forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 17 - Betelgeuse
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 23/08/2012 : 18:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Dva albuma...285+270=555....
Sve za pet, ali malo puno love za ovo..znam da bi zalio da ne kupim kad dodjem u zgb za kojih 10-tak dana,ali puno brate puno...
Tehnoocevi 285 x 2= 570..hmmm




Trenutno kod Lastana imaš 30% popust...cijene sa tim popustom su puno prihvatljivije.
Meni žao što sada nisam pri novcima da odem u jednu veliku nabavku.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/08/2012 : 21:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Nisu dva albuma nego deset albuma spojenih u dvije knjige.



Znam da ima toliko albuma provjerio sam i prije kod "tehnooceva" koliko ih ima..dobro, smatram da i za odnos broja stranica u boji i kvalitetu odgovara cijena, samo taj psiholoski efekt same ukupne cijene mi je malo shoky.... Nista kontra samo vodim proracun ovako javno...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/08/2012 : 21:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

opet ljudi ne znaju osnovnu matematiku


1+1 nisu 2 vec 11...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/08/2012 : 17:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Kupovinu ovogodišnjih strp-izdanja (ne računajući Darkvudove Konane) započeo sam kupovinom Betelgeza - strip mi je trenutno na pozajmici kod prijatelja, ali računam da ću ga za vikend "sljuštiti" - baš me interesuje da li će mi biti u rangu sa Aldebaranom, bolji, ili lošiji od njega!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 24/08/2012 17:20:38
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 24/08/2012 : 17:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Meni je Aldebaran bio dobar do samoga kraja, ona kolicina neprirodne srecne zavrsnice nije mi prijala. Jel Betelgeuse slican u tome Sa Aldeberanom?
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 01/09/2012 : 17:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Betelguise mi je potpuno isti kao i Aldebaran po svim mjerilima.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/09/2012 : 13:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Prolongirao sam čitanje Betelgeza koliko sam god duže mogao, jer je stvar o jednom od najboljih stripova koje sam čitao;isto kao i Aldebaran.
Da li mi je bolji ili lošiji od Aldebarana, zaista ne znam.U nekom trenutcima činilo mi se da je za dlaku bolji, a nekad isto toliko lošiji.Recimo da mi je potpuno isti, kao što napisa Mord gore.
Crtež mi se ne čini ništa lošiji nego u Aldebaranu, a nažalost ne mogu to ni da proverim, jer mi je Aldebaran trenutno blokiran u ormaru zbog radova u kući.
Definitivno velika preporuka za ovaj strip, sigurno će biti jedan od favorita za strip godine i jedva čekam Antares, ali i ostale Leove SF serijale kao Keniju,Namibiju i Preživele.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 03/10/2012 : 23:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sutra po Aldebaran i Betelgeuse..razmisljao da odustanem i uzmem Colbyija
...nadam se da necu pozaliti i da ce skoro i Antares..nisam vidio na planu za 2013.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/10/2012 : 10:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sutra po Aldebaran i Betelgeuse..razmisljao da odustanem i uzmem Colbyija
...nadam se da necu pozaliti i da ce skoro i Antares..nisam vidio na planu za 2013.



Kakvo odustajanje si ludddddddddddddddddddddddddd
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/10/2012 : 13:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by emirem

Sutra po Aldebaran i Betelgeuse..razmisljao da odustanem i uzmem Colbyija
...nadam se da necu pozaliti i da ce skoro i Antares..nisam vidio na planu za 2013.



Kakvo odustajanje si ludddddddddddddddddddddddddd




Pa izgleda razum prevladao, ali jos necu poceti citati i to jos jedno vrijeme..nema vremena...tek dosao sa puta....


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 25/10/2012 : 21:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
pročitao prvo aldebaran. super strip, sa veoma interesantnom štorijom, crtanje veoma dobro, flora i favna izvanredni, krajine baš fantastične, pravi fantasy nature stroll. Mada mi je malo naivan - u smislu nedostatka mehaničkih detajla. sve se nešto miče a nema getriba. JBGA strojnik sam pa tražim mehaniku svuda.
I nastavio sa betelgezom. Malo ushičenosti nestalo u onim lesenim tjelima, štorija postala predvidljiva prema kraju, nema baš neke dinamike, kompozicija statična za popizdit, postao sam skoro ravnodušan u zadnoj trečini stripa. životinje su izgubile deo čara, pa tako i fantastični ljudski ep izgubi čar. Nije da baš čekam ko lud nastavak.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/11/2012 : 10:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Sličnog sam mišljenja kao i Mord i Anto. Ni bolji ni lošiji od Aldebarana osim što su mi životinje u Betelgeuseu ipak malo ''normalnije'' koliko god to nenormalno zvučalo. Nema šanse da zaboravim onu ribu ljudskog izgleda iz Aldebarana
Zadovoljan, čekam Antares.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 29/12/2012 : 22:39:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Meni je ipak Betelgeus za ocjenu slabiji od Aldebarana. Avantura je super, ali donekle imam doživljaj već viđenog. Ljubavno - seksualni problemi glavnih junaka su prenaglašeni. Kim je pretvorio u malu nimfomanku ( ne volim te al mi treba seks...i tako sa par likova...a za finale pojebe vanzemaljca u prvom kontaktu :D ) Sve u svemu tko je volio Aldebaran volit će i Betelgeuse.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?

