forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/01/2015 : 20:15:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Ignus



BTW ovaj mjesec sam iskorištavajući 20% popust kupio 25 fibrinih albuma pa će narednih dana biti opakog čitanja :)




Uf! Loto, bingo, kladionica?





prodao libelusove dilan dogove i zagore

Dobar potez



U potpunosti se slažem.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/01/2015 : 21:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Ignus



BTW ovaj mjesec sam iskorištavajući 20% popust kupio 25 fibrinih albuma pa će narednih dana biti opakog čitanja :)




Uf! Loto, bingo, kladionica?





prodao libelusove dilan dogove i zagore

Dobar potez



U potpunosti se slažem.




+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/01/2015 : 21:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
zavisi koji su dylani u pitanju, a koje fibrice :)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 29/01/2015 : 21:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Sninkel mi je jedini do sada zanimljivi Van Hamme, Sos srecu nisam imao prilike procitati od svih njegovih



Pročitao Šninkela i slažem se. Ovako na prvu mi nije vrhunski, ali je vraški zabavan! Van Hamme je uspio dati ozbiljnu kritiku raznih aspekata društva, na čelu s religijom, s dovoljno takta da pokaže dobre strane ali i nasmije se lošima. U svakom slučaju, nakon ovog pozitivnog iskustva dat ću opet šansu Thorgalu i, naravno, obavezno ću pročitati SOS sreća. Iako mi se čini da ni jedan ni drugi neće imati tu dobitnu kombinaciju humora i ozbiljnosti...


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 29/01/2015 21:53:04
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 29/01/2015 : 22:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by KuntaKinte

Nazad na temu.
Pitanje za Marka: u izdavačkom planu nisam prepoznao ništa Vivesovo, ni Ukus hlora. Da budem strpljiv ili da kupujem američko izdanje?


quote:
Originally posted by Markos

Sve što sam pročitao od Vivesa (a pročitao sam većinu) je u najmanju ruku (jako) dobro i ja ću ga i dalje objavljivati, pa što košta da košta.




Pogrešan ti je redosled postova.
Ja sam i pitao baš zato što je Marko rekao da će da objavi Vivesa, a nigde ga nema u planu za naredne dve godine.
Dakle, pitanje ostaje.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 29/01/2015 22:05:30
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 29/01/2015 : 22:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nece, Thorgal je nesto ma sasma drugo i to sam uvidio po tomecsto je Thorgal zapravo u prvih desetak albuma idejno Rosinskijevo djelo. Van Hamme je tu samo usao u liniju. Mozda i grijesim ali tako mi se cini i negdje sam to i procitao. Cak u jednom momentu se vidi u samom serijalu takav neki skok pa oscilacije.
Medutim i kadcsmo pricali o Fontu vidi se slucaj takvih oscilacija od predobroga pa prema katastrofalnome
Ja Van Hammea svrstavam medu takve autore, iako je on prvenstveno scenarist
Moja blaga pretpostavka o njemu je da je on jedna svojevrsna vrst egotripa koja cesto ne moze naci zajednicki jezik sa crtacima njegovih scenarija a to je i vrlo vazna komponenta za finalizaciju duhovnih tvorevina

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/01/2015 : 00:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pošto vidim da se na par zadnjih stranica dodirujem Van Hamovih stripova,morao bih i ja nešto reći,jer imam jako visoko mišljenje o ovom scenaristi.
XIII i Torgal su mi najbolji stripovi u svome žanru.
Od XIII-ce nisam pročitao bolji akcioni triler.Samo mi je žao što Van ham to nije zaokružio na 10-ak albuma,jer se priča rasplinjava u poslednjim brojevima.Valjda je podlegao komercijalizaciji,hebi ga.Prvih desetak brojeva su me prosto "izuli".
Torgal sa petim brojem dotiže vrhunac, i tako gura do nekog 20 broja.A i kasniji su brojevi jako dobri.Ne znam koji bi mi strip sa sličnom tematikom bio bolji.
Largo Vinč - korporacijski akcioni krimić - čitam ga u Stripoteci sa lošim papirom i nešto boljom štampom,i baš mi prija.Ne tako kao XIII,ali prija.I o ovm serijalu imam visoko mišljenje.
Šninkel - sjajan strip.
Mesec ratnika - ovo mi je najbolji Hermanov one shot.
SOS sreća - odličan strip.
Gospodari ječma - odličan strip.Malo je kraj pokvario opšti utisak,ali jako,jako zabavan strip.
Kad ovo sve saberem - Van ham mi je najbolji franko/belgijski scenarista.

