forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 18:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


da nije bilo Mletačke republike ovde bi danas bili minareti.
znači stanje bi bilo ka iraku ili u boljem slučaju turskoj.



Ali mi ne bi nimalo smetali jer bi mi bili ti čiji su minareti.
Pa mi bi bili Turci pa nam nebi smetalo stanje u Turskoj tj. našoj domovini

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 18:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85
Sve te države osim fašističke Italije, ustaške NDH i nacističke Njemačke donile nešto dobro. Ove tri su donile samo teror.



Ali te tri nisu ni imale vrimena koliko ove ostale pa da nešto dobro donesu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2015 : 19:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 19:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Sramotno je, moj krugeru, što smo ustaški pozdrav uzeli kao "nacionalno blago"... Ili ti stvarno ne znaš činjenice, misliš su te spodobe stvarno bili pravi domoljubi?


Normalno je da nisu.Pa opće je poznato da su svih petnaestak tisuća vojnika ustaške vojnice od rođenja zločinci čiji je cilj bio klanje i mučenje srpske nejači i ostalih narodnosti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8198 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/04/2015 : 19:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.



Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.


DobarAli nije ni juga ostavila dobar dojam u početku Tj.dobrih dva desetlječa a ono što se danas nostalgičari prisjećaju kao "zlatnog doba" nije trajalo više od decenije ipo.Memorija,nostalgija i navijanje po sistemu-meni je bilo dobro pa je tako bilo i svima je zajebana stvar.
Prvi put u povijesti imamo koliko toliko demokratsku državu i sad zazivati neke druge nedemokratske tvorevine iz povijesti je suludo.
Umjesto kuknjave treba raditi na poboljšanju ove države.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:22:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by velka031

Sramotno je, moj krugeru, što smo ustaški pozdrav uzeli kao "nacionalno blago"... Ili ti stvarno ne znaš činjenice, misliš su te spodobe stvarno bili pravi domoljubi?


Normalno je da nisu.Pa opće je poznato da su svih petnaestak tisuća vojnika ustaške vojnice od rođenja zločinci čiji je cilj bio klanje i mučenje srpske nejači i ostalih narodnosti.


ajoj:( kakvo brkanje stvari i prebacivanja teza:( a ostali su rodjeni takvima? pa ovo su teze dostojne ...

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/04/2015 : 20:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by lwood


da nije bilo Mletačke republike ovde bi danas bili minareti.
znači stanje bi bilo ka iraku ili u boljem slučaju turskoj.



Ali mi ne bi nimalo smetali jer bi mi bili ti čiji su minareti.
Pa mi bi bili Turci pa nam nebi smetalo stanje u Turskoj tj. našoj domovini



neka ne triba,fala lipa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tinton

Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.


DobarAli nije ni juga ostavila dobar dojam u početku Tj.dobrih dva desetlječa a ono što se danas nostalgičari prisjećaju kao "zlatnog doba" nije trajalo više od decenije ipo.Memorija,nostalgija i navijanje po sistemu-meni je bilo dobro pa je tako bilo i svima je zajebana stvar.
Prvi put u povijesti imamo koliko toliko demokratsku državu i sad zazivati neke druge nedemokratske tvorevine iz povijesti je suludo.
Umjesto kuknjave treba raditi na poboljšanju ove države.


imamo koliko toliko demokratsku drzavu? jbt jaki pa sta tebi znaci demokracija? izlazenje na izbore svake cetiri godine i u realnosti nikakav utjecaj na mogucnost ikakvog utjecaja na ikakva dogadjanja i relevantan utjecaj na ista. sta ti stvarno mislis da je demokracija glasanja svake cetiri godine za politicare? daleko mi bila demokracija ako je ona da svake cetiri glasam za politicare i nicim realno ne mogu utjecati na nista.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nikad necete zabranit Hrvatskim navijacima da skandiraju ZDS,25 tisuca ljudi nece sada sutjet zbog kompleksa par budala!!



Serbus.



