forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 201 - Znak Zla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 09/08/2012 : 19:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
teller legenda...

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 10/08/2012 : 00:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Telleru stari razvratniče...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/08/2012 : 12:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Telleru stari razvratniče...



a da si izostavio ono "stari" pa rekao "nepopravljivi" poljubio bi te na
guzicu...ups..ne mogu iz svoje kože.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/08/2012 : 23:58:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
A zasada je priča ok.
Što se Ferrija tiče, solidan je u najmanju ruku, mada ima grešaka.
Evo jedna scena koja mi je baš zapela za oko i koju nikako nisam mogao objasniti.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/08/2012 : 00:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ovdje Zagor haman ima nekih osobina s onim tipom iz filma "Basket Case". Da nisu mozda rodjaci?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/08/2012 : 00:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/08/2012 : 09:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ma bolje mi je vidjeti starog Ferrija nego neke mu daleko mlađe kolege...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/08/2012 : 11:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Napisao tu glupu recenziju, ali mi misljenje oko ove epizode i dalje varira. Ima tu mnogo dobrih i mnogo losih momenata. Na zalost, u trenutku pisanja losi momenti su mi prevagnuli.
Ferriju sam dao desetku, samo zbog cinjenice da sa 80 godina i dalje rastura u nekim elementima crteza, a losa anatomija je posledica starosti. Vreme mu je da ide, ali mi nece biti drago.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 11/08/2012 : 16:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Danas pročitao ovu prvu epizodu,nemam zamjerke dapače čini mi se kao vrlo dobra priča.
Ferri dobro prikazuje mračnu atmosferu.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 11/08/2012 : 17:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
kupio danas u SNK... Na pultu i novi SUPER Klasik 21, kao i DD Spec.19 (sve kupio).

Idući Zagor djeluje moćno... duhovi ...
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
43 godine Alan Forda u HR VARALICE uskoro s nama

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 11/08/2012 : 18:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Pročitao. Uopće nije loše, Ferri ga zna usrat ali one kišne scene su do jaja. Capone pristojan, makar mi već idu na živce dijalozi tipa ''indijanci drže ove planine ukletim, što ako je to istina? bla bla''. Mogao je radije ubaciti neku jezivu priču a ne samo objašnjenje - ukleto je a ne znamo ni kako ni zašto ali eto priča se...

@Jasko: hvala na spojlanju. Pretpostavljam da je to Hagot.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 11/08/2012 : 18:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
drugi i treci deo su krs,videcete..tako sam i ja razmisljao kad sam procitao ovaj prvi nastavka...hej pa ovo uopste nije lose....ali kad sam procitao drugi a pogotovo treci........aaaaaaaaaaaaaaa.....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/08/2012 : 18:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

drugi i treci deo su krs,videcete..tako sam i ja razmisljao kad sam procitao ovaj prvi nastavka...hej pa ovo uopste nije lose....ali kad sam procitao drugi a pogotovo treci........aaaaaaaaaaaaaaa.....


Pa i nije uopste lose, bas naprotiv.
Sta te je natjeralo u drugom i trecem djelu na ovo "aaaaaaaaaaaaaaa"?
Nemoj mi samo reci da je zbog toga jer Hagot nema rogove.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 11/08/2012 : 19:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
svako ima svoj ukus...ali velikoj vecini i nasih i italijanskih fanova epizoda se nikako nije svidela....sto naravno neznaci da se nekome mozda nece i svideti
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/08/2012 : 08:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Leonid

Danas pročitao ovu prvu epizodu,nemam zamjerke dapače čini mi se kao vrlo dobra priča.
Ferri dobro prikazuje mračnu atmosferu.



Ferriju u prikazivanju mračne atmosfere nitko nikada ne može ni blizu...
A o kvaliteti ovog stripa vjerojatno ćeš srušiti mišljenje kada ga pročitaš u cijelosti
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/08/2012 : 12:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by dzoni

drugi i treci deo su krs,videcete..tako sam i ja razmisljao kad sam procitao ovaj prvi nastavka...hej pa ovo uopste nije lose....ali kad sam procitao drugi a pogotovo treci........aaaaaaaaaaaaaaa.....