I nikako ne mislim da je ovaj čovek zanatlija.Dobro jeste, na neki način.Odličan zanatlija.Ali pre svega umetnik.
Svaka čast svim ovim autorima čijim smo se stripovima divili na prethodnim stranicama Fibrarijuma;ali ovaj čovek je uradio toliko dobrih stvari,da će mu teško prići,samo prići neko od njih.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 30/01/2015 00:25:06
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 30/01/2015 : 09:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Od XIII-ce nisam pročitao bolji akcioni triler.Samo mi je žao što Van ham to nije zaokružio na 10-ak albuma,jer se priča rasplinjava u poslednjim brojevima.Valjda je podlegao komercijalizaciji,hebi ga.Prvih desetak brojeva su me prosto "izuli".


Prvih osam brojeva XIII je zaključena celina. U sedmom broju saznamo identitet glavnog junaka, a u osmom ko je broj jedan. Prvih osam brojeva je stvarno odličan strip! Sve ostalo je samo veštačko produživanje zbog zarade, pošto se XIII jako dobro prodaje. Puno bolje od novih brojeva su Misterije XIII.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 30/01/2015 : 10:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


I nikako ne mislim da je ovaj čovek zanatlija.Dobro jeste, na neki način.Odličan zanatlija.Ali pre svega umetnik.
Svaka čast svim ovim autorima čijim smo se stripovima divili na prethodnim stranicama Fibrarijuma;ali ovaj čovek je uradio toliko dobrih stvari,da će mu teško prići,samo prići neko od njih.



ja mislim da puno stvari utjeće na naše konačne stavove i vrednovanja pojedinih autora, stripove, scenarista. Sve je to toliko individualno i naše, od toga kakvi smo pa šta očekujemo i kako smos e u tim pogledima razvili. Meni će se nešto sviđati, drugo neće, treće će me razočarati itd pa postoji tu toliko faktora koji se ni ne mogu zapisati a da se ne napišu traktati o tome što mi je besmisleno. Zato ja nikad ne idem na to da raspravljam: meni je dobro to i to, a zašto je to tebi loše jer pa pojma nemaš....
Loše je unaprijed po defaultu davati stavove o nečijem opusu pročitavši samo par njegovih albuma i onda ga po tome vrednovati. Tu treba vrednovati samo par tih albuma a ne cijeli čovjekov opus. Ali izvrsno mi je to da se stvori stav i mišljenje o nečijem opusu pročitavši ga maksimalno što se više može. Znači čovjek je našao svoj interes, uživanje i paše mu, kreće tada i na konstruktivne rasprave, šta dalje reč....

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 30/01/2015 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

pošto vidim da se na par zadnjih stranica dodirujem Van Hamovih stripova,morao bih i ja nešto reći,jer imam jako visoko mišljenje o ovom scenaristi.
XIII i Torgal su mi najbolji stripovi u svome žanru.
Od XIII-ce nisam pročitao bolji akcioni triler.Samo mi je žao što Van ham to nije zaokružio na 10-ak albuma,jer se priča rasplinjava u poslednjim brojevima.Valjda je podlegao komercijalizaciji,hebi ga.Prvih desetak brojeva su me prosto "izuli".
Torgal sa petim brojem dotiže vrhunac, i tako gura do nekog 20 broja.A i kasniji su brojevi jako dobri.Ne znam koji bi mi strip sa sličnom tematikom bio bolji.
Largo Vinč - korporacijski akcioni krimić - čitam ga u Stripoteci sa lošim papirom i nešto boljom štampom,i baš mi prija.Ne tako kao XIII,ali prija.I o ovm serijalu imam visoko mišljenje.
Šninkel - sjajan strip.
Mesec ratnika - ovo mi je najbolji Hermanov one shot.
SOS sreća - odličan strip.
Gospodari ječma - odličan strip.Malo je kraj pokvario opšti utisak,ali jako,jako zabavan strip.
Kad ovo sve saberem - Van ham mi je najbolji franko/belgijski scenarista.

I nikako ne mislim da je ovaj čovek zanatlija.Dobro jeste, na neki način.Odličan zanatlija.Ali pre svega umetnik.
Svaka čast svim ovim autorima čijim smo se stripovima divili na prethodnim stranicama Fibrarijuma;ali ovaj čovek je uradio toliko dobrih stvari,da će mu teško prići,samo prići neko od njih.


