forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Nathan Never scenarij by Jerry & mladjo-4.strana!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/04/2012 : 22:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da imam jaku želju napraviti svoj strip a s obzirom da ne znam nacrtati ni Čiča Glišu, logično je da uzmem ono što mi preostaje, a to je - scenarij. Ideja je naišla na kakav - takav odjek u NN topicu (zapravo, nije to bio odjek, više nekakav jedva čujan šapat) ali napisalo se par zanimljivih stvari, a prijatelj drug i borac Jerry Krause pokazao se kao vrlo talentiran momak što se tiče pisanja, pa smo došli na ideju kako na vrlo lagan način zaraditi naš prvi milijun - napisati ćemo zajedno scenarij! Lukavo, ha? Jao, slava, novac, žene...
Nego, sad ozbiljno: mi ćemo ovdje piskarati i međusobno se dopisivati kako bi stvorili nešto upotrebljivo. Kako će to izgledati i na što će ličiti ne znamo, ali sigurno ćemo se dobro zabaviti, a ako i ispadne nešto korisno - ha, slat ćemo vam razglednice iz Milana.

Khm, pa sitnica:
Ovdje piskaramo primarno Jerry i ja ali SVATKO se može uključiti i dati sugestiju. Ali, ukoliko imate dobre ideje, pozivam vas da i sami otvorite topic i napišete nešto svoje. Neće sigurno biti dobro kao naše ali bitno je da se trudite
U ovom podforumu i na ovom sajtu općenito stvarno ima dobrih stripovskih crteža domaće radinosti koji su često popraćeni i izvrsnim scenarijem.
E pa vrijeme je da konačno i mi koji smo u osnovnoj mrzili likovni iz dna duše probamo stvoriti neki strip.


Khm, zo:
DOSAD NAPISANO:

mladjo:
Prva slika: Vide se samo Nathanove oči. Ipak, potrebno je nekoliko detalja da se zna da je riječ o njemu, stoga - manji dio lica plus pramen kose: Oči odražavaju nemir i tugu. Bol probija kroz njih ali ne uspijeva u potpunosti izaći. U očima se vidi i jad i mržnja prema Gradu i svijetu općenito zbog situacije u kojoj se trenutno nalazi.

Tekst: Sve kiše uspomena ne mogu satrati prljavštinu sa lica ovoga grada.


Druga slika: Vidi se kompletno Nathanovo lice. Lice očarava potpuno isto raspoloženje kao na prvoj slici.

Tekst:Ali kada te mračne uspomene potraže...I zatraže tvoju pomoć...Što onda?



Treća slika: Vidi se cijeli Nathan kako sijedi u salonu za sastanke. Sijedi na rubu separea. Cijeli je u kadru i gotovo se ništa ne vidi osim njega (vidljivi su dijelovi separea, prozor s kišom iza...)

Tekst:Zašto je tu? Zar je moguće da cijeli njegov Svijet zla ne može pomoći njegovom problemu? Rekao je da je nužno da ga ja saslušam. Zašto?


Četvrta slika:Vidi se Cijeli Nathan, udaljen metar i pol do dva metra, a u prvom planu je ruka Aristotela Skotosa. Ruka se nalazi dolje desno i visi sa naslona.


Tekst:Da li je ovo neka podla igra u kojoj je moguć samo gubitak i bol?

Peta slika: Proteže se kroz cijeli donji dio strane, dakle zauzima prostor dvije normalne slike. Iz ptičje perspektive vide se Nathan i Aristotel Skotos kako sjede jedan nasuprot drugog, svaki na svom kraju separea. Iza se vidi olujno nevrijeme i grmljavina.

Tekst:Što napraviti kad te tmina zatraži pomoć?




Jerry:
Skotos: Ne želim okolišati Nathane. Bacit ću odmah karte na stol. Nathane, ja umirem...

Nathan: (ne vjerujem gadu, nikad mu nisam vjerovao) Reci Skotose, koju si sad igru smislio?

Skotos: To sam i očekivao, da mi nećeš vjerovati. Ali to što sam te ipak nagovorio da dođeš na ovaj sastanak znači da sam te zaintrigirao.