Pa i nije uopste lose, bas naprotiv.
Sta te je natjeralo u drugom i trecem djelu na ovo "aaaaaaaaaaaaaaa"?
Nemoj mi samo reci da je zbog toga jer Hagot nema rogove.



Hagot meni u sustini najvise i smeta! Bolje i rogonja nego onaj lickavac sumnjive seksualne orijentacije i pripadnosti. Jedan od najmistificiranijih negativaca iyvrnut je ruglu.


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/08/2012 : 13:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa ne znam bas. Tanka je nit izmedju andjela i demona, pogotovo ako se radi o palom andjelu.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/08/2012 : 13:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne i u Zagoru, druze. Linija je tu podebela. Imamo milje primera

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 12/08/2012 : 13:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Meni je drago ako ima ljudi kojima se svidela ili kojima će se svideti kompletna priča. Moj komentar na recenziju oslikava moje mišljenje o istoj, ali mislim da ne bi trebalo ovde previše da kvarimo doživljaj onima koji sad sa Ludensom ovo čitaju. Nek izađu sva 3 dela, pa ćemo onda da hvalimo/pljujemo...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/08/2012 : 13:41:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Slazem se.
Izvinjenja ludensovcima

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/08/2012 : 14:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne i u Zagoru, druze. Linija je tu podebela. Imamo milje primera


E vidis, tu i jeste stvar. Upravo o tome sam pisao u komentarima, ova prica ima neke nove stvari da pruzi, a ne da vrti uvijek jedne te iste svima nam poznate.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 12/08/2012 : 14:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ne i u Zagoru, druze. Linija je tu podebela. Imamo milje primera


E vidis, tu i jeste stvar. Upravo o tome sam pisao u komentarima, ova prica ima neke nove stvari da pruzi, a ne da vrti uvijek jedne te iste svima nam poznate.


Znam sta hoces da kazes, ali je pogresno takav tip noviteta uvoditi u serijal preko starih nemesisa. Vec znamo iz LL-a, naveo sam i u recki (priznajem, previse subjektivnoj), da Capone obicava davati takve oblike demonima i apstraktnim bicima. To uopste ne bi bilo lose i u Zagoru, kao sto je svaki novitet prihvacen oberucke od gotovo svih fanova. Ali noviteti da bi pozitivno funkcionisali, i ostavili za sobom mnogo sretnih citalackih lica, moraju da budu na novim likovima a ne na klasicnim. Mozda bi bilo mnogo bolje da ga je crtao neko drugi, jer ova Ferrijeva verzija, jebga, nikako ne pije vode.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/08/2012 : 15:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da li je Hagot stvarno novi lik ili je vec poznat?
Sta smo u stvari vidjeli od Hagota u prvoj prici? Jednu nejasnu sliku, skoro kompletnu crnu.
Takodje, u prici je stavljeno do znanja da ovaj demon moze da uzme bilo koji oblik.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/08/2012 : 15:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

Meni je drago ako ima ljudi kojima se svidela ili kojima će se svideti kompletna priča. Moj komentar na recenziju oslikava moje mišljenje o istoj, ali mislim da ne bi trebalo ovde previše da kvarimo doživljaj onima koji sad sa Ludensom ovo čitaju. Nek izađu sva 3 dela, pa ćemo onda da hvalimo/pljujemo...



Baš tako. Dajte da izađu i ostala dva broja pa ćemo onda komentirati priču u cjelini.

Što se tiče crteža, evidentno je da su godine dosta nagrizle starog meštra, ali ipak nije toliki krš kako su neki komentirali. Još uvijek zna predočiti mračne atmosfere.
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/08/2012 : 15:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Sam kraj priče ima toliko debilnih objašnjenja da Zagora šalje na nivo za decu do 7 godina. Jedan demon da učini onakav potez? Bljak. Ne bih stvarno sada pisao detalje jer dobar deo ljudi tek treba da čita, ali jedna od najgorih i najglupljih Zagorovih priča koje sam uopšte čitao.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000