U ovome se necemo slozit.Za mene je npr.Trillo umjetnik,Van Hamme vrstan zanatlija i nista vise.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/01/2015 : 23:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ja recimo Trilja tek doživljavam kao zanatliju,vrsnog razume se,sa par nešto prefinjenijih stripova,poput Alvara,Hodočasnika zvezda,Vratašca gospodina Lopeza.
Ali stripovi poput Braće Špageti,Klare,Čikanosa,L&B,Ivanpiirea,Fulu... su meni "pravo" (što bi rekle sarajlije) zanatski odrađeni.Samo što je Triljov stil različit od Van Hamovog, i
ima neki opičeni štih,pa te razumem kad kažeš da ti je umetnik.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 31/01/2015 : 07:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
;o))
Svaka umjetnost u sebi nosi i komponente zanatskoga, to nam je na jednom predavanju na faksu dosta uspjesno objasnio jedan stari profo. Od apsolutne umjetnosti se ne dobiva svaki dan kruha i da zato treba naci jedan fini balans izmedu zanatskoga i umjetnickoga a on je povezan sa prodajnom komponentom
Alvar, Hodocasnik, Vratasca medu najboljima su mi stripovima ali mislim i da je ovdje Fulu dosta neopravdano zapostavljen kao zanatski strip. Ja ga ne svrstavam u tu kategoriju zanatskih ... ipak i to je tema za raspravu u ovom fibrarijumu

Zapravo i dosta dugo mi se jedna misao i zakljucak mota po glavi citajuci klasifikacije i misljenja iznesena o pojedinim stripovima.
Izgleda da na zakljucivanje o stripu puno ovisi i nacin samog zavrsetka stripa, sve to povezano sa nasim duhovnim procesima oko zavrsetka citanog i recipiranog djela.

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/01/2015 : 12:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Zanat je kompromis, podilaženje konzumentima umjetnosti da bi se omogućilo shvaćanje, time i prihvaćanje, vrednovanje nekog djela
što olakšava sam plasman na tržište. Čineći to, umjetnik pri tom ne mora biti zadovoljan, što se može odraziti i na kvaliteti samog rada.

Što se tiče Fulu, mislim da bi taj strip bio podilaženje čitateljstvu kada bi bio u boji, premda sam ovdje negdje pročitala da je u Francuskoj? izdan u boji.
Već sam to za Fulu napisala - boje su u nama i ne znam čemu su potrebne u stripu da bi se ulovila nit vodilja žene koja je naumila vratiti svoju slobodu.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 31/01/2015 12:11:39
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 31/01/2015 : 14:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Hickville pročitan. Fenomenalan strip. Strip ljubitelja stripa mamjenjen prvenstveno ljubiteljima stripa, slučajnom čitatelju se neće svidjet.
Ocjena 9/10

P.S. neznam zašto ne mogu naći Hickville tred u izdavačkom izlogu

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45614

jer ti fali s u imenu

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1955 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 31/01/2015 : 14:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Na antovu preporuku procita san prvi album Gluhih lasti.Nakon citanja ima sam slican osjecaj kao i kod citanja Svebora i Plamene.Super domaci strip koji me vratia u mladost i vrijeme Modre laste.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 31/01/2015 : 16:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Na antovu preporuku procita san prvi album Gluhih lasti.Nakon citanja ima sam slican osjecaj kao i kod citanja Svebora i Plamene.Super domaci strip koji me vratia u mladost i vrijeme Modre laste.


Stripovi poput Gluhih lasti i Svebora i Plamene vjerovatno ne ostavljaju nekakav umjetnički dojam kod čitanja, ali čitanje navedenih stripova čovjeku pruža bezbrižnu zabavu i bezuvjetno uživanje u čitanju, a u ovim slučajevima i doslovno vračanje u mladost.To je jedan faktor koji meni mnogo znači kod stripova, pa navedene stripove želim uvijek imati u svojoj kolekciji:)
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1182 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 31/01/2015 : 17:49:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Torghal

Na antovu preporuku procita san prvi album Gluhih lasti.Nakon citanja ima sam slican osjecaj kao i kod citanja Svebora i Plamene.Super domaci strip koji me vratia u mladost i vrijeme Modre laste.


Stripovi poput Gluhih lasti i Svebora i Plamene vjerovatno ne ostavljaju nekakav umjetnički dojam kod čitanja, ali čitanje navedenih stripova čovjeku pruža bezbrižnu zabavu i bezuvjetno uživanje u čitanju, a u ovim slučajevima i doslovno vračanje u mladost.To je jedan faktor koji meni mnogo znači kod stripova, pa navedene stripove želim uvijek imati u svojoj kolekciji:)



Točno to...
i zato se više veselim trici i četvorki Gluhih Lasta
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2015 : 19:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jastreb