Edited by - Ignus on 29/12/2012 22:40:41
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2646 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 03/01/2013 : 00:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam preko praznika Aldebaran i Betelgeuse ponovo, jedan za drugim. Nakon prvog citanja Betelgeuse mi je bio puno losiji od Aldebarana, a nakon drugog samo losiji.
Slazem se s primjedbama koje je gore iznio Trolodtroje, pa necu ponavljati.
Nesto mi smeta kod Leovih crteza ljudi, ali nikako da shvatim u cemu je problem.

Usprkos svim primjedbama to su zanimljive avanture i Antares ce po izlasku biti visoko na listi prioriteta za kupnju.
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 03/02/2013 : 23:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Zavrsio i Betelgeuse... identicno dobro kao i Aldebaran... po svim osnovama, ideja, prica, "svet", karakteri, ljudska psiha, itd...
U jednom momentu sam morao da ostavim strip i izadjem iz kuce da bih nesto zavrsio... ne pamtim kada mi se desilo da sam zurio nazad kako bih dovrsio citanje nekog stripa, tj. poslednje dve epizode i uzivao u raspletu...
Vrhunski osmisljeno i uradjeno, nema sta...
Kada pomislim da sam se dugo lomio da li ovo da uzmem ili ne... srecom da sam se pre dve nedelje zadesio u situaciji da ove albume drzim u rukama i priznajem da je odluka da ih ipak uzmem bila jedna od najpametnijih...
Za sve koji su mozda imali slicne dileme... apsolutna preporuka sa moje strane... ja sam uzivao citajuci ih...
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 04/02/2013 : 14:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Potpisujem sve navedno gore, meni su oba predobra, jedva sam cekao svaki novi odlazak na wc :)))))
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 26/02/2013 : 01:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
I meni je Betelgeuse na nivou prethodnika!
Trebao bi jos jednom procitati Aldebaran za preciznu usporedbu, ali tu su negdje -- vrhunski pustolovni stripovi koji se ne ispustaju iz ruku do zadnje stranice. Mozda mi je Beltelgeuse i bolji. Boje su prelijepe, ovaj put se sve zeleni posto je ovo planet s ogromnim kopnom, a Aldebaran je naravno bio planet mora.

Jedino s cim je Leo pretjerao u ovoj prici je s kolicinom golih zenskih grudi (sto ce mnogima doci kao dodatni plus jer od viska glava ne boli).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3303 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 26/02/2013 : 02:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Survivants ne nastavlja pricu iz Antares? Vise kao spin off... ili ce sve povezati?
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 26/02/2013 : 14:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Survivants ne nastavlja pricu iz Antares? Vise kao spin off... ili ce sve povezati?


Pročitao sam prvi tom Survivantsa i mogu ti reći da za sada izgleda kao spin off. Novi likovi i nova radnja. Ali nebi me čudilo da se na kraju sve poveže...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/03/2013 : 20:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Podsjetilo me na ono cudo iz vode...


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 05/05/2013 : 02:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Pročitah Aldebarana pa odmah za njim i Betelgeuse. Fenomenalna priča. Ne bih usporerđivao da li je bolji Aldebaran ili Betelgeuse, pošto je priča povezana i zapravo su to nastavci. Da sam čitao samo Betelgeuse a bez da sam prije toga pročitao Aldebaran, ne bi mi ni na pola bio toliko dobar kao što je kad se prvo pročita Aldebaran.
Sada sa nestrpljenjem čekam Antares.
Da li tko zna, jel' gotov peti album?


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 05/05/2013 02:46:54
Go to Top of Page

puxavida
New Member



Croatia
115 Posts

Member since 05/02/2009

Posted - 05/05/2013 : 09:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send puxavida a Private Message  Reply with Quote
aldebaran mi je bio super... betelgeuse solidno do kraja koji je totalni shit. Kojiljubavni problemi - smiješno
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 05/05/2013 : 13:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
ljubavni problemi nisu u prvom planu priče. Mantrisa je najveća nepoznanica i cijela priča se svodi na proučavanje/istraživanje Mantrise, a kraj priče u Betelgeusu daje mnoge odgovore koji razjašnjavaju i povezuju događaje na Aldebaranu i Betelgeusu.
Koliko vidim, Antares bi trebao biti točka na "i" i zato ga sa nestrpljenjem očekujem u Fibrinom izdanju.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 06/05/2013 16:52:13
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/05/2013 : 13:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

ljubavni problemi nisu u prvom planu priče. Matrisa je najveća nepoznanica i cijela priča se svodi na proučavanje/istraživanje Matrise, a kraj priče u Betelgeusu daje mnoge odgovore koji razjašnjavaju i povezuju događaje na Aldebaranu i Betelgeusu.
Koliko vidim, Antares bi trebao biti točka na "i" i zato ga sa nestrpljenjem očekujem u Fibrinom izdanju.


+1
Zapravo, Antares mi je najvažniji strip inegral koji treba izaći.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!

Edited by - Nivox on 05/05/2013 13:55:03
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 06/05/2013 : 16:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
A nekako mi se čini da Kim i onaj Sven nisu koristili kondom pa bi u Antaresu moglo biti i prinove.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000