forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 DC
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 36

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/10/2012 : 13:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da si citao Kingdom come, tu autori isto zalaze sa distancom u ljubavnu pricu izmedju njih dvoje.
KC je inace perfektan strip u svakom pogledu.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/10/2012 : 13:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da si citao Kingdom come, tu autori isto zalaze sa distancom u ljubavnu pricu izmedju njih dvoje.
KC je inace perfektan strip u svakom pogledu.



da jesam..imas ga na slici moje kolekcije..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 01/10/2012 : 15:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Ja osobno nevolim Supes i WW sparivanja, nikako mi ne pašu zajedno i forsiranje najačeg muškog bića s najjačim ženskim bićem u dc univerzumu mi je to much bullshitanja od strane editora. U detalje cu nesto kasnije zasto ta veza nebi ufnkcionirala
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/10/2012 : 19:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da si citao Kingdom come, tu autori isto zalaze sa distancom u ljubavnu pricu izmedju njih dvoje.
KC je inace perfektan strip u svakom pogledu.



Meni ni blizu. Preslaba iskorištenost dobrog dijela likova...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/10/2012 : 00:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da si citao Kingdom come, tu autori isto zalaze sa distancom u ljubavnu pricu izmedju njih dvoje.
KC je inace perfektan strip u svakom pogledu.



Meni ni blizu. Preslaba iskorištenost dobrog dijela likova...


Nije bilo mjesta za sve, ipak je to prica o glavnim likovima DC univerzuma - Superman, WW i Batman. Ostali su kaskaderi. Da su posvetili vise paznje drugim likovima, sve bi ispalo previse natrpano.
Ipak shvatam tvoje razocarenje jer ti si, koliko znam, Aquaman fan.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 02/10/2012 : 08:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by King Warrior

Nadam se da si citao Kingdom come, tu autori isto zalaze sa distancom u ljubavnu pricu izmedju njih dvoje.
KC je inace perfektan strip u svakom pogledu.



Meni ni blizu. Preslaba iskorištenost dobrog dijela likova...


Oovo mozete ovako citat: Preslaba iskoristenost Aquamana..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 02/10/2012 : 12:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma nisam mislija na Aquamana jeben vam Nego sam npr nakon one uvodne scene kad prikazuju Green Lanternov dvorac u svemiru mislija da će bit nešto od njega s obzirom da je ta stranica izgledala skroz moćno, kad na kraju ništa. Ne znan jel u cilome stripu kaže i jednu jedinu rečenicu. I tako za još par likova... Malo me to zasmetalo, al priča je idalje odlična, naravno.

Jeste možda čitali Mooreov scenarij za Twilight of the Gods? E da je to zaživilo, to bi bija pregenijalan strip. Ja dok sam čita sami scenarij totalno sam se uživio i jedino mogu reć da mi je strašno ža šta to nije zaživilo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/10/2012 : 14:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pročitah maloprije Action Comics 13 i mogu reć da mi se baš svidija. Travel Foreman se odlično uklopija u ovu priču, Morrisonov scenarij je intersantan, a ona bonus priča je jednostavno prelipa Jedan od boljih brojeva.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 06/10/2012 : 20:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Ja krenuo novog Batmana ispočetka (čekao sam da Court of Owls storyline završi da mogu u šutu pročitati). Što je ovo dobro... Na svim New 52 Batman naslovima Capullo mi je najbolji crtač. A o Snyderovu scenariju samo riječi pohvale mogu dati.

Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 06/10/2012 : 21:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Da, obojica su rasturili na Court of Owls
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 06/10/2012 : 21:17:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, meni se crtački new 52 Batman ne sviđa, previše cartooniš mi je neznam zkj imam feeling k oda gledam Batman TAS kada bila 4 sezona i kada su u toj isto napravil iradikalni crtački zaokret u stilu više kid friendly, nije mi dovoljno mračan new52 batman i imam feeling da gledam crtić

Recimo dns pročito Green Lantern 13 i svida mi s enovi lantenrt Baz i uzasno me zanima kojim putem ce krenuti s time
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 06/10/2012 : 21:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SonicHR

Da, obojica su rasturili na Court of Owls



Je, definitivno bi trebali što češće raditi zajedno.

