forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/02/2015 : 16:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ronin

Ako je itko sposoban da napravi skok iz feudalnog japana u cyberpunk i primjeni Bushidō u futuristickom zapadnjackom svijetu a da to izgleda vjerodostojno i ne izgubi se u paradoxu onda je to veliki Frank Miller.
Rezovi koji nas uranjaju i izranjaju u ove i iz ovih svjetova se dogadaju u glavi glavnog lika..ne onog glavnog lika koji mislimo da jest ,vec onog za kojeg cemo tek otkriti da jest.
Prica cija je poveznica sama mitologija ima jedan zadivljujuci mirni kontinuitet koji nas neumoljivo vodi kroz zavjese svoje komplexnosti ,da bi nam na kraju otkrila svu genijalnost svoga koncepta.
Miller u svem svom stvaralackom svijetlu ipak nalazi nacin da nas zavede u tamu i iz nje vrati zauvijek promjenjena.
Ostvarenje na zavidnom nivou.

9/10

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 05/02/2015 : 17:24:14  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DKoor

quote:
Originally posted by boddhisatva


Izgleda da na zakljucivanje o stripu puno ovisi i nacin samog zavrsetka stripa, sve to povezano sa nasim duhovnim procesima oko zavrsetka citanog i recipiranog djela.

To ponajviše, a broj dva su konzervativni tabui.



I predrasude i razni stereotipi u nama, zar ne ;o))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 07/02/2015 : 21:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Potocici
Tesko mi je pronac rijeci kojima bi napisa koliko me ovaj strip odusevia.Strip koji zasluzuje posebno mjesto u mojoj kolekciji.I u mom srcu.Remek djelo u svakom pogledu.Zivjela starost.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/02/2015 : 15:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ni u Londonu me Sanddman nije postedio, niti u javi niti u snu.
Pisem dakle pod utiscima videnog i procitanog, no siguran nisam gdje pocinje jedno a zavrsava drugo.
Have you ever had one of those days when something just seems to be trying to tell you somebody?

Sandman 1 & 2

Ako ste ikad bili u prilici vidjeti viktorijanske monumentalne gradevine , onda ce vam vjerujem biti lakse shvatititi usporedbu Sandmana sa doticnima.
Kada vam pogled vec izdaleka uhvati jedno od tih zdanja , ostajete fiksirani i osupnuti, no tek kada se priblizite i pojmite kompleksnost detalja od koje su sazdani u vama se probudi davno uspavani sanjar.
Filigransko tkanje koje zaokplja sva vasa cula vas vraca na nultu tocku spoznaje i revidira sva vasa do sad zacementiranja uvjerenja.
Nova mitologija se rada pred vasim ocima i poput krugova u vodi koncentricno razvaljuje brane koje ste tako prkosno i tako lakovjerno postavili.
Medij stripa kroz Sandmana dobija jednu totalno drugu dimenziju i stoji rame uz rame sa svim prisutnim i poznatim nam medijima.
Naravno koncept Pjescara mozemo velikim dijelom zahvaliti majstoru ceremonije Alan Moore, jer upravo ovdje genijalni Neil Gaiman se duboko i svestrano oslanja na njegov pristup DC univerzumu.
Zapanjujuce je pak da formula koja je ustvari mix svih mitova i bajki za koje smo i nismo culi funkcionira pod palicom kreativnog uma i cak sto vise , podize je na level koji granici sa klasicima, a da pritom nitko ne spominje rijec kao otudeno, ili preslikano.
Trik je naravno u mnostvu detalja i isprepletanju istih, ali magija je u tome da to ustvari funkcionira i stvara usudujem se reci jednu novu mitologiju i jednu od najljepse ispricanih bajki ikad.
Neil Gaiman je akribicki resazirao i otresao prasinu sa mitova i bajki , te ih u novom i svima razumljivom ruhu prezentirao kroz medij za koji se nitko nebi usudio pomisliti da ce podnjeti komplexnost i tezinu materijala i koncepta.
Gotovo svi karakteri iz porodice Sandmana su stvoreni po gotickom ,da ne kazem darkerskom modnom stilu, sto naravno nije cudno sa obzirom u godinama u kojima je strip nastajao.
Ponekad u nekim crtezima Sandmana vidim lik Robert Smitha , andrew eldritcha, Ian Curtisa..i srce mi zaigra, pa onda u njegovoj sestri Smrti vidim Siouxsie Sioux i znam da je to ona.
Sto reci..strip koji me je natjerao da ga sanjam i u Londonu posjetim mjesta koja ne vidjeh samo ocima smrtnika.
Kako zavrsiti osim citatom..It is never "only a dream",

10/10

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/02/2015 : 12:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ljepotica