Nathan: Došao sam samo iz jednog jedinog razloga: da napokon razbijem tvoju odvratnu njušku ako mi lažeš... Jer ono što si mi ostavio na poruci nema nikakvog smisla.

Skotos: Ima Nathane, itekako ima. Jedino ti možeš riješiti situaciju u koju sam upao. Zvuči smiješno, spasiti život svome najvećem neprijatelju. Ali isto tako, otvaram ti mogućnost da ponovno pronađeš najboljeg prijatelja.

Nathan: (lupa šakom od stol) Ne vjerujem ti ništa nitkove, Jack je već odavno mrtav!!! (okreće Skotosu leđa želeći otići)

Skotos: (zlobno se smije) Čekaj Nathane... Zar misliš da sam stvarno glup i da nisam ovo predvidio (dodaje mu svoj telefon)

Hadija: (s druge strane žice s vidno užasnutim glasom) Nathane, što se to događ...




Nathan: (bijesno skače na Skotosa i udara ga šakom) Prljavi gade, šta si joj uradio. Ako joj bude falila i vlas s glave...

Skotos: (polako se pridiže krvavih usana) Tvojoj zgodnoj ljubavnici neće se dogoditi ništa. Morao sam se osigurati, ali moraš me saslušati.

Nathan: (na rubu živaca) Govori gade, ne mogu više gledati tvoju prljavu njušku.

Skotos: Bit ću otvoren. Toliko smo se već puta susreli i sukobili da ti ne želim ništa sakriti.

Skotos: (ironično se cerekajući) Znaš Nathane, život je tako čudan. Ni sam ne znam koliko puta sam želio osnažiti svoju moć. Jer moć je izvor svega što želim. Želim kontrolu nad ljudima, želim svijet na dlanu i toliko sam puta bio blizu, ali si se ti uvijek ispriječio.

Nathan: Prijeđi na stvar.

Skotos: Čuo si za Balkan City i za sve probleme s kojima se njihovi stanovnici, Balkaniti susreću. E pa ja sam te probleme riješio. Izbacio sam rusku mafiju i zavladao tim gradom koji također ima sedam razina...

Skotos: ... Ali to mi nije bilo dovoljno. Želio sam nad tim divljacima iskušati jedan novi virus koji bi, ako moji planovi uspiju, bio model za pokoravanje svijeta...

Skotos: ... Virus sam nazvao YUG 7, ne pitaj me zašto. Uglavnom, virus svojim kemijskim djelovanjem mijenja određenu strukturu u mozgu, što kao posljedicu ima potpuno podčinjavanje mojoj volji. Ljudi postaju neka vrsta "modernih zombija", naizgled su normalni, ali svaku moju zapovijed slijepo slušaju. To je bio moj model za potpuno zauzimanje ovog bijednog svijeta.

Skotos: Ali podcijenio sam taj prljavi narod. Yosuz, jedan od vođa njihovih plemena, me je ugrizao za ruku prilikom jednog mog posjeta gradu. Mislio sam, nije ništa, ali sam se grdno prevario...

Skotos: ... Gad je bio zaražen nepoznatim smrtonosnim virusom i žrtvovao se za svoj cilj. Moji znanstvenici grozničavo pokušavaju otkriti lijek, ali nemam puno vremena. Jedino što sam uspio otkriti je da navodno postoji lijek duboko sakriven u donjim razinama grada. Sve sam pročešljao, ali uzalud. I tu nastupaš ti...

Skotos: Infiltrirat ćeš se u donje razine grada i pronaći virus. Jedino si ti za to sposoban.

Nathan: (sluša ga u nevjerici)

Skotos: Koja čudna igra sudbine... Ja, Skotos koji je napokon imao svijet na dlanu pogibam od ruke prljavog Balkanita.

Nathan: (gnjevno) Kakve veze sa svim time ima Jack?

Skotos: Jack, e to je druga priča...