Mislio sam da će mi ovaj strip duže trajati, mislio sam da ću ga čitati bar dva tjedna. Jok. Uvukao me u sebe i pojeo me. Čitao sam i čitao... i kad sam trebao raditi druge stvari ja sam čitao. Klasična BD avantura u stilu Charliera koja me vratila u vrijeme kad sam gutao Blueberrye i Riđobradog. Pametno i pomalo ziheraški napisano i izvrsno nacrtana priča. Crtež podsjeća na Juillarda samo što je meni puno življi, dinamičniji, tečniji i manje štreberski... a s koliko ljubavi i preciznosti su nacrtani brodovi, pejzaži i građevine, prosto je nevjerovatno. Dobro, nije Pellerin ni bez greške, kadar koji prikazuje kako je jastreb zaradio ožiljak je toliko loše riješen da me ozbiljno naljutio, ali recimo da su u globalu greške ipak zanemarive.
Jastreb nije među deset najboljih stripova koje sam pročitao, nije ni među trideset, a možda ni među pedeset, ali u onom trenutku dok sam ga čitao Jastreb je zaista bio najbolji strip na svijetu... i na tome mu neizmjerno hvala. Ocjena: 8/10

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 03/02/2015 : 20:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Vazno je da jos uvijek postoje stripovi kojima je namjena da jednostavno opusteno u njima uzivamo ;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 03/02/2015 : 21:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Ja evo bas dovrsavam Transmetropolitan, fakat rijetko dobar je to cyberpunk
Ne daje on nama neke odgovore na postavljena pitanja o buducnosti ali ogolijeva stvari do same srzi i hrskavice kostiju, naglasak je stavljen na moralno i humano i na sva ta postavljena pitanja o granicama dokle covjek i drustvo i mogu da idu....
Bas ono stvar u rangu Neuromancera Williama Gibsona i Potpunog raspada Neala Stephesona

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2015 : 21:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Vazno je da jos uvijek postoje stripovi kojima je namjena da jednostavno opusteno u njima uzivamo ;o))


Nekome Zagor, meni ovo...

quote:
Ja evo bas dovrsavam Transmetropolitan, fakat rijetko dobar je to cyberpunk
Ne daje on nama neke odgovore na postavljena pitanja o buducnosti ali ogolijeva stvari do same srzi i hrskavice kostiju, naglasak je stavljen na moralno i humano i na sva ta postavljena pitanja o granicama dokle covjek i drustvo i mogu da idu....
Bas ono stvar u rangu Neuromancera Williama Gibsona i Potpunog raspada Neala Stephesona


Transmetropolitan je jebena stripčina, veselim se novim knjigama ko napaljeni tinejdžer pi*ci.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/02/2015 : 22:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
SOS Sreća

Ajde dvije tri rijeći i o ovome. Jako dobre i zanimljive (zanatski odrađene) priče s izvrsno pogođenim crtačem, no ipak kad stanem i razmislim ostaju mi ipak samo prosječne dosjetke... kao da mi nešto fali. Moj vjerovatni problem s ovim stripom je Van Hamme. Od njega sam navikao na drukčije stvari i jednostavno ne mogu ne uspoređivati ih s njima... i kad ih usporedim Van Hamme mi je puno bolji na duge staze kad plete priču i kad mrsi sudbine svojih likova. Netko, mislim Anto, je rekao kako je sa VH s ovim stripom dokazao kako nije zanatlija jer odstupa od klasičnog BD pripovjedanja. Meni nije dokazao baš ništa, osim da zna pisati stripove, a to sam znao i prije. Baš naprotiv, ovo mi je najzantlijski odrađen njegov strip.
Možda (vjerovatno) bi drukčije doživio ovaj strip da sam ga pročitao prije XIII, Torgala i Largo Wincha... ili da nisam znao tko je scenarist. Ovako ipak: 7.5/10

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/02/2015 : 16:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Ja evo bas dovrsavam Transmetropolitan, fakat rijetko dobar je to cyberpunk
Ne daje on nama neke odgovore na postavljena pitanja o buducnosti ali ogolijeva stvari do same srzi i hrskavice kostiju, naglasak je stavljen na moralno i humano i na sva ta postavljena pitanja o granicama dokle covjek i drustvo i mogu da idu....
Bas ono stvar u rangu Neuromancera Williama Gibsona i Potpunog raspada Neala Stephesona

Dodao bi jos Hunter S. Thompsona i njegov Gonzo journalism koji mozda najbolje definira lik i djelo Spider Jerusalema

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 05/02/2015 : 00:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva


Izgleda da na zakljucivanje o stripu puno ovisi i nacin samog zavrsetka stripa, sve to povezano sa nasim duhovnim procesima oko zavrsetka citanog i recipiranog djela.

To ponajviše, a broj dva su konzervativni tabui.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000