Moram priznati da sam bio toliko površan da kupim ovaj strip samo zbog naslovnice (i povjerenja u Fibru naravno) i ostao iznenađen kad mi je počeo govoriti upravo o toj mojoj (našoj) površnosti. Ljepotica je svojevrsna analiza ljepote i svih njenih dobrih i loših učinaka, te samim time i osvrt na to koliko su ljudi površni i u najvećoj mjeri vođeni prvim, u ovom slučaju vizualnim, dojmom. Riječ je o jako interesantnoj temi, ali mi se u ovom slučaju čini malo previše razvučena. Da sad ne spojlam previše, većinu stripa se vrti isto i tek na samom kraju dolazi do neke promjene. Crtež bi mnogi nazvali "dječjim", što ne mijenja činjenicu da je jako dobar (kao i kolor koji ga upotpunjuje) i odlično pristaje ovoj ne-dječjoj bajci. Sve u svemu, riječ je o lijepo nacrtanoj bajci koja se bavi važnom temom. Problem je što nisam baš siguran što nam točno na kraju poručuje o njoj. Je li ljepota stvarno važna ili je nažalost nužna? Da se iskupim za svoj početni grijeh površnosti odlučio sam zagrebati malo dublje i pročitati ovaj strip ponovo u nekom trenutku pa ćemo vidjeti što će onda reći. U svakom slučaju riječ je o stripu koji zaslužuje više od tri komentara koliko ih sve skupa ima na ovom forumu.

7/10


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10106 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/02/2015 : 00:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
U zadnjih misec dana:

SOS Sreća
Dobar mi je SOS.
Tipični Van Hamme, a ja volin negove sripove.
I Griffo mi je ovde dobar, tako da je ovo za mene jedan dobar klasični BD.
Zbog vrimena kad je nasta 8/10

Jel netko primjetio prezimena Texel i Steenfort?

Hicksville
Odličan.
Otkad san ga pročita, šta više o njemu razmišljan sve mi je bolji.

@Ken2
Hvala za preporuku

9/10

Mali dućan smijeha

Šta reć...
Razočarenje.
Jednostavno ništa u ovom stripu me nije uvuklo u likove i njihove priče.
Vjerovatno je u "Potočićima" problem.

Moran pročitat ponovo.

Za sada 4/10

Halo Jones

Neznan zašto san ovaj strip krenija čitat sa predrasudon da je loš.
Prvi album je skroz OK, a drugi i treći su mi odlični.
SF kakav volin .

8/10

Tvrđe 98 i 99

Kad će nove Tvrđe?

9/10

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/02/2015 : 07:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
I ja san nedavno procita SOS sreca i nije me nesto odusevia.Bolja je ideja nego sta je sama realizacija.Imam osjecaj kao da je Van Hammeu bila bitnije da nam prikaze svoju viziju tog nekog totalitarnog socijalistickog rezima nego sama prica.Npr.Moore je slicnu temu obradia tisucu puta bolje u V for vendeta.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7752 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/02/2015 : 11:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

I ja san nedavno procita SOS sreca i nije me nesto odusevia.Bolja je ideja nego sta je sama realizacija.Imam osjecaj kao da je Van Hammeu bila bitnije da nam prikaze svoju viziju tog nekog totalitarnog socijalistickog rezima nego sama prica.Npr.Moore je slicnu temu obradia tisucu puta bolje u V for vendeta.

Apsolutno se slažem. Već sam napisao svoje dojmove za ovaj strip pa ću malo da se ponavljam... Meni je ovo sve samo ne klasični Van Hamme. Naravno da se njegov stil prepoznaje, no u ovom izlaženju iz klasičnog bd formata 48straničnog razvlačenja priče kroz desetak albuma sa jednim glavnim likom Van Hamme mi nije dovoljno dobar. Promatrajući ga kroz prizmu XIII-ce ili Largo Wincha ovaj strip bi mi bio puno bolji da ga nije pisao VH.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 17/02/2015 : 11:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Mali dućan smijeha

Šta reć...
Razočarenje.
Jednostavno ništa u ovom stripu me nije uvuklo u likove i njihove priče.
Vjerovatno je u "Potočićima" problem.

Moran pročitat ponovo.

Za sada 4/10



fascinantno. mene je oduševio :-)
sviđali su mi se i Potočići, ali ovaj me baš oduševio. onako, jedan od najdražih mi stripova koje sam do sad pročitao. možda nije osobito ambiciozan, ali u toj nepretencioznosti mi je baš i šarm. prava novela koja lijepo prikazuje stanje duha u suvremenom svijetu.
ukusi, jelte. svatko nešto u nečemu prepozna, a u nečemu drugom mu "promakne poanta".
neću nabrajati, ali ja nisam nikad zavolio neke od nedvosmislenih vrhova hoćeš stripa, hoćeš književnosti, hoćeš filma...
ovaj strip me baš pogodio gdje treba.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1954 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/02/2015 : 12:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Torghal

I ja san nedavno procita SOS sreca i nije me nesto odusevia.Bolja je ideja nego sta je sama realizacija.Imam osjecaj kao da je Van Hammeu bila bitnije da nam prikaze svoju viziju tog nekog totalitarnog socijalistickog rezima nego sama prica.Npr.Moore je slicnu temu obradia tisucu puta bolje u V for vendeta.