Inače, sad kad je godinu dana prošlo, na što bi još od New 52 valjalo baciti oko?

I vi koji redovito pratite, kakva su vam mišljenja o čitavom rebootu, promjenama, smjeru u kojem se serijali kreću?
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 06/10/2012 : 22:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Ah što se tiče crteža to je čisto subjektivno ali Greg Capullo mi je najdraži artist uz Reisa,jer iako je malo cartoony ima svoj stil i oko za detalje, te nešto posebno u svojem crtežu, na svakoj stranici se zadržim minutu.

Evo kako je Sinestra nacrto


Što se tiče new 52, nisam baš sretan jer nevolim kad se prekida "continuity" jer se gubi neka čar stripa,ali ipak taj potez je privuke mnoge i mene da čitam stripove. Trenutno su mi najdraži Batman, Batman i Robin,Green Lantern i Aquaman... ima tu dosta dobrog kao Swamp Thing, Wonder Woman, Green Lantrn Corps i New Guardians, sve ovisi koji su ti favoriti,uzmeš prvih par brojeva pa vidiš.. Ja sam osobno Green Lantern/Batman fan...
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 06/10/2012 : 22:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Ma, čitao sam prošle godine sve prve brojeve...pa stao...pa pročitao prvih četiri, pet kad su se nakupili...pa me opet nije ništa povuklo; Court of Owls mi se činio dobrim ali rekoh pričekat ću da završi, ostali Batman naslovi mi nisu nimalo pažnju držali više od dva-tri broja...a Green Lantern mi je bio uz Batmana omiljeni serijal prije New 52 a sad, ne znam, Johns više ni sam ne zna što bi s njim, čini mi se.
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 06/10/2012 : 22:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Ma ja sam veliki Green Lantern fan,pojeo bi govno da ima Green Lantern logo :p Priznam da GL nije ko prije, new 52 je počeo malo sporije ali u zadnje vrijeme mi je super... Drugi najdraži u new 52 mi je Batman i Robin, nisam ga uopće primjećivo dok nisam vidio review za hardcover, onda sam ga kupio i kad sam završio...woow favorite.

Planiram kasnije počet i Earth 2 i uzet si Nightwing trejd...
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 07/10/2012 : 02:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Ja pratim superman, action comics, batman, dark knight, detective comcis, green lantern, teen titans, superboy, demon knights, earth 2 i worlds finest

Od tih mi je najbolji demon knights, def zanemaren a odličan new 52 naslov, nakon toga smatram da batman po priči je iza toga, preporučam green lanterna ali jedino ako si fan prijašnji od Gl-a , earth 2 likeam i sviđa mi se užasno, u rangu meni s demon knightsa po kvlaiteti i spinu na likove, paralelu s tim pratim worlds finest di su avanture power girl/huntress i teen titanse/superboy imali su odličan storyline s the harvestom sad i svida mi se smjer teen titansa, oni po meni su trebali reboot najvise
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/10/2012 : 22:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Greenlanternaši, eto čisto da se i tu javim, uskoro na sajtu nova recenzija, ovaj put je Green Lantern u pitanju.
Mislim da bi se mogli (nadam se ugodno) iznenaditi

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 14/10/2012 : 23:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva vijest! Očekujem...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 17:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Ono sta mi je u planu u 2013:

JANUARY 2013

Batman Incorporated TP
Writer: Grant Morrison
Artists: Yanick Paquette, Chris Burnham, Cameron Stewart, Michel Lacombe, Scott Clark and Dave Beaty
Collects: BATMAN INCORPORATED #1-8 and BATMAN INCORPORATED: LEVIATHAN STRIKES #1
$19.99 US, 284 pg

Green Lantern Vol. 1: Sinestro TP
Writer: Geoff Johns
Artists: Doug Mahnke, Christian Alamy and Michael Choi
Collects: GREEN LANTERN #1-6
$14.99 US, 160 pg