Skotos: "Znao sam da te neću moći ucijeniti samo s Hadijinom otmicom, pa sam izvukao asa iz rukava".
Skotos: "Svi misle da je moj odbjegli sin izgubio život na onom asteroidu, ali ja ću te Nathane obradovati, Jack je živ i zdrav!
Nathan: "Umaraju me već ove tvoje priče, objasni konkretno".
Skotos: "Nathane, ja sam moćan čovjek i moj spektar djelovanja je velik".
Skotos: "Moje sonde, smještene duboko u svemiru otkrile su jednu anomaliju i snimili nešto nevjerojatno!"
Skotos: "Cijelu jednu galaktiku s novim bićima, a u njima posada s asteroida Arga."
Skotos: "Znam način kako da dođem do posade i dat ću ti upute u zamjenu za dobro izvršen zadatak"
Skotos: "Hadija, Jack i April u zamjenu za moj život. Što kažeš? (lagano se smješka)
Nathan: (nervozno) "Ljigavče!" (odlazi)

Ovo bi uz onih mojih par postova u topicu bio uvod u radnju.

Ideja je da Nathan, paradoksalno, mora spasiti Skotosa, u zamjenu za Hadijin život i "navodne" informacije za spas Jacka i April s druge strane galaktike. Nathan mora otići u Balcan City među sav onaj ološ i pronaći lijek za nepoznati virus. Srećom ima asa u rukavu, jer Skotos ne zna da je Nathan nekad davno već bio u Balcan Cityju i to u vrijeme kad je bezvoljno lutao svijetom nakon ženine smrti. Tu je upoznao zanosnu plesačicu Teutu koja je je ujedno jedna od vođa pokreta otpora već dugi niz godina. Narodu Balcan Cityja je već godinama bilo dosta ruske mafija i sad kad ih je Skotos svrgnuo, upali su u još veću nevolju. Nathan pronalazi Teutu i smišlja s njom plan kako da pomogne Teuti i napakosti Skotosu i tako spasi narod Balcan Cityja iz njegovih ralja, a da ujedno ne ugrozi Hadijin život. Isto tako ostaje mu i nada da Skotos stvarno govori istinu i da su Jack i April doista živi...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 23/01/2014 02:09:32

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/04/2012 : 22:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
dakle ovako, svatko će od nas pisati svoj dio, a predlažem da nakon napisanoga druga strana može iznijeti svoja mišljenja i prijedloge kako neke stvari poboljšati, a onda prva strana to može prihvatiti ili ostati pri prvotnoj ideji. Kaj veliš Jerry?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/04/2012 : 23:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Vrlo dobro mladjo. Da samo i ja kažem da mi je likovno bio uvjerljivo najmrži predmet. Pa i moj petogodišnji sin već sad bolje crta od mene.

Ali zato smo se mi, stari pajdaši bacili, kao što veliš, na piskaranje. Evo ja ću pokušati iznositi konkretne scene, a ti to možeš aranžirati u NN ugođaj. Vidim da ti odlično idu tok misli i unutarnji monolozi.

Uglavnom ajmo probati, a kad napravimo naš savršeni scenarij i kojim pukim slučajem (a to je gotovo nemoguće) budemo odbijeni u Bonellija, mogli bi onda angažirati nekog prekaljenog forumaša crtača. Vidim ima ih dosta nadarenih kao Tonto, Brdar ili Torghal. :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/04/2012 : 01:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Banda sa Balkanije kreće u pobjedničke pohode:))
Sutra ću nešto napisati, a sad prek vikenda ću imati malu pauzu, 1.Maj i to, biti ću na viksi ali čim se vratim, krećem punom parom.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/04/2012 : 22:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A di je ono ostalo šta si tu postavio :http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37297&whichpage=105

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/04/2012 : 19:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Na ovom topicu ćemo Jerry i ja pisati svoj scenarij, te je stoga samo naš prebačen
Među ovim ostalim scenarijima ima izvrsnih stvari i pozivam i druge da počnu pisati u ovom podforumu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/04/2012 : 19:48:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sad sam na viksi, pa nemam neta, nastavak posle praznika

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Batta
New Member



127 Posts

Member since 16/07/2011

Posted - 28/04/2012 : 20:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Batta a Yahoo! Message  Send Batta a Private Message  Reply with Quote
Niste se trebali držati ovog NN,možda izmisliti vašeg borca za pravdu . Ako bude dobar scenario možda nešto i da se nacrta te ispadne dobar strip...
A što se tiče likovnog u osnovnoj ni ja ga nisam baš nešto voleo.

