forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 19/10/2016 : 14:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by gerilac1

Baš ta američka propaganda mi je najviše smetala kod US stripova, to je bio jedan od glavnih razloga što nisam pratio ovu školu, mada u zadnje vrijeme mijenjam mišljenje (valjda sam se malo i zasitio bonelija ). Dardevila odavno mjerkam od fibre ali preskup mi jbg Volio bi da darkwood ili čarobna knjiga izda i Punishera, jer su im izdanja perfektna, što jest jest


izdajica!


Eee ne dam ja bonelija nizašta, ali malo promjene neče škoditi

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 19/10/2016 : 14:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by gerilac1

Goinže, imaš li ova izdanja od čarobne The Best of Marvel to mi izgleda posebno primamljivo



Imam Noc kada je umrla Gven Stejsi i ova dva broja Kapetana Amerike.
Noc kada je umrla Gven Stejsi je jedna od najbitnijih prica u Marvelovom univerzumu i vredi je imati zbog toga.

Kapetan Amerika je odlican napeti spijunski triler. Pisao sam o stripu vec negde ja mislim, meni se bas svideo iako mi je sama radnja stripa poznata zbog filmova, ali je svakako drugacije odradjeno nego na filmu. Voleo bih kada bi Carobna knjiga objavila i ostatak Brubakerovog trka, deluje i crtacki i scenaristicki veoma kvalitetno. Samo treba biti spreman na uobicajene tihe propagandne americke poruke usmerene cak vise protiv Rusije nego nacisticke Nemacke.

Nameravam da nabavim i ostale knjige. Nadam se da ce u buducnosti biti sto vise Spajdermena, nastavak Brubakerovog Kapetana, nadam se i modernom post-Millerovom Daredevilu,sve su to cenjeni stripovi na svetskom glasu.
Sto se tice tehnikalija, takodje su odlicno odradjeni nemam nikakvih zamerki zaista.


Nemoj da te Bushido čuje, spremi se na 1000 zašto, 1000 zato


Bushido od jučer sprema odgovor (čitaj elaborat) Mi čekamo...

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 21/10/2016 : 12:28:54  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Hvala Darkwoodu
http://www.urbanbug.net/magazin/vest/ekskluziva-dedpul-na-sajmu-knjiga

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16365 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 21/10/2016 : 15:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Nisam do sada citao ni jedan Darkvudov Osvetnik strip, ali sam sad procitao preview Mracne vladavine deluje vrlo interesantno,
Ali je li to Doctor Doom preveden kao Doktor Usud? Sta znaci usud?


Pa zar nikad nisi čitao pripovijetku https://sr.wikisource.org/sr/%D0%A3%D1%81%D1%83%D0%B4
Go to Top of Page

star-duster
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 11/06/2011

Posted - 21/10/2016 : 18:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send star-duster a Private Message  Reply with Quote
Aman, bre, Darkvudovci, 'oće li nekad te najave za sajam?
Go to Top of Page

DollarBill
Starting Member

91 Posts

Member since 18/05/2016

Posted - 22/10/2016 : 12:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DollarBill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by star-duster

Aman, bre, Darkvudovci, 'oće li nekad te najave za sajam?


Do prosle godine su najave stizale najkasnije u petak pred sajam. Nadam se da ce ove stici do kraja sajma ili bar do sredine novembra.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 22/10/2016 : 19:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Cenovnik, popusti:

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=32052.0

Nova izdanja:

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=32051.0

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/10/2016 : 20:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote






Bit ce ovo prokleta godina. Sta uopste radim/imo ... sakupljamo sta cemo citati u penziji? Mislim generalno, ne samo za ove DW najave ... prokletnici!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/10/2016 : 20:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Uh, dobro je. Srećom se dosta toga preklapa s Fibrom, a nešto i s Libellusom, pa me zanima otprilike 40 % najava.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/10/2016 : 20:51:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja se najvise radujem za novo dvoje Parkera. Samo pitanje kada cemo ih vidjeti.
Naravno, super za 3 nova Torgala, pa Julia spec., jos malo ovoga i onoga, ali vecinu od najavljenih stvari ne uzimam. Aha, i Granvil 3-4 koje jos trebam pokupiti. Mljac! Nisam ni dotak'o scanova ... vojna disciplina. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/10/2016 : 20:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
a evo i kataloga

http://www.darkwoodprodavnica.rs/assets/files/pdfdownloads/DWKatalog2016.pdf

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/10/2016 : 01:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Uh, dobro je. Srećom se dosta toga preklapa s Fibrom, a nešto i s Libellusom, pa me zanima otprilike 40 % najava.





Nije to baš ni malo,40 posto ovih najava je poprilično novca .Mene zanimaju Torgali, Osvetnici, Spajdermen, ako bude Julija almanah
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/10/2016 : 19:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
aaaaaaaaah
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 26/10/2016 : 21:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli







Bit ce ovo prokleta godina. Sta uopste radim/imo ... sakupljamo sta cemo citati u penziji? Mislim generalno, ne samo za ove DW najave ... prokletnici!






Potpisujem sve
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 26/10/2016 : 21:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Nego, Deadpool ima i alternativnu naslovnicu?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 26/10/2016 : 22:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Nego, Deadpool ima i alternativnu naslovnicu?