Apsolutno se slažem. Već sam napisao svoje dojmove za ovaj strip pa ću malo da se ponavljam... Meni je ovo sve samo ne klasični Van Hamme. Naravno da se njegov stil prepoznaje, no u ovom izlaženju iz klasičnog bd formata 48straničnog razvlačenja priče kroz desetak albuma sa jednim glavnim likom Van Hamme mi nije dovoljno dobar. Promatrajući ga kroz prizmu XIII-ce ili Largo Wincha ovaj strip bi mi bio puno bolji da ga nije pisao VH.


Evo jedan detalj(od mnogih) koji su me zasmetali u stripu;lik dodje na sud i pita suca,ali im nije bilo bolje prije nego sada kad im svima sudi kompjuter.Tada mu sudac nasiroko objasnjava kako je taj novi sustav bolji i pravedniji nego stari.To u stripu izgleda potpuno neprirodno i isforsirano samo da bi Van Hamme pokazao svoju viziju sudstva.S druge strane Moore je kroz jedan genijalan monolog koji V vodi sa kipom pravde u kojem ju optuzuje da ga je prevarila sa drugim jer se pali na uniforme ali da je i on nasao drugu ljubavnicu anarhiju, vise reka o tom totalitarnom drustvu nego svo to Van Hammeovo filozofiranje.I zato je Moore genije a Van Hamme vrstan zanatlija.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2015 : 14:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Jedan je Alan Mur.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 17/02/2015 : 21:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Sad sam pročitao predogled albuma SOS sreća i prva priča mi se dosta
svidja, baš ona tematika koju ja volim u stripovima (a i sam crtam).
Pošto nisam pročitao ceo strip, ne mogu da pričam o scenariju, ali
oču da kažem par reči o crtežu. Ne znam kako je moguće da
autor napravi odlične skice u olovci (koje su na početku knjige)
i onda jih potpuno upropasti tušem u stripu. Baš sam pomislio
kako bi ovo mogao biti dobar strip da ga je crtao neko drugi, recimo
Bilal, pošto Grifo ima neke bilalovske face u stripu, što me to podsetilo
na njega. I kako bi Bilal pogodio onu tmurnu totalitarističku
atmosferu koja se ovde jedva nazire. Baš šteta za crtež...

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/02/2015 : 21:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Grifo ima klasične Mebijevske (ili Mebijuvske) face u stripu.
A možda bi Bilal pogodio atmosferu,ali sa druge strane,njegovi likovi su svi isti,pa mi je drago što on nije crtač.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/02/2015 21:43:57
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4571 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 17/02/2015 : 22:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Miloscu Antovom Ljepotica bajka bez puno tenzija. Malo guzve u sesnestercu ali bez previse buke. Ali..... Mostarske zelje su bomba. Nije to bomba poput Nase majke ... ili Blasta ili Trgovine ... ali za nas koji smo arcili zglobove po betonu jeste bomba. A i danas je MJ 52 rodjendan.

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/02/2015 : 00:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
tačno - 17.2.1963. je rođen najveći sportista kojeg je ova planeta dala.
A Mostarske želje su sjajan strip!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/02/2015 00:43:22
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 18/02/2015 : 09:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
Mostarske želje su stvarno sjajan strip i jedan od najboljih,
pored Lavričevih Bosanskih basna i Sakovog Goražda, koji govori
o gradjanskom ratu u Jugoslaviji.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 18/02/2015 : 15:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jurica

quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Mali dućan smijeha

Šta reć...
Razočarenje.
Jednostavno ništa u ovom stripu me nije uvuklo u likove i njihove priče.
Vjerovatno je u "Potočićima" problem.

Moran pročitat ponovo.

Za sada 4/10



fascinantno. mene je oduševio :-)
sviđali su mi se i Potočići, ali ovaj me baš oduševio. onako, jedan od najdražih mi stripova koje sam do sad pročitao. možda nije osobito ambiciozan, ali u toj nepretencioznosti mi je baš i šarm. prava novela koja lijepo prikazuje stanje duha u suvremenom svijetu.
ukusi, jelte. svatko nešto u nečemu prepozna, a u nečemu drugom mu "promakne poanta".
neću nabrajati, ali ja nisam nikad zavolio neke od nedvosmislenih vrhova hoćeš stripa, hoćeš književnosti, hoćeš filma...
ovaj strip me baš pogodio gdje treba.