JLA Vol. 3 TP
Writer: Grant Morrison
Artists: Howard Porter, John Dell, Mark Pajarillo and Walden Wong
Collects: JLA #18-31
$24.99 US, 344 pg

FEBRUARY 2013

Superman: For Tomorrow TP
Writer: Brian Azzarello
Artists: Jim Lee, Scott Williams, Richard Friend, Sandra Hope and others
Collects: SUPERMAN #204-215 and the JUSTICE LEAGUE OF AMERICA SPECIAL #1
$19.99 US, 320 pg

MARCH 2013

Day of Judgment TP
Writer: Geoff Johns
Artists: Matt Smith, Steve Mitchell, Chris Jones, John McCrea and others
Collects: DAY OF JUDGMENT #1-5 and a story from DAY OF JUDGMENT SECRET FILES #1
$14.99 US, 160 pg

MAY 2013

SUPERMAN — ACTION COMICS VOL. 2: BULLETPROOF HC
Writers: Grant Morrison, Sholly Fisch and Max Landis
Artists: Gene Ha, Cully Hamner, Ryan Sook, Rags Morales, Rick Bryant, CAFU, Ben Oliver and others
Collects: ACTION COMICS #0 and 9-12, and ACTION COMICS ANNUAL #1
$24.99 US, 224 pg

JUNE 2013

BATGIRL/ROBIN YEAR ONE TP
Writers: Chuck Dixon and Scott Beatty
Artists: Marcos Martin, Alvaro Lopez, Javier Pulido and Robert Campanella
Collects: BATGIRL YEAR ONE #1-9 and ROBIN YEAR ONE #1-4
$24.99 US, 424 pg

BATMAN NOIR: EDUARDO RISSO DELUXE EDITION HC
Writer: Brian Azzarello
Artist: Eduardo Risso
Collects: BATMAN #620-625, FLASHPOINT: BATMAN — KNIGHT OF VENGEANCE #1-3, the Batman stories from WEDNESDAY COMICS #1-12 and a story from BATMAN: GOTHAM KNIGHTS #8
$24.99 US, 224 pg

AUGUST 2013


ABSOLUTE SUPERMAN/BATMAN VOL. 1 HC
Writer: Jeph Loeb
Artists: Ed McGuinness, Dexter Vines, Pat Lee and Michael Turner
Collects: SUPERMAN/BATMAN #1-13
$99.99 US, 336 pg

GREEN LANTERN: SECTOR 2814 VOL. 2 TP
Writers: Len Wein, Steve Englehart and Paul Kupperberg
Artists: Dave Gibbons, Mark Farmer, Joe Staton, Mike DeCarlo, Bill Willingham, Rich Rankin and Bruce Patterson
Collects: GREEN LANTERN #182-183 and 185-189
$16.99 US, 232 pg

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/12/2012 : 18:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
Dobar popis
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 18:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SonicHR

Dobar popis



Ma bizi..najace mi je kad napravim nekakav popis i plan..i onda kupim 60% vise od onog sta sam si zacrta..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

SonicHR
New Member



Croatia
110 Posts

Member since 19/09/2012

Posted - 20/12/2012 : 18:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send SonicHR a Private Message  Reply with Quote
A ja odem u totalno drugom smijeru...
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 20/12/2012 : 20:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Ja ne kupim ni 6%. :/

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Krscho
Junior Member



Croatia
377 Posts

Member since 19/06/2011

Posted - 27/12/2012 : 21:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Krscho a Private Message  Reply with Quote
Throne of atlantis storyline je poceo ovaj mjesec u justice legue 15 i aqouman 15 broju, procito oba djela sad i imam feeling da ce ovo odlicno biti
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 27/12/2012 : 21:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Aquaman, ne Aqouman
Je, baš sam pročita danas oba dijela i ne čini se loše... Ali danas sam pročita i Wonder Woman brojeve 13, 14 i 15 i jebenti život kako je to dobro! Stvarno jedan od najboljih New52 stripova. Nadam se da će Azzarello dugo ostat na naslovu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 27/12/2012 21:56:31
Go to Top of Page
Page: of 36  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000