Da, izdali su dvije varijante. Meni bolja ona druga

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/11/2016 : 17:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče Dedpula, jedno malo upozorenje za potencijalne kupce van Srbije.
Naime, u pitanju je humorističan strip pun šala koje se ne mogu doslovno prevesti, jezičkih šala, referenci na događaje iz USA pop kulture. Prevoditelj je većinu vode na svoj mlin natjerao.
Osobno meni je adaptacija zabavna i kako taj strip ne shvaćam previše ozbiljno, sasvim prihvatljiva. Ukratko, iako nisam ljubitelj prevelike pjesničke slobode, ovo mi ima prolaz.

ALI... Znam da ima vas kojima se ovo nikako neće svidjeti pa eto čisto da znate.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 02/11/2016 : 17:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Dedpula, jedno malo upozorenje za potencijalne kupce van Srbije.
Naime, u pitanju je humorističan strip pun šala koje se ne mogu doslovno prevesti, jezičkih šala, referenci na događaje iz USA pop kulture. Prevoditelj je većinu vode na svoj mlin natjerao.
Osobno meni je adaptacija zabavna i kako taj strip ne shvaćam previše ozbiljno, sasvim prihvatljiva. Ukratko, iako nisam ljubitelj prevelike pjesničke slobode, ovo mi ima prolaz.

ALI... Znam da ima vas kojima se ovo nikako neće svidjeti pa eto čisto da znate.



Bas sinoc poceo da citam. I potpisujem ovo gore napisano. Meni licno prevod ovdje nije jaca strana, mnogo sam vise ocekivao (prije stripa sam gledao film pa valjda zbog toga), fore mi nisu smijesne, vise su mi usiljene, moglo se ovo mnogo bolje prevesti. Sto se tice samog izdanja nema zamjerke, tehnicki super, jeftino za dobijeni broj strana, boja ok...

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/11/2016 : 17:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
jeli izašla nova Julia na sajmu ?

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 03/11/2016 : 11:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Dedpula, jedno malo upozorenje za potencijalne kupce van Srbije.
Naime, u pitanju je humorističan strip pun šala koje se ne mogu doslovno prevesti, jezičkih šala, referenci na događaje iz USA pop kulture. Prevoditelj je većinu vode na svoj mlin natjerao.
Osobno meni je adaptacija zabavna i kako taj strip ne shvaćam previše ozbiljno, sasvim prihvatljiva. Ukratko, iako nisam ljubitelj prevelike pjesničke slobode, ovo mi ima prolaz.

ALI... Znam da ima vas kojima se ovo nikako neće svidjeti pa eto čisto da znate.




Stavit ću ja aukcije svog engleskog Deadpoola, pa nek navale ti kojima je prijevod problem :D
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 03/11/2016 : 12:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

jeli izašla nova Julia na sajmu ?


ide nakon sajma koliko sam skužio, kao i sandman
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/11/2016 : 12:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Danas zavrsio sa citanjem. Ispocetka mi je prijevod bio problem, kasnije se navikne.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 03/11/2016 : 13:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Deadpole planiras li ti ikad?
Da, veliku nuzdu. Smedzi voz krece tacno u 10.31, svako jutro.
I jos pregrst fora u novom DW dedpolu

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 03/11/2016 : 19:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Dedpula, jedno malo upozorenje za potencijalne kupce van Srbije.
Naime, u pitanju je humorističan strip pun šala koje se ne mogu doslovno prevesti, jezičkih šala, referenci na događaje iz USA pop kulture. Prevoditelj je većinu vode na svoj mlin natjerao.
Osobno meni je adaptacija zabavna i kako taj strip ne shvaćam previše ozbiljno, sasvim prihvatljiva. Ukratko, iako nisam ljubitelj prevelike pjesničke slobode, ovo mi ima prolaz.

ALI... Znam da ima vas kojima se ovo nikako neće svidjeti pa eto čisto da znate.




planirao sam ovo nećaku kupiti, misliš da nije za klinca koji ide u 6. razred?
inače sam mu poklanjao osvetnike, essentiale i sl.

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/11/2016 : 20:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miro81

quote:
Originally posted by Obi-wan

Što se tiče Dedpula, jedno malo upozorenje za potencijalne kupce van Srbije.
Naime, u pitanju je humorističan strip pun šala koje se ne mogu doslovno prevesti, jezičkih šala, referenci na događaje iz USA pop kulture. Prevoditelj je većinu vode na svoj mlin natjerao.
Osobno meni je adaptacija zabavna i kako taj strip ne shvaćam previše ozbiljno, sasvim prihvatljiva. Ukratko, iako nisam ljubitelj prevelike pjesničke slobode, ovo mi ima prolaz.

ALI... Znam da ima vas kojima se ovo nikako neće svidjeti pa eto čisto da znate.




planirao sam ovo nećaku kupiti, misliš da nije za klinca koji ide u 6. razred?
inače sam mu poklanjao osvetnike, essentiale i sl.


Što se tiče uzrasta, teško je reći. Strip je zabavan za svaki uzrast. Nasilje ima i to baš krvavog. No šta danas klinci nisu već vidjeli u GTA, u filmu i na netu...
Što se tiče prijevoda, vrlo je moguće da neke stvari neće skontati jer je prevodilac prvenstveno imao u vidu srpsko tržište.
No, strip je zabavan i lijepo nacrtan, ja bih rekao da vrijedi probati. Ja uživam u stripu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000