Mene je takoder odusevio, ima neka posebnost u tom stripu .
Uostalom vec sam pisao o njemu
#
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40280&whichpage=21

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 18/02/2015 15:10:11
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/02/2015 : 15:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
u Ducanu mi je najbolji bio deo sa nojem, ostalo onako. a Potocici su mi vrhunski
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/02/2015 : 17:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
....po kojem kriteriju fibra/marko odlučuju hoće li strip izdati u boji ili c/b?

Naime znam da se uvijek teži izdati onak kak je autor zamislil, ali...Presveto srce je definitivno strip koji bi trebal biti u boji i je kod stranih izdanja, a zakaj ga je fibra izdala c/b?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7752 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/03/2015 : 11:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
O'Boys

Dvije najbolje rijeći za ovo su: dobar strip. Nije sad neko remek djelo, ali je pošten, fin i zabavan strip. Priča drži pažnju cijelo vrijeme, a crtež kako se polako oslobađa okova moebiusovog poručnika tako postaje sve bolji i što je najvažnije dobija na svojstvenosti. Zaista mi je žao tolikog trpanja kadrova na jednu tablu jer imam osjećaj da nas time zakidaju za crtačevu virtuoznost. Sve preko 6-7 kadrova na jednoj tabli meni je malko previše. Nisam ni ljubitelj obrađivanja glazbenih tema u stripovima, no ovdje je to izvedeno sasvim o.k., nepretenciozno i bez pokušaja dočaravanja glazbenog ugođaja što je u stripu jako teško i ovakvom komercijalnijem načinu pripovjedanja gotovo nemoguće. Još jednom: ovo je jedan savim dobar strip.

7.5/10

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/03/2015 : 08:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Lijepo putovanje 8/10
Obiteljska tragedija sa puno emocija. Jako lijep crtež i odličan scenarij, koji me je natjerao da odmah nakon čitanja još jednom prolistam strip. Odlično je napravljen završetak sa scenom oko bazena i Leinim sjećanjem koje nekako miče gorak okus s njenog života i baca pozitivno svjetlo na njen život i cijeli strip.

Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 04/03/2015 : 09:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

O'Boys

Dvije najbolje rijeći za ovo su: dobar strip. Nije sad neko remek djelo, ali je pošten, fin i zabavan strip. Priča drži pažnju cijelo vrijeme, a crtež kako se polako oslobađa okova moebiusovog poručnika tako postaje sve bolji i što je najvažnije dobija na svojstvenosti. Zaista mi je žao tolikog trpanja kadrova na jednu tablu jer imam osjećaj da nas time zakidaju za crtačevu virtuoznost. Sve preko 6-7 kadrova na jednoj tabli meni je malko previše. Nisam ni ljubitelj obrađivanja glazbenih tema u stripovima, no ovdje je to izvedeno sasvim o.k., nepretenciozno i bez pokušaja dočaravanja glazbenog ugođaja što je u stripu jako teško i ovakvom komercijalnijem načinu pripovjedanja gotovo nemoguće. Još jednom: ovo je jedan savim dobar strip.

7.5/10




Potpisujem od riječi do riječi. Moja ocjena bi bila također tu negdje, možda sedmica.
Tri su albuma u knjizi, prvi mi je nekako najlošiji, ali kasnije kada je počela avantura na vlakovima sve mi je bilo mnogo zabavnije.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 10/03/2015 : 13:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
Presveto srce 3/5

pa tak tak, početak i kraj jako dobri ali jako me razočaral onaj dio s otmicama i bježanjem. Definitivno strip s najboljim citatima. Na kraju sam i nezadovoljan kaj nam fibra nije dala izdanje u boji (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 11/03/2015 : 01:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

Presveto srce 3/5

pa tak tak, početak i kraj jako dobri ali jako me razočaral onaj dio s otmicama i bježanjem. Definitivno strip s najboljim citatima. Na kraju sam i nezadovoljan kaj nam fibra nije dala izdanje u boji (:



definitivno opičen strip ali zanimljiv 3,5/5

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 11/03/2015 : 09:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vknez

quote:
Originally posted by dosada

Presveto srce 3/5

pa tak tak, početak i kraj jako dobri ali jako me razočaral onaj dio s otmicama i bježanjem. Definitivno strip s najboljim citatima. Na kraju sam i nezadovoljan kaj nam fibra nije dala izdanje u boji (:



definitivno opičen strip ali zanimljiv 3,5/5



...ima toga kod Jodoa do mile volje, ali kod ovog stripa mi neke stvari nisu toliko napete. Nije mi to na razini Inkala.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000