http://corbaatilaart.blogspot.com/
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 24/05/2012 : 00:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Izvinjavam se na mojoj drskosti što sam i pomislio, a kamoli što sam se usudio pokušati uprizoriti početnu scenu vašeg budućeg bestselera (koji je, na žalost, nešto zapeo), ali... bilo mi je nešto dosadno pa sam malo šaruckao.
Dakle,što je tu je, hereza je počinjena i preostaju mi samo nevješti pokušaji izvinjenja.
Mea maxima culpa!
Nije nešto, ali bar ubih dosadu

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/05/2012 : 00:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
odlično izgleda ova prva stranica
i crtež i tekst
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/05/2012 : 01:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Opa! Ovo postaje prava balkanska NN produkcija, od scenarija do crteza!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2012 : 18:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cestitam Igmanu2 na crtezu,ja sam inace isto talentiran (lazna skromnost) za crtanje ali ne koristim tuseve nego flomastere,a cesto ubacim i grafitnu da dodam sive nivoe,nista extra , ali tek toliko da pokazem inicijativu i sa svoje strane, pa kad budem malo sa "cajtom" napravim koju dve-tri slicice pa stavim na ovaj topik..
Ne volim hyperrealisticne crteze i detaljiziranje okolo po prostoru pa cu se ravnati samo po osnovnim detaljima
Pozz scenaristima i suradnicima...



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 24/05/2012 18:50:22
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8388 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 24/05/2012 : 19:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
IGMAN2 svaka ti čast majstore

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/05/2012 : 19:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ovo odlicno izgleda. Bravo za nase autore, takodje i za Igmana
Jedino mi je malo cudan prelaz iz cetvrte u petu sliku, Nathan je odjednom okrenut u desno. Je li se stolica moze da okrece ili...?
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/05/2012 : 20:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

Izvinjavam se na mojoj drskosti što sam i pomislio, a kamoli što sam se usudio pokušati uprizoriti početnu scenu vašeg budućeg bestselera (koji je, na žalost, nešto zapeo), ali... bilo mi je nešto dosadno pa sam malo šaruckao.
Dakle,što je tu je, hereza je počinjena i preostaju mi samo nevješti pokušaji izvinjenja.
Mea maxima culpa!
Nije nešto, ali bar ubih dosadu




Pa jebote, tek sad ovo vidim. To je ono što čekam kao ozeblo sunce. Svaka čast!

E sad ću imati inspiraciju za napisati scenarij do kraja. Igmane upadaš u tim. Mislim da će se i mladjo složiti kad vidi ovo da smo dobili crtača. Još dovršiti i doraditi scenarij od nekih 30-40 stranica i eto ostvarenja mladjina životnog sna.

Još jednom svaka čast na odličnom crtežu. Morat ćemo se čuti preko PM-a.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/05/2012 : 20:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ispalo... Samo naprijed ljudi!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2012 : 22:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A, nista onda odoh ja k'o Castellini iz staffa...Igman smrznuo svoj status kao suradnik, odoh ja na Sun Islands....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/05/2012 : 22:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma samo štancaj crteže emireme. Neka ovo bude topic i za sve stripoljupce koji vole i crtaju Nathana. Mogao bi sad priložiti i scenarije za onih par naslovnica što si postavio.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/05/2012 : 22:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovo je izvrsno, svaka čast! Bravo Igman i Emirem!

Od suta (popodne) krećemo sa završavanjem scenarija!

Nego, što ćete Vi sa prvim milijunom od zarade?:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2012 : 23:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo



Nego, što ćete Vi sa prvim milijunom od zarade?:))



Sun Islands...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 25/05/2012 : 12:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam ovo na službenom NN topicu, pa da vas pohvalim i ovdje.

Fenomenalno, i crtež i scenarij.

Ako uspijete izgurat ovo do kraja, prodajte Bonelliju, jer je predobro.

Nisam neki poznavatelj crteža, tehnika i finesa, ali po onome što vidim, ovo je bolje od 90% službenih crtača, ako ne i više.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/05/2012 : 12:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Od sutra (popodne) krećemo sa završavanjem scenarija!


