forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 201 - Znak Zla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/08/2012 : 18:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Scenarij: Ade Capone
Crtež: Gallieno Ferri
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #519 - Recenzija

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - solar on 28/04/2016 01:16:57

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/08/2012 : 18:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Neki bi rekli: "vjera mi ne dopušta da propustim Ferrija"...
Pošto nisam pratio VČ,jedva čekam da vidim starog majstora kako crta ove nove epizode.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 08/08/2012 : 18:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Lijepa naslovna. Nadam se da neču morati prevrnuti 5 kioska naglavačke da nađem/iskopam glancera. U zadnje vrijeme gdje god dođem sve manji izbor odlično očuvanih stripova, gotovo da ne možeš kupiti novi strip a da nema neku mamu poput utora od uvezivanja, udaren čošak i slično.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava

Edited by - Barney on 08/08/2012 18:54:27
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member



Bosnia and Herzegovina
764 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 08/08/2012 : 19:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
Da ne govorim da je u zadnjih 10ak brojeva papir za 3 klase lošiji, Ludens je stvarno srozao kvalitetu na minimum...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 08/08/2012 : 19:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Lijepa naslovna. Nadam se da neču morati prevrnuti 5 kioska naglavačke da nađem/iskopam glancera. U zadnje vrijeme gdje god dođem sve manji izbor odlično očuvanih stripova, gotovo da ne možeš kupiti novi strip a da nema neku mamu poput utora od uvezivanja, udaren čošak i slično.



Davno je prošlo vrijeme glancera na kiosku. Ja sam se prije par dana posvađao s nekom nadobudnomm očito novozaposlenom balavicom na kiosku kad sam zatražio da mi da na uvid novi Zg maxi i DD almanah, i kad sam joj ukazao da su oštećeni ona meni mrtvo-hladno: 'Ja ne znam što bi Vi htjeli, što to Vama predstavlja oštećeno'. Pukao mi je film pa sam je pitao: 'Je li ti kupuješ gaće i grudnjake kojima je isparan dio ili otkinuta neka kopča? Pa kad se naguziš da ti puknu? Za cijenu od 49+25 kn proizvoda očekujem ispravno stanje, a to si prodaj svojima kod kuće!' Kako je oko mene bilo podosta ljudi pao je smijeh, a dotična se zacrvenila i pobjegla kao nešto tražiti po policama iza sebe.

Odustajem od kioska kao mjesta nabave stripova.
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 08/08/2012 : 19:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf
Davno je prošlo vrijeme glancera na kiosku. Ja sam se prije par dana posvađao s nekom nadobudnomm očito novozaposlenom balavicom na kiosku kad sam zatražio da mi da na uvid novi Zg maxi i DD almanah, i kad sam joj ukazao da su oštećeni ona meni mrtvo-hladno: 'Ja ne znam što bi Vi htjeli, što to Vama predstavlja oštećeno'. Pukao mi je film pa sam je pitao: 'Je li ti kupuješ gaće i grudnjake kojima je isparan dio ili otkinuta neka kopča? Pa kad se naguziš da ti puknu? Za cijenu od 49+25 kn proizvoda očekujem ispravno stanje, a to si prodaj svojima kod kuće!' Kako je oko mene bilo podosta ljudi pao je smijeh, a dotična se zacrvenila i pobjegla kao nešto tražiti po policama iza sebe.

Odustajem od kioska kao mjesta nabave stripova.




They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 19:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ovo sam zbilja dugo ocekivao s radoscu.
makar i stari ferri, ali capone, hagot...
no ljudi koji su procitali VČ-ov kazu da je stravično koliko je loše.
valjda bar malo griješe...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/08/2012 : 20:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-vec-51-53-gospodar-tame/1431/
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 20:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
znam, hvala, ali mislis li da ovo ne spada "u ljude koji su procitali VČ-ov"?

ja se samo (uzaludno) nadam da bar malo grijese...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/08/2012 : 20:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
pa procitaj moj komentar, ja sam objektivan
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 20:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
o bozi...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/08/2012 : 20:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

no ljudi koji su procitali VČ-ov kazu da je stravično koliko je loše.
valjda bar malo griješe...



Pazz da se ne samoubijes dok citas isti.
Nego posle te ceka jos jedna muka

Edited by - kasper on 08/08/2012 20:49:15
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 21:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Barem ste nama koji je nismo citali snizili ocekivanja pa mozda i budemo prijatno iznenadeni!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/08/2012 : 21:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Barem ste nama koji je nismo citali snizili ocekivanja pa mozda i budemo prijatno iznenadeni!



