmi na čitanje za nekih 5-6 godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6717 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/11/2016 : 13:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Imam jedan problem sa recenzijama - a to je način davanja ocena.
Ja dajem neku opštu ocenu priči, dok kod recenzija treba dati nekoliko pojedinačnih ocena, kojima je ponekad teško dobiti tu prosečnu.
Recimo:
Demon ludila je od mene dobio ocenu 9
A kad bih davao ocene po recenzijama...
Ideja 1 (ubijanje glavnog junaka zahvaljujući paralelnim dimenzijama, ubijanje Helingena,....- za mene katastrofalno loše)
Scenario 8
crtež 10
neslovne 10
Prosek - 7,25
prilično lošije od neobaveznog ukupnog utiska.
To važi za dosta priča.



Eh, da, ja sam isto u svom ocjenjivanju dobio nekoliko stanja daleko od zbilje. Stripovi koje bi radije opet čitao i kojih se bolje sjećam slabije su prošli u ocjenjivanju od onih koji su me izmučili ali tako je to. Zato sam nedavno govorio da sam za smanjenje udjela crteža pri ocjeni (primjerice, Chiarolla ili Laurenti smanje krajnji rezultat boljim pričama).
Dakle, ja sam prelazio preko toga i ipak davao ocjene kako mislim. Sad ti, da bi došao do svoje 8-ice ili 80% onda stisni zube i digni ocjenu ideji ili upiši ocjene kako jest ali u komentaru navedi da je ocjena ipak ispod prave slike stvari jer misliš da je to jedan od ključnih stripova i koje treba više puta čitati.
To su ti neki moji savjeti pošto znam na što misliš. Evo u mene prve priče dobiju iste ocjene za priču i scenarij kao neke poslije ali jasno da bih prije opet pročitao "Ćovjek koji je pobijedio smrt" nego prvi broj.

EDIT: Inače, za te tvoje ocjene prosjek bi bio još manji jer je naslovnica mnogo manje vrednovana od ostala tri segmenta. A možda pretjeruješ, i ta ti priča ipak nije toliko draga?

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 09/11/2016 13:34:22
Go to Top of Page
Page: of 1206 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.62 seconds. Snitz Forums 2000