@Mladjo, sad više nema uzmaka. Napisao si da od danas popodne krećemo. Pošto ja tada neću biti online, evo ti prvog zadatka.

Pokušaj onaj cijeli moj dijalog između Skotosa i Nathana uprizoriti u prikladnu scenografiju. Kao što si uradio s prvom stranicom. Vidim da ti to odlično ide. Ne znam koliko će se to moći prikladno izraziti kroz vinjete, jer sve se svodi na možda predugački dijalog između njih dvojice. Ali morao sam nekako napraviti uvod.

E kad to napravimo, imam ideju kako bi se prebacili u Balcan City, ali otom-potom. Prvo da riješimo scenografiju uvoda da bi naš nadareni Igman krenuo s crtežom.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2012 : 16:27:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ok, krenimo:

Prva slika: Vidi se Aristotelovo lice, puno bijesa i mržnje, ali i boli. Lice autoritetnog čovjeka nenavlikog da traži nego da zapovjeda. Pola lica mu je u crnoj sjeni, dok mu oči, tmurne i teške odaju svu patnju kroz koju prolazi. Lice zaokuplja cijelu vinjetu, osim oblačića s tekstom koji se nalazi gore desno.
Tekst: Maska smrti pokazala je svoje pravo lice Nathane. Ona nosi moj odraz. Došla je po mene.Zahtjeve da pođem s njom.


Druga slika:Nathanovo lice. Smrknuto, bez osjećaja, vidi se i dio fotelje, te šake koje su mu sklopljene ispod brade.Aristotel i dalje govori.
Tekst: Da, smrtno sam bolestan stari neprijatelju. (sada ću možda malo preuveličati ali ovo bi mogao biti prvi pokazatelj bilo kakvih osjećaja prema bilo kome od strane Skotosa. Naime, izraz "stari neprijatelju" je za Skotosa ipak veliki iskorak ka nekakvom emocionalnom odnosu spram druge osobe. Ovakvih par fraza bi se tokom teksta još moglo ubaciti. Naravno, tek spoznaja o mogućoj vlastitoj smrti budi određene osjećaje kod Skotosa ali to je svakako u skladu s njegovim karakterom.)
Nastavak teksta:Po prvi puta stvar je izašla iz cetra događanja na takav način.Na način da će ovaj svijet možda ostati bez mene. (Svijet će ostati bez mene - još jedan dokaz luđačke egocentričnosti)


Uskoro nastavak...:))

Ugl, Jerry malo sam promijenio tekst ali u načelu ću do kraja ukomponirati sve tvoje gore navedene ideje, pa ćemo vidjeti kako razviti cijelu priču. Nego, moja bi ideja bila da Nathan cijelo vrijeme šuti dok mu Skotos objašnjava probleme i da tek nakon toga dodje do njegovog odbijanja, pa onda tek da Skotos pokrene priču sa Hadijom i Jackom. Nathanova šutnja bila bi zapravo karakteristična za njegovu mržnju prema Skotosu i odgovarala bi zapravo jednom oprezu jer bolje je ništa ne reći dok se sve ne čuje. Što misliš?

Eh, a kad završimo s drugom stranicom, onda na scenu stupa Igman:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 25/05/2012 : 16:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
Bol probija kroz njih ali ne uspijeva u potpunosti izaći. U očima se vidi i jad i mržnja prema Gradu i svijetu općenito zbog situacije u kojoj se trenutno nalazi.


Mislio sam da samo Gejman ima živaca tražiti ovako nešto od crtača, priznajem (šok nakon čitanja scenarija za "Kaliopu" od 40 strana).

Prva stranica super izgleda. :)

Edited by - Mhejl on 25/05/2012 16:54:39
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2012 : 17:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nema milosti za bandu crtače

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/05/2012 : 18:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Vidio sam ovo na službenom NN topicu, pa da vas pohvalim i ovdje.
ali po onome što vidim, ovo je bolje od 90% službenih crtača, ako ne i više.



Ma daaj!!!

Idem ja napraviti reboot prvih slika preko vikenda...onako za probu,ne ljuti se Igmane planino stara

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000