Kaže se servus, a to što ti provociraš je druga stvar.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Inače, ne ide da vas ja sad sve izbacujem, a dosta vas je zaslužilo i više od toga.
Neka se tovar i purger dogovore, a ako do toga ne dođe, tu sam ja. Ionako dolazim iz neutralne države. :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2015 : 20:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tinton

Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.


DobarAli nije ni juga ostavila dobar dojam u početku Tj.dobrih dva desetlječa a ono što se danas nostalgičari prisjećaju kao "zlatnog doba" nije trajalo više od decenije ipo.Memorija,nostalgija i navijanje po sistemu-meni je bilo dobro pa je tako bilo i svima je zajebana stvar.
Prvi put u povijesti imamo koliko toliko demokratsku državu i sad zazivati neke druge nedemokratske tvorevine iz povijesti je suludo.
Umjesto kuknjave treba raditi na poboljšanju ove države.


Ok. Slažem se u dosta toga.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/04/2015 : 20:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by tinton

Ja isto žalim što im nismo dali više vremena.


DobarAli nije ni juga ostavila dobar dojam u početku Tj.dobrih dva desetlječa a ono što se danas nostalgičari prisjećaju kao "zlatnog doba" nije trajalo više od decenije ipo.Memorija,nostalgija i navijanje po sistemu-meni je bilo dobro pa je tako bilo i svima je zajebana stvar.
Prvi put u povijesti imamo koliko toliko demokratsku državu i sad zazivati neke druge nedemokratske tvorevine iz povijesti je suludo.
Umjesto kuknjave treba raditi na poboljšanju ove države.


imamo koliko toliko demokratsku drzavu? jbt jaki pa sta tebi znaci demokracija? izlazenje na izbore svake cetiri godine i u realnosti nikakav utjecaj na mogucnost ikakvog utjecaja na ikakva dogadjanja i relevantan utjecaj na ista. sta ti stvarno mislis da je demokracija glasanja svake cetiri godine za politicare? daleko mi bila demokracija ako je ona da svake cetiri glasam za politicare i nicim realno ne mogu utjecati na nista.


Pogledaj kakav je red uveden u Omiš, Metković, Primošten itd.
Potrebno je samo da ljudi skupe hrabrost i da prepoznaju prave ljude.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/04/2015 : 20:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Čuj, "demokratsku državu". Ako je višestranačje = demokracija, onda dobro. Prava je istina da demokracije zapravo nema, ona je posve iščezla u sferi radnih i socijalnih odnosa, gdje su poslodavci postali svemoćni gospodari ljudskih života. Radnici su postali robovi, za koje će dežurni liberali reći da su si sami krivi jer nisu sposobni.

Usput, čudi me, Jaki, da relativiziraš ustaški pozdrav. Nema on nikakve veze sa Zajčevom operom, kako to neuko primjećuje priprosti Kruger, koji možda u to zaista vjeruje. A to što svi koji su se zatekli u vojsci ustaškog pokreta eventualno nisu bili "rođeni zločinici" po Cesareu Lombrosou, to nema nikakve veze s tim da ustaštvo i njegove insignije, pozdrave i tradiciju treba s gađenjem i prijezirom tretirati. Točka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 20:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Usput, čudi me, Jaki, da relativiziraš ustaški pozdrav. Nema on nikakve veze sa Zajčevom operom, kako to neuko primjećuje priprosti Kruger, koji možda u to zaista vjeruje. A to što svi koji su se zatekli u vojsci ustaškog pokreta eventualno nisu bili "rođeni zločinici" po Cesareu Lombrosou, to nema nikakve veze s tim da ustaštvo i njegove insignije, pozdrave i tradiciju treba s gađenjem i prijezirom tretirati. Točka.


na pozdrav se nisam ni osvrnuo već na tezu svi su zločinci.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/04/2015 : 21:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

imamo koliko toliko demokratsku drzavu? jbt jaki pa sta tebi znaci demokracija? izlazenje na izbore svake cetiri godine i u realnosti nikakav utjecaj na mogucnost ikakvog utjecaja na ikakva dogadjanja i relevantan utjecaj na ista. sta ti stvarno mislis da je demokracija glasanja svake cetiri godine za politicare? daleko mi bila demokracija ako je ona da svake cetiri glasam za politicare i nicim realno ne mogu utjecati na nista.


