forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 723

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 10:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

također,
ponovo dobro staro scomovsko licemjerje na djelu.

pa di si sad, nesvrstani, jako zabrinuti čovječe kojemu se gade neki postovi, i ostali dušebrižnici tipa ken i građanoidi. tamo ste se propeli na zadnje noge zato jer čovjek kaže da neće da ga provociraju srbi, a ovdje na antova lupetanja i dnk analize kiselo se smješkate. tamo se ken uplašio, opasno je, kaže. kad bi mi barem kazao koji je kriterij, po čemu je ono opasno, a nije opasno brbljati o ognjenu, subašiću itd.
da, po meni bi sve to trebalo baš tako, baš sve govoriti, ali ovo odvratno licemjreje vas građanoida, ma fuj. tu si se, ken, baš srozao onako pravo. a trebao bi biti bolji od te dvoličnosti, barem sam te, pa i sada te još držim boljim: samo si jedna zbunjena majčina dušica, očito.



Evo me, tu san.
Antove upise doživljavan ka zajebanciju i ništa drugo.
Ljudi koji ozbiljno misle to šta pišu o tin srpskin krvnin zrncima su blesavi.
Samo za razliku od tebe koji si time opterećen, mene boli kurac.
Šta bi se ono reklo "Ja znan ko san i šta san", i zašto bi me opterećivalo šta misli neki Nijemac, Argentinac, Srbin ili pravovjerni Hrvat? To mi je kompleksaški.
Je li mi smišno da Srbi prozivaju Thompsona istovremeno braneći Cecu?
Je. Pa šta sad?

Šta bi to bile "građanoidne fore"?
Ja na istu "građanoidnu foru" ne bi nikad zabranija Thompsonu da piva di oće dok god ne piva ustaške. Kretenski mi je da mu se brani pivanje u Areni ili na bilo kojen drugon mistu.
Na istu "Građanoidnu foru" san protiv svake represije, pa i kad je Thompson u pitanju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/07/2018 : 11:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma nemoj se praviti. ma da, baš si kul, u điru, što će ti to. ja ću te cijeniti USPRKOS toga, a ne zbog toga, ako te vrijedi cijeniti. nema ništa bezveznije nego si ubrajati u zasluge to što si navodno kul.
ovdje se radi o klasičnim dvostrukim mjerilima i to je ono što se ne da samo tako lako oprati, s par pošalica. da si tako kul, onda te ne bi ni smetalo to što netko napiše, npr. da mu srbi idu na kitu. što bi te to smetalo, nesvrstani. kako mene ne smeta. ne smeta me ni anto, iako me on više smeta od tipa koji sluša čavoglave i slično. i ken me više smeta sa svojim prozivkama, svojim higijeničarstvom. smeta me i zato što ne vidi koliko je to glupo, baš on, koji ima nešto dobroga, ne vidi koliko je nisko pao s tom prozivkom, jer time otvara jednu igru koja nikada ne staje, jednu lošu igru.
ako je "opasno" nešto pisati i govoriti, onda cenzura ne riješava ništa, samo dovodi do goreg. i misliti je opasno, sve je opasno u svijetu, jer je svijet otvoren u svim pravcima. po kenu: ovo je sjajan forum, druželjubiv - samo treba sve cenzurirati što smeta majčinim dušicama, jer je to opasno. a već sama ta potreba cenzure je prigovor protiv kenovog lošeg razmišljanja.

ono što treba skrivati, to je koruptnije.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 11:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ko je kul? Koji đir?
Zašto misliš da meni triba da ti mene cijeniš?
Počea si laprdat bezveze.
To šta mislin o represiji je iz realnog života, ne iz knjiga ili internet filozofiranja. Thompson, vlastiti primjer, ili vlastita dica, sve je to isti kurac kad je represija u pitanju.
Jebe se meni oćeš li ti ili neko treći zajebavat Srbe i oće li Srbi zajebavat tebe.
Branit Srbima pisanje ovde je fašizam i ćao.
To je jedino šta mi smeta.
Ja ne pišen komplicirano i ne triba čitat između redaka, mislin da san dovoljno jasan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/07/2018 11:38:11
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/07/2018 : 12:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Egzistencijalna laž Betmena je smisao svega, dok to ne dokučite, džaba objašnjavati.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/07/2018 : 12:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Branit Srbima pisanje ovde je fašizam i ćao.



