forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Koju Avanturu bi izabro?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/05/2013 : 17:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Kad bi imali priliku da prozivite jednu od Zagorovih avantura kao Zagor u realnosti (u nekom drugom svemiru ili dimenziji), koju bi izabrali i zasto? Ja bio izabro avanturu protiv Vahumia zbog njegovog karaktera koji je imao toliki utjecaj na indijanska plemena da je uspio da pokrene revoluciju protiv bjelaca. Cak bi se moglo reci da je Vahumi imao visu moc nad indijancima nego Zagor i mozda je jedini covjek koji je to ikada uspio. Umjesto da se borim protiv njega ja bi mu si pridruzio u toj avanturi da oslobodimo crvenu bracu.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 03/05/2013 17:54:50

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/05/2013 : 18:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Izabro bih onu trku sa Vindamom preko Amerike.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 03/05/2013 : 18:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Htio bih posjetiti Južnu Ameriku, tako da bih se najradije priključio ovoj aktualnoj JA odiseji.
Ne bi bilo loše ni sudjelovati u "Zimskoj zmiji"... pod uvijetom da izdržiš bez strelice u grudima do kraja priče... : )
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/05/2013 : 18:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Izabro bih onu trku sa Vindamom preko Amerike.


To mora da je iz specijalnog broja 10 "Vitezovi Grala". Nisam imao sansu da je jos procitam ali sam cuo da je uzbudljiva prica.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/05/2013 : 18:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Htio bih posjetiti Južnu Ameriku, tako da bih se najradije priključio ovoj aktualnoj JA odiseji.
Ne bi bilo loše ni sudjelovati u "Zimskoj zmiji"... pod uvijetom da izdržiš bez strelice u grudima do kraja priče... : )


Zimska zmija je takodje vrlo dobar izbor zbog Fride Lang koja je sigurno jedna od najcuvenijih Zagorovih ljubavi.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/05/2013 : 18:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ne, nego Žrtva Ki-Noah epizoda. Četverodijelna epizoda koja je meni jedna od najdražih.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/05/2013 : 18:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče epizode izabrao bih oštricu u sjeni - shevi Gambit, a nije baš da se pretrgao od posla na onom brodu Tak da ono - malo fiskulture plus sheva:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/05/2013 : 18:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ne, nego Žrtva Ki-Noah epizoda. Četverodijelna epizoda koja je meni jedna od najdražih.


Sjecam se naslova ali je odavno nisam procitao (preko 10 godina) tako da se malo sjecam ove avanture. Mora cu je opet da prelistam.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 03/05/2013 : 18:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A što se tiče epizode izabrao bih oštricu u sjeni - shevi Gambit, a nije baš da se pretrgao od posla na onom brodu Tak da ono - malo fiskulture plus sheva:))



"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37276 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/05/2013 : 18:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo
izabrao bih oštricu u sjeni - shevi Gambit


ko ševi Gambit?


Opsade tvrđave Iri se sjecam kao veoma dinamicne epizode, sa dosta pucnjave. Tada mi se dopala, mnogo, bas me zanima sta bih danas mislio da je jos jednom procitam.



A nitko ne bi Demona ludila?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 03/05/2013 : 19:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Americka Odiseja, kud ces bolje od toga?


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 03/05/2013 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
biti mali to mi mnogo fali

Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 03/05/2013 : 22:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A što se tiče epizode izabrao bih oštricu u sjeni - shevi Gambit, a nije baš da se pretrgao od posla na onom brodu Tak da ono - malo fiskulture plus sheva:))


Mogao si onda odabrati Osvetu Vudu, tamo je barem Laurenti crta.

OT - neku s Digging Billom... Kapetan Zmija, to je baš prava pustolovina, brod, gusari, potraga za blagom. A uz Digging Billa tu je Fishleg i njegova posada. I još Gaston dobro kuha.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 03/05/2013 : 22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Nestali istraživač i Sedam gradova Cibole

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 03/05/2013 : 22:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Zarobljenici Crvene Veštice i Zimska Zmija su fantastične pustolovine. Nije loša ni ona Nestali istraživač pa sve do okršaj u Los Angelesu i potjera za Natom Murdom. Američka odiseja i žrtva Ki-Noah... ma tko bi odabrao...

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2013 : 22:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Zimsku Zmiju

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/05/2013 : 01:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Od Sjena nad Darkwoodom do Dvoboja u svemiru.
Družim se s Edgarom Allanom Poeom, odnosno surađujem s bazom Drugdje, borim se protiv kentaura, Kralja orlova i letećih ljudi, lutkara Baltazara i njegovih kreacija, a na kocu nakon pogibeljnog prolaska kroz Poeove priče stižem u svemir gdje me čekaju Hellingen i Wendigo.
Toliko šarolikih protivnika i glava non-stop u torbi.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 04/05/2013 10:08:24
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 05:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Americka Odiseja, kud ces bolje od toga?