Samo Vam Mi mozemo pomoci
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5125 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/08/2012 : 21:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

pa procitaj moj komentar, ja sam objektivan


...i ja ću prije povjerovati tebi nego ovim "biserima" koji baljezgaju i Ferrijevom crtežu daju 3-ke... Današnji stari iskusni vuk Ferri za crtež jednostavno ne može dobiti ocjenu manju od 8! Al' dobro,što se ukupnog ocjenjivanja tiče,ozbiljno mogu shvatiti i onoga koji će ovom stripu dati ocjene kao npr. 1, 1, 10, 9...uglavnom priča može biti shit,ali dati ocjenu 3 za 50 godina usavršavani crtež je omalovažavanje i krajna neozbiljnost pristupu komentiranja stripa!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 08/08/2012 : 21:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima koliko je dobra ova epizoda,vidim da je King u komentarima to ocijenio dosta dobro a Patak nešto lošije.
S Patkovim ocjenama sam se uglavnom slagao,no nadam se da će ovaj put biti suprotno,očekujem dobru priču.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/08/2012 : 21:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ferri je ovdje uvjerljivo najbolja karika, scenarij je ono što je katastrofa...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 23:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by King Warrior

pa procitaj moj komentar, ja sam objektivan


...i ja ću prije povjerovati tebi nego ovim "biserima" koji baljezgaju i Ferrijevom crtežu daju 3-ke... Današnji stari iskusni vuk Ferri za crtež jednostavno ne može dobiti ocjenu manju od 8! Al' dobro,što se ukupnog ocjenjivanja tiče,ozbiljno mogu shvatiti i onoga koji će ovom stripu dati ocjene kao npr. 1, 1, 10, 9...uglavnom priča može biti shit,ali dati ocjenu 3 za 50 godina usavršavani crtež je omalovažavanje i krajna neozbiljnost pristupu komentiranja stripa!



ne budalaziraj se. i najokorjeliji zagorovac mora priznati da je crtez mumije ferrija na niskim granama.
on sam po sebi odavno pljuca crtajuci onakve grozote.
od tih 50 godina gotovo pola mu ide nizbrdo, a posljednje mu desteljece zasluzuje na lomacu svaki kadar..
to sto ti to ne zelis vidjeti je tvoj problem, mi pak imamo oči.
zato to i ne komentiramo, rijec je samo o tome ima li sanse da prica bar malo valja.

e pa kako vecina iz Srbije kaze da je jad, a usto King kaze da je vrlo dobra, sad sam siguran da je uzasno losa

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 23:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Curunir

no ljudi koji su procitali VČ-ov kazu da je stravično koliko je loše.
valjda bar malo griješe...



Pazz da se ne samoubijes dok citas isti.
Nego posle te ceka jos jedna muka



sviđa mi se ovaj glagol. morat cemo ga ubaciti u rjecnike.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/08/2012 : 23:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ferri je ovdje uvjerljivo najbolja karika, scenarij je ono što je katastrofa...



ako je on ovdje najbolji (a jadan je), onda je scenarij katastrofa kava nije viđena

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/08/2012 : 01:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by King Warrior

pa procitaj moj komentar, ja sam objektivan


...i ja ću prije povjerovati tebi nego ovim "biserima" koji baljezgaju i Ferrijevom crtežu daju 3-ke... Današnji stari iskusni vuk Ferri za crtež jednostavno ne može dobiti ocjenu manju od 8! Al' dobro,što se ukupnog ocjenjivanja tiče,ozbiljno mogu shvatiti i onoga koji će ovom stripu dati ocjene kao npr. 1, 1, 10, 9...uglavnom priča može biti shit,ali dati ocjenu 3 za 50 godina usavršavani crtež je omalovažavanje i krajna neozbiljnost pristupu komentiranja stripa!



ne budalaziraj se. i najokorjeliji zagorovac mora priznati da je crtez mumije ferrija na niskim granama.
on sam po sebi odavno pljuca crtajuci onakve grozote.
od tih 50 godina gotovo pola mu ide nizbrdo, a posljednje mu desteljece zasluzuje na lomacu svaki kadar..
to sto ti to ne zelis vidjeti je tvoj problem, mi pak imamo oči.
zato to i ne komentiramo, rijec je samo o tome ima li sanse da prica bar malo valja.




tako je...ferri,ne sramoti se više,aj ća...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 09/08/2012 : 08:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ima ferii ovde lepih kadrova ali gresaka ima na stotine...i sve manje je to ona feri...videcete vec kada procitate...mnogo je bolje nacrtao brojeve 501 503....sto se tice price kad procitate ovaj prvi broj prica ce izgledati jos nekako....u drugom in trecem nastavku vas ceka pakao od lose price....
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16367 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/08/2012 : 09:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

ovo sam zbilja dugo ocekivao s radoscu.
makar i stari ferri, ali capone, hagot...
no ljudi koji su procitali VČ-ov kazu da je stravično koliko je loše.
valjda bar malo griješe...


Ja sam pročitao samo na italijanskom, nisam baš sve razumio, ali jesam dovoljno. Pa možda nije stravično, ali sigurno nije neka priča.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/08/2012 : 10:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni
mnogo je bolje nacrtao brojeve 501 503....



Da, to je sjajna epizoda. Steta sto Capone & Ferri niju uradili jos jednu pricu u duhu starih vremena, te nam price mnogo fale.

Edited by - kasper on 09/08/2012 10:01:41
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 09/08/2012 : 11:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Neznam kako ali meni mama uvijek nađe glancera hahahahha
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18384 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/08/2012 : 11:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Neznam kako ali meni mama uvijek nađe glancera hahahahha


za tvoju mamu...
a da nam je posudiš malo?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000