ne
jer srbima nitko ne brani niti im je zabranio da ovdje pišu.
onome drugome pak jesu zabranili, zapravo, koliko vidim, samo su ovima koji vole čavoglave zabranili.
to je jedini "fašizam" koji se računa, a pričanje ne - pričanje je samo pričanje.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/07/2018 : 13:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/07/2018 : 13:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
pa održat ću par predavanja o temi, ti močvarna žabo. samo, to su ozbiljne stvari, bez zezancije, nisi još na razini da možeš pratiti, onako baš zaista pratiti. sad si još tu, možeš se zezati, još si neozbiljan. eto, lijepo možeš kompilirati, uklapaš se u scom i temu, gotovo svi su tu kul i u điru i neopterećeni. a tema o egzistencijalnoj laži je iznad toga, iznad šale, šala je lajt. a ovo je teški metal, motorhead jebote.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/07/2018 : 13:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing






"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46619 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/07/2018 : 13:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Da se neko danas opterećuje državom koja se raspala prije gotovo 30 godina? Neopisivo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4896 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/07/2018 : 13:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
30, 73, sve je to is...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/07/2018 : 13:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dečki i klinci, idem ja malo na godišnji odmor. u pravi hrvatski velebitski krš. tamo ću razmišljati o dylanu dogu i bolesnom stanju ljudskog bitka. prijatelj mi kaže da se tu nema što naći, ali mene je jučer epizoda Alfa i Omega malo oraspoložila što se tiče tog krelca doga. sclavi je čovjek bijedan, ali je inzistirao na seksu. tema seksa je vrlo važna za bitak, samo što sclavi nije ispravno razumio stvar oko Androgina. u Alfi i Omegi se približio Androginu koliko je to njemu moguće. nitko nikada do sada nije gledao dylana doga kroz temu Androgina, tako da je to hit samo takav. zvuči ovako kao zezanje, no nije. parmenid, platonova gozba, Cjelina, iskonska narav, sve je to jako uzbudljivo i gorim pravim erosom istražiti doga po tom pitanju. do sada su se njime bavili uglavnom manjkavi ljudi, pocrvljeni, ima recepciju i kod žena-insekata ili pak hermafroditskih zastranjenja. to ti je egzistencijalna laž, ti močvarna žabo koju za sada fasciniraju samo izbor riječi, brkanje hermafrodita sa Androginom.
sada pak idem u hrvatski krš, razmišljati o Androginu i ddogu, a ako to odlučim staviti na papir, otrgnut ćeš si glavu od fascinacije. to ćeš još bolje pamtiti nego popišanu pticu, jer je sada moj duh slobodniji. moj duh je slobodan arghhhhhhh!!! vi kontrolirani od misaone policije, vi neopterećeni, može vam se, ima tko za vas nositi terete seksa.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 24/07/2018 : 13:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Da se neko danas opterećuje državom koja se raspala prije gotovo 30 godina? Neopisivo



Al nisu se raspale komunjare.evo ih i dandanas drmaju nasim demokratskim drustvima i nedaju nam da punim plucima udisemo slobodu
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 24/07/2018 : 13:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

