forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Period slobodne dalmacije - Zagor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/08/2012 : 16:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by selanne

Jedna od mojih prvih uspomena na Zagora općenito je scena kad on i Chico iz pustinje upadaju u onu rupu od sela, pa onda Zagi prebije jednog od one dvojice zgubidana k'o vola u kupusu. Strašno, sjećam se kako sam se kao dijete baš divio i mislio da je Zagor frajerčina bez konkurencije. No, onda sam bolje upoznao Texa.



... i gadno se razocarao.


Daleko od toga, Tex je ipak veći frajer. Zagi nema one duhovite komentare i primjedbe dok mlati nekoga.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 04/08/2012 : 16:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
I da ta rupa od sela se zove tortillas

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ljubomoran što je Boselli postao boss u Texu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ja sam ljubomoran što je Boselli postao boss u Texu.


To ti je tako, nanjuše dobrog scenarista ili crtača i prebace ga u staff najpopularnijeg junaka... Pa što misliš, zašto Burattini još piše Zagora?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by bjelolasica

Ja sam ljubomoran što je Boselli postao boss u Texu.


To ti je tako, nanjuše dobrog scenarista ili crtača i prebace ga u staff najpopularnijeg junaka... Pa što misliš, zašto Burattini još piše Zagora?


Još se vratio Ade, ali mi je u zadnje vrijeme nekako slab.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Dobra mu je bila ona priča poslije broja 500 (Kraljevstvo tame? Mrtva šuma? I don't remember), a druge novije radove nisam čitao... Bit će da je potrošio svoju kvalitetu na Lazarusu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Maxi Orlovi sa sjevera totalni promašaj. Da ga ne cjenim od prije pobrao bi dvojku.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 04/08/2012 : 17:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Maxi Orlovi sa sjevera totalni promašaj. Da ga ne cjenim od prije pobrao bi dvojku.


Na to sam potpuno zaboravio, kao i na one Marince.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 04/08/2012 : 17:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
Originally posted by bjelolasica

Maxi Orlovi sa sjevera totalni promašaj. Da ga ne cjenim od prije pobrao bi dvojku.


Na to sam potpuno zaboravio, kao i na one Marince.

Marinci su još prihvatljivi sve dok ih momak nije krenuo tući k'o maksim po diviziji.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 04/08/2012 : 18:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Uvjerljivo najbolji period. Ikad.
Go to Top of Page

Argus
Junior Member



Croatia
453 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 04/08/2012 : 18:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Argus a Private Message  Reply with Quote
Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 04/08/2012 : 18:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 04/08/2012 : 22:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.




+1

Today's readers are tomorrow's leaders

Edited by - magnus on 04/08/2012 22:54:31
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 01:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1


Ovdje se točno vidi podjela stare garde i novijih generacija

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 05/08/2012 : 10:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Pa to je nešto normalno,masu puta smo o tome raspravljali.
Zapravo je bitno s kojim si se epizodama prvo susreo,doduše meni su podjednako drage i epizode velike turneje po Americi a i Nollitine koje je izdavala SD Extra.

Isto tako smatram da je ovaj noviji period,recimo od 2002 pa naovamo dosta loše kvalitete iako ima dobrih priča.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4589 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/08/2012 : 10:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1

sangue navajo
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/08/2012 : 11:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1
Samo bi naveo nekoliko klasika iz toga razdoblja;
Zimska zmija
Sedma runda
Meklaudov karavan
Američka odiseja
Bijeli tigar
i jednu iz "malo" kasnijeg razdoblja;
Divovi dobra i zla

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/08/2012 : 12:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ajde ti šalji slike

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 13:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Dobra mu je bila ona priča poslije broja 500 (Kraljevstvo tame? Mrtva šuma? I don't remember), a druge novije radove nisam čitao... Bit će da je potrošio svoju kvalitetu na Lazarusu.


Puno sam očekivao od te epizode. Dobra je ali nije kao što sam očekivao.
Mračna atmosfera

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 13:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1
Samo bi naveo nekoliko klasika iz toga razdoblja;
Zimska zmija
Sedma runda
Meklaudov karavan
Američka odiseja
Bijeli tigar
i jednu iz "malo" kasnijeg razdoblja;
Divovi dobra i zla



Pečinski ljudi
Hagot
Hiljadu lica straha

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 05/08/2012 : 14:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.




+1
Samo bi naveo nekoliko klasika iz toga razdoblja;
Zimska zmija
Sedma runda
Meklaudov karavan
Američka odiseja
Bijeli tigar
i jednu iz "malo" kasnijeg razdoblja;
Divovi dobra i zla



Pečinski ljudi
Hagot
Hiljadu lica straha






Sve odlične epizode, ali iz ZS ovo nije objavljivala SD

In spite of my rage I´m still rat in a cage...

Edited by - PAJDO on 05/08/2012 14:03:00
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/08/2012 : 14:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrew Cain

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Argus

Imam 45 godina i moji poceci u stripu bilu su preko ZS i LMS,Alan Forda i sl izdanja u to vrijeme.Naviknut sam na starog Zagora ,ovo sve novo mi je necitljivo,bezveze i uopce ne slici na Zagora tako da to ne sakupljam.Zato mi je smijesno kad se govori o tom periodu gdje je Zagor totalno izoblicen i vecinom stavljen u horor i sf price.Ovo je subjektivan stav , normalno da se ukusi razlikuju i mlade generacije su isto tako navikle na ovo sto sad izlazi,nesto sto je nalik na dobrog starog junaka.



+1
Samo bi naveo nekoliko klasika iz toga razdoblja;
Zimska zmija
Sedma runda
Meklaudov karavan
Američka odiseja
Bijeli tigar
i jednu iz "malo" kasnijeg razdoblja;
Divovi dobra i zla



Pečinski ljudi
Hagot
Hiljadu lica straha




To je to
Inače, SD razdoblje mi je sjajno, ali ipak nije za usporedbu sa "zlatnim" periodom, a najbolja epizoda je Nestali istraživač
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
Znam da nije objavljivala SD, nadamo se da će zato LU

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 05/08/2012 : 14:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa većinom ovdje, najbolji period Zagija po mom skromnom mišljenju. Nekih 5 najboljih priča iz ovog perioda su mi Vampir, Osveta Vudu, Sedam gradova Cibole, Helingen i Imanje pod opsadom, koja vremena...
Go to Top of Page

Andrew Cain
Junior Member



Croatia
331 Posts

Member since 02/08/2012

Posted - 05/08/2012 : 14:57:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrew Cain a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Slažem se sa većinom ovdje, najbolji period Zagija po mom skromnom mišljenju. Nekih 5 najboljih priča iz ovog perioda su mi Vampir, Osveta Vudu, Sedam gradova Cibole, Helingen i Imanje pod opsadom, koja vremena...


Ufff, nema potrebe govora o tome
Imanje pod opsadom mi je slabije od spomenutih epizoda, ali isto tako ima svoj neki kult, pa čak i zbog najave sjene nad darkwoodom.

Mogu prihvatiti neuspjeh. Ali ne mogu prihvatiti da prestanem pokušavati.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000