Kao sto je grofica vec navela ima jos boljih avantura na rjeci kao sto je Kapetan Zmija. Kad vec pricamo o zmijama ona dzungla u Americkoj Odiseji je prepuna njih a ja se bojim zmija.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2013 : 10:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Americka Odiseja, kud ces bolje od toga?




Kao Zagor to da prozivis? Ma nema sanse
Treba se boriti sa biljkama ljudozderima, sa majmunima mocnijim od gorila itd. To vazi i za druge avanture, treba izaci na kraj sa svim opasnostima, tu bi svi mi glavu izgubili.
Mislim da bi bilo bolje da je postavljeno pitanje "u kojoj avanturi bi kao Zagor htjeli casno da poginete"
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 10:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool




Od Sjena nad Darkwoodom do Dvoboja u svemiru.
Družim se s Edgarom Allanom Poeom, odnosno surađujem s bazom Drugdje, borim se protiv kentaura, Kralja orlova i letećih ljudi, lutkara Baltazara i njegovih kreacija, a na kocu nakon pogibeljnog prolaska kroz Poeove priče stižem u svemir gdje me čekaju Hellingen i Wendigo.
Toliko šarolikih protivnika i glava non-stop u torbi.


Bravo, ovo je pravi izbor za nezaboravnu avanturu!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 10:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by acestroke

Americka Odiseja, kud ces bolje od toga?




Kao Zagor to da prozivis? Ma nema sanse
Treba se boriti sa biljkama ljudozderima, sa majmunima mocnijim od gorila itd. To vazi i za druge avanture, treba izaci na kraj sa svim opasnostima, tu bi svi mi glavu izgubili.
Mislim da bi bilo bolje da je postavljeno pitanje "u kojoj avanturi bi kao Zagor htjeli casno da poginete"


Slazem se ali to se ne odnosi na nas jer ti bi bio Zagor u toj avanturi i imao bi njegovu snagu/sposobnosti. Cak bi imao i njegov izgled

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2013 : 10:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux


Slazem se ali to se ne odnosi na nas jer ti bi bio Zagor u toj avanturi i imao bi njegovu snagu/sposobnosti. Cak bi imao i njegov izgled


Ma sve je to divno, ali za prezivljavanje treba imati njegovu pamet i razmisljanje, a to je nemoguce jer onda gubim sopstvenu licnost.
Osim toga, nisam toliko siguran u to da je Zagor jaci u snagu ili sposobniji od mene, barem kada su borbe u ptanju
Ma kazem ja, ne bih u Odiseji ni dosao do borbe sa majmunom, otegao bih papke puno prije
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 10:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Lastsioux


Slazem se ali to se ne odnosi na nas jer ti bi bio Zagor u toj avanturi i imao bi njegovu snagu/sposobnosti. Cak bi imao i njegov izgled


Ma sve je to divno, ali za prezivljavanje treba imati njegovu pamet i razmisljanje, a to je nemoguce jer onda gubim sopstvenu licnost.
Osim toga, nisam toliko siguran u to da je Zagor jaci u snagu ili sposobniji od mene, barem kada su borbe u ptanju
Ma kazem ja, ne bih u Odiseji ni dosao do borbe sa majmunom, otegao bih papke puno prije


Tacno ali ako si vec procitao strip i znas sta te ocekuje onda nema potreba da razmisljas nego samo da uzivas

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/05/2013 : 10:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Lastsioux


Slazem se ali to se ne odnosi na nas jer ti bi bio Zagor u toj avanturi i imao bi njegovu snagu/sposobnosti. Cak bi imao i njegov izgled


Ma sve je to divno, ali za prezivljavanje treba imati njegovu pamet i razmisljanje, a to je nemoguce jer onda gubim sopstvenu licnost.
Osim toga, nisam toliko siguran u to da je Zagor jaci u snagu ili sposobniji od mene, barem kada su borbe u ptanju
Ma kazem ja, ne bih u Odiseji ni dosao do borbe sa majmunom, otegao bih papke puno prije


Cekaj! Pa tko si ti? Veliki Blek?

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 10:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Lastsioux


Slazem se ali to se ne odnosi na nas jer ti bi bio Zagor u toj avanturi i imao bi njegovu snagu/sposobnosti. Cak bi imao i njegov izgled


Ma sve je to divno, ali za prezivljavanje treba imati njegovu pamet i razmisljanje, a to je nemoguce jer onda gubim sopstvenu licnost.
Osim toga, nisam toliko siguran u to da je Zagor jaci u snagu ili sposobniji od mene, barem kada su borbe u ptanju
Ma kazem ja, ne bih u Odiseji ni dosao do borbe sa majmunom, otegao bih papke puno prije


Cekaj! Pa tko si ti? Veliki Blek?


You have a point

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 04/05/2013 : 11:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav Blek, ja sam ti

Zar nisi cuo za mene?!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000