dečki i klinci, idem ja malo na godišnji odmor. u pravi hrvatski velebitski krš. tamo ću razmišljati o dylanu dogu i bolesnom stanju ljudskog bitka. prijatelj mi kaže da se tu nema što naći, ali mene je jučer epizoda Alfa i Omega malo oraspoložila što se tiče tog krelca doga. sclavi je čovjek bijedan, ali je inzistirao na seksu. tema seksa je vrlo važna za bitak, samo što sclavi nije ispravno razumio stvar oko Androgina. u Alfi i Omegi se približio Androginu koliko je to njemu moguće. nitko nikada do sada nije gledao dylana doga kroz temu Androgina, tako da je to hit samo takav. zvuči ovako kao zezanje, no nije. parmenid, platonova gozba, Cjelina, iskonska narav, sve je to jako uzbudljivo i gorim pravim erosom istražiti doga po tom pitanju. do sada su se njime bavili uglavnom manjkavi ljudi, pocrvljeni, ima recepciju i kod žena-insekata ili pak hermafroditskih zastranjenja. to ti je egzistencijalna laž, ti močvarna žabo koju za sada fasciniraju samo izbor riječi, brkanje hermafrodita sa Androginom.
sada pak idem u hrvatski krš, razmišljati o Androginu i ddogu, a ako to odlučim staviti na papir, otrgnut ćeš si glavu od fascinacije. to ćeš još bolje pamtiti nego popišanu pticu, jer je sada moj duh slobodniji. moj duh je slobodan arghhhhhhh!!! vi kontrolirani od misaone policije, vi neopterećeni, može vam se, ima tko za vas nositi terete seksa.


Hihihi, baš si simpatičan kad se ljutiš
Nadam se da vodiš i nekog androgina sa sobom (ni slučajno hermafrodita). Ako ništa, na neku kozu ćeš već nabasati...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2018 : 14:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Svašta se ovdje može pročitati, pa čak i takva nebuloza da je Motorhead teški metal.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/07/2018 : 14:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
https://sportnet.rtl.hr/vijesti/514395/nogomet-sp-2018/mbappe-stavio-luku-modrica-u-top-5-igraca-koji-zasluzuju-zlatnu-loptu/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 15:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

pa održat ću par predavanja o temi, ti močvarna žabo. samo, to su ozbiljne stvari, bez zezancije, nisi još na razini da možeš pratiti, onako baš zaista pratiti. sad si još tu, možeš se zezati, još si neozbiljan. eto, lijepo možeš kompilirati, uklapaš se u scom i temu, gotovo svi su tu kul i u điru i neopterećeni. a tema o egzistencijalnoj laži je iznad toga, iznad šale, šala je lajt. a ovo je teški metal, motorhead jebote.



Motorhead nije teški metal.
Mislin da nisi dobro skužija Motorhead.
Motorhead for life.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/07/2018 : 15:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Svašta se ovdje može pročitati, pa čak i takva nebuloza da je Motorhead teški metal.



Pa tehnički može ić u klasifikaciju heavy metala. E sad, vama blekerima ništa i nije dovoljno "teško".

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 15:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by DODSFERD

Svašta se ovdje može pročitati, pa čak i takva nebuloza da je Motorhead teški metal.



Pa tehnički može ić u klasifikaciju heavy metala. E sad, vama blekerima ništa i nije dovoljno "teško".


U nekon najširen smislu da. Isto ka šta se i AC/DC zna gurat u metal.
Ali to nije metal.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/07/2018 : 15:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vice

[quote]Originally posted by DODSFERD

Svašta se ovdje može pročitati, pa čak i takva nebuloza da je Motorhead teški metal.



Pa tehnički može ić u klasifikaciju heavy metala.
U nekon najširen smislu, da. Isto ka šta se i AC/DC zna gurat u metal.
Ali to nije metal.



To nije čisti metal onima koji ekscesivno slušaju metal, naravno. Al šta sad, čovik tehnički ništa krivo nije reka.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/07/2018 : 15:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
dečki, pa to je isto ko da mi sad tumačite da nisam trebao pisati o lulu oslobođena samo zato jer nisam čitao taj strip. to je ta razina bavljenja nebitnim.
ni motorhead nisam slušao pa opet znam da je to teški metal. moji stavovi nisu plod nekih bezveznih iskustava iz tzv. realnog života, a niti se do njih dolazi pukim logičkim zaključivanjem. jedno i drugo je solidno, dobro za one koji ne mogu bolje; ja pak ispaljujem direkt iz Cjeline, imam sve integrirano, od životnog iskustva do naspekulativnijih paučinastih teorija. to je kao da zrijem Gospoda. onaj majmun iz Alfe i Omege je trebao putovati onkraj granica svjetova da bi postao nešto slično; ja se nisam mrdnuo iz sobe i potpuni sam sroljo, gik, mileni ako se hoće, a također i sirovina, gen kameni, frajer i mačo.