Naš ta mislim?
Mislim na to da se svatko slobodno može izraziti po bilo kakvoj temi a da ne završi na robiji ili u jami.A ova početna divlja demokracija ili divlji kapitalizam?na nama je da ga dovedemo u red.Ne treba rušiti već graditi.Rušimo od stoljeća sdedmog.Dosta je bilo.
NAŠ HAJDUK!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2015 : 21:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nikad necete zabranit Hrvatskim navijacima da skandiraju ZDS,25 tisuca ljudi nece sada sutjet zbog kompleksa par budala!!



Serbus.



Kaže se servus, a to što ti provociraš je druga stvar.



kakve dezinformacije i to od kolege

ONTOPIC:I sad bi vas trebalo jedno deset udaljiti sa foruma jer ste se baš onak fino oglušili o upozorenje ali ajde svi ste fini momci pa zato - posljednje upozorenje - držite se teme i dosta o politici.
I ne prihvaćam isprike tipa "nisam vidio", "ok, ali samo da mu odgovorim" isl.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 10/04/2015 : 21:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Rekao si ranije da "to" eventualno ima veze sa nacionalizmom, nipošto rasizmom. A ideologija tog pokreta se dobrim dijelom bazira upravo na rasnoj teoriji, na ideji o "arijevskoj čistoći hrvatskog naroda". Ako je pokret zločinački u ideji i u praksi, posve je irelevantno koliko je tu nevinašaca zalutalo. A kako su se nevinašca u takvom okruženju pretvarala u čudovišta, najbolje je prikazano u Tezukinom stripu 'Adolf'...

Edited by - VALTER on 10/04/2015 21:08:28
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11662 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 10/04/2015 : 21:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Hm, ne vole Hrvatsku a kukaju kako rijetko igra u Splitu.
Žale za Italijom, Austrijom, Jugoslavijom, Turskom, Mletačkom republikom...

Have mercy
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/04/2015 : 21:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Valter, izivko - 48 sati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 10/04/2015 : 22:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by velka031

Razahlam je oličenje onog zatucanog, primitivnog dijela hrvatske mladeži... Dečko ima 24-25 godina, ne zna ni gdje je šupalj, a prosipa budalaštine na svakom koraku... Nepismen do bola, iritantan, ne kuži ni k...




Problem je što će ove etikete koje iskazuje velka uvije proći bez kažnjavanja na ovom forumu!!!!!!!!
Za dom spremni nikad niti jedan sud u HR nije kaznio a bilo je prijava. To što su se neki plaćenici ulizali juefi to je njihov problem, no nije Hrvata.

Mnogi su prolili krv za svoju domovinu pod ovim pozdravom, a bili su unuci partizana, pa prema tome u njihovu čast:

Za dom spremni!!



Vaistinu spremni! - Eo ja danas pomogao ženki da usisa kuću a ona meni da operem suđe...Demokracija s dna kace...
Hajmo sad dalje o balunu...Ko zna ko je više popio batina u međusobnim tučama-Torcida ili BBB?

Wtf?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/04/2015 : 11:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Rahazlam

Nikad necete zabranit Hrvatskim navijacima da skandiraju ZDS,25 tisuca ljudi nece sada sutjet zbog kompleksa par budala!!



Serbus.



Kaže se servus, a to što ti provociraš je druga stvar.



E, nije nego je serbus.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 11/04/2015 : 11:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Izvorno je servus (austrijski nemački), a sad što vi svuda morate Srbe da spominjete, šta ću vam ja...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/04/2015 : 14:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Izvorno je servus (austrijski nemački), a sad što vi svuda morate Srbe da spominjete, šta ću vam ja...


To im je u krvi...da ni Srba,ne bi svita bilo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/04/2015 : 22:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ne odgovaram na provokacije :))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.97 seconds. Snitz Forums 2000