kad kažem da je motorhead teški metal, to je to, nema dalje. nemre se sad to preispitati iz kuta glazbe niti iz povijesti umjetnosti, niti se može parirati time što se pozna heavy metal u detalje. time bi se samo dokazalo nešto pod ODREĐENIM PRETPOSTAVKAMA, dok su moji stavovi IZNAD dokazivosti. ja sam kompletan čovjek, u Cjelini i pričam uvijek iz te pozicije - iz Cjeline. kad kažem da je motorhead teški metal onda je to apsolutno, a povijest heavy metala je nešto relativno i beznačajno, na kraju krajeva.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 16:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

dečki, pa to je isto ko da mi sad tumačite da nisam trebao pisati o lulu oslobođena samo zato jer nisam čitao taj strip. to je ta razina bavljenja nebitnim.
ni motorhead nisam slušao pa opet znam da je to teški metal. moji stavovi nisu plod nekih bezveznih iskustava iz tzv. realnog života, a niti se do njih dolazi pukim logičkim zaključivanjem. jedno i drugo je solidno, dobro za one koji ne mogu bolje; ja pak ispaljujem direkt iz Cjeline, imam sve integrirano, od životnog iskustva do naspekulativnijih paučinastih teorija. to je kao da zrijem Gospoda. onaj majmun iz Alfe i Omege je trebao putovati onkraj granica svjetova da bi postao nešto slično; ja se nisam mrdnuo iz sobe i potpuni sam sroljo, gik, mileni ako se hoće, a također i sirovina, gen kameni, frajer i mačo.

kad kažem da je motorhead teški metal, to je to, nema dalje. nemre se sad to preispitati iz kuta glazbe niti iz povijesti umjetnosti, niti se može parirati time što se pozna heavy metal u detalje. time bi se samo dokazalo nešto pod ODREĐENIM PRETPOSTAVKAMA, dok su moji stavovi IZNAD dokazivosti. ja sam kompletan čovjek, u Cjelini i pričam uvijek iz te pozicije - iz Cjeline. kad kažem da je motorhead teški metal onda je to apsolutno, a povijest heavy metala je nešto relativno i beznačajno, na kraju krajeva.


Znaš ti kurac, da izvineš.
Počea si pisat nerazumljivo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/07/2018 : 16:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vice

[quote]Originally posted by DODSFERD

Svašta se ovdje može pročitati, pa čak i takva nebuloza da je Motorhead teški metal.



Pa tehnički može ić u klasifikaciju heavy metala.
U nekon najširen smislu, da. Isto ka šta se i AC/DC zna gurat u metal.
Ali to nije metal.



To nije čisti metal onima koji ekscesivno slušaju metal, naravno. Al šta sad, čovik tehnički ništa krivo nije reka.


"Good evening.
We are Motorhead, and we play rock and roll."
Tako je bar govorija gospon Killmister.

Neznan koliko si ih sluša ali to je Chuck Berry na 45 okretaja.
Glasno, sirovo i brzo ali rokenrol stoprocentni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/07/2018 16:48:40
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/07/2018 : 16:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma kužimo se, bacaju njih i u heavy metal, i punk rock, preteče ovoga i onoga, no da, prvenstveno je to rock. Ali kako i sam znaš, ekipa voli raspravljat na tu temu, pa san u duhu toga tako i naveja. :)

Sićan se i jednog pitanja na Potjeri, u biti evo pogledaj ode na 9:22, nazva ih i Kotiga metalom, pa san tad odma pomislija šta i ti. :)



And like that... he's gone.

Edited by - vice on 24/07/2018 16:54:26
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2018 : 17:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jesu li članovi grupe Motorhead ikada igrali u hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji ili su barem navijali za nju?
Jer, ne vidim kakve veze oni imaju sa temom a neke moraju imati jer nema šanse da bi vi otišli u offtopic.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 24/07/2018 : 17:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Jesmo, jbg, al bolje i ovaj offtopic nego onaj o znamo čemu. :D

Al dobro, prebacujemo ovo u glazbeni podforum.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 723 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000